برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ,Wireless,Wimax و ADSL داتک

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
من هم دوباره الان اومدم پستهای شما رو دیدم و مثل اینکه درست شده.

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
پرشیانای عزیز

گفتم مرکز مخابراتی ما خلوت خلوته . کسی اینجاها حال پول دادن برای adsl نداره . متاسفانه من با پارس آنلاین با وب روی 16 دانلود داشتم ولی با این داتک از وب روی 10 و p2p ها 8 دان دارم که اصلا خوب نیست مرکز مخابراتی هم با ماشین 2 دقیقه راهه یعنی خیلی نزدیکیم ولی این سرعت واقعا ناراحت کننده است تازه الان هم که قطعی داره و ...:wacko:

والله چي بگم، اشکال کار اينجاست که دقيقا معلوم نيست که مشکل از کجاست که آدم از همون طرف پيگيري کنه و بي خودي کار بيهوده نکنه و انرژيشو هدر نده، چون هم مخابرات و هم داتک ميگن از طرف ما مشکلي نيست و مشترک بي نوا بايد انقدر خودش به آب و اتيش بزنه تا سرانجام معلوم شه ايراد از کجاست!!

اون قطعي هم که بد درديه واقعا، من خودم دچارشم و کاملا درکتون ميکنم، تازه الان يه مدل جديدتر قطعي برام پيش اومد، 9.33 قطع شد لينک و هي چشمک زد،‌ هي چشمک زد، هي چشمک زد تا 9.36 وصل شد (اين شد 3 دقيقه اين بار!) بعد هنوز من نفس راحت نکشيده دوباره قطع شد!! ولي اين دفعه چند ثانيه بعدش وصل شد!!! خدا بخير بگذرونه، من همينجوريش خودم کم قطعي دارم، حالا مي خواد دوبار دوبار قطع و وصل شه
wacko.gif

حالا نکنه قطع شد باز سرعت خراب شد؟! اي داد
4fvgdaq_th.gif

نه مثل اينکه درسته هنوز!!

Cyber

Registered User
لایک‌ها
9
از نظر خدمات شرکت هم باید بگم هیچ تعریفی نداره !!! نه قسمت فروش و مالی نه قسمت پشتیبانی !!
به دفعات کارمنداش کار من رو انجام ندادن ! من سه تا خط adsl توی داتک دارم و هربار که یه کاری داشتم هردفعه چهار بار حداقل باید زنگ بزنم به خانم (ر) مسئول فروش بگم چی شد ؟؟؟ انجام میشه یا نه ؟؟؟

اخرین بار هم همین 14 فروردین بود سر یه شماره فیش که قبل از فروردین پرداخت کرده بودیم و ثبت نشده بود 24 ساعت اعصاب ما رو خورد کردن از کارو زندگی هم انداختنمون !! نهایتا بیش از 100 بار با این کارمنداشون تماس گرفتیم واقعا جای تاسف داره که هیچکدوم کارشون رو درست انجام نمیدن و باید مرتب بهشون زنگ بزنی بگی چی شد ؟؟ چیکار کردی ؟؟؟

قسمت پشتیبانی به مراتب بهتر هستند ولی وقتی مشکل از داتک هست فکر میکنن ما از پشت کوه امدیم !!! یه بهونه هایی میارن و یه حرفایی میزنن که واقعا جا داره ما هم یه چیزایی بهشون بگیم :)

درضمن داتک قطعی نداره (بسیار کم هست) این نقطه قوت سرویس داتک هست :)

حرفایی که شما زدید دقیقا درد دل منم هست

دقیقا 1 ماه و 5 روز دنبال وصل شدن ADSL دویدم ،
همه حرفایی هم که در مورد مخابرات میزنن دروغه . مخابرات یک روزه خط من رو رانژه کرد و فکسش رو به داتک فرستاد ولی باز هم میگفتن فکس نرسیده
ایراد فقط و فقط از خودشونه ، ناهماهنگیشون ، بی نظمیشون

همون خانوم (ر) که می فرمایید ، من 100 بار باهاشون تماس گرفتم و با بقیه مسئولان و در کل انقدر اعصابمو خورد کردن که خوشحالی وصل شدن ADSL که سالها انتظارشو می کشیدم کاملا از بین رفت

در ضمن پینگ و سرعتش هم که افتضاحه

Cyber

Registered User
لایک‌ها
9
والله چي بگم، اشکال کار اينجاست که دقيقا معلوم نيست که مشکل از کجاست که آدم از همون طرف پيگيري کنه و بي خودي کار بيهوده نکنه و انرژيشو هدر نده، چون هم مخابرات و هم داتک ميگن از طرف ما مشکلي نيست و مشترک بي نوا بايد انقدر خودش به آب و اتيش بزنه تا سرانجام معلوم شه ايراد از کجاست!!

