برگزیده های پرشین تولز

بررسی بهترین سرویس دهنده اینترنت برای گیم انلاین

Behzaf

Registered User
لایک‌ها
0
میشه بگی چطور میشه به یک پورت اولویت داد.میشه اینکارو داخل تنضیمات مودم(روتر) انجام داد؟ مودم من planet 4400 هست.

ميدونم اين کار رو با router های حرفه اي ميشه انجام داد حالا اينکه با مدم شما بشه يا نه نميدونم ولی در کل بهتره در سطح خونه از نرم افزار cfosspeed استفاده کنی من به پسر عموم که گفتم و ازش استفاده کرد گفت تأثيرخوبی داشته در بازی wow

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یه دوستی اشاره کردند که پارس آنلاین پینگش خیلی بده واسه بازی.....
من خودم تقریباً 1 ساله که فیفا رو فقط به صورت آنلاین بازی میکنم و از بازی لذت میبرم.
الان پینگم 350 هست که برای بازی روون و بدون لگ ، خیلی خوبه.
ولی صبا نت رو بهترین آی اس پی برای گیم میدونم.
شاتل هم خیلی خوبه.
فقط داتک و آسیا تک ، تنها آی اس پی هایی بودند که من همیشه باهاشون در گیم آنلاین مشکل داشتم ، چون معمولاً پینگ هاشون بالای 500 هستش.
در ضمن من با سرویس 64 پارس آنلاین حدود 30000 بازی آنلاین انجام دادم.
که 60 درصدشون بدون گیر بود. اگه 128 داشتم این درصد به 80 درصد میرسید و با صبا نت به 99 درصد ....

Behzaf

Registered User
لایک‌ها
0
من خودم تقریباً 1 ساله که فیفا رو فقط به صورت آنلاین بازی میکنم و از بازی لذت میبرم.
شاتل هم خیلی خوبه.
فقط داتک و آسیا تک ، تنها آی اس پی هایی بودند که من همیشه باهاشون در گیم آنلاین مشکل داشتم ، چون معمولاً پینگ هاشون بالای 500 هستش.
که 60 درصدشون بدون گیر بود. اگه 128 داشتم این درصد به 80 درصد میرسید و با صبا نت به 99 درصد ....

جالبه يکی پيدا شد له از صبا در ضمينه ping تعريف کنه! شما خودت ازش سرويس گرفتی؟
server فيفا کدوم کشور هست؟

frostmourne

Registered User
لایک‌ها
0
شاتل هم خیلی خوبه.

من که از صبا راضی نیستم ساعت 6 شب به بعد پینگ میره رو 2000

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
من از صبانت چيزي نشنيدم. هميشه با وايرلس داتك wow بازي مي كردم ولي پينگش واسه من كه تعريفي نداشت ( 700-800) جديدا مي خوام adsl بگيرم واسه warcraft روي gg-client ( اسمه جديدش garena ). خودم بين شاتل و پارس آنلاين شك دارم. بيشتر شنيدم شاتل بهتره. لطفا راهنمايي كنيد.

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
من از شاتل 256 استفاده می کنم...فوق العاده هست و الان 6 ماهه که تقریبا هر شب بازی می کنم (کانتر) و هیچ مشکلی ندارم:)

LATENCY همواره بین 40 تا 50 هست.....

leagueoflegends

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تایپیک خیلی جالبی هستش، لطفا مهم اش کنید
من خودم کاربر حرفه ای lol هستم، من از "نوین نت" یا همون "های وب" که اسم شرکتش داده گستر عصر نوین هست اینترنت داشتم
ازشون متنفر هستم، یک اکانت lv30 داشتم که 40 تا champ و 13 تا ران پیج داشتم، به خاطر قطعی های زیاد این شرکت اکانتم به طور کامل بن شد
پینگش ظاهرا خوب بود، نرمالش 260-280 بود و بعضی وقت ها هم میومد رو 200، اما timeout زیادی میده و قطعی اش تو بازی خیلی هستش
به یک هفته نرسید که از این شرکت دوباره نقل مکان کردم، کلا خدا لعنتشون کنه با این شرکتشون

