برگزیده های پرشین تولز

بررسی دلار تک نرخی ۱۲۲۶ تومانی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
منظورشون این بود که 1100 تومن رو بکنن 1226 تومن طوری که مردم از این گرون کردن خوشحال هم بشن!
همین و بس

نه فدات شم
126fs2276022.gif
. نبود کسی دیگه !؟ دوستان یه مقدار ریشه ای فکر کنید
4628.gif

پ ن : آواتار جدید مبارک
3925.gif

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
این همه گمانه زنی کردید این همه سیاسی حرف زدید ولی هنوز کسی متوجه نشده منظور اینا چی بوده با $ تک نرخی ؟
127fs4730978.gif
خدایی که فهمیده ؟
127fs4730978.gif

یعنی قبلا که 11000 ریال بود 1دلار، الان میخوان ارزش دلار رو بیشتر بیارن پائین :lol:
یابه عبارتی
واحدپول جدید رو 12260 برابر رشد بدن در برابر دلار ؟ :دی(یا همون سقوط آزاد ارزش دلار در برابر واحد پول جدید :eek::cool:)

.

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73
نه فدات شم
126fs2276022.gif
. نبود کسی دیگه !؟ دوستان یه مقدار ریشه ای فکر کنید
4628.gif

پ ن : آواتار جدید مبارک
3925.gif

سلام آقای موذنی.
من که فکر نمی کنم توی سال اخیر هیچیک از کارهایی که کرده باشند ریشه ای باشه. فکر کنم لحظه ای تصمیم می گیرند. دیدید دیگه رئیس بانک مرکزی یک مدت خانه نشین شد تا نرخ سود بانکی بالا بره. فکر کنم خیلی از تصمیمات احساسی باشه.

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
اقا نرخ دلار زیارتی چنده ؟؟ مگه دلار تک نرخی نیست ؟ پس چرا یکی از دفاتر سفرهای زیارتی میگفت دلار زیارتی را بانک 1350 میده واقعیه ؟؟

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
یعنی قبلا که 11000 ریال بود 1دلار، الان میخوان ارزش دلار رو بیشتر بیارن پائین :lol:
یابه عبارتی
واحدپول جدید رو 12260 برابر رشد بدن در برابر دلار ؟ :دی(یا همون سقوط آزاد ارزش دلار در برابر واحد پول جدید :eek::cool:)

.

نه دیگه دادا .
4628.gif
جدی فک کنید تو رو خدا !

سلام آقای موذنی.
من که فکر نمی کنم توی سال اخیر هیچیک از کارهایی که کرده باشند ریشه ای باشه. فکر کنم لحظه ای تصمیم می گیرند. دیدید دیگه رئیس بانک مرکزی یک مدت خانه نشین شد تا نرخ سود بانکی بالا بره. فکر کنم خیلی از تصمیمات احساسی باشه.

اتفاقا این جماعت هر کاری که کردند کاملا برنامه ریزی شده بوده والا
4628.gif
. شیطون پای کلاس اینا میره
4628.gif

اقا نرخ دلار زیارتی چنده ؟؟ مگه دلار تک نرخی نیست ؟ پس چرا یکی از دفاتر سفرهای زیارتی میگفت دلار زیارتی را بانک 1350 میده واقعیه ؟؟

مثه چی دارن دروغ میگن . خودتون مدارک رو ببرید و به نزدیک ترین شعبه ارزی بانک ملی و ملت مراجعه کنید . قیمت فروش ارز توی بانک 1230 اینا هست . دارن 120 تومن روی هر دلار از شما سود میگیرن .

پ ن : خاک بر سر این دفاتر واقعا . آخه دیگه توی سفر حج هم می خوان ملت رو بچاپن ؟ :(

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
این همه گمانه زنی کردید این همه سیاسی حرف زدید ولی هنوز کسی متوجه نشده منظور اینا چی بوده با $ تک نرخی ؟
127fs4730978.gif
خدایی که فهمیده ؟
127fs4730978.gif
که کسی اموالش رو تبدیل به ارز نکنه و از کشور خارج کنه؟

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
گمانه زنی نکنید :دی خودم میگم

از بین بردن رسمی لابی صراف با تصویب این تبصره که صرافان فقط مجاز به خرید و فروش ارزی هستند که از دست مردم می خرند . سهمیه صراف های دارای مجوز توسط بانک مرکزی قطع شده . حتی صرافی های متعلق بانک ها

تا الان که غریب به یقین همین هست . چون در طی این سالها لابی صراف ها دارای قدرت اقتصادی بسیار و 100 البته همه با نفود سیاسی .

