برگزیده های پرشین تولز

بررسی مشکلات ADSL - سخت افزاری - نرم افزاری

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
ممن ون امیر پویان عزیز به خاطر راهنماییت:)

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي گفت: با مهيا شدن شرايط خاص براي ارايه اينترنت با سرعت 128 كيلو بيت برثانيه محدوديت آن تا چهار ماه آينده لغو مي‌شود.

محمود خسروي در گفت‌گو با فارس در خصوص بخشنامه جديد سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي كه براساس آن ارايه اينترنت پر سرعت به تمام كاربران كشور با محدوديت مواجه شده است، اظهار داشت: اين بخشنامه تا زماني كه ضوابط و شرايط جديد براي‌ارايه اينترنت پرسرعت توسط شركت‌هاي PAP مشخص شود اجرا خواهد شد.

گزارش فارس حاكي است: بخشنامه مذكور براي تمام شركت‌هاي‌خصوصي و شركت‌هاي مخابرات كه خطوط ADSL به كاربران ارايه مي‌دهند، ابلاغ شده است.

وي با تاكيد بر اين نكته كه اين بخشنامه موقتي است، گفت: پيش‌بيني مي‌شود با مهيا شدن شرايط درخواستي براي ارايه اينترنت پر سرعت اين محدوديت تا چهار ماه آينده لغو شود.

خسروي از ارايه توضيحات بيشتر در مورد اين بخشنامه خودداري كرد.
:rolleyes:
منبع:www.itna.ir

Ali1441

Registered User
لایک‌ها
0
سرعت من افتضاح بود، يه نم بارون هم زد افتضاح تر شد!! لطفا اين نمودار ها رو ملاحظه بفرماييد، آخه اينم شد اينترنت پر سرعت؟ اون موقع که رو 11 فيکس وايساده بود باز وضع من بهتر بود، فکر کنم سرعت همه رو بردند بالا، مال منو آوردند پايين
wacko.gif

اين نمودار دانلود الاکلنگي بنده که 1 دقيقه ي اولش خوبه بعد افتضاح ميشه:

252544.jpg

اينم که ديگه آبروريزيه!! 256 که شد 128 که حالا بماند، آخه اين مثلا 128 شون هم که حتي نزديک 128 هم نيست ، حتي تو دايل آپ ها هم کم آورده
161.gif

252545.jpg

.
ببین دوست عزیز ، باید بهتون یه ماه رایگان اضافه کنن و اگه اینکار رو نکنن توصیه میکنم همه داتکی ها برید سراغ تعزیرات حکومتی ( جدی میگم چون خودم چندبار تجربشو داشتم البته کار به اونجا نکشید که برم تعزیرات حکومتی . تا اسمش رو میاوردم همه جا میزدن ) .این کاهش سرعت به 128 رو باید بعد از اتمام سرویس ماه جاری کاربرا میکردن . اینجور که دوستان نوشتن شرکتهای دیگه سرعت رو وسط سرویس این ماه که گرفته بودن کاهش ندادن . فقط داتک بوده که از این بخشنامه سوء استفاده کرده و اینکار رو کرده .

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
ادرس سایت بهار سامانه رو کی داره ؟؟ میخوام تعرفه هاشو ببینم
آدرس سايتش اينه:
http://www.baharsys.com/

یه سوال
بارون روی دی اس ال تاثیر میگذاره؟
چند دقیقه پیش اینجا رگبار وحشت ناکی میزد و چراغ لینک هم مرتب چشمک زن یا خاموش میشد . به خاطر رگباره؟
براي منم نيمساعت چشمك ميزد تا بالاخره درست شد:)

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
لول نکنه یوزر برای شیخ فضل ا.. گرفتن؟! به نظرم برین طرف وایرلس 128 این مخابرات بشو نیست
حتما گرفتند که بعد از دو روز اينجور فاجعه شده وگرنه همون روزي که سرعتو نصف کردند، اينقدر فاجعه نبود و مثل بچه ي آدم رو همون 11.5 کيلوبايت فيکس شده بود ولي از فرداش که مثلا يه خورده سرعتا رو بيشتر کردند وضع من خراب شد، حتما همينجور هم خرابتر ميشه تا من عطاي ADSL رو به لقاش اصلا ببخشم و اعصابم رو راحت کنم. تازه اين منطقه ما انقدر افتضاحه از همه نظر که وايرلسش هم حتما اينجا آنتن نميده اونم با اين همه ساختموناي دراز و بدترکيبي که ساختند و هنوز هم دارند ميسازند >_<

ببین دوست عزیز ، باید بهتون یه ماه رایگان اضافه کنن و اگه اینکار رو نکنن توصیه میکنم همه داتکی ها برید سراغ تعزیرات حکومتی
من دو ماه سرعتم از اين هم افتضاحتر بود ولي نه تنها اينترنت رايگان بهم ندادند، بلکه پولشم تمام و کمال گرفتند. بعد 2 ماه زندگي شيرين شد و همه چي خوب بود تا اينکه يه شبه همه چي حرام شد و براي اينکه ما از آتش جهنم در امان بمانيم شير سرعت رو بستند!! بعد هم آخه برم از کي به تعزيرات شکايت کنم؟ از خود دولت؟!

