برگزیده های پرشین تولز

بررسي سايتهاي سود ده!

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
البته من ميدونم خيلي از دوستان ضرر زيادي در هايپها متحمل شدند، اما در اين جا سعي ميكنيم به كمك همه بچه هاي با تجربه ، سايتهاي مختلف رو از نظر سوددهي و ميزان فعاليت ، امنيت ، ميزان سود و خلاصه هر چيزي كه ريسك يك سايت رو پايين مياره به يحث و تبادل نظر بپردازيم پيشنهاد من اينه كه ما ميتونيم با اين كار گروهي جلوي ضرر خيلي از بچه ها رو بگيريم . و البته من اين تاپيك رو ايجاد كردم چون احساس ميكنم با توجه به افزايش روز افزون سرمايه گذاران ايراني به اين عرصه واقعاً يه محل متمركز براي بررسي خيلي مفيد ميتونه باشه . و همونطور كه همه ما ميدونيم هايپها محبوبيت زيادي بين كاربران دارند و همچنين ميشه با درايت و همفكري سودهاي بسيار خوبي رو از همين هايپها كسب كرد .

در ضمن من ميدونم تاپيك هايپها در اينجا وجود داره اما يه محل متمركز كه فقط توش به بررسي پرداخته بشه واقعاً ميتونه مفيد باشه

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
خوب حالا راجع به چه سایتی صحبت کنیم (لااقل اولیشو میگفتی)
میخواین اولیش راجع به سایت شروین باشه :happy:

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
نظرتون راجع به https://offshoreclub.biz/pe/ چيه؟!
اين سايت زبان فارسي هم داره و امنيت خيلي بالايي داره هر بار كه ميخواي وارد بشي 1 sms حاوي پين كد مياد كه تا واردش نكوني اجازه ورود نميده.بيش از يك ساله كه داره كار ميكنه و ماهي 40% سود ميده البته پلان 10 و 20 روزه هم داره و مينيمم سرمايه گذاري 20 دلار هست.

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از Ashimoto :
نظرتون راجع به https://offshoreclub.biz/pe/ چيه؟!
اين سايت زبان فارسي هم داره و امنيت خيلي بالايي داره هر بار كه ميخواي وارد بشي 1 sms حاوي پين كد مياد كه تا واردش نكوني اجازه ورود نميده.بيش از يك ساله كه داره كار ميكنه و ماهي 40% سود ميده البته پلان 10 و 20 روزه هم داره و مينيمم سرمايه گذاري 20 دلار هست.

خيلي عالي اوليش رو آفشر قرار ميديم در ضمن سايت شروين عزيز هم با توجه به اينكه خودش صاحب سايته بهتر ميشه به بررسي گذاشتش ;)
اما در كل من در حال بررسي چند سايت قوي هستم كه اميدوارم با بقيه بچه ها بتونيم با روشهاي مختلف به بررسي اونا بپردازيم

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
آقا اگه قراره رفرال لینک بزارین من مخالفم.
ولی در کل باید نظر فتوکپی رو هم دید.

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از davidmors :
آقا اگه قراره رفرال لینک بزارین من مخالفم.
ولی در کل باید نظر فتوکپی رو هم دید.

من خودم به شدت با اين موضوع گذاشتن رفرال لينك مخالفم و از همه اعضا خواهش ميكنم در اينجا لينك رفرال نزارن همچنين از دوست گرامي آقاي ديويد و فتوكپي مديران محترم انجمن تقاضا ميكنم كساني كه در اينجا رفرال ميگذارند فوراً لينكشون حذف بشه چون ما در اينجا ميخوايم كاري رو شروع كنيم كه واقعاً مفيد خواهد بود و ميتونه خيلي مشكلات رو از سر راه دوستان برداره البته من مواردي رو در نظر گرفتم كه انشالله با كمك دوستان و بصورت يك تيم منسجم شروع به اجراي اونها ميكنيم و مطمئنم اين كار جديد نه تنها تحول در اينجا بوجود مياره بلكه ميتونه تحول بسيار خوبي رو در سيستم هاي پرداخت سود ايجاد كنه در واقع با اين كار جديد كه با كمك دوستان و در همين تاپيك اجرا خواهد شد باعث ميشويم كليه سايتهاي كلاهبردار مجبور به كنار رفتن بشوند و فقط سيستم هايي باقي بمانند كه مجبور به اجراي موارد مهمي كه بعداً بعد از بررسي به اونها اشاره خواهم كرد بشوند . و البته اين كار جدي نياز به كمك دوستان و همفكري و همياري آنها دارد.