به نظر من بهترین مخابرات هستش، من الان ازشون سرویس دارم و پینگم همیشه 160 هست و هیچ قطعی ندارم

gorg2

Registered User
لایک‌ها
114
من world of tanks با اینترنت 512 نامحدود مخابرات تا یه ماه قبل خیلی روون و پینگ کم بود اما یه مدت پینگ بالای 300 میره و دیگه اصلا نمی شه بازی کرد تا بیای بجنبی ارتیلری نقش زمین کردتت

ali_klassic

Registered User
لایک‌ها
26
بهترین اینترنت برای بازی های آنلاین مخابرات هست
ّدلیل :
1.ارزون
2.نا محدود
3. Ping پایین (اینترنت 512 Ping = 72 - 80 )

gorg2

Registered User
لایک‌ها
114
بهترین اینترنت برای بازی های آنلاین مخابرات هست
ّدلیل :
1.ارزون
2.نا محدود
3. Ping پایین (اینترنت 512 Ping = 72 - 80 )
72 تا 80 خواب یا بیداری من پینک 90 به پایین تو بازی ندیدم نمی دونم شاید به خاطر اینه که مخابرات اینجا تک تازه هر بلایی بخواد سر ادم میاره نمی تونیم هم عوضش کنیم چون سرویس دهنده دیگه ای نیست

ali_klassic

Registered User
لایک‌ها
26
72 تا 80 خواب یا بیداری من پینک 90 به پایین تو بازی ندیدم نمی دونم شاید به خاطر اینه که مخابرات اینجا تک تازه هر بلایی بخواد سر ادم میاره نمی تونیم هم عوضش کنیم چون سرویس دهنده دیگه ای نیست
همون 90 مگه بده تازه پینگ من 60-70 هم بعضی روز ها میره .

D4rk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من الان Wow با HON بازی میکنم
نت من هم 1mg وایمکس ایرانسله ماهی 84000 تومن هزینه میکنم تا حالا نشده یه بازی رو بدونه اینکه DC بشم تموم کنم
یه مدت نت خوب بود MMR ام رسید رو 1580 اما الان که خراب شده رو 1470 گیر کردم (با ping 200 بازی شروع میشه فک میکنی نت خوبه اما بعد ده دقیقه میشه 999 دیگه هیچکاری نمیشه کرد از بازی پرت میشی بیرون 10تا MMR کم میکنه)
واقعآ زوور داره انقدر هزینه کنی واسه هیچ
نرم افزار pingzapper خوبه اما واسه hon free نیس blizzard هم bane میکنه شاید تو سرور free هایه خارج از ایران خوب باشه
الان cfos رو گرفتم امیدوارم کار کنه اگه کسی طرز کار cfos رو خوب بلده یه توضیح واسم بده

N I R V A N A

Registered User
لایک‌ها
11
فکر می کنم الان مبین نت خوب باشه و ای دی اس ال پارس آنلاین و شاتل

ARI.VIKI

Registered User
لایک‌ها
12
فقط رسانه تو منطقه سعادت آباد و شهرک فقط ارائه میده سرعت 256 دارم 500 کی دانلود میکنم الانم پینگ میگیرم از 98 بالاتر نمیره تو بازی هم پینگ من 109 بازی هایی که میکنم لیگ اف لجند و ورد اف تانک

Hosein Err0r

Registered User
لایک‌ها
88
سلام

دوستان من وایرلس دارم تو کرج هستم 1.5Mbps سرعت نامحدود ماهی 275 تومن

پینگم به گوگل 85 هست

بازی کانتر هم تو سرور های روسیه از 70 شروع میشه تا 150 مثلا از بین 500 سرور بازی حدود 100 تاش پینگم زیر 100 هست

و تو سرور های ترکیه هم از 55 تا 65 هست

اگه کسی بازی زیاد میکنه میتونه از اینجا بگیره کیفیتش خوبه pardis.ir

مشاهده پیوست 474229

omid_agha

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
من مخابرات دارم طرح خانواده
واقعا افتضاح نه به درد گیم میخوره نه به درد وب گردی جتی به درد لای جرز دیفال هم نمیخوره
صبا نت خیلیخ خوبه
پارس انلاین هم داشتم ولی زیاد تعریفی نیست
مخابرات طرح نا محدود خیلی خیلی خوب بود که جمع شد
اسیا تک هم تعریفشو زیاد نشنیدم

AliiRezza007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من WoWبازی میکنم و اینترنت ام شاتل هست وقتی بازی میکنم ام اس، ام میره بالا و خیلی لگ و دیسی میده میشه یک اینترنت برام معرفی کنید که دیگه این اتفاق ها پیش نیوفته

AliiRezza007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پینگ ام حتی تا 20000 رفته باور کنید

laxer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
از سرویس های کاهش پینگ استفاده کنید.
پین من در بازی battlefield4 تا 300 هم میرفت ولی با سرویس کاهش پینگ به 100 رسیده.
این سرویس ها رو میتونید تو همین انجمن پیدا کنید.
هر چند پیشنهاد من سرویس های سایت iran tournament هست. ( چون خودم ازش استفاده میکنم و راضیم)

بالا