برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

signul.online

Registered User
لایک‌ها
23
سلام ، پول شما برگشت داده میشه به نمایندتون و میتونین با مراجعه به ایشون مبلغتون رو پس بگیرید ، اگر نمایندتون رو نمیشناسین با 1544 تماس بگیرین و ازشون بپرسید .

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
آسیاتک جدیدا یه پروفایل ساخته بنام DLMO و شروع کرده داره تو کل ایران یوزرها رو میندازه رو این پروفایل .یوزرهای جدید هم همه کلا رو همین پروفایل ست میشند .کلا دعا کنید پروفایلتون DLMO نشه وگرنه بدبختید .دیگه با تلفن و .... هم پروفایل رو عوض نمیکنند فعلا که کار من کشیده به شکایت و ...
میگند ایمیل بزنید به acc فکر کنم این ایمیبشون مستقیم به سطل آشغال وصله و یه راست ایمیل ها پاک میشه .
از زمانی که ADSL آسیاتک راه افتاد کلا از همون اول من تو چند جا مشترکشون بودم و به همه میگفتم بهترین شبکه برا ADSL هست الان میگم بدترین شبکه برا ADSL هست با این ست کردن پروفایل DLMO - مثلا قطعی را میخواند کم کنند ولی سرعت را مرخص میکنند و دیگه هم با عوض کردن سیم کشی و کم کردن نویز و ... درست نمیشه چون پروفایلتون DLMO ست شده .

_root

Registered User
لایک‌ها
8
آسیاتک جدیدا یه پروفایل ساخته بنام DLMO و شروع کرده داره تو کل ایران یوزرها رو میندازه رو این پروفایل .یوزرهای جدید هم همه کلا رو همین پروفایل ست میشند .کلا دعا کنید پروفایلتون DLMO نشه وگرنه بدبختید .دیگه با تلفن و .... هم پروفایل رو عوض نمیکنند فعلا که کار من کشیده به شکایت و ...
میگند ایمیل بزنید به acc فکر کنم این ایمیبشون مستقیم به سطل آشغال وصله و یه راست ایمیل ها پاک میشه .
از زمانی که ADSL آسیاتک راه افتاد کلا از همون اول من تو چند جا مشترکشون بودم و به همه میگفتم بهترین شبکه برا ADSL هست الان میگم بدترین شبکه برا ADSL هست با این ست کردن پروفایل DLMO - مثلا قطعی را میخواند کم کنند ولی سرعت را مرخص میکنند و دیگه هم با عوض کردن سیم کشی و کم کردن نویز و ... درست نمیشه چون پروفایلتون DLMO ست شده .
این پروفایل رو نشنیدم ۴ ساله اسیا دارم خیلی ها رو تست کردم خیلی هم راضیم گیمر هم هستم تنها اینترنتی هست که وقتی میگی گیمرم به صورت تخصصی تنظیمات و راه کار برای بهتر شدن پینگ میدن بر عکس خیلی جا ها که میگی گیمرم میگن بدو دنبال کارت

light67

Registered User
لایک‌ها
282
اسیاتک شبانه 160 گیگ 5 تومن میده ؟
راحت اینستاگرام با سرعت 2 مگ لود میشه ؟
بین اسیاتک و شاتل و پارس انلاین موندم !

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
دوستان کسی tdlte اسیاتک رو تست کرده چطوره ؟
پینگ و نت تایپش

mmdreza

Registered User
لایک‌ها
102
سلام وضعیت پینگ واسه بازی انلاین اسیاتک چه جوریه دوستان؟

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
اقا الان مخابراتم همینه. هر مقداری خطتون بکشه با هر بار وصل شدن به مودم سرعت متغیر میشه !

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
دوستان کسی tdlte اسیاتک رو تست کرده چطوره ؟
پینگ و نت تایپش

تاپیک ایرانسل رو بررسی کنید، TLLTE ای که به اسم آسیاتک میخرید در حقیقت همان سرویس ایرانسل است که به صورت نمایندگی توسط آسیاتک به فروش میرسه.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
سلام

این چند روز شما هم مشکل دارید؟ پشتیبانی تماس گرفتم گفت سراسری هست.

ST92

Registered User
لایک‌ها
43
سلام. کسی DNSی میشناسه که با نت آسیاتک فورزا هورایزون 4 سشن پیدا کنه؟ چند وقته دی ان اس های ضدتحریم از کار افتادن

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام

امروز مشکل عجیبی پیدا شده روی خط من . اینترنت قطع و صفحه شاتل باز میشه . کسی چنین تجربه ای داشته ؟

sajad564

Registered User
لایک‌ها
189
هیچ سرویسی بهتر از آسیا نیست!
من الان دقیقا 2 ماهه دارم از 128 استفاده می کنم
اول که یک دقیقه هم قطع نشده
دوم اینکه سرعت دانلودش محشره....از 14 پایین تر نمیاد!
سوم اینکه پشتیبانیش خوبه
چهارم اینکه مودمش ارزونه و خیلی هم خوبه
"سرعت دانلودش محشره...از 14 پایین تر نمیاد!":ROFLMAO:(میدونم برای2007 هستش)
یه زمانی سرعت 14 کیلوبایت محشر محسوب میشد,الان وقتی نتمون تموم میشه میزارن رو این سرعت تا مجبور بشیم حجم بخریم:D

light67

Registered User
لایک‌ها
282
"سرعت دانلودش محشره...از 14 پایین تر نمیاد!":ROFLMAO:(میدونم برای2007 هستش)
یه زمانی سرعت 14 کیلوبایت محشر محسوب میشد,الان وقتی نتمون تموم میشه میزارن رو این سرعت تا مجبور بشیم حجم بخریم:D
یادش بخیر من وایرلس داشتم سرعت 64 ، سرعت دانلود 3 4 بود :D

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
یادش بخیر من وایرلس داشتم سرعت 64 ، سرعت دانلود 3 4 بود :D
اون موقع فضای مجازیم اینقدر فراگیر نبود. به نسبت مورد استفادمون خوب بود. نهایتا و-ا-ر-ز میخواستیم چیزی دانلود کنیم اون موقع D-V-B داشتیم فایل میگرفتیم. این همه ویدیو کلیپ سایت دانلود بازی حتی هیچ فایل حجیمی نبود. من ای دی اس ال رو با سرعت 64 شناختم. :)). 7 8 کیلوبایت

light67

Registered User
لایک‌ها
282
اون موقع فضای مجازیم اینقدر فراگیر نبود. به نسبت مورد استفادمون خوب بود. نهایتا و-ا-ر-ز میخواستیم چیزی دانلود کنیم اون موقع D-V-B داشتیم فایل میگرفتیم. این همه ویدیو کلیپ سایت دانلود بازی حتی هیچ فایل حجیمی نبود. من ای دی اس ال رو با سرعت 64 شناختم. :)). 7 8 کیلوبایت
من کارت اسکای استار رو هنوز دارم ، مشتری نیس بفروشم :) کسی سراغ داشتی بگی

بالا