برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس دهنده نداگستر صبا نت

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
عزيز من، بحث سنگ به سينه زدن نيست، بحث عدم افراط و تفريط در انتقاده.
ضمن اينکه تو اين مملکت همه همينطور هستند. اختصاص به اين شرکت نداره فقط.
اينها هم اگه به قول شما دنبال سود به هر روش بودن که همون روال سابق بهتر بود که، چون به محض اينکه طرف فراموش ميکرد شارژ کنه بايد پول رانژه مجدد ميداد.
نه عزیزجان اصلا اینی که میگی نیست
یعنی الان میخوای بگی که صبا مشتری مدار ترین سیستم ADSL دهنده توی ایران هست دیگه ؟!
اگه توی این 81 صفحه بگردی تقریبا فقط شمایی که داری از ندا طرفداری می کنی که اونم دلیلش واضح هست
لطفا منطقی تر باش تا بقیه اینجوری در مقابلت جبهه نگیرن ، خدایی هیچ کس از خدمات صبانت راضی نیست و هرکس یه جورایی میناله

arash_electric

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سؤال من اصلاً وجه ريشه اي نداشت که بخواد اشتباه باشه ! يه دو وجهی ساده بود !
هر چيزی شرايط خودشو داره ! مثلاً چرا عوارض شهرداری ساليانه اخذ ميشه ؟ (ميخوام بگم اينارو نميشه قياس کرد.)
اگه اجاره بهای منزل شما ماهی 10 تومان بود مسلماً همشو يه جا ميدادی و خودتو راحت ميکردی. اينجا هم برای سرويسهای گرون قيمت هنوز روش پرداخت ماهيانه است. ضمن اينکه اگه قراره شما (شمای نوعی) نتونی روی کار خودت برنامه ريزی کنی به طوری که نميدونی کلاً تو اينترنت کار داری يا نه و چه مدت، خوب اصل هزينه کردن برای خريد ADSL غير اقتصادی است. ADSL با توجه به هزينه های اوليه که داره مناسب استفاده بلند مدته. مسائل پيش بينی نشده هم که هميشه ممکنه پيش بياد، اگه بنا باشه بر اساس اونا کار کنيم که ديگه هيچ برنامه اي معنی نداره و همش بايد منتظر اما اگر و حادثه باشی.
درسته که تو اين مملکت شب ميخوابی صبح پا ميشی (يا بر عکس) ميبينی کلّی چيز تغيير کرده، امّا ديگه نه اينقدر !!!

راه حلش تو وبلاگها پره ! ديگه بستگی به خود طرف داره که دزد باشه يا نباشه !

من با این حرف شما مخالفم. یعنی امنیت شبکه کشک، و خود طرف نباید دزد باشه، خوب تو اینترنت پر دزد است این دیگه معلومه یه شبکه باید بتونه امنیت بر قرار کنه. مثلا Yahoo نمیاد که اطلاعات اکانت ارو بدون امنیت بزاره بگه طرف خودش باید وجدان داشته باشه!!!!!!