ولي من حقمو از تو همين نصف سرعتي که خودشم نصفه هستش الان مي کشم بيرون (حالا مي فهمم قضيه ي اون تقسيم بر 8 و بعدش تقسيم بر 4 چي بود)، مي بندمش به دانلود تا تلافي تمامي دانلودهايي که نکردم و بايد مي کردم در بياد.

با مهيا شدن شرايط خاص براي ارايه اينترنت با سرعت 128 كيلو بيت برثانيه محدوديت آن تا چهار ماه آينده لغو مي‌شود.
اون وقت اين يعني چي؟ يعني بعد از 4 ماه تازه براي 128 شرايط مهيا ميشه؟ چشم نخورند يه وقت.

.

voltan

Guest
لایک‌ها
2
واقعا معلوم نیست چه برنامه ای دارن که توی این چند روز تعطیل که همه جا تق و لقه زدن سرعت ها رو خراب کردن. واقعا خجالت داره
کسی براش پیش فاکتور داتک اومده؟

aka

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ! 1.5 مگ سپنتا ! :D
1.5.JPG

flash.jpg

جون شما یک حالی میده ! :D

aka

Registered User
لایک‌ها
0
flash.JPG

هنوز E1 برای مرکز ما نیومده !
یه نکته خدمت دوستان ، خطوط پر قوای ایرانی تا همین قدر که میبینید بیشتر نمیکشه یعنی زیر 1.3 mb پس دلتون رو برای 2 مگ صابون نزنید ، من خیلی تست کردم ! UPLoad هم از 82 کیلوبیت بالاتر نمیره ، البط این تست ها روی مدیوم انجام شده نه روی اینترنت ، یعنی مثلا وب سرور مخابرات من اینجا ! ولی این تست سرعت اینترنته !

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
اقا مبارکه:D الان حسابی داری حال میکنیا جای ما رو هم خالی کن:blush:

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
اینجا داتک

سرعت فوق افتضاح :(
تسليت ميگم، مي بينم شما هم که به حال و روز ما دچار شديد
girl_impossible.gif

تو منطقه ي ما که همون مشکل پهناي باند سابق دوباره نمود پيدا کرده و من فقط دلم مي خواد بشينم زار زار گريه کنم (چه غلطي کردم، همين 1 هفته پيش که سرعت خوب بود داشتم با خودم فکر ميکردم که چه دوراني بود، براي يه فايل چند مگي بايد کلي وقت معطل ميشديم تا دانلود شه و چقدر الان زندگي زيبا شده که فوري آب گل ريختند تو زندگي زيباي ما!!
girl_cray2.gif
).

سلام ! 1.5 مگ سپنتا ! :D
منم از اينا مي خوام
cold.gif

ولي مبارکه، به قول شکيرا جان جاي ما را هم خالي کنيد و حسابي حالشو ببريد تا اينم از دست نرفته(از من مي شنويد يه اسپندي چيزي براش دود کنيد، نظر قربوني هم فراموش نشه چون اينجا همه چي به يک فوت بنده
306.gif
).

کسی براش پیش فاکتور داتک اومده؟
تا ديروز که نيومده بود، امروزو نگاه نکردم (منم هيچ وقت اينقدر براي دريافتش بي تاب نبودم!).

.

amin4545

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پیش فاکتور داتک 4 5 روز پیش برای من امد مثل همیشه بود

سرعت هم که دیروز و پریروز از 3.5 تا 10.5 و اخر هم 6.5 بود
امروز شده 12 13 البته فکر کنم موقتی باشه چون خیلی نوسان
داره

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
ببین دوست عزیز ، باید بهتون یه ماه رایگان اضافه کنن و اگه اینکار رو نکنن توصیه میکنم همه داتکی ها برید سراغ تعزیرات حکومتی ( جدی میگم چون خودم چندبار تجربشو داشتم البته کار به اونجا نکشید که برم تعزیرات حکومتی . تا اسمش رو میاوردم همه جا میزدن ) .این کاهش سرعت به 128 رو باید بعد از اتمام سرویس ماه جاری کاربرا میکردن . اینجور که دوستان نوشتن شرکتهای دیگه سرعت رو وسط سرویس این ماه که گرفته بودن کاهش ندادن . فقط داتک بوده که از این بخشنامه سوء استفاده کرده و اینکار رو کرده .

