برگزیده های پرشین تولز

بررسي وضعيت Wimax مبين نت

mohammad_87

Registered User
لایک‌ها
56
دوستان کسی اطلاع داره این مبین نت طرفای دروازه تهرون چطوری جواب میده؟(روی صحبتم با اصفهانی هاست)
یه قیمت و سرعت روزانه و شبانه از 512 اون بهم بدین ممنون میشم.
برای من در بهترین شرایط روی 64 فیکس میشد..(دقیقا سرعت اسمی)شرایط منطقه و لینک دانلودی هم باید مطلوب باشد.

NuLL3rr0r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بلاخره از شر مبین نت خلاص شدم......

با این که کلا وایمکس رو در ایران برای عذاب آفریدند٬
اما مشترک مبین نت بودن این عذاب رو چندین برابر میکنه !!

در سه روز٬ ۴ گیگ رو٬ یک گیگ یک گیگ شارژ کردم و بی هیچ دلیلی تموم شد. برای برادرم هم همین اتفاق افتاده با مبین نت !!

دیروز مودم رو بردم داتک و دادم گانفیک کردن و الان مشترک وایمکس داتکم. هر چند به اندازه ADSL داتک خوب نیست که محل کار دارم ولی انصافا اذیت هم نمیکنه. تازه ۱۰ گیگ رو ۴۲٬۵۰۰ گرفتم با سه گیگ شارژ هدیه. مبین نت هر گیگ شارژ اضافه رو هم ۱۰٬۶۰۰ میگیره داتک ۵٬۴۰۰ !!

happy_crow

Registered User
لایک‌ها
10
جدی داتک وایمکس داره؟ یک مگ هم میده؟ اگه اشکالی نداره یک هفته دیگه پ خ میدم خدمتتون راضی بودی منهم از دست این عذاب کشیدن راحت بشم. ۳ماه ایمیل زدم واسه مصرف الکی برام زدن. به پشتیبانی به سایت به دوتا از پرسنلشون به ایمیل شخصی شون هم زدم هنوز ایمیل به بخش بررسی نرسیده. اون خراب شده مال مردم خور رو، یه روز رو سرشون خراب میکنم.

Sent from my LT26i using Tapatalk 2

NuLL3rr0r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
جدی داتک وایمکس داره؟ یک مگ هم میده؟ اگه اشکالی نداره یک هفته دیگه پ خ میدم خدمتتون راضی بودی منهم از دست این عذاب کشیدن راحت بشم. ۳ماه ایمیل زدم واسه مصرف الکی برام زدن. به پشتیبانی به سایت به دوتا از پرسنلشون به ایمیل شخصی شون هم زدم هنوز ایمیل به بخش بررسی نرسیده. اون خراب شده مال مردم خور رو، یه روز رو سرشون خراب میکنم.
Sent from my LT26i using Tapatalk 2

با نامه شرکتی یا دانشجوئی دو مگ هم میده!!
این تعرفه هاش هست
تعرفه خدمات وایمکس داتک تلکام
حداکثر با رفتن تا دفترشون و انجام کارم و وصل اینترنت یک ساعت طول کشید.

شرکت رو هم معرف معرفی کردم که سه گیگ جایزه به اونها دادن سه تا هم هدیه من.

البته من ۵۱۲ گرفتم چون توی یکی از تاپیک ها خونده بودم فرقی بین ۵۱۲ و ۱۰۲۴ نیست و هر دو ۱۱۰ کیلو دانلود میدن (برای ADSL‌ البته)
من که با IDM نهایتا بین 50 تا 60 می گیرم و به نظر تفاوت وجود داره آخه محل کارم ADSL داتک رو دارم ۱۰۲۴ که ۱۱۵ تا ۱۲۰ کیلو رو میده
و تفاوت بروزینگش کاملا با وایمکس محسوسه. اما خیلی خیلی از مبین نت بهتره هم اذیت نمیکنه هم ارزونتره هم دزدی نمیکنه!!
(یه نکته دیگه این میتونه باشه که فقط ۱ چراغ از ۵ چراغ مودم روشنه و گاها ۲ تا میشه اما از مبین نت که ۴ تا چراغش روشن میشد بازم بهتره
البته خونه من همکف و بن بسته و چهار طرف آپارتمان)

من قطعا یک ماهه دیگه که خونه ام رو عوض کردم ADSL داتک رو میگیرم٬ کلا با ADSL از وایمکس راحترم.
فعلا که وایمکسش به داد من رسید٬ دمشون گردم.

NuLL3rr0r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چرا برای بقیه مشکل داره این مبین نت. برای من خیلی هم خوبه...

در مدت یک سال و نیمی که مبین نت داشتم حتی یک روز هم خوب نبوده! اونم با چهار خط سیگنال. هم تهران و هم شهرستان.
پینگ ۳۸۰۰ !!
دزدی هاشون هم که جای خود.

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
در مدت یک سال و نیمی که مبین نت داشتم حتی یک روز هم خوب نبوده! اونم با چهار خط سیگنال. هم تهران و هم شهرستان.
پینگ ۳۸۰۰ !!
دزدی هاشون هم که جای خود.

