برگزیده های پرشین تولز

forumer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برترین نرم افزار های IOS برای وردپرس کاران
مرجان باقری بهمن 6, 1394 آموزش وردپرس, وردپرس ارسال دیدگاه 368 بازدید

برترین نرم افزار های IOS برای وردپرس کارانReviewed by فریش تم on Jan 26Rating: 5.0برترین نرم افزار های IOS برای وردپرس کارارندر این قسمت قصد داریم یک آموزشی فوق العاده جدید را برای شما آموزش دهم و شما را یک نرم افزار خیلی کاربردی آشنا کنم
سلام دوستان عزیز و خسته نباشید خدمت شما عزیزان

در این قسمت قصد داریم یک آموزشی فوق العاده جدید را برای شما آموزش دهم و شما را یک نرم افزار خیلی کاربردی آشنا کنم و اگر که شما آموزش های قبلی را دنبال کرده باشید پس مطمئنان در مورد نرم افزار های اندرویدی که مناسب گوشی های اندرویدی است صحبت کردیم حالا ما در مرحله از آموزش می خواهیم بپردازیم به نرم افزار هایی که کاربران وردپرسی که از سیستم عامل موبایل IOS استفاده میکنند.

دوستان جالب است بدانید که خیلی از وب مستران اگر بخواهند با تلفن همراه خود وب سایت وردپرس خود را مدیریت کنند که با استفاده از این نرم افزار هایی که معرفی میشود میتوانند به بهترین نحو آن را مدیریت نمایند.

معرفی نرم افزار

خب اجازه دهید در این مرحله شروع کنیم ، اولین نرم افزاری که این کارایی را دارد ، نرم افزار WordPress by Automattic است.این نرم افزار بسیار امکانات متنوع و جالبی را داراست به شکلی که ما می توانیم با استفاده از آن به ارسال مطالب در وب سایت وردپرسی خود بپردازید و و همچنین میتوانید نظرات دیدکاه های کاربران خود را مورد بررسی قرار دهید و همچنینین میتوانید به ارسال ایمیل به کاربران وب سایت خود پرداخته و با آن ها مبادله داشته باشید و با آن ها صحبت کنید و مورد بعدی که وجود دارد این است که حتی بازدیدکنندگان وب سایت خود را نیز ببینید.

توسعه و بروزرسانی

خب عزیزان شما می تواند برای مدیریت وب سایت خودتان حتما کار با این نرم افزار لذت بخش را تجربه کنید که بسیار لذت بخش خواهد بود در هر حالتی بتوانید از آن استفاده کنید.دوستان از دیگر ویژگی های این نرم افزار که باعث شده است تا با نرم افزار های دیگر از این دست متفاوت باشد متن باز بودن و همچنین توسعه و بروزرسانی دائمی آن است.

این برنامه شامل منوهای بسیار زیاد و متنوعی است ه مطمئنا شمایی که کار با آن را می دانید ، از تمام آن گزینه ها می توانید بهترین بحره را ببرید .

از اینکه این آموزش را کنار من بودید و مرحله به مرحله را دنبال کردید امیدوارم نهایت استفاده را برده باشید .

ارائه شده توسط : فریش تم

بالا