مشکلش ربطی به کم کردن سرعت نداره. اگر شکلی که گزاشته ببینید نشون میده نوسان تا چه حد بوده.این نوسان مربوط به همون کمبود پهنای باند یا مشکل دیگه ای که مربوط به سرورهای داتک هست میشه.

اگر فرض کنیم 128 شده باشه باز باید یکنواخت باشه نه اونطوری.

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
24 مهر 1385 - آی تی ایران - کشور سنگاپور طرح رایگان کردن اینترنت پرسرعت را برای سال آینده در این کشور در نظر گرفته است.

به گزارش وبلاگ آی تی ایران به نقل از علیرضا کاشیان سنگاپور برای مصرف بیشتر کاربرانش از اینترنت پرسرعت و جذب تعداد بیشتری از افراد به سوی آن طرح رایگان سازی اینترنت باندپهن را برای سال ۲۰۰۷ در دست اجرا دارد.

هم اکنون قیمت اینترنت پرسرعت در کشور سنگاپور جزو ارزان ترین اقلام به شمار می رود به طوری که اینترنت با پهنای ۴ مگابیت بر ثانیه در حدود ۳۵ هزارتومان ماهانه و اینترنت ۶.۵ مگابیت در حدود ۴۵ هزارتومان و اینترنت ۳۰ مگابیت بر ثانیه در حدود ۷۰ هزارتومان ماهانه قیمت دارد.

بنا بر این گزارش این اقلام طی سالهای اخیر به شکل چشمگیری کاهش پیدا کرده است.

دوشنبه، ۲۴ مهرماه ۱۳۸۵
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي گفت: با مهيا شدن شرايط خاص براي ارايه اينترنت با سرعت 128 كيلو بيت برثانيه محدوديت آن تا چهار ماه آينده لغو مي‌شود.

محمود خسروي در گفت‌گو با فارس در خصوص بخشنامه جديد سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي كه براساس آن ارايه اينترنت پر سرعت به تمام كاربران كشور با محدوديت مواجه شده است، اظهار داشت: اين بخشنامه تا زماني كه ضوابط و شرايط جديد براي‌ارايه اينترنت پرسرعت توسط شركت‌هاي PAP مشخص شود اجرا خواهد شد.

گزارش فارس حاكي است: بخشنامه مذكور براي تمام شركت‌هاي‌خصوصي و شركت‌هاي مخابرات كه خطوط ADSL به كاربران ارايه مي‌دهند، ابلاغ شده است.

وي با تاكيد بر اين نكته كه اين بخشنامه موقتي است، گفت: پيش‌بيني مي‌شود با مهيا شدن شرايط درخواستي براي ارايه اينترنت پر سرعت اين محدوديت تا چهار ماه آينده لغو شود.

هالا طا دلطون میخواد به خدنین
happy.gif
spock.gif
grdmartien.gif

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
راه درازی در پیش است..... وقتی تو کشوری مثل فرانسه با 30 یورو در ماه (معادل 35000تومان)

پهنای باند 18Mb به علاوه صدها کانال تلویزونی (تلویزیون کابلی ،قابل دریافت به وسیله خطوط تلفنی) ارائه می شه

آدم بیشتر به این فاصله پی می بره..:eek:

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
اینترنت مملکتمون مثل بقیه امکانات مملکتمونه خوبیش اینه همشون در یه سطحن!(افتضاح) زیاد نباید با کشور های دیگه مقایسه بشیم فقط در ضمینه انرژی هسته و تسلیحات نظامی باید حرف اولو بزنیم
lol[1].gif
مگه من و شما مهمیم بشینیم mp3 و فیلم دانلود کنیم؟ وا حرفا میزنیا
to_pick_ones_nose.gif

باور کنین یه روزی بتونن اینترنت مملکت و قطع بکنن میکنن شبکه داخلی راه میندازن تا به فرهنگ غرب دسترسی نداشته باشیم
guilty[1].gif
به همین راحتی