من خودم سه ساله از اینترنت دانشگاه امیرکبیر استفاده میکردم سرعتش تو روزای تعطیل به 10 مگابایت هم میرسید، برای Apply و پیدا کردن دانشگاه و کارای اینجوری و پس از فارغ التحصیل شدن تصمیم گرفتم ADSL بگیرم چون Dial-up دیونم میکرد. اما محدودیت 2G واقعاً مسخره است. اما من این سه ماهم که تموم بشه میرم سراغ اینترنت ما*هو*اره ای و صبا رو فقط به عنوان Send از صبا استفاده میکنم. این ADSL مسخره ایران ارزش بیش از این هزینه رو نداره میری قشنگ از یک جا سرویس میگیری (خارجی های عزیز) که ازرش دارند (پولش نوش جونشون با این که زیاده حداقل درست خدمات میدن و میدونی که قیمت برای تمام مردم دنیا همینه نه اینکه چون تو ایرانیم باید این قدر هزینه برای 2G اینترنت بدی). حالا جالبه که تو ایران محدودیت حجمی گذاشتن بعدش سرعت به رخ میکشن. وقتی تو 2G میخری همینه دیگه حالا چه فرقی می کنه که 512 سرعت بده یا 128 در نهایت بیشتر از این که نمی تونی سایت باز کنی برای چت کردن مناسبه و سرعت 512 دادن براشون بهتره چون سریعتر حجمت تموم میشه مجبوری شارژ کنی، پس بی خود این سرعتشونو به رخ میکشند. ما در واقع حجم میخریم نه سرعت. روش انسانی تر محدودیت حجمی گذاشتن اینه که مثلاً بگه تا 2G سرعت 512 تضمینی میدیم بعد از تمام شدن حجم، پهنای باند شما share میشه با بقه نه این که اینترنتو قطع کنه. البته بگم که این اینترنت ماه*واره ای هم همین نوع محدویتو اکثراً دارن (share کردن پهنای باند)
. اما اون حداقل انصاف دارند 800 مگ تا 2 گیگ در روز را تضمین می دند نه در ماه تازه و بعد شیر می کنند. اما خوب چون تو ایران تضمین معنی نداره احتمالا اگه یه روزی این سیستمو بزارن از همون اول شیر میکننت.
در مورد مسجرها Skype yahoo مال من هیچ کدوم بدون ultrasurf باز نمیشه. می دونم از تنظیمات پروکسی نیست چون تو امیرکبیر بودم زیرو روی پروکسی یاد گرفتم میدونم از اون نیست و با Dial-up راحت باز میشند. کسی میدونه چرا؟ از شانس من فریگیت دیگه فقط به چینی ها خدمات می ده.

اگر هزینه شو میتونید بدید حتما از اینترنت ماه*واره*ای بگیرید.

Last edited:

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
شما خودتو بذار جای صبانت. وقتی شما ماهانه 13تومن پول بگیری بهتره، یا واسه 3 ماه یه جا (در ابتدا) 39 تومن؟؟؟؟؟
مسلماً گزینه دوم. اینجوری نقدینگی شرکت به شدت بالا میره. در ضمن با پایین و بالا رفتن های همیشگی کیفیت صبانت، مشتری 3 ماهه سر جاش میمونه. ولی مشتری 1 ماهه ممکنه بپره. (به صورت آمار و احتمالی به قضیه نگا کنید).
مهمتر از همه اینا ، اینکه میان بعد از چندسال سرویس دهی و داشتن این همه مشتری (که هرچی دارن از همین مشتریا دارن) یه دفعه سرویس 1 ماهه و A3 را حذف میکنن اصلاً وجهۀ خوبی نداره و یه جورایی توهین به مشتریه!
این قضیه اصلا ربطی به این نداره که آدم قدرت پرداخت 3 ماهو داشته باشه یا نه.
من وقتی آمار فروش و مشتريان کسيو ندارم نميتونم خودمو جاش بذارم.
در ثانی، Marketing يه شرکت رو من و شما تعيين نميکنيم، اينا هم دولتی نيستن که ما محق باشيم بگيم اينجوری ميخوايم يا اونجوری، اينجا توافقيه بين مشتری و فروشنده در چهارچوب ضوابط رگولاتوری ! گاهی هم فروشنده ها به صلاح ديد خودشون روش فروشو تغيير ميدن.
اينکه اونا درباره نحوه فروش و خدماتشون تصميم بگيرن جزو اختيارات اوناس نه من و شما. همونطور که به عنوان مثال Datak و Pars تصميم گرفتن سرويسهاشونو در اصفهان به 2 برابر قيمت ديگران بفروشن، در حالی که در تهران بر عکسه.
حالا اينکه ندا چه سياستی دنبال ميکنه و هدفش چيه من نميدونم ولی من اينکه يه سرويسی تا يه زمانی فروش بره و از يه زمانی به بعد نه رو توهين نميدونم. شايد اين باعث بشه که اونا تعداد زيادی از مشترياشونو از دست بدن که بديهيه خودشونم ميدونن، ولی به هر حال اين سياستيه که اتخاذ کردن. لابد اگه ميخواستن به نظر اين دسته از مشتريان احترام بذارن اينکارو ميکردن. همونطور که خيلی از شرکتهای ديگه سرويسهاشونو ارزون نميفروشن ! چرا به اونا معترض نميشين با اين شدت که حتماً ارزون کنين ؟ چون هر موقع اين اتفاق می افتاد يکی 2 تا شرکت ديگه بودن که الترناتيوهای بهتری داشتن. پس مشتری راحت جاشو عوض ميکرد.
کما اينکه من همين الان هفته اي چند مشتری از پارس يا داتک دارم که ميان و از من پيشگامان ميگيرن.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
نه عزیزجان اصلا اینی که میگی نیست
یعنی الان میخوای بگی که صبا مشتری مدار ترین سیستم ADSL دهنده توی ایران هست دیگه ؟!
اگه توی این 81 صفحه بگردی تقریبا فقط شمایی که داری از ندا طرفداری می کنی که اونم دلیلش واضح هست
لطفا منطقی تر باش تا بقیه اینجوری در مقابلت جبهه نگیرن ، خدایی هیچ کس از خدمات صبانت راضی نیست و هرکس یه جورایی میناله