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
ok چون همه موافقین منم اسممو از لینک برداشتم (ادیت شد;) )

behzad53a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

بالاخره بعد 100 سال منم یه پست بدم.
خوب یه سایت سود اگه کسی داره معرفی کنه. مدتیه که سایت خوب سخت گیر میاد.
البته اگه من معرفی کردم دیگه بررسی نداره :D :D :D :D :lol: :lol:
چون تو قبلی ها اکثرا تو سود بودم که تعطیل شدند.
خوب البته موردی برای معرفی ندارم. نه که عضو سایتی نیستم. منظورم اینه که برای کسی که قراره الان عضو بشه سایت خوبی ندارم.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
به نقل از behzad53a :
سلام

بالاخره بعد 100 سال منم یه پست بدم.
خوب یه سایت سود اگه کسی داره معرفی کنه. مدتیه که سایت خوب سخت گیر میاد.
البته اگه من معرفی کردم دیگه بررسی نداره :D :D :D :D :lol: :lol:
چون تو قبلی ها اکثرا تو سود بودم که تعطیل شدند.
خوب البته موردی برای معرفی ندارم. نه که عضو سایتی نیستم. منظورم اینه که برای کسی که قراره الان عضو بشه سایت خوبی ندارم.
بهزاد كجا رفته بودي؟دلم برات تنگ شده بود
241.gif

ببخشيد كه يه كم منحرف شد.
241.gif

<King>

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Ashimoto :
خب https://offshoreclub.biz/pe/ كسي نبود؟!
ريفرال هم نداره اصلا!
كسي اينجا با اين سايت كار نكرده؟؟
سایت خوبی هست...
البته چون کمیسیون رفرال نمیده کمتر کسی تبلیغش میکنه...
رتبه مناسبی هم در مونیتورها داره.
پرداخت داره و حدود 2 سال هست که فعاله.

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از Ashimoto :
خب https://offshoreclub.biz/pe/ كسي نبود؟!
ريفرال هم نداره اصلا!
كسي اينجا با اين سايت كار نكرده؟؟

به نظر من هم ابتدا بايد رو آفشر كار كنيم ( با توجه به اهميت به مشتريان) من مواردي رو در نظر دارم كه اگه دوستان اوكي بدن روي اونها كار كنيم :
بررسيهايي كه قراره انجام بشه :
1- امنيت سايت
2- ارتباط برقرار كردن با ادمين آفشر و درخواست و پيشنهاد يكسري از موضوعات ( البته اين مورد رو در مورد چند سايت برتر ديگه اجرا و پياده سازي ميكنيم كه البته از دوستاني كه در زبان انگليسي تسلط بالايي دارند خواهش ميكنيم با ما همكاري كنند.) در اين مورد توضيحاتم رو بعد از يكسري بررسيها و اصلاحات براي دوستان در اينجا قرار ميدم تا با كمك همديگه اجرا و پياده سازيش كنيم.

فعلاً روي اين دو مورد زوم ميكنيم اگه دوستان موافقند طرح رو اجرا ميكنيم .

در ضمن از كليه دوستان تقاضا ميكنم فعلاً تا روشن شدن موارد در هيچ كدام از سايتها سرمايه گذاري نكنند . و همچنين از كليه دوستان خواهش ميكنم در اين تاپيك لينك رفرال قرار ندهند و مجدداً از مديران محترم تالار كسب درآمد تقاضا ميكنم با افراد خاطي برخورد جدي بفرمايند

behzad53a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب شروع کنیم. البته نمیدونم چجوری قراره موضوع رو دنبال کنی. ولی بدم نمیاد درگیر ایمیل بازی با این ادمینها بشم. :rolleyes:

behzad53a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Annapaquin :
بهزاد كجا رفته بودي؟دلم برات تنگ شده بود
241.gif

241.gif

سلام وحید خان :cool:

