برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس دهنده نداگستر صبا نت

maryambanoo

کاربر فعال شبکه
کاربر فعال
لایک‌ها
1
تو چرا گير دادی به اون حرفا همش !
خوب کی داده آخه تا حالا تو اونا که تو ديدی ؟ شايد من نديدم ! نميدونم !
امکان پذيره ! ولی من نديدم بدن اين permission را !
جهت اطلاع، كليه سرويس دهندگان اي دي اس ال از جمله شاتل - دزدتك - پارس آنلاين - آزادنت و... امكان تغيير پسوورد را براي كاربران در اكانتينگ‌شان در نظر گرفته اند.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
جهت اطلاع، كليه سرويس دهندگان اي دي اس ال از جمله شاتل - دزدتك - پارس آنلاين - آزادنت و... امكان تغيير پسوورد را براي كاربران در اكانتينگ‌شان در نظر گرفته اند.
اگه کليه بودن که بحثی نداشتيم که ! اينا که فرمودين تعدادی از سرويس دهندگانند !

siamak_mu

Registered User
لایک‌ها
7
آقا لطفاً سريع تا اين يدونه پورت خالي پر نشده!

سرعت دانلود سرويس دومي با محدوديت 5 گيگ در ماه و سه ماهه 15 گيگ صبانت چنده؟ درسته ميگن دانلود شبانه سرعتش رو 60-70 هست؟

Last edited:

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25
کلاً ADSL اينجوريه ! مثل Dial-up نيست که بشه رمزو کاربر عوض کنه !

اگه کليه بودن که بحثی نداشتيم که ! اينا که فرمودين تعدادی از سرويس دهندگانند !

تو چرا گير دادی به اون حرفا همش !
خوب کی داده آخه تا حالا تو اونا که تو ديدی ؟ شايد من نديدم ! نميدونم !
امکان پذيره ! ولی من نديدم بدن اين permission را !

یکم چشماتو باز کن میبینی کیا این پرمیژن رو دادند.
کلا مگه چندتا سرویس دهنده ADSL تو ایران داریم که شاتل - داتك - پارس آنلاين و ... فقط تعدادی از اوناست؟
یه صبانت فقط این قابلیت تغییر پسوردو نذاشته !!!!
بگذریم:D

Last edited:

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
آقا لطفاً سريع تا اين يدونه پورت خالي پر نشده!

سرعت دانلود سرويس دومي با محدوديت 5 گيگ در ماه و سه ماهه 15 گيگ صبانت چنده؟ درسته ميگن دانلود شبانه سرعتش رو 60-70 هست؟
ببین سرعت به خیلیچیزها بستگی داره!
شهر شما - منطقه شما - خطوط داخی خانه شما -فاصله شما با مرکز مخابراتی و...
ممکنه من الان بگم شما شب زیر 60 دانلود نداری ، فردا بیای بگی سرعتم از 10 بالاتر نمیره

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
کلا مگه چندتا سرویس دهنده ADSL تو ایران داریم که شاتل - داتك - پارس آنلاين و ... فقط تعدادی از اوناست؟
البته من نمی خوام وارد این بحث بشم ولی شنیدم که آسیاتک هم این امکان رو قرارداده

الان شما میتونی از طریق نت ، پسورد حساب بانکیت با حجم عظیم سرمایه موجودیش رو هم عوض کنی ، حالا عوضکردن یه پسورد اکانت ، نه خطرناکه نه پیاده سازیش سخته

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام maryambanoo عزيز
36.gif

. غايب بوديد مدتي!
41.gif
خوشحال شدم از ديدنتان، انشاالله كه مشكلي پيش نيامده باشد اگر هم آمده مشكل كاري باشد.... دوستان نيازمند اطلاعات سبزتان هستند! يه سري به اين تاپيك بزنيد و لطفن در آينده بيشتر به جمع دوستانتان در فروم PT سر بزنيد.
72.gif

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
87/10/22
209.gif
60.gif

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
ميگن طرف رو داره اندازه سنگ پا قزوين شما رو ميگن!
سعی کن الان که داری يواش يواش بزرگ ميشی و از دوران بچگی در ميای کمی ادب و احترام رو هم ياد بگيری ! خوبه برات !

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

البته من نمی خوام وارد این بحث بشم ولی شنیدم که آسیاتک هم این امکان رو قرارداده

الان شما میتونی از طریق نت ، پسورد حساب بانکیت با حجم عظیم سرمایه موجودیش رو هم عوض کنی ، حالا عوضکردن یه پسورد اکانت ، نه خطرناکه نه پیاده سازیش سخته

قديما 11 تا بودن ! نميدونم الان اضافه شدن يا نه ! به هر حال اين موضوع بستگی به سيستم پرتال و پنلشونم داره. تو برخی سيستمها باگ هست، برای همين نميذارن. که البته پر باگترينش همين سيستم صبانت هست.

shadmehr_m_n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا رو فیبر نوری سرویس نمیدید ای خد دااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
قديما 11 تا بودن ! نميدونم الان اضافه شدن يا نه ! به هر حال اين موضوع بستگی به سيستم پرتال و پنلشونم داره. تو برخی سيستمها باگ هست، برای همين نميذارن. که البته پر باگترينش همين سيستم صبانت هست.
خوب چرا باگ رو درست نمیکنن ، ای خدا ببین با کیا طرفیما :lol:

پ.ن : راستی امین چجوری چندتا کوت رو باهم میاری؟
بعضی موقع ها هم دیدم به 4-5 تا جدا جدا جواب میدی، اونجوری بلدم که خودم بذارمش تو کوت اینجوری که خودش میاد بلد نیستم (بعد از 1,133 پست!!):D