ميشه بگی اين جمله که Bold کردمو از کجا استخراج کردی ؟ (کما اينکه من يه هفته اي تهران بودم وقتی برگشتم ديدم لينک خط دفترم قطعه، به برادرم گفتم با پشتيبانی تماس بگيره و بدون اينکه معرفی کنه درخواست رفع خرابی بده ! يه شماره تماس گرفت و کمتر از 90 دقيقه بعد زنگ زد و گفت مورد رفع شده ! پارس هم (اصفهان البته من امتحان کردم) کما بيش همينطوره).
پيداست پستهای منو يا دقيق نميخونی يا بد برداشت ميکنين، من بارها گفتم، طرفداری نميکنم (پيشنهاد ميکنم دوباره بخون پستها رو). ميگم وقتی ميخواين يه چيزيو نقد کنين هم جوانبو ببينين و منصفانه. نه اينکه چون باب ميل شما نيست فرضاً ديگه همه عالم و آدمو ببرين زير سؤال تحت هر عنوان !
بقيه هم که جبهه ميگيرن از همين منظره که شما گرفتی. يعنی چون من تأييد نميکنم همه حرفهای اونها رو دربست، ميگن تو از اونايی !!!

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
من با این حرف شما مخالفم. یعنی امنیت شبکه کشک، و خود طرف نباید دزد باشه، خوب تو اینترنت پر دزد است این دیگه معلومه یه شبکه باید بتونه امنیت بر قرار کنه. مثلا Yahoo نمیاد که اطلاعات اکانت ارو بدون امنیت بزاره بگه طرف خودش باید وجدان داشته باشه!!!!!!

من خودم سه ساله از اینترنت دانشگاه امیرکبیر استفاده میکردم سرعتش تو روزای تعطیل به 10 مگابایت هم میرسید، برای Apply و پیدا کردن دانشگاه و کارای اینجوری و پس از فارغ التحصیل شدن تصمیم گرفتم ADSL بگیرم چون Dial-up دیونم میکرد. اما محدودیت 2G واقعاً مسخره است. اما من این سه ماهم که تموم بشه میرم سراغ اینترنت ما*هو*اره ای و صبا رو فقط به عنوان Send از صبا استفاده میکنم. این ADSL مسخره ایران ارزش بیش از این هزینه رو نداره میری قشنگ از یک جا سرویس میگیری (خارجی های عزیز) که ازرش دارند (پولش نوش جونشون با این که زیاده حداقل درست خدمات میدن و میدونی که قیمت برای تمام مردم دنیا همینه نه اینکه چون تو ایرانیم باید این قدر هزینه برای 2G اینترنت بدی). حالا جالبه که تو ایران محدودیت حجمی گذاشتن بعدش سرعت به رخ میکشن. وقتی تو 2G میخری همینه دیگه حالا چه فرقی می کنه که 512 سرعت بده یا 128 در نهایت بیشتر از این که نمی تونی سایت باز کنی برای چت کردن مناسبه و سرعت 512 دادن براشون بهتره چون سریعتر حجمت تموم میشه مجبوری شارژ کنی، پس بی خود این سرعتشونو به رخ میکشند. ما در واقع حجم میخریم نه سرعت. روش انسانی تر محدودیت حجمی گذاشتن اینه که مثلاً بگه تا 2G سرعت 512 تضمینی میدیم بعد از تمام شدن حجم، پهنای باند شما share میشه با بقه نه این که اینترنتو قطع کنه. البته بگم که این اینترنت ماه*واره ای هم همین نوع محدویتو اکثراً دارن (share کردن پهنای باند)
. اما اون حداقل انصاف دارند 800 مگ تا 2 گیگ در روز را تضمین می دند نه در ماه تازه و بعد شیر می کنند. اما خوب چون تو ایران تضمین معنی نداره احتمالا اگه یه روزی این سیستمو بزارن از همون اول شیر میکننت.
در مورد مسجرها Skype yahoo مال من هیچ کدوم بدون ultrasurf باز نمیشه. می دونم از تنظیمات پروکسی نیست چون تو امیرکبیر بودم زیرو روی پروکسی یاد گرفتم میدونم از اون نیست و با Dial-up راحت باز میشند. کسی میدونه چرا؟ از شانس من فریگیت دیگه فقط به چینی ها خدمات می ده.