اون قطعي هم که بد درديه واقعا، من خودم دچارشم و کاملا درکتون ميکنم، تازه الان يه مدل جديدتر قطعي برام پيش اومد، 9.33 قطع شد لينک و هي چشمک زد،‌ هي چشمک زد، هي چشمک زد تا 9.36 وصل شد (اين شد 3 دقيقه اين بار!) بعد هنوز من نفس راحت نکشيده دوباره قطع شد!! ولي اين دفعه چند ثانيه بعدش وصل شد!!! خدا بخير بگذرونه، من همينجوريش خودم کم قطعي دارم، حالا مي خواد دوبار دوبار قطع و وصل شه
wacko.gif

حالا نکنه قطع شد باز سرعت خراب شد؟! اي داد
4fvgdaq_th.gif

نه مثل اينکه درسته هنوز!!

ایراد از همون داتک هست ، فقط بلدند کار رو به دیگران ارجاع بدن

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
من هشت ماه هست که از 256 داتک استفاده می کنم مرکز شهید آیت:

از لحاظ سرعت: سرعت دانلود 22 هست و نوسان شدید در سرعت وجود دارد تا ماه مرداد 85 سرویس خوب بود ماه مرداد عملا افتضاح سرویس میدادن و ساپورتشون هم ما رو مسخره خودش کرده بود هربار یه چیزی جواب میداد تا اینکه اخر مرداد درست شد البته یک ماه نیم طول کشید.

این هم تست سرعت که می بینید چقدر نوسان داره و 256 کجا و این سرعت کجا !!!

این هم تست سرعت با دالاس امریکا بازم می بینید مزخرفه انقدر نوسان داره !!!

این هم تست سرعت با فرانسه پاریس که بازم باید بگم سرویس افتضاح و نوسان سرعت خیلی بالاست !!!

از نظر خدمات شرکت هم باید بگم هیچ تعریفی نداره !!! نه قسمت فروش و مالی نه قسمت پشتیبانی !!
به دفعات کارمنداش کار من رو انجام ندادن ! من سه تا خط adsl توی داتک دارم و هربار که یه کاری داشتم هردفعه چهار بار حداقل باید زنگ بزنم به خانم (ر) مسئول فروش بگم چی شد ؟؟؟ انجام میشه یا نه ؟؟؟

اخرین بار هم همین 14 فروردین بود سر یه شماره فیش که قبل از فروردین پرداخت کرده بودیم و ثبت نشده بود 24 ساعت اعصاب ما رو خورد کردن از کارو زندگی هم انداختنمون !! نهایتا بیش از 100 بار با این کارمنداشون تماس گرفتیم واقعا جای تاسف داره که هیچکدوم کارشون رو درست انجام نمیدن و باید مرتب بهشون زنگ بزنی بگی چی شد ؟؟ چیکار کردی ؟؟؟

قسمت پشتیبانی به مراتب بهتر هستند ولی وقتی مشکل از داتک هست فکر میکنن ما از پشت کوه امدیم !!! یه بهونه هایی میارن و یه حرفایی میزنن که واقعا جا داره ما هم یه چیزایی بهشون بگیم :)

درضمن داتک قطعی نداره (بسیار کم هست) این نقطه قوت سرویس داتک هست :)

سلام
منم شهید ایت هستم
اینم وضع من

الان 10 روزه نوسان شروع شده

والا تازه وصل شده بود خراب بود ... بعد چند روز دیدم مثل فرفره دارم دانلود میکنم .. بدون نوسان
از راپید دانلود می کردم با همون دانلودر خود بروزرم .. خوب بود ... رو 11 و خورده ای بدون نوسان

بعد چند روز خطم قطع شد زنگ زدم گفت الان درسته میشه و مال چند تا یوزر رو داریم نمیدونم چیکار می کنیم
نگو دارشتن فیلتر ما رو روشن می کردن
من هیچی فیلتر نداشتم .. از روزی که اون لعنتی رو روشن کردن سرعت من نوسان پیدا کرد ..
شیر رو خودشون می بندن بابا
مگه میشه اپلود بدون نوسان و بالا باشه بعد دانلود با نوسان ؟ چه ربطی به مخابرات داره اخه
هر موقع خط مشکل داشت گفتن از مخابراته
واسه رانژه من 13 روز اعصابم رو به هم ریختن
کل داتک شماره موبایل منو دارن به خدا .. زنگ میزنم شماره خطم رو کامل نگفتم باهام سلام میکنن .. میشناسن دیگه
فکر نکنم کسی بیشتر از من زنگ زده باشه به اینا