عجب تیپی زدی :p

راستی یه موضوع در مورد offshoreclub
آخه چرا اینو انتخاب کردید. من با این قبلا کار کردم کلی هم سود گرفتم. ولی 2 سال هم برای این سایتها خیلی طولانیه. هر لحظه خواست جمع کنه بره بهش حق میدم. ولی خوب خیلی مایلم با روش بررسی دیوید روی سایها آشنا بشم و اگه جمع بندی مثبت بود دوباره با این سایت یه تست بزنم.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
واقعا که سايت به بزرگي سايت من وجود نداره اونوقت شما دنبال چي هستيد؟
248.gif

البته سايت من به قدو قوارتوننميخوره اين مال آدم بزرگاس
89.gif

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اوکي ديگه تا چند وقت ديگه که سايت من رو اومد هيچکدومتونو راه نميدم توش نامردا بجز وحيد هيچکس عضو نشد.
168.gif
256.gif
257.gif

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان من يه بار گفتم مجدداً تكرار ميكنم ، هدف ما يه سايت نيست ما چند تا سايت رو مورد تحليل قرار ميديم و با صاحبان اين سايت ارتباط برقرار ميكنيم البته من فضا و دوميني رو قبلاً براي اين موضوع خريداري كرده بودم تا گروه ما رسميت بيشتري داشته باشه حالا شايد بعضي ها اين سوال براشون پيش بياد كه فضا و دومين به چه درد اين كار ميخوره ولي بايد بگم از اهميت بسيار زيادي برخورداره كه بزودي در جريان كار قرار خواهيد گرفت و متوجه ميشيد كه فضا و دومين خريداري شده از چه اهميت بالايي برخوردار خواهد بود .

مجدداً از دوستان تقاضا ميكنم كه از گذاشتن مطالب بي ربط در اين تاپيك بشدت پرهيز كنند زيرا در اين تاپيك ما قصد داريم يه كار جدي رو شروع كنيم و مطمئن باشيد همه ما باهم و بصورت يك تيم قوي تأثير بسيار بزرگي رو در روزهاي آينده بر روي كليه سيستمهاي سرمايه گذاري خواهيم گذاشت ، من به همه شما اين اطمينان رو در همينجا ميدم كه موفق ميشيم .

من در همينجا از مديران محترم تالار(فتوكپي و ديويد ) ، دوستان و اعضاي اين تالار ( شروين ، نويد ، وحيد ، بهزاد ، آشيموتو و خلاصه تمام "بچه هاي كسب درآمد " ) دعوت ميكنم كه با هم همكاري كنيم و مطمئن باشند كه در اين راه موفقيتهاي بسيار بزرگي علاوه بر اينكه نصيب هممون ميشه بلكه بچه هاي ديگر كشورها هم از اين اقدام ما استفاده خوبي ميبرند . و اين كار امكان پذير نيست مگر اينكه همه با هم متحد بشيم .

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
البته ميدونم منظورت با من بود ولي گفتي دوستان
چشم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
من هر کمکي لازم داشته باشي حاضرم انجام بدم.
جدا اين فضا و دومين فکر بسيار خوبي بود.ميشه گروه روبزرگتر کرد طوري که کل ايراني هايي که ميخوان هايپ کار کنن از اين طريق وارد بشن اصلا هم ميتونه بحث رفرال گيري توش نباشه که همه مطمئن باشن که فقط هدف سود دهي به ايراني ها هست که بيشتر از اين سرشون کلاه نره

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از shervinrv :
من هر کمکي لازم داشته باشي حاضرم انجام بدم.
جدا اين فضا و دومين فکر بسيار خوبي بود.ميشه گروه روبزرگتر کرد طوري که کل ايراني هايي که ميخوان هايپ کار کنن از اين طريق وارد بشن اصلا هم ميتونه بحث رفرال گيري توش نباشه که همه مطمئن باشن که فقط هدف سود دهي به ايراني ها هست که بيشتر از اين سرشون کلاه نره

آفرين شروين من واقعاً هميشه تو رو تحسين كردم ( البته شرمنده اون دفعه بحث بينمون پيش اومد) ولي خداييش تو يه جوان خوش فكري من اين رو به همه گفتم پس كمك تو ميتونه خيلي ارزشمند و راهگشا باشه . همچنين كمك بقيه بچه ها هم همين تأثير رو خواهد داشت و اميدوارم به اين هدفي كه در انتظار همه ماست و زندگي هممون رو متحول خواهد كرد برسيم اميدوارم خدا هم در اين زمينه همراه ما باشه .

بالا