برگزیده های پرشین تولز

بررسی دلار تک نرخی ۱۲۲۶ تومانی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sekke bekhar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا ما که خودم بعد 12 روز صبر کردن دیدیم قیمت 1226 تومن هم پشم !
127fs4573872.gif
خودمون الان به ناچار داریم با دلار 1910 تومنی کار می کنیم . حتی به صراف ها هم دلار ندادن و از اون هم گنده تر به صرافی بانک ها . یه تلفن بزنی متوجه میشی عزیز جان همشون فعلا دوره هم میشنن صحبت می کنن . صرافی ها شده مکان :دی
یادم هست زمانی شما در همین موضوع فرمودید که تا سه شنبه صبر کنید تا بانک مرکزی دلار به صرّافی ها بدهد ... افزایش نرخ سود بانکی مؤثّر واقع شود ... مردم مقصرّند ... هیچ کس مثل من نمی داند بانک های جهان اسلام چقدر خوب هستند ... پول تان را به بانک ببرید ... همه چیز درست می شود .........

بیچاره آن هایی که دل به وعده های پوشالی حکومت اسلامی و دولت امام زمانی اش بسته و هر روز بیش از پیش متضرّر می شوند .
بیچاره آن هایی که در بازار بورس و بزرگ ترین بانک های جهان اسلام سرمایه هایشان را آتش زدند !

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
یادم هست زمانی شما در همین موضوع فرمودید که تا سه شنبه صبر کنید تا بانک مرکزی دلار به صرّافی ها بدهد ... افزایش نرخ سود بانکی مؤثّر واقع شود ... مردم مقصرّند ... هیچ کس مثل من نمی داند بانک های جهان اسلام چقدر خوب هستند ... پول تان را به بانک ببرید ... همه چیز درست می شود .........

بیچاره آن هایی که دل به وعده های پوشالی حکومت اسلامی و دولت امام زمانی اش بسته و هر روز بیش از پیش متضرّر می شوند .
بیچاره آن هایی که در بازار بورس و بزرگ ترین بانک های جهان اسلام سرمایه هایشان را آتش زدند !

بله گفتم بانک مرکزی نداد . به من چه ! اونا بی بته هستن به من ربز داره ؟ بازم میگم مردم مقصر هستن نمونش رو هم سطح جامعه میبینید .

با دولت و ...... کاری ندارم . خودم هم پولم رو بردم بانک و سپرده کردیم . از بورس میگم هیچی نمیدونی والا الان ثابت میشه ! الان خودت مهر رو زدی به حرف من . روز 4 شنبه سهام قند و شکر از یکی از کارخونه ها داشتم که با سود 71% فروختم . سرچ کن توی گوگل آقای سکه بخر متوجه میشی . در عرض 20 دقیقه کل سهام من رو کارگزارم فروخت ! سرچ کن شما متوجه میشی ! دیگه قول میدی جلوی من یکی لااقل با پوز خند سیاسی صحبت نکنی ؟

حالا من از اقتصاد چیزیی سرم نمیشه ؟
127fs4573872.gif
یا اینکه بلد نیستم انباری درست کنم ؟
127fs4573872.gif
در ضمن افزایش سود بانکی رو هم الان میگم موثر بوده و همین اوراق مشارکت خیلی از همکاری من میلیاردی خرید کردن ! کسی که پول گنده داره آقای " سکه بخر " به هیچ عنوان سرمایش رو توی ریسک بالا قرار نمیده . چون ممکنه نابود بشه یا 1 شبه 2 برابر شه یا نصف شه ولی کسی که 2 میلیارد داره میره اوراق یا سپرده میگره خودت با یه حساب ساده ببین چه سودی هنگفتی بهش میدن . همکارای من که کارشون ارزی هست آقای مستقیم با 10% سرمایشون کار میکنن . اصل اقتصاد ! مقداری که میتونی ریسک کنی نه کل سرمایه !

