برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس دهنده نداگستر صبا نت

sepehr_sf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان خوب و با معرفت
دوست من adsl صبانت داره، خیلی خوبه، ارزونترین سرویسش به اسم 128 رو داره، ولی با حدود 55 در بهترین حالت دانلود می کنه، در صورتی که 128 باید با 16 دانلود کنه. منم می خوام بگیرم، ولی الان پورتهای adsl مخابراتمون پره، می خوام از شرکت دیگه ای بگیرم، ولی انگار شرکتهای دیگه وقتی 128 می گیری هنر کنه همون 16 رو بهت میده، دوستان شرکتی رو می شناسین که با همون قیمت 13-14 تومن و سرویس اسمی 128، 50-60 کیلو دانلود رو بده؟
ممنون میشم اگه کمکم کنین، خواهشاً دوستانی که کمک می کنید با اطلاعات دقیق کمک کنید که مجبور به پرداخت هزینه های اضافی برای عوض کردن شرکت و رانژه دوباره و نصب دوباره و ... نشم.
ممنون از همگی.

سلام
سرويس ECO هست . البته اسمي نيست ديگه سرعت . ميگه 512 همون 512 بهت ميده منتها با حجم محدود.يعني مثل همين صبا . ليست قيمتها رو نگا كن بعد ببين اگه منطقه مخابراتي رو تحت پوشش سرويس eco داشت اونو بگير خوبه . eco رو شاتل فقط به مناطق مخابراتي خلوت ميده معمولن و طبق روال عادي.
باز دوستان ممكنه نظرات ديگه اي داشته باشن

nhamidn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه مشت گاو هستند انگار :blush:. همش time out دارم هرچی زنگ می زنم انگار نه انگار. عوضی ها اصلا اهمیت نمی دن. به دوستان پیشنهاد نمی کنم برای گیم آنلاین اصلاً صبا نت نگیرن که به کار نمی یاد . البته دانلودش خوبه بهتر از باقی هست ولی اگه خوب فکر کنید می بینید اون 128 که 15kb دانلود میده ولی محدودیت نداره خیلی بهتر از صبا نت هست که 50kb دانلود می ده ولی محدودیت داره. آدم اصلاً نمی تونه دانلود کنه همش میگه حجم حجم :( :( البته اینم اضافه کنم که مشکل از سیستم یا مودم نیست . چون من گیم نت دارم هم خونه و هم مغازه ADSL دارم.
این عکس هارم گذاشتم که کسی نگه من دشمنی دارم با صبا
34s1cuq.jpg
[/IMG]
29e18ad.jpg

Last edited:

1240

Registered User
لایک‌ها
28
یه مشت گاو هستند انگار :blush:. همش time out دارم هرچی زنگ می زنم انگار نه انگار. عوضی ها اصلا اهمیت نمی دن. به دوستان پیشنهاد نمی کنم برای گیم آنلاین اصلاً صبا نت نگیرن که به کار نمی یاد . البته دانلودش خوبه بهتر از باقی هست ولی اگه خوب فکر کنید می بینید اون 128 که 15kb دانلود میده ولی محدودیت نداره خیلی بهتر از صبا نت هست که 50kb دانلود می ده ولی محدودیت داره. آدم اصلاً نمی تونه دانلود کنه همش میگه حجم حجم :( :( البته اینم اضافه کنم که مشکل از سیستم یا مودم نیست . چون من گیم نت دارم هم خونه و هم مغازه ADSL دارم.
34s1cuq.jpg
[/IMG]
29e18ad.jpg
پولی که مدیران صبانت میخورن از خون سگ حرام تر هست
هر کی زنگ میزنه بهش میگن مشکل نداره

یکی اینجا نیست جواب بده
برای از بین بردن کش باید چی کار کنیم؟ این صبانت خیلی داغون شده

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
دوستان صبانت خيلي خوبه خيلــــــــــي! چرا انقدر شكايت ميكنيد؟ لطفا منطقي باشيد.

يه خورده صبر كنيد الان مياد توجيح ميشيد!