اگر هزینه شو میتونید بدید حتما از اینترنت ماه*واره*ای بگیرید.
اينکه شما به عنوان نظر من اعلام کردين و بعد هم مخالفتتونو باهاش ابراز کردين (که با مخالفتتتون موافقم (!)) برداشت اشتباهی است بسی !
من نگفتم چون طرف بايد دزد نباشه پس امنيت نداشته باشيم، مثل اينکه چون مردم نبايد آدم بکشن پس پليس نداشته باشيم ! اون دوستمون گفتن روششو اينجا نميگم، منم گفتم تو اينترنت پره ! ربطی به اونی که شما درک کردين نداشت !

نميدونم اين 2 گيگ که ميگی کدوم سرويسه ؟ چون من همين سرويس 1 مگ 5 گيگ 3 ماه 84500 تومانی اغلب نيازهامو براورده ميکنه !
در باب نوع اينترنت قمری هم service مدل Premium 2 از Sky DSL فکر کنم 85 تومان باشه ماهيانه با سرعت 4 مگ و ترافيک 2 گيگ بعدشم ميشه 128 با ايجاد يه سری محدوديت در دانلود فايل. جدولشو حفظ نيستم، اگه کسی خواست بگه بذارم.

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
سلام
من اگر بخوام پسوردم رو عوض کنم باید به کی زنگ بزنم؟
تهران هستم

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25
من وقتی آمار فروش و مشتريان کسيو ندارم نميتونم خودمو جاش بذارم.
در ثانی، Marketing يه شرکت رو من و شما تعيين نميکنيم، اينا هم دولتی نيستن که ما محق باشيم بگيم اينجوری ميخوايم يا اونجوری، اينجا توافقيه بين مشتری و فروشنده در چهارچوب ضوابط رگولاتوری ! گاهی هم فروشنده ها به صلاح ديد خودشون روش فروشو تغيير ميدن.
اينکه اونا درباره نحوه فروش و خدماتشون تصميم بگيرن جزو اختيارات اوناس نه من و شما. همونطور که به عنوان مثال Datak و Pars تصميم گرفتن سرويسهاشونو در اصفهان به 2 برابر قيمت ديگران بفروشن، در حالی که در تهران بر عکسه.
حالا اينکه ندا چه سياستی دنبال ميکنه و هدفش چيه من نميدونم ولی من اينکه يه سرويسی تا يه زمانی فروش بره و از يه زمانی به بعد نه رو توهين نميدونم. شايد اين باعث بشه که اونا تعداد زيادی از مشترياشونو از دست بدن که بديهيه خودشونم ميدونن، ولی به هر حال اين سياستيه که اتخاذ کردن. لابد اگه ميخواستن به نظر اين دسته از مشتريان احترام بذارن اينکارو ميکردن. همونطور که خيلی از شرکتهای ديگه سرويسهاشونو ارزون نميفروشن ! چرا به اونا معترض نميشين با اين شدت که حتماً ارزون کنين ؟ چون هر موقع اين اتفاق می افتاد يکی 2 تا شرکت ديگه بودن که الترناتيوهای بهتری داشتن. پس مشتری راحت جاشو عوض ميکرد.
کما اينکه من همين الان هفته اي چند مشتری از پارس يا داتک دارم که ميان و از من پيشگامان ميگيرن.