sekke bekhar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قاچاقچی سیگار خودتی گاله رو وا کردی داری همون طوری واسه خودت میبافی .... :hmm: چاکر امام زمان هم هستیم ولی ساندیس خور خودتی . کل پستات رو اگر 1 نفر بخونه مشخص میشه که چی تو کلت میگذره ولی حقیقت سایزش بزرگ هست توی مخای تنگ نمیره . از اقتصاد 2 زار نمیفهمی کلا ارجیف سره هم میکنی . اون انونی که 100% خودت هستی و کل دارو دستت نه اقتصاد ایران اوباش سالاری نیست چون هنوز هیچی از اقتصاد و کلا معامله نمیدونید همتون و در واقع اوباش اقتصادی امثال تو و همون رفیق ششت انونی هستن که کاربرایی مثه من و حجت حرفهای ما توی مخای تنگ شماها نمیره .
:D :D :D

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550

جوابش این رو دادم ولی نگرفتی باید هم بخندی چون فقط دلار و سکه رو مشناسی :D:D:D:D

با دولت و ...... کاری ندارم . خودم هم پولم رو بردم بانک و سپرده کردیم . از بورس میگم هیچی نمیدونی والا الان ثابت میشه ! الان خودت مهر رو زدی به حرف من . روز 4 شنبه سهام قند و شکر از یکی از کارخونه ها داشتم که با سود 71% فروختم . سرچ کن توی گوگل آقای سکه بخر متوجه میشی . در عرض 20 دقیقه کل سهام من رو کارگزارم فروخت ! سرچ کن شما متوجه میشی ! دیگه قول میدی جلوی من یکی لااقل با پوز خند سیاسی صحبت نکنی ؟

باید هم بخندی چون میدونی جواب نداره :D:D:D:D چون اسم تاپیک بررسی دلار تک نرخی هست . نه چگونه انبار درست کنیم و حرفهای سیاسی با ژست حق به جانب بزنیم . چون هیچی از اقتصاد سرت نمیشه اگر سرت می شد نمیگفتی تورم 3 رقمی یا بازتر بگم چگونه انباری درست کنیم ! نمی خواستم والا دنبال کنم ولی من بعد این جایی از سود سکه و دلار حرفی زدی دقیقا همون لحظه دقیقا میام میگم چی سودش بیشتر ! چون کلا ژشت اقتصادی گرفتی با پوز خند سیاسی و کلا تو خالی !

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
جناب sekke bekhar
بی زحمت پست (و پست های) بعدی رو با آیپی داخلی ارسال کنید . ارسال پست بعدی با آیپی غیر داخلی محدودیت دسترسی تون رو به همراه داره .

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
جناب sekke bekhar
بی زحمت پست (و پست های) بعدی رو با آیپی داخلی ارسال کنید . ارسال پست بعدی با آیپی غیر داخلی محدودیت دسترسی تون رو به همراه داره .

چه خبر شده؟ به استقبال اینترنت میلی رفتید؟!

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
ارتباطی به اینترنت ملی نداره ! به خاطر سواستفاده بعضی از دوستان که از چند نام کاربری استفاده می کنن با آیپی های متفاوت ...
بی زحمت این پست رو نقل قول نکنید لطفا

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
به نظر ميرسه اختلاف زياد دلار بانكي و دلار آزاد ، براي ترغيب واردات (با ثبت سفارش) از گمرگ ( و البته شناسايي واردكنندگان ) باشه

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
به نظر ميرسه اختلاف زياد دلار بانكي و دلار آزاد ، براي ترغيب واردات (با ثبت سفارش) از گمرگ ( و البته شناسايي واردكنندگان ) باشه

واردکنندگان هم جنسشون را دلار ازاد می خرن
فرقی نکرده خب !!!

مگر با ثبت سفارش دلار دولتی می دن؟
دلار دولتی برای اقلام خاص و افراد خاص هست

Nirvanna

Registered User
لایک‌ها
10

چه ثبت سفارشی؟ چه دلار دولتی؟ چه کشکی؟!!

ما با برگه ثبت سفارش برای کالایی که تو ایران تولید نمیشه به هر بانک و صرافی مراجعه کردیم بهمون ندادن

برای یه سری کالاهای از دید خودشون ضروری و به فقط به شکت های دولتی دادن تا حالا

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
من متوجه نمیشم که چرا هنوز بعضی از دوستان فکر می کنند که دلار دولتی میتونن تهیه کنند و اصلاً راجع بهش بحث می کنند!!! الان حتی وارد کنندگان نسبتاً گردن کلفت هم وارداتشون رو با دلار 1900 تومنی دارن انجام میدن. دلار دولتی 1226 تومنی رو فراموش کنید دوستان. یه حرفی بود زده شد و تموم شد. شما جدی نگیرید. وقتی که با اصطلاح سیاست های پولی و ارزی و حتی امنیتی و تهدید برای کنترل بازار ارز جواب نداده یعنی اینکه چپ دولت کاملاً خالیه و حالا که دستش رو شده و همه می بینند که این راهکارها جواب نداده باید انتظار اوضاع و شرایطی به مراتب بدتر از این رو داشت. من نگران این هستم که 3 ماه دیگه یا سال دیگه همین موقع دلار 2000 تومنی هم به جمع خاطرات و آرزوهامون اضافه بشه.