قسمت پشتیبانی هم اکثرشون می پیچونن به جز دو سه نفر که واقعا کار راه میدازن مثل آقای (صا...) و خانم (اب...)
کارشون درسته

بخش فروش هم که واقعا خسته کننده بود .. برای یه قبض ما 45 دقیقه نشستیم.. هر چی فکر می کنم نمیدونم اینا چیکار می کردن.. مگه دادن یه قبض چقدر طول میکشه ؟
البته نا گفته نماند ما راضی بودیم بشینیم کارمون چی بود ؟ :lol:

قبل از خریدن هر جا گفتیم گفتن داتک .. ما هم خریدیم شد این
به نظر من اگه اینطوری ادامه بدن باید یه فکر اساسی بکنیم .. تا چوب بالا سرشون نباشه درست نمی کنن
پایه بودین نظر بدید چیکار کنیم

Cyber

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
منم شهید ایت هستم
اینم وضع من

الان 10 روزه نوسان شروع شده

والا تازه وصل شده بود خراب بود ... بعد چند روز دیدم مثل فرفره دارم دانلود میکنم .. بدون نوسان
از راپید دانلود می کردم با همون دانلودر خود بروزرم .. خوب بود ... رو 11 و خورده ای بدون نوسان

بعد چند روز خطم قطع شد زنگ زدم گفت الان درسته میشه و مال چند تا یوزر رو داریم نمیدونم چیکار می کنیم
نگو دارشتن فیلتر ما رو روشن می کردن
من هیچی فیلتر نداشتم .. از روزی که اون لعنتی رو روشن کردن سرعت من نوسان پیدا کرد ..
شیر رو خودشون می بندن بابا
مگه میشه اپلود بدون نوسان و بالا باشه بعد دانلود با نوسان ؟ چه ربطی به مخابرات داره اخه
هر موقع خط مشکل داشت گفتن از مخابراته
واسه رانژه من 13 روز اعصابم رو به هم ریختن
کل داتک شماره موبایل منو دارن به خدا .. زنگ میزنم شماره خطم رو کامل نگفتم باهام سلام میکنن .. میشناسن دیگه
فکر نکنم کسی بیشتر از من زنگ زده باشه به اینا

قسمت پشتیبانی هم اکثرشون می پیچونن به جز دو سه نفر که واقعا کار راه میدازن مثل آقای (صا...) و خانم (اب...)
کارشون درسته

بخش فروش هم که واقعا خسته کننده بود .. برای یه قبض ما 45 دقیقه نشستیم.. هر چی فکر می کنم نمیدونم اینا چیکار می کردن.. مگه دادن یه قبض چقدر طول میکشه ؟
البته نا گفته نماند ما راضی بودیم بشینیم کارمون چی بود ؟ :lol:

قبل از خریدن هر جا گفتیم گفتن داتک .. ما هم خریدیم شد این
به نظر من اگه اینطوری ادامه بدن باید یه فکر اساسی بکنیم .. تا چوب بالا سرشون نباشه درست نمی کنن
پایه بودین نظر بدید چیکار کنیم

متاسفانه کار خاصی نمیشه کرد ، اینجا ایران است

ولی اون شرکت و در کل هر شرکتی اگر فکر مسئولای اصلیش درست کار کنه یه نظمی بین کارمنداشون برقرار میکنن تا اسم و اعتبار شرکتشون به خاطر کارمندای در پیت خراب نشه

به هر حال تکنولوژی و امکانات رو که دارن ، مشکل از نیروی انسانی هست ، نیروی انسانی بی لیاقت ، آموزش ندیده ، نظم نیافته (در کل هر کجا ، منظورم فقط داتک نیست ) اعتبار کل شرکت رو زیر سوال میبره

مدیرانش اگر فکرشون کار کنه از کاربرا نظر سنجی میکنن ، وقتی چند تا کارمند بی لیاقت و وقت گذرون اخراج بشن بقیه درست کار میکنن

هرچقدر زنگ میزنیم بخش فروش یا جواب نمیدن یا برمیدارن قطع میکنن ! کجای دنیا اینطوریه آخه ؟

.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
رکس جان براي شما فقط 15 ثانيه طول ميکشه اين وصل شدن
129fs3656727.gif
؟!

من يه مدت نشستم تعداد و ساعات قطع شدن اين لينکمو نوشتم، از بس زياد بود خسته شدم از خيرش گذشتم!!!

پارتیه دیگه.. نمیدونم چرا مشترکای 512 هیچکدوم شاکی نیستن..مثه اینکه وایرلس و ADSL این شرکت واسه 512 ها نورالعلی نوره..

