برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس دهنده نداگستر صبا نت

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
شرکت صبانت به تازگی قانونهای جدیدی رو از خودش ساخته که دور از انصافه
1 : قابل توجه مشترکین محترم :
باتوجه به عدم استفاده پاره ای از کاربران از سرویسهای خریداری شده و مشکلات ایجاد شده مقرر گردید در صورتیکه سرویس بیش از یک هفته بلا استفاده بماند ، سرویس برگشت خورده و پورت جهت استفاده سایر کاربران آزاد گردیده . دستورالعمل فوق در خصوص تمدید سرویس نیز اعمال میگردد.
یعنی شما پول اکانت 1 ماهه رو میدی کاری برات پیش میاد میری تا 1 هفته نمیتونی کانکت بشی . صبانت اکانتتون رو میبنده و خط شما رو هم از رانژه خارج میکنه ( این اتفاق برای یوزرهای من افتاده )

229.gif

او ماى گاد!

اين ديگه چجور قانونيه؟؟؟؟!!!!! ديکتاتوريه مگه؟؟؟!!!! :eek::eek::eek:

آخه مگه مجانى دارند سرويس ميدن که سرش تهديد هم مى‌کنند؟؟؟ طرف پول داده، کالايى رو که خدمات اينترنت باشه خريدارى‌کرده، ديگه اون به خودش مربوطه که چه ريختى و چه زمانى ازش استفاده کنه، شايد عشقش ميکشه شارژشو بده ولى استفاده نکنه ازش، به کسى چه مربوطه؟؟؟ عجبا! مثل اين مى‌مونه که آدم بره ماشين بخره و بذارش تو پارکينگ، بعد بيان بگن چون شما يه هفته از ماشينتون استفاده نکردين جرثقيل آورديم ببريمش بفروشميش به يکى ديگه، شمام هيچ حقى توش ندارى :eek:

آخه آدم که 24 ساعته به اينترنت و کامپيوتر نچسبيده که اگه يه هفته استفاده نکرد خطشو جمع کنند! :eek:

تازه مگه اينا تو ايران زندگى‌نمى‌کنند؟ اگه يه وقت داشتند کابل عوض مى‌کردند و نزديک 1 ماه تلفن کلا قطع بود چى؟؟؟ باز ميان خطو جمع مى‌کنند؟؟؟!!! :eek: يا اگر کامپيوتر طرف به رحمت ايزدى پيوسته بود و تا دريافت کامپيوتر جديد، بيشتر از يک هفته طول کشيده بود؟؟؟

خدا را شکر که اينجا رو ديدم، من ميخواستم به عنوان آلترنتيو، براى زمان هايى که داتک مشکل داره و قطع ميشه، رو اون يکى‌خطمون از صبا بگيرم (چون بيلبردشون رو هم تو مجتمعمون گذاشته بودن و تو همين پى تى ديده بودم که ازشون تعريف مى‌کردند) اما با خوندن اين قوانين عجيب و غريب به کل منصرف شدم. بايد بهشون گفت اينجورى که به جاى‌جلب مشترى طرف رو فرارى مى دين که!!! :wacko:

‌‌

Marcco

Registered User
لایک‌ها
39
دوره ي حال دادن صبا نت هم گذشت... واقعا راست ميگن تو ايران هرچيزي اولش خوبه بعد افتضاح ميشه.

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
229.gif

او ماى گاد!

اين ديگه چجور قانونيه؟؟؟؟!!!!! ديکتاتوريه مگه؟؟؟!!!! :eek::eek::eek:

آخه مگه مجانى دارند سرويس ميدن که سرش تهديد هم مى‌کنند؟؟؟ طرف پول داده، کالايى رو که خدمات اينترنت باشه خريدارى‌کرده، ديگه اون به خودش مربوطه که چه ريختى و چه زمانى ازش استفاده کنه، شايد عشقش ميکشه شارژشو بده ولى استفاده نکنه ازش، به کسى چه مربوطه؟؟؟ عجبا! مثل اين مى‌مونه که آدم بره ماشين بخره و بذارش تو پارکينگ، بعد بيان بگن چون شما يه هفته از ماشينتون استفاده نکردين جرثقيل آورديم ببريمش بفروشميش به يکى ديگه، شمام هيچ حقى توش ندارى :eek:

آخه آدم که 24 ساعته به اينترنت و کامپيوتر نچسبيده که اگه يه هفته استفاده نکرد خطشو جمع کنند! :eek:

تازه مگه اينا تو ايران زندگى‌نمى‌کنند؟ اگه يه وقت داشتند کابل عوض مى‌کردند و نزديک 1 ماه تلفن کلا قطع بود چى؟؟؟ باز ميان خطو جمع مى‌کنند؟؟؟!!! :eek: يا اگر کامپيوتر طرف به رحمت ايزدى پيوسته بود و تا دريافت کامپيوتر جديد، بيشتر از يک هفته طول کشيده بود؟؟؟

خدا را شکر که اينجا رو ديدم، من ميخواستم به عنوان آلترنتيو، براى زمان هايى که داتک مشکل داره و قطع ميشه، رو اون يکى‌خطمون از صبا بگيرم (چون بيلبردشون رو هم تو مجتمعمون گذاشته بودن و تو همين پى تى ديده بودم که ازشون تعريف مى‌کردند) اما با خوندن اين قوانين عجيب و غريب به کل منصرف شدم. بايد بهشون گفت اينجورى که به جاى‌جلب مشترى طرف رو فرارى مى دين که!!! :wacko:

‌‌
احتمالا شما به خاطر شبانش جذب شدید !
از حق نگذریم شبانه رایگان صبانت مهمترین مزیتش نسبت به سایر شرکتهاست. ولی جالبه بدونید که چند شب گذشته سرعت به شدت افت کرده(جدای از هفته گذشته که کل فیبر نوری قطع بود)

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
آقا یک مشکل کلی که هست ، شما اصلا در نظر نمیگیرین که This is the THIRD WORLD ...

در مورد افت سرعت هم یک مساله ی کاملا منطقه ایه ، یعنی اگر مثلا شما افت داشته باشی ممکنه من در اوج سرعت باشم :D ...

َand reverse of course !

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
خداوندا این داتک رو از ما نگیر!
=-=-=

صبا نت برای 256kهاش که دانلوداش 30 گیگ لیمیتد داره رو داره میده 66.600 تومن!!!(به خاطر محدودیت دانلودش فک کردم به ریاله) بابا چه خبرته مگه!
من که الان دارم از داتک سرویس میگیرم همین سرعت رو بدون هیچگونه محدودیتی!، ماهی 28 تومن دارم میدم!

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
مرگ بر صبانت !
حالا این امین میاد میگه خوبه !!
آقا این همه ناراضی بازم بیا بگو مردم راضین !!!!!

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
دوستان این رو فقط بگم که امکان داره اینجا هم همون بلا سرش بیاد
پس زیاد شلوغش نکنید

یا این تایپک حذف میشه و یا کله سایت پی تی رو فیلتر میکنن
خود دانی:(

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
...... صبانت !
حالا این امین میاد میگه خوبه !!
آقا این همه ناراضی بازم بیا بگو مردم راضین !!!!!
دوست من توجه کن !

ما کارمون را با کمال احترام ولی جدی و قانونی پیگیری می کنیم.شما هم لطف کن خط اول پستت رو ویرایش کن

توی پی30ورلد نه از توهین خبری بود نه از گمراه کردن و... با این حال تاپیک دیلیت شد
به خاطر همین بود که انقدر ما از دست مدیرای اونجا عصبانی شدیم

HES@M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من امروز به عنوان اینکه میخوام از شما سرویس بگیرم با صبا نت تماس داشتم و خوب همین مسئله ایی که حتما باید سرویس 3 ماهه بگیرید رو عنوان کرد و حتی مورد در صورت یک هفته عدم استفاده از سرویس خط از رانژه خارج میشه رو هم گفت و دیگه اینکه گفت حتی دیگه شارژ یکماهه نداریم یعنی اینکه یوزرهایی هم که تا حالا یکماهه شارژ میکردن باید حداقل 3 ماهه شارژ کنن ( یعنی یوزر براشون هیچ ارزشی نداره حتی اگر سالها مشتریشون باشه و بهشون نون رسونده باشه )
من یه چیزو مطمئن شدم اینکه دیگه سرویسمو شارژ نخواهم کرد البته از یه چیز دیگه مطمئن شدم و به کارمند صبا نت هم گفتم که شرکت شما اغلب مشکل پورت خالی رو داشت که فکر میکنم از این به بعد این مشکلو نداشته باشید و تو همه مراکز پورت خالی داشته باشید با این قوانینی که برای خودتون وضع کردید و همش در جهت احترام و تکریم مشتریه!!!