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
خوب الان هم فرقی نمیکنه دلارگرونه همین الانشم بدبختی به وضوح دیده میشه حالا چه 2000 یا 3000 یا 4000نهایتش بدبختر میشیم همین

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
خوب الان هم فرقی نمیکنه دلارگرونه همین الانشم بدبختی به وضوح دیده میشه حالا چه 2000 یا 3000 یا 4000نهایتش بدبختر میشیم همین
فرق میکنه , وقتی دلار قرار نیست دلار پایین بیاد , اینقدر بالا بره که منفجر بشه تا به یه جایی برسه بلاخره .

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
ای بابا یکی بگه بلاخره ما این پیمنت آشغال رو پرداخت کنیم یا صبر کنیم یا صبر نکنیم

یکی میگه 2000 تومنی هم خاطره میشه

یکی میگه ایران درخواست 5+1 رو قبول کرده و داره کوتاه میاد

یکی میگه جنگ میشه!

چین نفت رو میخره هنوز!

عجب مملکتی هستش

من راضیم الان بگن دلار 3000 تومان ثابت تا یکسال آینده بی هیچ حرف و حدیث تا ابنجوری!

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
فرق میکنه , وقتی دلار قرار نیست دلار پایین بیاد , اینقدر بالا بره که منفجر بشه تا به یه جایی برسه بلاخره .

ببین منو ...

هیچ چی نمیشه

حتی اگه بشه 10 هزار تومن ...

poole21

Registered User
لایک‌ها
47
دلار به زودی سقف جدیدی میزند
سویفت؛ فلج شدید سیستم تجارت جمهوری اسلامی

بی بی سی: سازمان جهانی انتقالات بین بانکی (سویفت) اعلام کرده است که آماده است همزمان با عملی شدن تحریم‌های جدید اتحادیه اروپا علیه ایران، بانک‌های این کشور را از دسترسی به خدمات خود محروم کند.

سازمان جهانی انتقالات بین بانکی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: "سویفت آماده است تا به محض این که تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه ایران اجرایی شد، خدمات خود را دیگر به نهادهای مالی ایرانی که تحت تحریم قرار گرفته‌اند، ارائه ندهد."

اتحادیه اروپا در هفته پایانی ژانویه امسال اعلام کرد که در چارچوب افزایش فشارها بر ایران برای توقف فعالیت‌های هسته‌ای این کشور، تحریم‌های جدیدی را علیه ایران اعمال می‌کند که اعمال محدودیت در تبادلات مالی با بانک مرکزی ایران از جمله این تحریم‌ها است.

این تحریم‌ها در مرحله پیش‌نویس است و سویفت اعلام کرده است که به محض تصویب نهایی و آغاز اجرایی شدن آنها، دیگر به موسسه‌های مالی تحت تحریم ایران خدماتی ارائه نخواهد داد.

این در حالی است که گفته می‌شود تقریبا تمام بانک‌های دنیا برای معاملات خود از خدمات این سازمان استفاده می‌کنند.

مهرداد عمادی، مشاور اقتصادی اتحادیه اروپا، به بی‌بی‌سی فارسی گفت که با اعمال این محدودیت از سوی سویفت، "دیگر هیچ بانک خارجی تمایل نخواهد داشت که پولی از ایران بگیرد و یا پولی در حساب این کشور بریزد."

او گفت: "فقط ۴۰ بانک و موسسه مالی ایران سویفت‌کد دارند، ولی در عین حال، بیش از ۹۲ درصد تجارت خارجی ایران توسط همین ۴۰ نهاد مالی انجام می‌شود که نشانگر اهمیت خدماتی است که از سویفت دریافت می‌شود."