در ضمن این قضایای قبض رو 1 روز دیر بریزی ترورت میکنن و قطعت میکنن و اینا رو که نداریم هیچ 7 روز به درخواست خودم قطع بودم پولشو از حسابم کم کردن..(البته استاد پرشیاناهم سر.یس مالیشون با داتک نیست پس ایشون هم این مشگلات رو ندارن)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
این دانلود و اپلودم تو این 2 ماه اخیر که البته 7 روز اون ماه فوریه تقریبا نبودم و خطم هم قطع کرده بودم:
131fs99120.jpg

متوسط روزی 3.5 میگیرم که چون تورنت هستش اکثرا کمه یه مقدار والا ماهای اول که HTTP بود 120 گیگ تقریبا هر ماه...

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
این دانلود و اپلودم تو این 2 ماه اخیر که البته 7 روز اون ماه فوریه تقریبا نبودم و خطم هم قطع کرده بودم:
131fs99120.jpg

متوسط روزی 3.5 میگیرم که چون تورنت هستش اکثرا کمه یه مقدار والا ماهای اول که HTTP بود 120 گیگ تقریبا هر ماه...

وحید جان راستی این آمار رو از کجا گرفتی؟؟؟؟:f34r:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
وحید جان راستی این آمار رو از کجا گرفتی؟؟؟؟:f34r:

Du meter.. ولی یه چیزی تو همین مایه ها ولی کاملتر رو خود داتک داره که بری اونجا نشونت میدن..سرعتت و دانلودت و فاصلت از مرکز مخابراتی و غیره...

در ضمن خوب شد گفتی که دو میتیر همیشه فعال نبوده..یکم هم پس بیشتر حساب کنید رقمهارو..

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
131fs99120.jpg

رکورد زدیا:D

راستی اینم تست 256 مرکز الغدیر:

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بالاخره بعد از مدتها مركز مخابرات ما هم پاسداران ADSL اومد ميخوام اين اينترنت بيسيم رو بدم يه خط 256 ADSL از داتك بگيرم ولي مثل اينكه خيلي بچهاي اينجا ازش راضي نيستين قضيه چيه چون من حقيقتا از اينترنت بيسيمه خيلي راضيم يه هفته عيد رو كه نبودم همينطور داشت براي خودش دانلود ميكرد و با اينكه پولشو نداده بودم ولي مثل چي كار ميكرد البته سرعت پينگ اينترنت بيسمش هميشه نابود بود ولي سرعت ترنسفرش خوب بود حالا چي كار كنم يعني بيسيم 128 رو ندم يه ADSL 256 بگيرم البته ADSL ارزونترم هست مثل اينكه 28-29 تومن ميشه من ماهي 41 تومن پول اينترنت بيسيم 128 رو ميدم .

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
بالاخره بعد از مدتها مركز مخابرات ما هم پاسداران ADSL اومد ميخوام اين اينترنت بيسيم رو بدم يه خط 256 ADSL از داتك بگيرم ولي مثل اينكه خيلي بچهاي اينجا ازش راضي نيستين قضيه چيه چون من حقيقتا از اينترنت بيسيمه خيلي راضيم يه هفته عيد رو كه نبودم همينطور داشت براي خودش دانلود ميكرد و با اينكه پولشو نداده بودم ولي مثل چي كار ميكرد البته سرعت پينگ اينترنت بيسمش هميشه نابود بود ولي سرعت ترنسفرش خوب بود حالا چي كار كنم يعني بيسيم 128 رو ندم يه ADSL 256 بگيرم البته ADSL ارزونترم هست مثل اينكه 28-29 تومن ميشه من ماهي 41 تومن پول اينترنت بيسيم 128 رو ميدم .

رفیق به شما 256 نمیدن مگر اینکه نامه داشته باشی:blush:

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
آقا برای پرداخت صورت حساب ماه بعد ایمیل می فرستند یا اینکه باید زنگ بزنی و ببینی چه قدر و به چه حسابی باید بریزی؟؟

بعد از واریز میشه فیش رو فاکس کرد و آیا به دستشون میرسه؟ یا اینکه باید خودت هر ماه حضوری بری اونجا یا پیک بفرستی؟!!

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
رفیق به شما 256 نمیدن مگر اینکه نامه داشته باشی:blush:
يعني چي بايد نامه داشته باشي من كه زنگ زدم چيزي بهم نگفتن حتي خوده مرده گفت قيمت سرويس 256 حدود 28-29 تومن ميشه . نكنه قضيه همون محدوديت سرعت اينترنته كه همه بايد 128 داشته باشن .
راستي اينم يه تسته از اينترنتم گرفتم . بيسيم 128 داتك بود .همچي بجز سرعت پينگش خوبه .

