برگزیده های پرشین تولز

بررسی سایت های هایپ

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
سلام دوستان
چند وقت پیش تاپیک "معرفی سایت های هایپ، آپدیت روزانه" بود که هرچی گشتم تا صفحه 30 رفتم پیداش نکردم، به خاطر همین این تاپیکو باز کردم.
یه سوال از با تجربه های هایپ دارم:
من 15 روز پیش به سایت http://www.onedollarinvest.biz/، یک دلار دادم و طرح 170% بعد از 15 روز رو انتخاب کردم. حالا سوالم اینه، مگه 170% یک دلار نمیشه 1.70 دلار؟ امروز که 15 روز گذشته فقط 14 سنت سود داده و 1 دلارو بالا کشیده! فقط تونستم همون 14 سنت رو برداشت کنم! آیا همه سایت های هایپ اینجوری سود میدن یا این سایت کلاهبرداره؟
angrysmiley.gif

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
شانس آوردی 14 سنت بهتون داده :دی، شما که سرمایه میذارید ریسک میکنید لااقل تو یه سایت درست درمونی اینوست کنید نه این سایت درپیت که یک مانیتورینگ معتبر تاییدش نکرده.

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
شانس آوردی 14 سنت بهتون داده :دی، شما که سرمایه میذارید ریسک میکنید لااقل تو یه سایت درست درمونی اینوست کنید نه این سایت درپیت که یک مانیتورینگ معتبر تاییدش نکرده.

راستش پایین سایتش رو نگاه کنید مانیتورینگ چندتا سایت رو گذاشته و الانم در حالت Paying قرار داره. منم رو حساب همین اعتماد کردم. در مورد سایت های دیگه هم چون اکثرا حداقل مبلغی که لازم بود 10 دلار یا بیشتر بود نمیخواستم خیلی ریسک کنم، گفتم اینو با 1 دلار میشه امتحان کرد، دفعه اولم هم بود هایپ رو امتحان کردم، دیگه اصلا طرف هایپ نمیرم.

elmonex

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
195
بعضی مانیتورینگ ها خودشون هم اسکم هستن.
و بعضی هم متعلق به خود ادمین هایپ ها.
پس زیاد به مانیتورینگ های غیرمعتبر اعتماد نکنید.
حداقل داشتن یک اسکریپت لایسنس دار + اس اس ال + هاست اختصاصی و داشتن تاپیک در فروم های معتبر
می تونه بخشی از اعتمادسازی هایپ باشه.
مابقیش میمونه نوع پلن و مانیتورهاش.
اما در کل هر هایپی اسکم میشه - مهم اینه که کی بذاری و کی بکشی بیرون

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
ظاهرا 1 دلار رو نخورده! الان رفتم نگاه کردم دیدم خودش 1 دار رو گذارشته توی طرح 1% روزانه به مدت 135 روز، 1 سنت هم سود برای امروز داده! :blink:

elwray

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19
میخوای سرمایه بذاری اینجا بزار :
[Log]Log Union Union[/url
بعد 5 روز 150 درصد میده. من که رو سود هستم تو این سایت
تا حالا عالی بوده
اینم خوبه:
ORG Investment

Last edited:

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
در مورد مانیتورینگ بیشتر صحبت مینمایید؟

omid828

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سایتهای هایپ یه ترفند خاص واسه دزدی دارن، مثلا 1 دلار میذاری تو طرح 4 درصد روزانه ، اون 4 درصدهارو پرداخت میکنه و وقتی یه پول قابل توجه مثلا 15 دلار وارد کردی ، دیگه پرداخت نمیکنه. برا سرمایه های بالاتر هم همینجوره ، یکی از دوستان 30 دلار وارد سایت کرد و مطمئن شد پرداخت داره و 300 دلار سرمایه گذاری کرد و به فنا رفت.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
سایتهای هایپ یه ترفند خاص واسه دزدی دارن، مثلا 1 دلار میذاری تو طرح 4 درصد روزانه ، اون 4 درصدهارو پرداخت میکنه و وقتی یه پول قابل توجه مثلا 15 دلار وارد کردی ، دیگه پرداخت نمیکنه. برا سرمایه های بالاتر هم همینجوره ، یکی از دوستان 30 دلار وارد سایت کرد و مطمئن شد پرداخت داره و 300 دلار سرمایه گذاری کرد و به فنا رفت.
کلا سرمایه گذاری بالای 50 دلار برای یک اکانت ریسکه در زمان اسکم

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
اخه کمی فکر کنید چجور یه شرکت میتونه تو روز سرمایه رو 40% بیشتر کنه . کمی فکر کنین بعد پول بریزین تو این شرکتا

leeon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بدون شک انجمن لیمباین برای هایپر های حرفه ای بهترین جای آموزشیه. حرفه ای هستند و آنالیز های خوبی می کنند. توصیه می کنم اگه میخواین هایپ کار کنید دنبال کنید. limbine.com

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
این سایت مینیموم سرمایه گذاریش 100 دلاره روزی یک دلار سود میده یعنی یک درصد برداشتش انی هست جالبه موقع برداشت یک کد هم اس ام اس میاد براتون که با وارد کردنش برداشت انجام میشه کلیک کنید

من توش 100 دلار دارم و روزی 1 دلار سود میکنم

بالا