آمریکا نیز پیش از این تحریم‌هایی را برای مبادلات مالی با شبکه بانکی ایران از جمله بانک مرکزی این کشور تصویب کرده است.

"فلج شدید سیستم تجارت ایران"

در اطلاعیه سویفت آمده است که تصمیم این سازمان برای قطع ارائه خدمات به نهادهای مالی تحت تحریم ایران "به دنبال مشورت گسترده با هیات مدیره و نیز گفت‌وگو با مقامات نهادهای ناظر مربوطه اتخاذ شده است."

این سازمان اعلام کرده است که بانک‌های مرکزی عضو خود در سراسر جهان از جمله بانک مرکزی آمریکا، بانک ژاپن و بانک مرکزی اروپا را از این تصمیم خود مطلع کرده است.

آقای عمادی می‌گوید: "در دیدارهایی که وکلای سویفت در یک هفته اخیر با مقامات رسمی آمریکا و اتحادیه اروپا داشته‌اند، این موضوع مطرح شده است که حذف ایران از سویفت در چارچوب شفاف نبودن سیستم بانکی این کشور انجام می‌شود."

او اضافه می‌کند: "همراهی سویفت با تحریم‌ها علیه ایران، به دلایل سیاسی نیست، بلکه فعالیت‌های اقتصادی بانک مرکزی و نهادهای مالی ایران در چارچوب تجارت جهانی به گونه‌ای است که می‌تواند پولشویی محسوب شود."

سویفت که متشکل از بیش از ۹ هزار موسسه مالی است، به عنوان مجرای نقل و انتقالات بین بانکی در سراسر جهان عمل می‌کند.

مهرداد عمادی محروم شدن موسسه های مالی ایران از دریافت خدمات سویفت را "پایان راه" این کشور توصیف می‌کند و می‌گوید: در صورت اعمال چنین محدودیتی"تنها راه پیش‌روی ایران پرداخت نقدی خریدها در محل خرید و دریافت نقدی مبالغ، در محل فروش است که چنین کاری در معاملات بزرگ ممکن نیست و از سوی دیگر طرف معامله با ایران هم نگران شفافیت در تبادلات بانکی خود خواهد بود، چون دریافت نقدی مبالغ قراردادها در چارچوب نقل و انتقالات بین‌المللی پول، علامت سوالی بزرگ به شمار می‌رود."

او می‌گوید: "از روزی که کد سویفت از نهادهای مالی ایران گرفته شود، سیستم تجارت ایران دچار فلج شدید در تمام سطوح خواهد شد."

sekke bekhar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب sekke bekhar
به نقل از Mohsen_mzh :
Dear sekke bekhar,

You have received a warning at PersianTools Forums.

Reason:
-------
خلاف مرامنامه

سلام
پست بعدی که ارسال می کنید حتما با آیپی داخلی باشه در غیر اینطورت درستی تون محدود خواهد شد .
-------

Original Post:
بررسی دلار تک نرخی ۱۲۲۶ تومانی - صفحه 35
نخیر شما کلا حرفات سیاسی هست . در ضمن من کی گفتم که کشور تورم نداره و دلار ارزون هست ؟ چرا مزخرف سر هم میکنی تحوبل میدی ؟ از اون مزخرف تر من کی به کسی گفتم که دلار بخره یا نخراه ؟ اراجیف سر هم نکن تحویل بچه های فروم ! من از همون اول گفتم که باید واکنش بازار دید و بعدا کاری انجام داد خودم هم 12 روز صبر کردم بعد دباره کارم رو از سر گرفتم میخوای جو بدی و یا به صورت غیر مستقیم شخصیت کسی رو تخریب کنی لا اقل مرد باش مستقیم حرفت رو بزن. من از همون اول گفتم آدم بهتر خوشبین باشه تا اینکه با بدینی جلو بره ضرر که نکردم ؟ کردم ؟ گفتن تک نرخی زری زدن واسه خودشون نتونستن اجرا کنن به تخ... اسب حضرت عباس! مگه من و امثال من تا حالا رنگ دلار دولتی دیده بودیم ! نشد که نشد به درک من و امثال من از همون اول فقط با بازار آزاد کار می کردیم و می کنیم حالا اگه دلار واقعا می شد 1226 تومن به نفع من و امثال من و خیلی از بچه هایی که کلا تو کار بازار آزاد هستن مصه دوستانی که کارشون هاستینگ هست دستشون باز تر می شد و حداقل مشتریاشون 5 برابر میشد منم والا به نفم بود ! حالا نشد ! بدش سیگار وینستون از در ظرف 17 روز از 1800 تومن عمده فروشی امروز رسیده 3400 تومن تو هستی که سود رو فقط توی خرید سکه و ارز میبینی به آدی خودت هم نگاه بنداز از آدی مشخصه !
تویی هر جا میشنی میگی سکه بخر ارز بخر کنسرو انبار کن خونتو انباری کن قحطی در پیشه ! همیشه میگی بخر نمیگی کی بفروش ! گیریم هم به قول تو بخریم خونه رو بکنیم انباری تا سقف بچینیم که چی ؟ بالاخره تموم میشه ؟ بعدش ؟