یه مثال ساده زدم که متوجه بشی چجوری خودتو بذاری جای اونا! (13 تومن و 39 تومن). زیاد سخت نیست.
ما هم مارکتینگ تعیین نکردیم. اعتراض کردیم.
صبانت میدونه مشتریاش کم میشن ولی به دلایل گفته شده کم شدن مشتریارو به صرفۀ اقتصادیش ترجیح داده.
اگه یه شرکت از اول بگه من قیمتام اینه، خوب هر کس نخواست ازش سرویس نمیگیره.
ولی این که اول با قیمت کم سرویس بفروشه بعد بیاد بگه من دیگه فلان سرویسو نمیفروشم، بازم میگم توهینه.
یعنی چیزی که اهمیت نداره خواسته های مشتریه! میخوای بخوا نمیخوای نخوا.
ولی خودش پی به اشتباش میبره. مثل اون جریان حذف سرویس A3 که یه بار انجام داد ولی به 1 هفته نکشید بازم برگردوندش!

arashzam

Registered User
لایک‌ها
3,543
در باب نوع اينترنت قمری هم service مدل Premium 2 از Sky DSL فکر کنم 85 تومان باشه ماهيانه با سرعت 4 مگ و ترافيک 2 گيگ بعدشم ميشه 128 با ايجاد يه سری محدوديت در دانلود فايل. جدولشو حفظ نيستم، اگه کسی خواست بگه بذارم.[/QUOTE]

چرا 85 تومن اونم 2 گیگ!
روی W3 سرویس flat رو 65 تومن میشه خرید از reseller مجاز و با حساب و کتاب و با پشتیبانی خوب!
حجم دانلودش هم 10 گیگ هست.

من از این سرویس استفاده میکنم.3-4 ماهه و جز 2-3 روز که تعمیرات داشتن مشکلی نداره.
بعد از شیر شدن در روز سرعت 30 و در شب 70-80 هست!

در کل راضی هستم

arash_electric

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در باب نوع اينترنت قمری هم service مدل Premium 2 از Sky DSL فکر کنم 85 تومان باشه ماهيانه با سرعت 4 مگ و ترافيک 2 گيگ بعدشم ميشه 128 با ايجاد يه سری محدوديت در دانلود فايل. جدولشو حفظ نيستم، اگه کسی خواست بگه بذارم.

چرا 85 تومن اونم 2 گیگ!
روی W3 سرویس flat رو 65 تومن میشه خرید از reseller مجاز و با حساب و کتاب و با پشتیبانی خوب!

من از این سرویس استفاده میکنم.3-4 ماهه و جز 2-3 روز که تعمیرات داشتن مشکلی نداره.

در کل راضی هستم[/QUOTE]

خیلی خوبه، آدم 65 به اجنبی میده، اما از این داخلی ها ADSL بی خودشونو نمیگیره. ADSL داخلی ماهی 10 هم نمی ارزه هزینه کنی روش، اون چون مجبوریم به خاطر SEND اطلاعات. اگه فروشندشو می توانی بگی برام PM کن یا اسم سرویسشو من کارت اعتباری دارم می تونم مستقیم بخرم. راستی تنظیم د*ی*ش سخته، شنیدم باید حرفه ای انجام بشه برای اینترنت.

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام دوستان عزيز
36.gif

به نقل از Mahdy2021 :
Quote:
نوشته ای از Mahdy2021
سلام
من اگر بخوام پسوردم رو عوض کنم باید به کی زنگ بزنم؟
تهران هستم

