برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL در اراک

moein.sp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی هست که تو اراک از سرویسش راضی باشه ؟
بگین ما هم از همونجا بگیریم !!!
من پیشگامان دارم مشکلش فقط گرونیشه ، هر سرویسی هم بگیری سرعت شبانه میشه بین 60 و 70 ( همون 512 )
من 2 مگ دارم روزا 450 تا 500 دانلوده شبا 60 تا 70
این فن اوا کجاست نمایندگیش ؟
اینم همینجوری بگم بدونید ، قیمت اینترنت تو ایران از وقتی شرکت خریداری میکنه تا میرسه به دست مردم حدودا 20 تا 25 برابر میشه !
20 برابرش واسه تهرانه 25 برابرش واسه ما و بقیه
سلام فن آوا داخل ملک (ابتدای ملک) بعد از پاساژ مطیعی روبروی بانک سپه هستش داخل یه پاساژ که کافی نت(ایرهاکی) داره از نظر سرعت قیمت و پشتیبانی آن کاملا فوق العاده است ولی در کل از اونجایی که تجربه ای که دارم معمولاً نمایندگی همیشه بسته ست از داخل سایت اقدام کنید واسه سرویس گرفتن داخل گوگل سرچ کنید فناوا سایت میاد و می تونید خط تون را از نظر پوشش کنید ولی تقریبا همیشه پورت دارن. نکته ای که باعث فوق‌العاده بودن فن آوا میشه این که حدود ۷۰ درصد کاربران شرکت و بانک ها هستند و این باعث میشه واسه مصرف خونگی بعد از ساعت اداری سرعت شما فوق العاده عالی باشه چون پهنای باند تون بازه و در صورت استفاده نکردن بقیه مشترکا سرعت شما بالا میره ولی در کل این موضوع باعث افت سرعت نمی شود و تا ساعت کاری سرعت شما کاملاً نرمال و بدون افت هستش من حدود سه سال از فن آوا سرویس داشتم تا حدود ۱ سال قبل که بعد از جمع کردن محل کارم دیگه ازشون سرویس نگرفتم و سرویس خونگی که دارای هم از شاتل است و کاملاً راضی ام ازش اگر یه روزی بخوام تغییر وضعیت بدم انتخابم کاملاً فناوری هستش و نه هیچ شرکت دیگه

بالا