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
وقتی مسئولین مخابرات سرعت 64k رو اینترنت پرسرعت می دونن فکر نمی کنم دیگه انتظار بالای باید داشته باشیم !
مثلا فکر کردن 128k میشه فوق پرسرعت ! :|

smrr57

Registered User
لایک‌ها
7
نمي دونم دوستان اين خبر را قبلا گذاشتن يا نه
به نقل از جام جم:
محدوديت ارايه اينترنت پرسرعت 4 ماه ديگر لغو مي‌شود
محمود خسروي در گفت وگو با فارس در خصوص بخشنامه جديد" سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي" كه براساس آن ارايه اينترنت پر سرعت به‌تمام كاربران كشور با محدوديت مواجه شده است، اظهارداشت: اين بخشنامه‌تا زماني كه ضوابط و شرايط جديد براي‌ارايه اينترنت پر سرعت توسط شركت‌هاي PAP مشخص شود اجرا خواهد شد.
وي با تاكيد بر اين نكته كه اين بخشنامه موقتي است ، گفت: پيش بيني مي‌شود با مهيا شدن شرايط درخواستي براي ارايه اينترنت پر سرعت اين محدوديت تا چهار ماه آينده لغو شود.

hamedv90

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوستان برید اینجا اینو امضا کنین

http://www.petitiononline.com/NoADSL_/petition.html <=SIGN PETITION

بيست و سه مهرماه: بنا بر آخرين اطلاعات، علت اين تصميم شرکت مخابرات، اشکال در نرم افزار فيلترينگ و امکان عبور از فيلتر در سرعتهاي بالا است. حالا معلوم نيست به چه دليلي هزينه اشکال در نرم افزار را کاربران بايد بپردازند؟!!! .
بيست و سه مهرماه: برخي شرکتهاي سرويس دهنده خدمات اينترنت از هم اکنون کاهش سرعتها را آغاز کرده اند. برخي نيز در از موقعيت پيش آمده سو استفاده کرده و بدون اطلاع قبلي به کاربران سرعتها را نصف کرده اند تا از دادن خسارت به کاربران طفره روند. از جمله اين شرکتها شرکت داتيک کاويان است که سرعتهاي همه سرويسهاي خود را نصف کرده و حاضر به پاسخگويي به کاربران نيز نيست.

--------------------------------------------------------------------------------

To: شرکت مخابرات ایران، ریاست جمهوری

آقاي رييس جمهور
وزير محترم ارتباطات و فناوري اطلاعات

سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوي، وابسته به وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، اخيرا" مصوبه اي
داشته مبني بر اينکه کاربران شخصي و همچنين اماکن عمومي نظير کافي نت ها، حق دسترسي به اينترنت پر سرعت را ندارند
و شرکتهاي ارائه دهنده خدمات نبايد از اين پس به کاربران شخصي اينترنت با سرعت بيش از 128 کيلو بيت در ثانيه بفروشند.
متن کامل اين مصوبه در سايت اين سازمان به آدرس http://www.cra.ir موجود است. همچنين
خلاصه آن در سايت آژانس خبري فناوري اطلاعات به آدرس
http://www.ictna.ir/news/archives/006504.html آمده است. اين خبر در خبرگزاريهاي خارجي نيز منعکس شده است:
http://newsforums.bbc.co.uk/ws/thread.jspa?threadID=3883
آقاي رييس جمهور و وزير محترم ارتباطات و
فناوري اطلاعات

ما کاربران اينترنت در ايران به اين مصوبه که تنها باعث افت کيفيت سرويس دهي به کاربران و اتلاف وقت
آنها است، شديدا" اعتراض داريم. از نظر ما اين مصوبه بدون کار کارشناسي و علمي
به تصويب رسيده، و سبب مي شود تا در دسترسي به منابع مفيد در اينترنت توسط کاربران و پژوهشگران ايراني با تاخير و کندي
بيشر صورت گيرد. چرا بايد کاربران اينترنتي در ايران بعلت کندي شبکه وقت خود را براي دريافت صفحات تلف کنند؟ چرا ساير
کشورها در فراهم آوردن اينترنت پرسرعت براي کاربران روز بروز پيشرفت مي کنند اما ما در ايران در اين زمينه پسرفت مي کنيم؟
مگر شبکه فيبر نوري کشور و امکانات وسيعي که شرکت مخابرات ايران در اختيار دارد جوابگوي نياز کاربران اينترنت در ايران
نيست که در نظر داريد دسترسي کاربران به اينترنت پرسرعت را محدود نماييد؟
ما کاربران اينترنت در ايران با توجه به مطالب گفته شده فوق خواستار آن هستيم تا هر چه سريعتر جلوي اجراي اين مصوبه غير اصولي گرفته شود.

بالا