من اصفهان هستم. مشکلات دزدی نداشتم. اتفاقا من هم 4 خط سیگنال دارم. پینگم هم الآن تست کردم 433 بود. (1M 4G Monthly)

W00T1991

Registered User
لایک‌ها
22
دوستان وضعیت سرویس های شبانه مخصوصا روی سرعت های یک مگ و دو مگ چطوره ؟

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921

mohammad_87

Registered User
لایک‌ها
56
سلام
اشتراک مودم من هفته پیش تموم شده و تمدیدش نکردم.منتظرم بفروش بره
این مدت زمان تمدید نکردن محدود هست یا نه؟

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
سلام

مثلا چی کار می خواد بکنه، پورتت رو بده به یکی دیگه؟ :lol: من که الان بیشتر از 1 ماه هست که مودمم رو فروختم، هنوز داره اس ام اس و ایمیل می ده، التماس می کنه بیا تمدیدکن، طرح قبلیت تموم شده. :wacko: انگار خودم نمی دونم تموم شده. بهشون زنگ زدم گفتم دیگه واسه من اس ندید، ولی فایده نداشته.

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
سلام

اگر بعد از اتمام زمان طرح اشتراکتون تمدید نکنید، بعد از 1 هفته شما رو از شبکه میندازه بیرون. یعنی فقط مودم دارید، ولی نمیتونید از مبین نت استفاده کنید. فکر کنم باید برید نمایندگی و هزینه ای رو پرداخت کنید بعد دوباره میتونید حجم بخرید.
قبلا که اینجوری بود. حالا رو دیگه نمیدونم. تماس بگیر با پشتیبانی بهت میگه.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
آقایون کسی اینجا مودم مبین نت نداره برای فروش؟
یکی به داد ما برسه آخه این چه وضعشه :D

mohammad_87

Registered User
لایک‌ها
56
اگر بعد از اتمام زمان طرح اشتراکتون تمدید نکنید، بعد از 1 هفته شما رو از شبکه میندازه بیرون. یعنی فقط مودم دارید، ولی نمیتونید از مبین نت استفاده کنید. فکر کنم باید برید نمایندگی و هزینه ای رو پرداخت کنید بعد دوباره میتونید حجم بخرید.
قبلا که اینجوری بود. حالا رو دیگه نمیدونم. تماس بگیر با پشتیبانی بهت میگه.
منظورم همین بود.اما هنوز sms میاد.به پشتیبانی هم زنگ زده بودم گفت تا یه مدت مشکلی نداره.گفتم خب چقدر؟هفته،ماه،سال،قرن....... گفت شما نگران نباش چندین ماه هست!!
آقایون کسی اینجا مودم مبین نت نداره برای فروش؟
یکی به داد ما برسه آخه این چه وضعشه :D
پ.خ شد.

tve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من سرویس 2 مگ 6 ماهه دارم (تهران) از ساعت 2 به بعد که سرعت دانلودم میاد رو 40 -50 که هیچ از ساعت 9 شب به بعد هم سرعت دانلودم میاد رو 80-70 وقتی تو سایت های اسپید چک سرعتمو چک میکنم زیره ADSL 128 نشون میده. در صورتی که در طول روز سرعتم خوبه با 270 دانلود میکنم. کسی همچین مشکلی داره؟ من چند تا عکس فرستادم براشون هنوز جواب ندادن. سال اول که یک ساله 1 مگ داشتم خیلی خوب بود هم روز ها هم شب ها ماه رمضون 2 مگ خریدم اصلا راضی نیستم اصلا

mohammad_87

Registered User
لایک‌ها
56
من سرویس 2 مگ 6 ماهه دارم (تهران) از ساعت 2 به بعد که سرعت دانلودم میاد رو 40 -50 که هیچ از ساعت 9 شب به بعد هم سرعت دانلودم میاد رو 80-70 وقتی تو سایت های اسپید چک سرعتمو چک میکنم زیره ADSL 128 نشون میده. در صورتی که در طول روز سرعتم خوبه با 270 دانلود میکنم. کسی همچین مشکلی داره؟ من چند تا عکس فرستادم براشون هنوز جواب ندادن. سال اول که یک ساله 1 مگ داشتم خیلی خوب بود هم روز ها هم شب ها ماه رمضون 2 مگ خریدم اصلا راضی نیستم اصلا
افت سرعت در ساعت 2 بامداد که طبیعیه.چون آغاز ساعات رایگانه.
افت سرعت در 9 شب هم احتمال زیاد بخاطر بالا رفتن ترافیک منطقتون باید باشه.تنها راهش پیگیری از طریق صدای مشتریه.صدای مشتری یک پله بالاتر از پشتیبانی هست.به سایت مبین نت مراجعه کن لینکش هست.

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
توی منطقه ما خدا رو شکر از این مشکلات سرعت نیست. سرعت دانلود روز 120. دانلود نمیه شب هم 120
1 مگ ماهانه

mohammad_87

Registered User
لایک‌ها
56
توی منطقه ما خدا رو شکر از این مشکلات سرعت نیست. سرعت دانلود روز 120. دانلود نمیه شب هم 120
1 مگ ماهانه
دوستان دیگری هم هستند که حتی شبانه هم سرعت کامل دارند و شبی 4-5 گیگ دانلود دارند.واقعا مهمترین مسئله دکل منطقه و ترافیک منطقه هست.
اگه قبلا نپرسیده باشم،شما کجای تهرانید؟

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
دوستان دیگری هم هستند که حتی شبانه هم سرعت کامل دارند و شبی 4-5 گیگ دانلود دارند.واقعا مهمترین مسئله دکل منطقه و ترافیک منطقه هست.
اگه قبلا نپرسیده باشم،شما کجای تهرانید؟

من اصلا تهران نیسم.
استان اصفهان-شهر بهارستان

بالا