یعنی تا حالا کسی پسورد اکانشو عوض نکرده؟

. آقايان و خانوم‌هاي محترم!
. يه بنده خدايي يه سوالي را كرده كه جاي اين چنين سوالاتي هم در همين تاپيك هست! اما آنقدر شما عزيزان اين چهار ، پنج روزه گرفتار بحث‌هايي شده‌ايد كه خدايشش نه براي بهبود عملكرد شركت صبانت تاثيري دارد و نه براي خود شما باري دارد!! و نه براي ديگران! البته سوتفاهم نشود همه ما آزاديم كه هرنوع بحثي را بكنيم اما ديگه اين نوع بحث ها ي چند روزه اخير بسيار مناسبتر شده كه به تاپيك گفتگوي آزاد منطقل شود تا اين تاپيك. و شايد با ايجاد چنين تاپيكي مجزا افراد بيشتري را براي نظر دادن و ... به اين موضوع جلب نماييد و شايد هم كسي بتواند با ازتباط برقرار كردن با مسولين شركت صبانت نظر آنها را به اين بحث‌ها جلب كرده و نتيجه بهتري حاصل شود. ببخشيد نظر شخصي بود ولاغير! موفق باشيد....

Mahdy2021 عزيز:
. من اين كار را كرده‌ام! كافيه به همان مكاني كه از آنها حساب ADSL گرفته‌ايد تماس حاصل نماييد و تقاضاي فوق را به آنها اعلام نماييد.

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
87/10/20
209.gif
60.gif

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
سلام دوستان عزيز
36.gif

. يه بنده خدايي يه سوالي را كرده كه جاي اين چنين سوالاتي هم در همين تاپيك هست! اما آنقدر شما عزيزان اين چهار ، پنج روزه گرفتار بحث‌هايي شده‌ايد كه خدايشش نه براي بهبود عملكرد شركت صبانت تاثيري دارد و نه براي خود شما باري دارد!! و نه براي ديگران! البته سوتفاهم نشود همه ما آزاديم كه هرنوع بحثي را بكنيم اما ديگه اين نوع بحث ها ي چند روزه اخير بسيار مناسبتر شده كه به تاپيك گفتگوي آزاد منطقل شود تا اين تاپيك. و شايد با ايجاد چنين تاپيكي مجزا افراد بيشتري را براي نظر دادن و ... به اين موضوع جلب نماييد و شايد هم كسي بتواند با ازتباط برقرار كردن با مسولين شركت صبانت نظر آنها را به اين بحث‌ها جلب كرده و نتيجه بهتري حاصل شود. ببخشيد نظر شخصي بود ولاغير! موفق باشيد....

Mahdy2021 عزيز:
. من اين كار را كرده‌ام! كافيه به همان مكاني كه از آنها حساب ADSL گرفته‌ايد تماس حاصل نماييد و تقاضاي فوق را به آنها اعلام نماييد.

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
87/10/20
209.gif
60.gif
خیلی ممنون :D
سوال پیچ که نمیکنه چرا می خوای عوض کنی و ... ؟

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام Mahdy2021 عزيز
36.gif

...
. نه!
63.gif
چرا!؟
40.gif
آقا اكنت، خودتان است! حتمن دليلي داريد كه مي‌خواهيد عوض نماييد ديگه! شجاع باشيد و يا علي....
38.gif

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
87/10/21
209.gif
60.gif

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
خیلی ممنون :D
مگه میخوای حق کسی رو بخوری که بخواد سوال ازت بپرسه
اگرم پرسید بگو دلم میخواد !
یکی دیگه از ایرادهای صبا (البته نمیدونم بقیه هم دارن یا نه) اونم اینه که خود مشتری نمیتونه پسورد عوض کنه