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
34s1cuq.jpg
[/IMG]
29e18ad.jpg
عکس که من نديدم ! ولی خوب معلومه که وقتی يه اينترانت سراسری دارين که روش Share شدين، Downstream خوب ميشه و ping بالا ميره. بايد از سرويس دهنده اي برای گيم بگيرين که Share منطقه اي ميده. البته گيم تا گيم هم فرق ميکنه ! مثلاً برای WoW من شخصاً با صبا مشکلی ندارم. يا حتی Frozen Throne ! اما خوب به هيچ وجه نميتونم به Counter فکر کنم !!! (دو نقطه دی)
البته هر بازی يه سری تنظيمات server side داره که بتونی از lag کم کنی. لکن تا وقتی که اوضاع تأمين پهنای باند اينترنت ايران اينجری باشه انتظار نداشته باش حتی با تعويض Operator شرايط تغيير شگرفی بکنه !
عکس هم که نديدم من چيزی !
درباره اون گاو و گوسفند ها هم خوب بايد دقت کنی که با هر موجودی بايد به زبان خودش حرف بزنی تا به نتيجه برسی !

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
صبا نت خجالت نمی کشه
الان یک ماه هست
یک بار هم کش رو آپدیت نکرده

پولی که مدیران صبانت میخورن از خون سگ حرام تر هست
هر کی زنگ میزنه بهش میگن مشکل نداره

یکی اینجا نیست جواب بده
برای از بین بردن کش باید چی کار کنیم؟ این صبانت خیلی داغون شده

اين قضيه کش چيه ؟ من در جريان نيستم !
:D

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
دوستان صبانت خيلي خوبه خيلــــــــــي! چرا انقدر شكايت ميكنيد؟ لطفا منطقي باشيد.

يه خورده صبر كنيد الان مياد توجيح ميشيد!
تو الان نقشت چی بود اينجا ؟ تسکين دهنده آلام کاربرانی يا نخودی يا بچه مرشد يا جوجه خروس کم محل يا غيره ؟

1240

Registered User
لایک‌ها
28
برخی سایت ها تغیر سرور میدن اما تو صبانت جدیدا بعد از ده روز هم از سرور قدیم بالا میان
dns ها چیزهای مربوط به صبانت اپدیت نمیکنن

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
برخی سایت ها تغیر سرور میدن اما تو صبانت جدیدا بعد از ده روز هم از سرور قدیم بالا میان
dns ها چیزهای مربوط به صبانت اپدیت نمیکنن
تا اونجاییکه من می دونم چاره ای جز فیلترشکن نیست
البته در مورد dns ها ، اکثر سرویس دهنده ها هفته ای یکبار آپدیت می کنن(البته ادعا کجا و عمل کجا)

Last edited:

1240

Registered User
لایک‌ها
28
تا اونجاییکه من می دونم چاره ای جز فیلترشکن نیست
البته در مورد dns ها ، اکثر سرویس دهنده ها هفته ای یکبار آپدیت می کنن(البته ادعا کجا و عمل کجا)
اقا به کی قسم من از هر کس پرسشیدم سایت براش رو سرور جدید بالا میامد
ولی این ها با بی تربیتی میگن 10 روز دیگه

1240

Registered User
لایک‌ها
28
یک مشت بی تربیت و بد اخلاق و وحشی ریختن تو صبا نت تهران
شما یک نفر دیدی بگه اخلاق این ها و پشتیبانی شون خوب هست؟

یک بار دیگه اذیت کنن
تو اینترنتت یک حالی بهشون میدم

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
یک مشت بی تربیت و بد اخلاق و وحشی ریختن تو صبا نت تهران
شما یک نفر دیدی بگه اخلاق این ها و پشتیبانی شون خوب هست؟

یک بار دیگه اذیت کنن
تو اینترنتت یک حالی بهشون میدم
agree ! :D
يعنی من چون از DNS Server خودم استفاده ميکنم به موردی بر نخوردم ؟
با سايت خاصی مشکل داری ؟

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
34s1cuq.jpg
[/IMG]
29e18ad.jpg
من الان عکس ها رو ديدم ! شما پينگت خيلی خوبه ! ام اين لگ احتمالاً دليل فنی داره. حالا يا از سمت Splitter مخبراتی يا از سمت خودت. اگه امکانش برات هست با يه روتر ديگه يا ميکرفيلتر ديگه تست کن، يا سيم مستقيم به محل ورودی خط به منزل !
خيلی وقتا همين مسائل ساده باعث همچين دردسرهايی ميشه !
ضمناً از 4.2.2.3 ping بگير !

