برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ترافیک ملی بسته های اینترنت ایرانسل

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
از زمان راه اندازی فاز سوم شبکه ملی اطلاعات اپراتور ها بین سرور های داخلی و خارجی در محاسبه حجم مصرف شده تفاوت قائل شدند. برای خونه ADSL شاتل دارم خیلی وقت که برای سرویس های ART حجم داخلی رو با ضریب کمتری محاسبه می کند اما اینترنت ایرانسل فقط توی برنامه مای ایرانسل مینویسه که درصورت استفاده ازترافیک ملی دوبرابر حجم باقی مانده می توانید از اینترنت استفاده کنید.
من هر سرور داخلی از هم دیتاسنتری که میشناختم تست کردم همه رو خارجی حساب میکند. شما حالا از سروری فایل حجیم دانلود کردید که ترافیک ملی حساب بشود ؟ :general210:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
به این راحتی به ایران دزد اعتماد کردی؟!
ترافیک عادی را داره میخوره حالا بیاد دوبرابر هم بده!
زنگ بزن 700 بپرس

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
از زمان راه اندازی فاز سوم شبکه ملی اطلاعات اپراتور ها بین سرور های داخلی و خارجی در محاسبه حجم مصرف شده تفاوت قائل شدند. برای خونه ADSL شاتل دارم خیلی وقت که برای سرویس های ART حجم داخلی رو با ضریب کمتری محاسبه می کند اما اینترنت ایرانسل فقط توی برنامه مای ایرانسل مینویسه که درصورت استفاده ازترافیک ملی دوبرابر حجم باقی مانده می توانید از اینترنت استفاده کنید.
من هر سرور داخلی از هم دیتاسنتری که میشناختم تست کردم همه رو خارجی حساب میکند. شما حالا از سروری فایل حجیم دانلود کردید که ترافیک ملی حساب بشود ؟ :general210:
همه سرور های داخل ایران، ترافیک ملی حساب نمیشن!
هر اپراتوریا isp، واسه خودش یه لیستی داره که شامل آدرس دامنه و آیپی سایت ها هست ودر صورت استفاده از اونها، جزو ترافیک ملی حساب میشه
لیست سایت های تحت ساپورت ایرانسل:
https://irancell.ir/portal/home/?260097/سایت‌های-منتخب

بالا