110404850.png

akbar22

Registered User
لایک‌ها
0
من128 از داتک گرفتم.256 ندان گفتند برای شرکتها است.
به جای داتک چه شرکتی را پیشنهاد می کنید؟یا باید با این شرکت درپیتی ساخت.
البته سرویس نامحدود از نظر دانلود می خواهم و آی پی ولید باشد.

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
آقا برای پرداخت صورت حساب ماه بعد ایمیل می فرستند یا اینکه باید زنگ بزنی و ببینی چه قدر و به چه حسابی باید بریزی؟؟

بعد از واریز میشه فیش رو فاکس کرد و آیا به دستشون میرسه؟ یا اینکه باید خودت هر ماه حضوری بری اونجا یا پیک بفرستی؟!!

اگه نمیخواهی بری اونجا اول زنگ بزن بخش فروش بعد شماره شناسه کاربری تو بگو و بپرس چقدر باید بدی .. دقیق بنویس و شماره حساب بگیر بریز به حساب بعد فیش رو فکس کن اونجا .. البته بعدش زنگ بزنی بگی فیشو فکس کردی بد نیست .. اینا .......
یا ایمیل بزنی (فکر نکنم کسی بخونه .)

میتونی باز زنگ بزنی و بپرسی چقدر شده و بدی پیک ببره ولی فیش رو بخواد بده به پیک برات بیاره باید نیم ساعتی اونجا بشینه بنده خدا

میتونی خودت ببری بدی (پیشنهاد میشه شدید)
هم فیش میگیری هم هیچی دیگه
البته به من چایی هم دادن(آشنایی و هزار درد )
به همه چایی میدن ؟

راستی اخر هر ماه ببر پولو بده مثل اینکه ماه به ماه حساب می کنن و مثل این که 5 ام ماه بعد اگه نداده باشی قطع میکنن خطط رو(یکی میگه 5 ام یکی میگه 15 ام .. نمیدونم)

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
من128 از داتک گرفتم.256 ندان گفتند برای شرکتها است.
به جای داتک چه شرکتی را پیشنهاد می کنید؟یا باید با این شرکت درپیتی ساخت.
البته سرویس نامحدود از نظر دانلود می خواهم و آی پی ولید باشد.

از یه شرکت که تو روزنامه رسمی ثبت شده نامه با مهر ببر حله ... اصلا 512 بگیر

البته قبلش در مورد مرکز مخابراتیتون تحقیق کن ببین با داتک مشکل نداره بعد بخر .. الان من نوسان شدید دارم ولی بعضی از دوستان دارن صفا می کنن
شرکت دیگه هم اسیا تک رو پیشنهاد می کنم و سپنتا که گرون تره ولی سرویسش بهتره

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
از یه شرکت که تو روزنامه رسمی ثبت شده نامه با مهر ببر حله ... اصلا 512 بگیر

البته قبلش در مورد مرکز مخابراتیتون تحقیق کن ببین با داتک مشکل نداره بعد بخر .. الان من نوسان شدید دارم ولی بعضی از دوستان دارن صفا می کنن
شرکت دیگه هم اسیا تک رو پیشنهاد می کنم و سپنتا که گرون تره ولی سرویسش بهتره
ميشه يكي در مورد اين نامه بيشتر توضيح بده كه قضيش چيه و بايد چيكار كنيم من الان دوباره زنگ زدم داتك گفت 128 به بالا فقط براي شركت هاست .

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
ميشه يكي در مورد اين نامه بيشتر توضيح بده كه قضيش چيه و بايد چيكار كنيم من الان دوباره زنگ زدم داتك گفت 128 به بالا فقط براي شركت هاست .

خب منم گفتم که شما باید بری از یه شرکت نامه بگیری دیگه .. مهر هم شده باشه
نوشته باشه برای شرکت سرویس اینترنت میخوام با سرعت 256 روی فلان خط تلفن(شماره خودت)
اونا هم میدن بهت دیگه .. شما زنگ زدی گفتی میخوام برم نامه بگیرم از شرکت ؟ نگی ها ..

بگو 256 برای شرکت میخوام دیگه .. کاری ندارن که ..
یه وقت نگی رفتم از شرکت نامه گرفتم برای اینترنت خونم که بهم 256 بدید :blink:
اینا خودشون هم از خداشونه 256 بدن .. چون دولت گیر میده باید یه کاغذ باشه که بتونن جواب بدن و بگن برای شرکت میخواست

بالا