1240

Registered User
لایک‌ها
28
agree ! :D
يعنی من چون از DNS Server خودم استفاده ميکنم به موردی بر نخوردم ؟
با سايت خاصی مشکل داری ؟
بدبختی سر این هست
گوش نمیکنن و اپدیت نمیکنن
واقعا شرکت عجیب و غریبی هست !
تا حالا چندین سایت عوض کردن این طوری شدن
قبلا عالی بود
الان این طوری شده
وقتی مسئول فنی فقیهی باشه بهتر از این نمیشه

nhamidn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه منطقی بودی می دیدی که با حجم نامحدود ولی سرعت پایین بیشتر میشه دانلود گرفت عزیز دل نه اینکه آدم ترس اینو داشته باشه که حجم الان تموم میشه. بعد هم من مگه پدر کشتگی دارم یه گشتی بزن همه همینو می گن که صبا ریده :blush:

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
اگه منطقی بودی می دیدی که با حجم نامحدود ولی سرعت پایین بیشتر میشه دانلود گرفت عزیز دل نه اینکه آدم ترس اینو داشته باشه که حجم الان تموم میشه. بعد هم من مگه پدر کشتگی دارم یه گشتی بزن همه همینو می گن که صبا ریده :blush:
اون فعل معکوس بکار برده بود.
ولی منم متوجه حرف شما نشدم درست. منظورت از انتقاد به صبا اينه که چرا سرويس نا محدود نميده يا اين Lag ها رو ميگی ؟

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
به نظر من دلیل اصلی اینهمه نارضایتی و اذیت شدن کاربران و از طرف دیگه قلدری و زورگویی و توهین و بی محلی از طرف اکثر شرکتهای ADSL ، نیمه دولتی بودن اینهاست

با اینکه ظاهرا این 10-12 شرکت خصوصی هستند اما هر روز که می گذرد بیشتر پی به ماهیت دولتی اینها می بریم
این حرف من زمانی اثبات می شه که در مقایسه با سایر محصولات آیتی ، چه از نظر قیمتها چه کیفیت و چه پشتیبانی اصلا قابل مقایسه نیست

مثلا شما الان برای خرید هاست ، صدها شرکت فروش داری که قیمتهایشان رقابتی و به صرفه هست و پشتیبانی هم در بعضی نسبتا خوب هست و کیفیت که عامل مهم بحث ماست ، حتی در پلنهای ارزان هم امروزه وجود دارد

به نظر من تا وقتی اینترنت پرسرعت کاملا خصوصی نشود و نظارت دقیق روی آن نباشد ، وضع از این بهتر نمی شود

1240

Registered User
لایک‌ها
28
به نظر من دلیل اصلی اینهمه نارضایتی و اذیت شدن کاربران و از طرف دیگه قلدری و زورگویی و توهین و بی محلی از طرف اکثر شرکتهای ADSL ، نیمه دولتی بودن اینهاست

با اینکه ظاهرا این 10-12 شرکت خصوصی هستند اما هر روز که می گذرد بیشتر پی به ماهیت دولتی اینها می بریم
این حرف من زمانی اثبات می شه که در مقایسه با سایر محصولات آیتی ، چه از نظر قیمتها چه کیفیت و چه پشتیبانی اصلا قابل مقایسه نیست

مثلا شما الان برای خرید هاست ، صدها شرکت فروش داری که قیمتهایشان رقابتی و به صرفه هست و پشتیبانی هم در بعضی نسبتا خوب هست و کیفیت که عامل مهم بحث ماست ، حتی در پلنهای ارزان هم امروزه وجود دارد

به نظر من تا وقتی اینترنت پرسرعت کاملا خصوصی نشود و نظارت دقیق روی آن نباشد ، وضع از این بهتر نمی شود
همین شرکت هایی که خصوصی شدن رو دیدم
گند کار که در امده
اگر بخوان نظارت کنن راحت میتونن بحث خواستن هست

بالا