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
یه مثال ساده زدم که متوجه بشی چجوری خودتو بذاری جای اونا! (13 تومن و 39 تومن). زیاد سخت نیست.
ما هم مارکتینگ تعیین نکردیم. اعتراض کردیم.
صبانت میدونه مشتریاش کم میشن ولی به دلایل گفته شده کم شدن مشتریارو به صرفۀ اقتصادیش ترجیح داده.
اگه یه شرکت از اول بگه من قیمتام اینه، خوب هر کس نخواست ازش سرویس نمیگیره.
ولی این که اول با قیمت کم سرویس بفروشه بعد بیاد بگه من دیگه فلان سرویسو نمیفروشم، بازم میگم توهینه.
یعنی چیزی که اهمیت نداره خواسته های مشتریه! میخوای بخوا نمیخوای نخوا.
ولی خودش پی به اشتباش میبره. مثل اون جریان حذف سرویس A3 که یه بار انجام داد ولی به 1 هفته نکشید بازم برگردوندش!
اين موضوع که اونا کی سود ميکنن کی ضرر اصلاً به درد من و شما نميخوره ! مسلماً خودشون بيشتر به فکر خودشونن ! شما هم نبايد از اونا توقع داشته باشی که service ضررناک بفروشن.
service ها و شرايط فروششون هم هميشه و همه جا در طول زمان تغيير ميکنه و اين موضوع نه تنها اختصاص به اين شرکت خاص نداره بلکه اين طور نيست که فقط در ايران اين اتفاق بيفته !
به طور مثال همين Sky DSL که بحثش شد اگه شما تا يه روز قبل از اتمام اکانتت شارژ کردی که کردی، اگه نه روز بعد بايد دوباره هزينه فعال سازی بدی. (با مسائل امکان سنجی فنی کاری ندارم).
يعنی هيچ موقع کمپانی ها خودشونو ملزم نميدونن که چيزی رو هميشه به صورت نخستينش ارائه بدن و اين هم عدم احترام به خواست مشتری تلقی نميشه، چون ممکنه نشه بين اين 2 خواسته Balance به وجود آورد. شرکتها خيلی راحت در Agreement هاشون مينويسن که چيزی که داره ارائه ميشه همينيه که هست (as is) و تا زمانی ارائه ميشه که بشه !
اينا هم ديدن پلان A3 که حذف شد ضرر زد بهشون اضافه کردن باز.
من هم اگه دقت کنی هيچ موقع نگفتم که اعتراض نکيم يا اون طور که يه نفر ديگه نميدونم از کجا (!) برداشت کرده بود فکر ميکرد دارم سنگ اينا رو به سينه ميزنم !!! فقط ميگم در بحث راجع به هر چيزی اعتدال داشته باشيم، نه از اين طرف پشت بام بيفتيم نه از اون طرف !
پی نوشت: خود من بيش از 75 درصد مشتريام يکماهه شارژ ميکردن !

Last edited:

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
چرا 85 تومن اونم 2 گیگ!

در کل راضی هستم

خیلی خوبه، آدم 65 به اجنبی میده، اما از این داخلی ها ADSL بی خودشونو نمیگیره. ADSL داخلی ماهی 10 هم نمی ارزه هزینه کنی روش، اون چون مجبوریم به خاطر SEND اطلاعات. اگه فروشندشو می توانی بگی برام PM کن یا اسم سرویسشو من کارت اعتباری دارم می تونم مستقیم بخرم. راستی تنظیم د*ی*ش سخته، شنیدم باید حرفه ای انجام بشه برای اینترنت.

هر service ويژگی و قيمت خودشو داره ! من يه مثال زدم ! البته الان کنترل کردم 80 تومان بود پرميوم ! مدلهای ديگه هم داره مثل انواع کلاسيک و حرفه اي !
شرکتهای ديگه هم هستن با قيمتهای ديگه ! کافيه يه search کوچيک بکنين !

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام دوستان عزيز
36.gif

Mahdy2021 عزيز:

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
87/10/20
209.gif
60.gif
اتفاقاً جای همه اين بحث ها همين جا است !!! هم سؤال ايشون هم هر چيز ديگه که مرتبط با اين PAP باشه !

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
مگه میخوای حق کسی رو بخوری که بخواد سوال ازت بپرسه
اگرم پرسید بگو دلم میخواد !
یکی دیگه از ایرادهای صبا (البته نمیدونم بقیه هم دارن یا نه) اونم اینه که خود مشتری نمیتونه پسورد عوض کنه
کلاً ADSL اينجوريه ! مثل Dial-up نيست که بشه رمزو کاربر عوض کنه !

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
از اون حرفا بودا.
قابلیت تغییر رمز یه پرمیژن سادست که ادمین به یوزر میتونه بده یا نده.
تو چرا گير دادی به اون حرفا همش !
خوب کی داده آخه تا حالا تو اونا که تو ديدی ؟ شايد من نديدم ! نميدونم !
امکان پذيره ! ولی من نديدم بدن اين permission را !

بالا