آقایونی که می خوان سود کنن مثال سیگار رو زدم مختون رو به کار بندازین . از 100 تا سولاخ تو ممکلت میشه پول دراورد اونم قانونی ! مثال بالا رو ببینید ! سیگار وینیستون لایتی که روش عکس دل و جیگر داشت ببینید چه شده ؟ فقط به خاطر اینکه قراره بسته زرد رنگش رو بدن بیرون این یعنی سود توی همین بازه زمانی دلار خریده بودید فوقش تا امروز 70 تومن رو هر دلار سود کرده بودید . لطف میکنی واقعا تحلیل هاتو که فقط به مثه این میمونه که چگونه یک انباری درست کنیم! رو واسه خودت در بیاری . اگه میخوای تحلیل اقتصادی کنی سیاسی تحلیل نکن ! اقتصاد و کار اقتصادی انباری درست کردن هم نیست
جالب است من برادر دیگری را نقل قول کردم ولی شما به خودت گرفتی ! اتّفاقاً خوب کردی ! اخلاق و گفتار و ادبت هم مانند همان هم کاران و برادران قاچاق چی سیگار است !

خوش حالم که دهان به فحّاشی و توهین گشودی چرا که شخصیّت انقلابی امام زمانی ات را نشان دادی .

من در شرایط فعلی خوش بینی را کوته بینی می دانم و فکر نمی کنم بد بین باشم . سعی می کنم واقع بین باشم . مثل روز روشن بود که 1226 توهّمی بیش نیست و آن هایی که به آن دل خوش کرده بودند به واقع کوته فکر بودند .

من قبلاً هم گفتم در خریدن و انبار کردن ارز و طلا و آذوقه سودی وجود ندارد و تنها جلوی ضرر را می گیرد و اگر کسی می تواند با سرمایه اش کاری کند که هر ساله ارزش سرمایه اش بیش از دو برابر شود حتماً این کار را بکند . ولی در کشوری که نرخ تورّمش به زودی سه رقمی می شود من هیچ کار سود ده ای سراغ ندارم .

جواب حرف های شما را هم دارم ولی ترجیح می دهم خواننده گان محترم خودشان سیر این موضوع و هر چند بعضی پُست های بنده حذف گردید ، بحث های آن را مرور کنند و نتیجه گیری خود شان را اعلام بفرمایند .

البتّه که همان طور که آنونی عزیز فرموده بودند اوضاع فعلی ایران نیاز به تحلیل ندارد ولی در یک کلام اقتصاد این مملکت بر پایۀ اوباش سالاری اداره می شود .
Warnings serve as a reminder to you of the forum's rules, which you are expected to understand and follow.

All the best,
PersianTools Forums
من کاربر دیگری ندارم و این تنها کاربر من است .

اگر هویّت من آشکار شود شما چه تضمینی می دهید که به جرم مفسد و اخلال گر اقتصادی بازداشت و اعدام نشوم ؟
می دانم که جواب شما هیچ است .
اصلاً شما فرض بگیر من خارج از کشور هستم .
آیا حقّ فعّالیت دارم یا خیر ؟

شما می توانید حساب کاربری من را مانند پُست هایم حذف کنید ولی نه دلار ارزان می شود و نه واقعیّات تغییر می کنند .

من هم به راحتی با یک کاربر جدید کار می کنم .

sekke bekhar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تشکّر از حمایت شما دوست عزیز

متأسّفانه این جا یک کشور جهان سوّمی است که به جای حلّ مشکلات صورت مسأله پاک می شود .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا