برگزیده های پرشین تولز

برداشتن صفحه Login در ويندوز ايكس‌پي

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
يك مشكلي! وقتي كه ويندوز ايكس‌پي رو نصب مي‌كنيم و يك اكانت هم داريم، وقتي ويندوز بالا مي‌ياد، يك‌سره مي‌ره توي ويندوز، يعني توي صفحه‌ي دسكتاپ. حالا اگه يك‌بار بخواهيم واسه‌ي اين اكانت پسورد بذاريم، هر دفعه يك صفحه لوگين مي‌ياد كه بايد روي اسم اكانتمون كليك كنيم و پسورد رو بزنيم و وارد شيم! تا اينجا اوكي!؟

حالا وقتي كه پسورد رو برداريم! باز هم همون صفحه لاگين مي‌ياد و بايد بيخودي روي اسم اكانت كليك كنيم تا به صفحه‌ي دسكتاپ برسيم. در اين حالت چي كار مي‌شه كرد كه اين صفحه لاگين حذف بشه!؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
حالا يه نكته جابتر هم مطرحه..ولي تو پروفايل اكانت (توجه كنيد قبل از تعريف پسورد و در حالت تك كاربره) ميخوايم صفحه ولكام رو حذف كنيم (با انتخاب ورود بدن ولكام) مشگل اساسي همين پيدا شدن بي دليل صفحه پسورده...

خوب مشگلي خيلي بديه..من سيستم رو روشن ميكنم ولي تا موقعي كه يه اينتر الكي نزنم وارد سيستم نميشه...
در مورد لوگ اف كردن هم اين مشگل هست...

حتما راهي داره كه اين مشگل حل بشه... ;)

دوستان با تجربه بيا جواب بدن ديگه..( :blink: ;) )

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
براي ويندوزهاي 2000 و XP :

وارد رجيستري بشيد (Run -> Regedit)
مسير زير رو دنبال كنين : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
در قسمت سمت راست سه (يا چهار) مقدار از نوع رشته اي (REG_SZ) به اين ترتيب بسازيد:

1- نام : DefaultUserName
مقدار : نام اكانتي كه با اون ميخوايد ويندوز وارد بشه

2- نام : DefaultPassword
مقدار : پسورد اون اكانت (توجه كنيد كه اگه اكانت پسورد نداشته باشه اين روش كار نمي كنه پس يه پسورد الكي روي اكانت بذارين مثل 123)

3- نام : AutoAdminLogon
مقدار : 1 براي فعال كردن اتوماتيك لاگين و 0 براي غيرفعال كردنش

4- اگه ويندوز 2000 دارين يه مقدار رشته اي ديگه به نام ForceAutoLogon و با مقدار 1 هم بايد بسازين.

ممكنه بعضي از اين مقادير از قبل ساخته شده باشن پس فقط برين مقدار اونها رو در صورت لزوم تغيير بدين. در ضمن نام متغيرها رو همينطوري بنويسين. تغيير در بزرگ و كوچيك بودن حروف در نتيجه كار اثر داره!
اگه اين روش كار نكرد برين به مايكروسافت فحش بدين! :D

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
دستت درد نكنه مهدي ! :)

خدا ايشالا يه عينك خوب بهت بده ! :rolleyes:

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
مهدی جان دمت حسابی و شلوغ گرم!
بسی ما را نجات دادی از این خفقانی که در آن بودیم! ;)

بازم مرسی!

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
براي ويندوزهاي 2000 و XP :

وارد رجيستري بشيد (Run -> Regedit)
مسير زير رو دنبال كنين : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
در قسمت سمت راست سه (يا چهار) مقدار از نوع رشته اي (REG_SZ) به اين ترتيب بسازيد:

1- نام : DefaultUserName
مقدار : نام اكانتي كه با اون ميخوايد ويندوز وارد بشه

2- نام : DefaultPassword
مقدار : پسورد اون اكانت (توجه كنيد كه اگه اكانت پسورد نداشته باشه اين روش كار نمي كنه پس يه پسورد الكي روي اكانت بذارين مثل 123)

3- نام : AutoAdminLogon
مقدار : 1 براي فعال كردن اتوماتيك لاگين و 0 براي غيرفعال كردنش

4- اگه ويندوز 2000 دارين يه مقدار رشته اي ديگه به نام ForceAutoLogon و با مقدار 1 هم بايد بسازين.

ممكنه بعضي از اين مقادير از قبل ساخته شده باشن پس فقط برين مقدار اونها رو در صورت لزوم تغيير بدين. در ضمن نام متغيرها رو همينطوري بنويسين. تغيير در بزرگ و كوچيك بودن حروف در نتيجه كار اثر داره!
اگه اين روش كار نكرد برين به مايكروسافت فحش بدين! :D
همينجور الكي : دستت درد نكنه:D ( ميخوام ميل بياد برام كه لينك اين تاپيك رو تو جي ميلم داشته باشم !!! )

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
تو کی میخوای آدم بشی؟

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از mahdi206 :
آقاي بحريني و آقاي محسن شيفت شب! لطفا تاپيك رو منحرف نكنين! :D
دقيقا! به اين يك تاپيك رحم كنيد لطفا.