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
.صبا نت 1 ماهه سرویس ای دی اس ال میده شما از خود شرکت بگیرید لیست جدید قیمت:
http://www.sabanet.ir/sevice.asp
اینجا جهت راهنمایی دوس تان هست یا گمراه کردن آنها . کسی که اطلاعات درستی نداره چرا باید به همین راحتی بیاد پست بده و هم کاربران رو گمراه کنه و هم ...
2.شما در صورتی که شارج بکنی و بعد از شارجت استفاده بکنی مشکلی نخواهد بود اما بدلیل سو استفاده بعضی از کاربران که بعد از شارج فقط از شبانه استفاده می کنند و اینترنت آنها زمان نمی اندازد در سیستم ثبت نمی شود و آنها تا سالها می توانند از اینترنت استفاده بکنند و از محدودیت آنها کاسته نشود چنین قانونی از سوی مدیریت تصویب شده...
پس شما در صورتی که شارج بکنی و اولین بر قراری شما صبح باشد(مثال) مشکلی نخواهید داشت...
من با یه تماس کوچیک با پشتیبانی این اطلاعاتو بدست آوردم از توی شکمم در نیوردم...
در ضمن شرکت شاتل یکی از بهترین ارایه کننده های سرویس هست اما قسمت اکو این شرکت در مناطق محدودی ارایه میشه(مناطق خلوت)
مدیران بخش اینترنت پرشین باید نظرات بیشتری داشته باشن تا کسی که واقعا دنبال کسب اطلاعات از شرکت ها است این چنین با این صحبتها گمراه نشوند!!!
در ضمن طبق گفته پشتیبانی الان بالغ بر 1000 نفر توی کل لیست انتظار این شرکت هستن...

موفق و پیروز باشید
ظاهراً که شکم شما منبع اطلاعات بيشماری است !
خود من يکسال کامل با اکانتم کانکت نشده بودم، ندا اين مورد رو برای کسب درامد بيشتر گذاشته صرفاً که البته به زودی نتيجه عکس ميده !
ضمن اينکه فکر کنم تعداد افراد ليست انتظار بيش از اينها باشه که گفتی ! چندين برابر !

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
آقا یک مشکل کلی که هست ، شما اصلا در نظر نمیگیرین که This is the THIRD WORLD ...

در مورد افت سرعت هم یک مساله ی کاملا منطقه ایه ، یعنی اگر مثلا شما افت داشته باشی ممکنه من در اوج سرعت باشم :D ...

َand reverse of course !
تأييد ميشه !

sahasoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرگ بر نداگستر
من اکانت 128 دارم ولی الان با 8 از رپیدشیر ( با اکانت پرمیوم) دانلود می کنم
تازه شبانه هم که سرعت از 12 بیشتر نمیشه
واقعأ ندا شورش را درآورده
این پشتیبانیش هم که درست جواب آدم را نمیده
یه دفعه میگه ایراد از مرکزه یه دفعه میگه ویندوزت را عوض کن یه دفعه میگه مودم را 10 دقیقه خاموش کن و....
این همه مسئولان ادعای عدالت و حق میکنند اگه حرفهاشون با عملشون یکیه نداگستر را دادگاهی کنند
براشون که کاری نداره به جرم کلاهبرداری از هزاران کاربر ....

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
احتمالا شما به خاطر شبانش جذب شدید !
از حق نگذریم شبانه رایگان صبانت مهمترین مزیتش نسبت به سایر شرکتهاست. ولی جالبه بدونید که چند شب گذشته سرعت به شدت افت کرده(جدای از هفته گذشته که کل فیبر نوری قطع بود)

نه اتفاقا شبانه اش اصلا به کار من نمياد.

روزانه اش برام اهميت داشت که به عنوان جايگزينى اضطرارى در زمان هايى که‌ داتک يا قطع ميشه يا مشکل پيدا ميکنه ازش استفاده کنم که ديدم که با اين قانون يه هفته استفاده نکنيد، خطتتون جمع ميشه اصلا به کار من نمياد چون استفاده ى من گهگدارى‌خواهد بود و نه هر روز و هر ساعت!

‌‌

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74

َand reverse of course !

ممنون از نظر شما !

ولی الان شد پنجمین شبی که سرعت کاهش یافته!
تجربه من بعد از 2 سال کاربر اینترنت پرسرعت بودن ، و چند ماه صبانتی بودن ، نشون میده که این سرعت ثابت شده و دیگه به حالت قبلی بر نخواهد گشت :hmm:
با این حال امیدوارم حداقل دیگران در اوج باشن و لذت ببرن

decilion69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
2 شبه كه اصلا شبانه وصل نميشه.... ! الان چك كردم ديدم user name password error ميده !

