برگزیده های پرشین تولز

برترین بازی سال 2003

johnny_mooon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
knights of the old republic از سري بازيهاي Star Wars برترين بازي سال 2003 شناخته شد
يك بازي بسيار حجيم (4 سي دي) با گرافيك بالا
لينك زير را ببينيد

goty_over.gif

http://www.lucasarts.com/products/swkotor/awards.html

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
درسته اين جايزه از GDC هم گرفت كه به نظرم از همه جايزه ها مهمتره اينم لينكش:
http://www.igda.org/awards/pr_2004_0325.htm
اينم كانديدا ها:
http://www.igda.org/awards/pr_2004_0225.htm
خدايي بازي شاهكاريه من كه توي يك هفته دو بار تمومش كردم!
هيچ وقت اينطوري نبوده كه تا بازيو تموم كردم سريع New Game رو بزنم!

johnny_mooon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من با وجود داشتن 128 مگا بايت كارت گرافيك nvidia geforce fx با اين بازي يه مشكلايي دارم
مجبورم كيفيت بازي رو روي Low بذارم حتي روي Medium هم نميتونم بازي كنم چون كامپيوتر Restart ميشه
نميدونم چيكار كنم؟
ارتباط برقرار كردن با هر كس توي بازي خيلي جالبه از اين نظر مثل بازي زيباي Morrowind
با اين تفاوت كه در بازي Morrowind موقع ديالوگ برقرار كردن با افراد صداي حرف زدنشونو نميشه شنيد
همچنين اين بازي به بازي Star Wars :Episod I The Phantom Menace هم كه 5 سال پيش در سال 1999
اومده بود شباهت داره

johnny_mooon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستي Mammad جان چطور به اين سرعت دو بار بازيو تموم كردي
من تازه اولاي بازيم نميتونم اون Rancor رو بكشم چطور بايد اين غول رو بكشم تا بتونم به قلعه Vulkar ها برسم

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من با وجود داشتن 128 مگا بايت كارت گرافيك nvidia geforce fx با اين بازي يه مشكلايي دارم
مجبورم كيفيت بازي رو روي Low بذارم حتي روي Medium هم نميتونم بازي كنم چون كامپيوتر Restart ميشه
نميدونم چيكار كنم؟
منم GFX 5200 دارم تازه با 64 مگ رم اما تو محيطهاي سربسته راحت رو high ميزاشتم و اما تو محيط هاي سرباز مجبور بودم رو Low بزارم.
ارتباط برقرار كردن با هر كس توي بازي خيلي جالبه از اين نظر مثل بازي زيباي Morrowind
با اين تفاوت كه در بازي Morrowind موقع ديالوگ برقرار كردن با افراد صداي حرف زدنشونو نميشه شنيد
نه با Morrowind كه متفاوته از لحاظ ديالوگها بيشتر از همه به Neverwinter شباهت داره.
راستي Mammad جان چطور به اين سرعت دو بار بازيو تموم كردي
اينقدر بازي جذاب بود برام مه روزي 7-8 ساعت بازي ميكردم.البته اين يك هفته كه گفتم حالا دقيق يك هفته نشد مثلا 8-9 روز شد.
البته ميدوني كه بازي دو تا خط داستاني متفاوت به هم داره يعني من يك كار تكراري رو نكردم.وقتي Light باشي يك چيزه وقتي Dark يك چيز ديگه.يعني در واقع براي اينكه بگي بازيو تموم كردم حداقل بايد دو بار بازي كني.
من تازه اولاي بازيم نميتونم اون Rancor رو بكشم چطور بايد اين غول رو بكشم تا بتونم به قلعه Vulkar ها برسم
دو تا كار ميتوني بكني:
اول اينكه اگر با Mission همه اون مينهاي رو زمين رو جمع كرده باشي اونوقت ميتوني رو Stealth بزاري و بري بين مسير اون تا اون اسكلتها مين ها كار بزاري.وقتي كه گذاشتي بري و اون غذاي مورد علاقه اش رو بزاري توي اسكلات ها اونم همينطوري مياد پاشو ميزاره رو مينها و ميميره.
راه دوم هم كه راحته اينه كه بري نارنجك پرت كني و فرار كني!اينقدر اينكارو ميكني تا بميره.

من راه اول رو پيشنهاد ميكنم چون از اون مينها جاي ديگه كم استفاده ميشه اما نارنجكها خيلي بدرد بخورن تو بازي.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از Kako :
ممد اين بازي RPG يه ؟ من فكر كردم همين جنگ ستارگان اكشنس ! اون كه تعريفي نداشت ! اين بازي رول پلينگ 4 تا سي ديه ؟
آره اينم RPG هست از نوع مرغوبش هم هست.
اصلا هر چي از StarWars تا حالا ديدي فراموش كن اين يك چيز ديگست.4 تا سي دي هم هست درسته.

johnny_mooon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من تونستم به وسیله مین ها Rancor رو بکشم و به قلعه Vulkar ها رسیدم رئیس ولکارها از من می خواد که Gadon رو بکشم من قبول نکردم و با اونها جنگیدم
تمام نارنجکها برای کشتنه اونا مصرف شد من Accelerator رو به دست اوردم حالا یه روبات هست که خیلی سگ جونه و ادم رو منجمد می کنه چطور میشه اونو کشت

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از johnny_mooon :
من تونستم به وسیله مین ها Rancor رو بکشم و به قلعه Vulkar ها رسیدم رئیس ولکارها از من می خواد که Gadon رو بکشم من قبول نکردم و با اونها جنگیدم
تمام نارنجکها برای کشتنه اونا مصرف شد من Accelerator رو به دست اوردم حالا یه روبات هست که خیلی سگ جونه و ادم رو منجمد می کنه چطور میشه اونو کشت
خيلي از روبات ها رو ميشه همينطوري كشت مخصوصا اگه يك نارنجك مخصوص داشته باشي براي زدن اونا يااينكه از يك blaster مخصوص كشتن روبات ها استفاده كني(فكر كنم اسمش Ion باشه)
خيلي وقتها ميشه اونا رو از راه دور از كار انداخت يعني برين و كامپيوتر ترمينال پيدا كنيد و با استفاده از اون روبات رو از كار بندازين.
حقيقت اين روباتي كه ميگي مشكلي برا من درست نكرد چون اصلا يادم نيست كدومه.

بالا