مهدي جان خودت شما اينو از كجا پي بردي بهش؟! از راهنماي انگليسي چيزي؟! يا تجربي؟ :)

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از azemati :
دقيقا! به اين يك تاپيك رحم كنيد لطفا.

مهدي جان خودت شما اينو از كجا پي بردي بهش؟! از راهنماي انگليسي چيزي؟! يا تجربي؟ :)
يه فايل دارم به اسم registry.chm كه از سايت http://www.winguides.com گرفتم. توش همه چيز درباره رجيستري داره! هر وقت يه چيزي لازم شد ميرم سراغش! البته انگيسي بيده! :D

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از mahdi206 :
يه فايل دارم به اسم registry.chm كه از سايت http://www.winguides.com گرفتم. توش همه چيز درباره رجيستري داره! هر وقت يه چيزي لازم شد ميرم سراغش! البته انگيسي بيده! :D
دستت درد نکنه این کتاب فرنگی حجمش که زیاد نیست ما هم مراجعه کنیم:D

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از electronic :
دستت درد نکنه این کتاب فرنگی حجمش که زیاد نیست ما هم مراجعه کنیم:D
خوب اگه اينو شما هم داشته باشي اون وقت كاسبي من چي؟ :D همه تون ميرين از اونجا جواب مشكلاتون رو ميگيرين من بدبخت بايد جمع كنم برم! :D
الان سايتش رو نگاه كردم. فكر كنم نسخه آخر هموني هست كه من دارم تازه اگه از اونجا بگيري فايل setup داره كه بايد نصبش كني. 200 كيلوبايت هم از ايني كه من دارم حجمش بيشتره!
ولي ايني كه من دارم رو ميتوني از اين آدرس كه ميدم بگيري (حجم 1.12 مگابايت) يه فايل chm هست كه با خود ويندوز باز ميشه. :)
http://www.mahdi206.persiangig.com/document/registry.chm

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از mahdi206 :
خوب اگه اينو شما هم داشته باشي اون وقت كاسبي من چي؟ :D همه تون ميرين از اونجا جواب مشكلاتون رو ميگيرين من بدبخت بايد جمع كنم برم! :D
الان سايتش رو نگاه كردم. فكر كنم نسخه آخر هموني هست كه من دارم تازه اگه از اونجا بگيري فايل setup داره كه بايد نصبش كني. 200 كيلوبايت هم از ايني كه من دارم حجمش بيشتره!
ولي ايني كه من دارم رو ميتوني از اين آدرس كه ميدم بگيري (حجم 1.12 مگابايت) يه فايل chm هست كه با خود ويندوز باز ميشه. :)
دتدستت درد نکنه ایشالا دشت آخرت نباشه ما رو چه به آجر کردن نون رایانی ها!:D

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
راستی دوستان مال منم یه حساب داره منتهی پسوردشو که بر می دارم دیگه اون صفحه ی ورود نمیاد و چند بار هم گذاشتم و برداشتم اما اصلا" این مشکل رو نداره.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از electronic :
راستی دوستان مال منم یه حساب داره منتهی پسوردشو که بر می دارم دیگه اون صفحه ی ورود نمیاد و چند بار هم گذاشتم و برداشتم اما اصلا" این مشکل رو نداره.
اره! يه جورايي شانسيه. براي من هم بعضي وقت‌ها اين جور مي‌شه بعضي وقت‌ها اون‌جور!

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از mahdi206 :
ممنون! ;) :)

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از azemati :
اره! يه جورايي شانسيه. براي من هم بعضي وقت‌ها اين جور مي‌شه بعضي وقت‌ها اون‌جور!
والا فکر نکنم.یعنی نمی تونم قبول کنم شانسیه.باید دلیلی داشته باشه.البته من VS هم دارم رو سیستمم اونم چند تا حساب ویژه واسه خودش درست کرده بود من اونا رو هم حذف کردم.در ضمن حساب administrator هم کلمه ی عبور داره و خالی نیست.

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از electronic :
والا فکر نکنم.یعنی نمی تونم قبول کنم شانسیه.باید دلیلی داشته باشه.البته من VS هم دارم رو سیستمم اونم چند تا حساب ویژه واسه خودش درست کرده بود من اونا رو هم حذف کردم.در ضمن حساب administrator هم کلمه ی عبور داره و خالی نیست.
الان وقت ندارم دنبال جواب اين سوال بگردم. تو همون فايله كه لينك دادم نگاه كن شايد به جوابت رسيدي. ديگه فايل رو دادم كه بيخود سوال نكنين. :D

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از electronic :
درسته. منظور من هم از شناسي بودن، اون شانسي كه مد نظر همه هست نبود! چون طبق گفته‌ي خودت نمي‌شه قبول كرد شانسيه. صددرصد بستگي به شرايط و يك سري موارد داره!
حرفم رو پس مي‌گيرم! شانسي نيست اصلا!

بالا