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
سعی کن الان که داری يواش يواش بزرگ ميشی و از دوران بچگی در ميای کمی ادب و احترام رو هم ياد بگيری ! خوبه برات !
شما هم كه پا به سن گذاشتي، يه خورده جنبه و ظرفيت رو ببر بالا! حرف حق رو هم قبول كن

اين همه مصرف كننده دارن مي نالن، شما هي مياي يه چيزه ديگه ميگي

نمونه اش هم همون كنترل پنل گه گفتي هيچ سرويس دهنده اي نداره ولي معلوم شد اكثرشون دارن! حالا از نظر شما داتك، پارس آنلاين، شاتل، آسياتك، آزادنت و ... اكثريت نيستن بماند

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
چرا رو فیبر نوری سرویس نمیدید ای خد دااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
مخابرات بايد پشتيبانی فنی بکنه که بعد از 2-3 سال وعده وعيد هنوز نميکنه ! البته اصفهان صبانت تو يکی از مراکز ميکنه !

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
خوب چرا باگ رو درست نمیکنن ، ای خدا ببین با کیا طرفیما :lol:

پ.ن : راستی امین چجوری چندتا کوت رو باهم میاری؟
بعضی موقع ها هم دیدم به 4-5 تا جدا جدا جواب میدی، اونجوری بلدم که خودم بذارمش تو کوت اینجوری که خودش میاد بلد نیستم (بعد از 1,133 پست!!):D
شونصد بار بهشون گفتم ! هی ميگن چشم ! مثلاً حتی حالشو ندارن يه ايراد ساده برنامه نويسی در کد دات net رو که تو صفحه ساپورت هست درست کنن ! همون که باعث ميشه رو اسم شهر 2 بر کليک کنين تا تازه صفحه realms.aspx بياد !
پاسخ پ ن: پايين هر پست 3 تا دگمه هست (جز پست خودت که دگمه Edit هم داره)، دگمه وسطی Multi-Quote هست که وقتی ميزنی قرمز ميشه ! هر چند تا رو ميخوای انتخاب کن بد يا دگمه Qoute رو بزن يا Go advance همش با هم تو session ذخيره ميشه تو Advance Editor بارگذاری ميشه.
منم گاهی حسش نيست همرو Quick ميزنم.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
شما هم كه پا به سن گذاشتي، يه خورده جنبه و ظرفيت رو ببر بالا! حرف حق رو هم قبول كن

اين همه مصرف كننده دارن مي نالن، شما هي مياي يه چيزه ديگه ميگي

نمونه اش هم همون كنترل پنل گه گفتي هيچ سرويس دهنده اي نداره ولي معلوم شد اكثرشون دارن! حالا از نظر شما داتك، پارس آنلاين، شاتل، آسياتك، آزادنت و ... اكثريت نيستن بماند
خود من فقط از صبا (پارس، شاتل، لايزر، داتک و پيشگامانو حساب نميکنم) از اول فروردين تا حالا نزديک 3 ميليون تومان فروش اکانت داشتم ! در حالی که کل فروشم از بقيه به 500 هزار تومان نميرسه !
تعداد مشتری های ناراضيم از صبا که درخواست تعويض Operator دادن در طول اين 10 ماه ماضی شايد 5 يا 6 نفر باشن ! اونا هم به دلايل خاص خودشون و نوع کاربريشون مربوط ميشد.
اگه قرار بود اين ناله و شکايت شما فراگير باشه خود بايد برای بقيه هم اتفاق بی افته! در حالی که اون طور که شما بد ميگين ديگران شاکی نيستن. پس لابد گير کار جای ديگه است !
يا اينکه شما توقع زياد دارين يا اينکه واقعاً روی پورت شما مشکل فنی هست که بايد با پشتيبانی در ميان بذارين حل بشه. (منظورم مشکلات مربوط به سرعت و قطعی و اين قبيل مسائل هست.)
درباره سيستم جديد فروش صبا هم که بحثش شد. خوب يا بد روشيه که فعلاً انتخاب کردن !
ADSL با توجه به هزينه های اوليش مسلماً چيزی نيست که کسی برای يکماه بخواد (مگر کارهای خاص که اونم خوب شرکتهای ديگه هستن.) ولی بايد شرکت برای کسانی که محدوديت نقدينگی آنی (!!!) دارن روش پرداخت اقساطی رو هم در نظر بگيره !
درباره اون دسترسی تغيير رمز عبور هم گفتم تا اونجا که من ديدم نذاشتن ! اينا هم که برشمردين شد 4 تا ! حالا فرض کنيم که جز صبا هم ميدن اين دسترسيو ! حالا اين مخالفت يا موافقت من يا ديگران چيو عوض ميکنه که اينقدر خودتو به خاطرش به در و ديوار ميزنی !!!؟

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
پس لعنتی ها 54 الی 9 تومن پول زور گرفتن...ایشالا استخون بشه توی گلوشون گیر کنه!~~
اگه نماينده رسمی صبا است که تو سايت هم اسمشون هست ازشون شکايت کن ! فرمش تو سايت خود صبا هست !

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
راه حلش تو وبلاگها پره ! ديگه بستگی به خود طرف داره که دزد باشه يا نباشه !

اگه راه حلش تو وبلاگا پره ، یکی از لینکاش رو بده تا ملت ببینن و حالشو ببرن :D
اگه هم نیست ، چرا ملت رو سر کار میزاری :D

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

اگه راه حلش تو وبلاگا پره ، یکی از لینکاش رو بده تا ملت ببینن و حالشو ببرن :D
اگه هم نیست ، چرا ملت رو سر کار میزاری :D
الان دويدم که بذارم !!!
اونا که اينجوری سر کار ميرن همون بهتر که سر کار برن ! اشتغال زايی ميشه.

بالا