احتمالا user ها درخواست دادن شبانه قطع شه !!!
:hmm:

Caffeine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از نظر شما !

ولی الان شد پنجمین شبی که سرعت کاهش یافته!
تجربه من بعد از 2 سال کاربر اینترنت پرسرعت بودن ، و چند ماه صبانتی بودن ، نشون میده که این سرعت ثابت شده و دیگه به حالت قبلی بر نخواهد گشت :hmm:
با این حال امیدوارم حداقل دیگران در اوج باشن و لذت ببرن

چیزه , میگم با اینکه تا دیروز و دیشب سرعت منهم حداکثر 2k و 3k بود و افتضاح اکانت شبانه دیشب در 4 ساعت
نزدیک 1.3 گیگ گرفته !! (از تورنت) :wacko:
همون برنامه اوج و اینا ..:lol:

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
نه اتفاقا شبانه اش اصلا به کار من نمياد.

روزانه اش برام اهميت داشت که به عنوان جايگزينى اضطرارى در زمان هايى که‌ داتک يا قطع ميشه يا مشکل پيدا ميکنه ازش استفاده کنم که ديدم که با اين قانون يه هفته استفاده نکنيد، خطتتون جمع ميشه اصلا به کار من نمياد چون استفاده ى من گهگدارى‌خواهد بود و نه هر روز و هر ساعت!

‌‌
منظور از اينکه اگه استفاده نکنين جمع ميشه اولين اتصال هست نه هميشه ! چون به هر صورت با اولين اتصال timer به کار می افته و بسته به اکانت خريداری شده شما 31 يا 93 يا 186 يا 365 روز فرصت داريد. برای اولين اتصال هم از لحظه ايجاد حساب کاربری يک هفته زمان دارين.

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
منظور از اينکه اگه استفاده نکنين جمع ميشه اولين اتصال هست نه هميشه ! چون به هر صورت با اولين اتصال timer به کار می افته و بسته به اکانت خريداری شده شما 31 يا 93 يا 186 يا 365 روز فرصت داريد. برای اولين اتصال هم از لحظه ايجاد حساب کاربری يک هفته زمان دارين.

آره ، اینطوریه ، ام بهتر بود مشکل رو حل می کردن تو دیتابیس شون ، نه این که صورت مسئله رو پاک کنن .... :hmm:
اون یه ماهه هم مشکل خود کاربراس ، اگه کسی دیر کنه ، خط اش جمع می شه ، تقصیر خودش هم هست ، تازه یه پول رانژه هم می افته ، این که به نفعه شرکته که ؟ :eek:

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
مرگ بر نداگستر
من اکانت 128 دارم ولی الان با 8 از رپیدشیر ( با اکانت پرمیوم) دانلود می کنم
تازه شبانه هم که سرعت از 12 بیشتر نمیشه
واقعأ ندا شورش را درآورده
این پشتیبانیش هم که درست جواب آدم را نمیده
یه دفعه میگه ایراد از مرکزه یه دفعه میگه ویندوزت را عوض کن یه دفعه میگه مودم را 10 دقیقه خاموش کن و....
این همه مسئولان ادعای عدالت و حق میکنند اگه حرفهاشون با عملشون یکیه نداگستر را دادگاهی کنند
براشون که کاری نداره به جرم کلاهبرداری از هزاران کاربر ....
همون اولی درسته که ايراد از مرکزه، به بقيش ميگن جواب سربالا !

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
آره ، اینطوریه ، ام بهتر بود مشکل رو حل می کردن تو دیتابیس شون ، نه این که صورت مسئله رو پاک کنن .... :hmm:
اون یه ماهه هم مشکل خود کاربراس ، اگه کسی دیر کنه ، خط اش جمع می شه ، تقصیر خودش هم هست ، تازه یه پول رانژه هم می افته ، این که به نفعه شرکته که ؟ :eek:
درسته، در واقع بهتره به جای برگشت زدن اکانت بيان به طور خودکار پس از يک هفته يا ده روز يا به هر حال يه مدت زمان معقولی از لحظه ايجاد حساب کاربری تايمر روزشمار رو به کار بندازن.
ضمن اينکه ميشه برای کسانی هم که مثلاً ميخوان به مسافرت برن يا امتحان دارن يا به هر صورت نميتونن مدتی وصل بشن و ضمناً نميخوان در مراکزی که کمبود پورت هست خط اونها از رانژه خارج بشه يه هزينه نگهداری خط اخذ بنمايند.

بالا