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73

از بین بردن رسمی لابی صراف با تصویب این تبصره که صرافان فقط مجاز به خرید و فروش ارزی هستند که از دست مردم می خرند . سهمیه صراف های دارای مجوز توسط بانک مرکزی قطع شده . حتی صرافی های متعلق بانک ها

تا الان که غریب به یقین همین هست . چون در طی این سالها لابی صراف ها دارای قدرت اقتصادی بسیار و 100 البته همه با نفود سیاسی .

درسته حرف شما اما به چه قیمتی؟
مگه به بانک ها ارز می دن که به صراف ها نمیدن؟
اصلا صراف معنی نداره باید بانک همه کاره باشه. مگه توی همه دنیا دولت از طریق صراف کارهاش رو انجام می ده یا از طریق بانک!؟

what

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دلار هم که ارزون نشد
طرفداران دولت جواب بدند

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
همه این حرفها به کنار

یکی به ما بگه دلار بالا میره دوباره یا ممکنه پایین بیاد؟

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73
احتمال پایین اومدنش ۱ در ۲۰۰ هستش به نظر من. شما خودت مطالب رو بخون نتیجه گیری کن.

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
دلار بالا میمونه مگه تغییرات اساسی رخ بده من چند روز دبی بودم متاسفانه هیچ صرافی در دبی هم حاضر به چنج پول ایرانی نبود در حالی که از پول افغانی و پاکستانی تا پوند و... راحت چنج میکردن اما ریال ایران نه
حتی شعبه های بانک ملی و صادرات در دبی هم رفتم اون ها ریال نمیخواستن:blush:

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
امروز بازار بودم دیدم صرافی ها تابلو ارز برداشتن فقط تابلو سکه دارن و قیمت سکه رو زدن!
تو بازار با اینکه شب عید هست بازار خیلی خلوت بود و بیشتر window shoping میکردن ملت !
قیمتها هم که دیگه گفتن نداره
الان بخوایم دلار مسافرتی بگیریم بلیط بگیریم کنسل کنیم برای کنسلی چقدر کم میکنن ؟

hadi1366

Registered User
لایک‌ها
610

باریکلا به شما خودت تنهایی فهمیدی یا بهت رسوندن شما که ریشه ای فکر میکنی این ریشش از کجاست:lol:

اصلا ما میگیم شما فیلسوف و ما کودن شما قانونمند و ما رعیت شما قانونو میدونی درست اما چه فایده قانونایی که هیچ ضمانت اجرایی ندارنو طوطی وارحفط کنیم و همه جا جار بزنیم و پزشو بدیم

مطمئن باش کسایی که میان اینجا مردم عادین که هیچ احتیاجی هم به راهبر ندارن چون هیچ کاری از دست هیچ کس بر نمیاد به تنگ اومدن و هیچ هدفی رودنبال نمیکنن جز اینکه حرف دلشون رو بزنن و دلیلش اینه که بیرون از اینجا جرات به زبون اوردنشو ندارن

سوال من اینه از شما....شما که خودتو بالاتر از بقیه میدونی که قطعا هم همینطوره واسه چی وقتتو که ارزشش از سکه و طلا هم بیشتره رو با یه سری آدمایی که هیچی از هیچی سرشون نمیشه تلف میکنی!:wacko:

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
این قیمتها از کجا درمیاد صرافی ها که قیمتشون 1226 تومن هست ؟

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
این قیمتها از کجا درمیاد صرافی ها که قیمتشون 1226 تومن هست ؟

1226 نیست بر چه اساسی باید این قیمت باشه؟؟؟
وقتی ارز مسافرتی هم این قیمت نیست 1230 میگرن بعد صرافی ها بیان 1226 بدن

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
امروز بازار بودم دیدم صرافی ها تابلو ارز برداشتن فقط تابلو سکه دارن و قیمت سکه رو زدن!
تو بازار با اینکه شب عید هست بازار خیلی خلوت بود و بیشتر window shoping میکردن ملت !
قیمتها هم که دیگه گفتن نداره
الان بخوایم دلار مسافرتی بگیریم بلیط بگیریم کنسل کنیم برای کنسلی چقدر کم میکنن ؟

نمی تونی بلیط بگیری بعد کنسل کنی :دی
ارز رو بعد از پاس کنترل میدن بهت :دی

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
نمیشه با بلیط دلار بگیری وقتی که به سالن ترانزیت رفتی از باجه بانک ها باید بگیری دیگه بیرون دلار نمیدن شما باید تا پله های هواپیما بری تا بهت ارز بدن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا