برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ,Wireless,Wimax و ADSL داتک

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بالاخره بعد از مدتها مركز مخابرات ما هم پاسداران ADSL اومد
کجا نوشته که adsl پاسداران راه افتاده. پیش شماره هاش چنده؟ :blink:
راه افتاده يا راه ميفته تو همين هفته هم شاتل ثبت نام ميكنه هم داتك من ISP هاي ديگه رو نميدونم زنگ بزن بپرس .

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
و
پارتیه دیگه.. نمیدونم چرا مشترکای 512 هیچکدوم شاکی نیستن..مثه اینکه وایرلس و ADSL این شرکت واسه 512 ها نورالعلی نوره..

در ضمن این قضایای قبض رو 1 روز دیر بریزی ترورت میکنن و قطعت میکنن و اینا رو که نداریم هیچ 7 روز به درخواست خودم قطع بودم پولشو از حسابم کم کردن..

129fs3657912.gif

من ميدونم، اگه 512 هم داشتم باز براي من همين آش و همين کاسه بود
129fs3703963.gif

البته استاد پرشیاناهم سر.یس مالیشون با داتک نیست پس ایشون هم این مشگلات رو ندارن
آخ‌ آره، اينش خيلي خوبه که خود بهار سامانه اين کاراشو پيگيري مي کنه وگرنه فکر کنم اون بار که اشتباهي قطع کرده بودن اگه خودم ميخواستم پيگيري کنم هنوز وصل نشده بودم
wacko.gif

راستي برادر جان اين سايت زير براي شما باز ميشه يا ارور ميده (قبلا براي من راحت ميومد ولي الان ديگه باز نميشه و ميگه سايتش يا دانه يا شلوغه، در صورتيکه با پيراشکي راحت مياد!!)؟

www.spcnet.tv

قطعي هاي امروزم (لينک) هم که باز دارند رکورد ميشکنند:

8.02 صبح
8.41 صبح
9.03 صبح
9.16 صبح
9.58 صبح

تا شب چه شود حالا#_# راستي اين عکس زير هم فکر کنم حدودا نشون بده که وصل شدن لينک من بعد از قطعش چقدر طول ميکشه (اون فاصله ي خالي روببينيد):

131fs389821.gif

اينم تست سرعت بنده در امروز، انگار رو به کاهش دارد باز!!!

110672893.png

اديت:
منطقه: شيخ فضل الله
سرويس: 256

اديت 2:
من نميدونم نتيجه ي تست سرعت اين يارو سايته رو قبول کنم يا سرعت دانلود خودمو؟!! اين فايله رو با دانلودر مرورگر اپرا گرفتم (امتحاني) سرعتم هيچ مشکلي نداره، اونوقت تو سايت speedtest چند کيلوبايت کمتر نشون ميده، بالاخره کدوم سرعت منه، اين يا اون؟!!!!!!!!!!!!!!

131fs48129.jpg

همينجوريش هم که با BW Meter نگاه مي کنم سرعتم 20 -21 ه! راستي اين سايت speedtest.net چرا سرعت آپلود رو اينقدر کم نشون ميده؟!

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
سلام
منم شهید ایت هستم
اینم وضع من

الان 10 روزه نوسان شروع شده

والا تازه وصل شده بود خراب بود ... بعد چند روز دیدم مثل فرفره دارم دانلود میکنم .. بدون نوسان
از راپید دانلود می کردم با همون دانلودر خود بروزرم .. خوب بود ... رو 11 و خورده ای بدون نوسان

بعد چند روز خطم قطع شد زنگ زدم گفت الان درسته میشه و مال چند تا یوزر رو داریم نمیدونم چیکار می کنیم
نگو دارشتن فیلتر ما رو روشن می کردن
من هیچی فیلتر نداشتم .. از روزی که اون لعنتی رو روشن کردن سرعت من نوسان پیدا کرد ..
شیر رو خودشون می بندن بابا
مگه میشه اپلود بدون نوسان و بالا باشه بعد دانلود با نوسان ؟ چه ربطی به مخابرات داره اخه
هر موقع خط مشکل داشت گفتن از مخابراته
واسه رانژه من 13 روز اعصابم رو به هم ریختن
کل داتک شماره موبایل منو دارن به خدا .. زنگ میزنم شماره خطم رو کامل نگفتم باهام سلام میکنن .. میشناسن دیگه
فکر نکنم کسی بیشتر از من زنگ زده باشه به اینا

قسمت پشتیبانی هم اکثرشون می پیچونن به جز دو سه نفر که واقعا کار راه میدازن مثل آقای (صا...) و خانم (اب...)
کارشون درسته

بخش فروش هم که واقعا خسته کننده بود .. برای یه قبض ما 45 دقیقه نشستیم.. هر چی فکر می کنم نمیدونم اینا چیکار می کردن.. مگه دادن یه قبض چقدر طول میکشه ؟
البته نا گفته نماند ما راضی بودیم بشینیم کارمون چی بود ؟ :lol:

قبل از خریدن هر جا گفتیم گفتن داتک .. ما هم خریدیم شد این
به نظر من اگه اینطوری ادامه بدن باید یه فکر اساسی بکنیم .. تا چوب بالا سرشون نباشه درست نمی کنن
پایه بودین نظر بدید چیکار کنیم
کلا من الان مجبورم با داتک دارم کنار میام ولی درکل وضعیت افتضاح هستش !!
هیچ کاری هم نمیشه کرد !! فقط اعصاب ما رو هربار که کارشون داریم خورد میکنن !! باید انقدر زنگ بزنی بهشون تا یه تکونی بخورن یه کاری انجام بدن !!

دفعه اخر که نوشتم جریانش رو بعد از 5 ساعت دیگه قاطی کردم داد و بیداد تا یکیشون رفت مشکل رو نگاه کرد خودش زنگ زد خونه گفت مشکل چیه ! حالا فکر کن 5 ساعت من 20 بار بهشون زنگ زده بودم مثل ادم باهاشون حرف زدم هربار گفتن داریم انجام میدیم ! 10 دقیقه دیگه درست میشه ! ولی 5 ساعت طول کشید اخرشم من داد و بیداد کردم تا یکشون امد جواب داد مشکل چیه !!

کاشکی یکی بود بالاسر اینا که میشد بهش شکایت کرد !

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
اگه نمیخواهی بری اونجا اول زنگ بزن بخش فروش بعد شماره شناسه کاربری تو بگو و بپرس چقدر باید بدی .. دقیق بنویس و شماره حساب بگیر بریز به حساب بعد فیش رو فکس کن اونجا .. البته بعدش زنگ بزنی بگی فیشو فکس کردی بد نیست .. اینا .......
یا ایمیل بزنی (فکر نکنم کسی بخونه .)

میتونی باز زنگ بزنی و بپرسی چقدر شده و بدی پیک ببره ولی فیش رو بخواد بده به پیک برات بیاره باید نیم ساعتی اونجا بشینه بنده خدا

میتونی خودت ببری بدی (پیشنهاد میشه شدید)
هم فیش میگیری هم هیچی دیگه
البته به من چایی هم دادن(آشنایی و هزار درد )
به همه چایی میدن ؟

راستی اخر هر ماه ببر پولو بده مثل اینکه ماه به ماه حساب می کنن و مثل این که 5 ام ماه بعد اگه نداده باشی قطع میکنن خطط رو(یکی میگه 5 ام یکی میگه 15 ام .. نمیدونم)

آقا قربون دستت - خیلی خوب توضیح دادی :)

فقط یه چیزی - مگه نمیگند هر ماه قبل از تمام شدن اعتبار دوره صورت حساب ماه بعد رو ایمیل می کنند ؟؟ پس چه جوریاست؟!! :eek:

ضمنا به نظرتون من مثلا قبل از 30 ام بریزم یا اینکه بگذارم 1-2 ام ؟

کنترل پنلی برای اعضا ندارند که ببینند پرداختشون ثبت شده یا نه؟

اگر فکس کنم به دستشون میرسه یا اینکه مثل هزاران جای دیگه گم میشه و هزار بدبختی؟؟:(

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
آقا قربون دستت - خیلی خوب توضیح دادی :)

فقط یه چیزی - مگه نمیگند هر ماه قبل از تمام شدن اعتبار دوره صورت حساب ماه بعد رو ایمیل می کنند ؟؟ پس چه جوریاست؟!! :eek:

ضمنا به نظرتون من مثلا قبل از 30 ام بریزم یا اینکه بگذارم 1-2 ام ؟

کنترل پنلی برای اعضا ندارند که ببینند پرداختشون ثبت شده یا نه؟

اگر فکس کنم به دستشون میرسه یا اینکه مثل هزاران جای دیگه گم میشه و هزار بدبختی؟؟:(

برای من که ایمیل نمی کنن .. والا نمیدونم
زنگ هم نمیزنن و مثل این که قطع می کنن .. کن این ماه 5 ام بردم دادم .. یعنی همون روز که زنگ زدم گفت امروز نیاری فردا قطع میشه
(منظورم اینه زنگ هم نمیزنن بگن و یهو قطع میکنن)

همون 29 30 ام یا 1 ام 2 ام فرقی نداره .. از من میشنوی خودت یه سر برو بده خیالت تخت
چون برنامه ای که برای سیستم های بخش فروش نصبه مثل این که وقتی اونجا میزنه پول رو پرداخت کردی خود به خود برات ماه دیگه رو شارژ میکنه
بدی پیک هم ببره موردی نداره فقط بگو یه کاغذی مهری امضایی چیزی بدن پیک بیاره پس بده که فرداش مشکل پیش اومد بگی پولو دادم

البته من تا حالا نه فکس کردم که پیک برده .. من دوستم اونجا کار میکنه میدم میبره میده
از بقیه دوستان کسی فکس کرده راهنمایی کنه ببینیم چجوریه

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
برای من که ایمیل نمی کنن .. والا نمیدونم
زنگ هم نمیزنن و مثل این که قطع می کنن .. کن این ماه 5 ام بردم دادم .. یعنی همون روز که زنگ زدم گفت امروز نیاری فردا قطع میشه
(منظورم اینه زنگ هم نمیزنن بگن و یهو قطع میکنن)

همون 29 30 ام یا 1 ام 2 ام فرقی نداره .. از من میشنوی خودت یه سر برو بده خیالت تخت
چون برنامه ای که برای سیستم های بخش فروش نصبه مثل این که وقتی اونجا میزنه پول رو پرداخت کردی خود به خود برات ماه دیگه رو شارژ میکنه
بدی پیک هم ببره موردی نداره فقط بگو یه کاغذی مهری امضایی چیزی بدن پیک بیاره پس بده که فرداش مشکل پیش اومد بگی پولو دادم

البته من تا حالا نه فکس کردم که پیک برده .. من دوستم اونجا کار میکنه میدم میبره میده
از بقیه دوستان کسی فکس کرده راهنمایی کنه ببینیم چجوریه

صورتحساب رو که ایمیل نمیکنند، فقط یک ایمیل میزنند که تا تاریخ فلان وقت دارید بپردازید وگرنه قطع میشود، ولی برای من معمولا هر ماه صورتحساب را پست کرده اند. که من میرم بانک میپردازم و فیش رو اسکن میکنم و براشون ایمیل میکنم که معمولا هم نمبینند و بدون تلفن زدن و اینها قطع میکنند، اونوقت باید از صبح هی زنگ بزنی و شماره فیشت رو بدی تا چک کنند و دوباره وصل کنند. البته دو بار هست که زودتر از روزی که قطع کنند زنگ زدم و گفتم که ایمیل کردم، دیگه قطع نکردند. فروردین هم زنگ نزدم ولی قطع نکردم، امیدوارم از این به بعد هم ایمیلهاشون رو چک کنند.
مقدار صورتحساب هم که هرماه یکی هست، مبلغ هر سرویس رو بدونید، میتونید بپردازید. مگر اینکه تغییر خاصی توی قیمتها یا مالیات و اینها داده بشه، وگرنه هر ماه ثابت هست.

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
اوضاع سرعت امروز هم خرابه:

این تست ساعت 8:10 امشب من، تازه دیروز اوضاع بدتر بود اما من تست نگرفتم:

[/URL

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
و

اینهم مال ساعت 8:35

چقدر نوسان داره:

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
صورتحساب رو که ایمیل نمیکنند، فقط یک ایمیل میزنند که تا تاریخ فلان وقت دارید بپردازید وگرنه قطع میشود، ولی برای من معمولا هر ماه صورتحساب را پست کرده اند. که من میرم بانک میپردازم و فیش رو اسکن میکنم و براشون ایمیل میکنم که معمولا هم نمبینند و بدون تلفن زدن و اینها قطع میکنند، اونوقت باید از صبح هی زنگ بزنی و شماره فیشت رو بدی تا چک کنند و دوباره وصل کنند. البته دو بار هست که زودتر از روزی که قطع کنند زنگ زدم و گفتم که ایمیل کردم، دیگه قطع نکردند. فروردین هم زنگ نزدم ولی قطع نکردم، امیدوارم از این به بعد هم ایمیلهاشون رو چک کنند.
مقدار صورتحساب هم که هرماه یکی هست، مبلغ هر سرویس رو بدونید، میتونید بپردازید. مگر اینکه تغییر خاصی توی قیمتها یا مالیات و اینها داده بشه، وگرنه هر ماه ثابت هست.

سلام
خانم یا آقای دریا والا برای من میل نمیزنن.. شاید اشتباه میزنن .. نمیدونم
دو سه بار برای بخش پشتیبانی میل زدم که سرعتم مشکل داره و این چیزا ولی جوابی ندادن

راستی شما 256 دارید دیگه درسته ؟
میشه منطقه مخابراتیتون رو بگید

من تو شهید ایت نوسان شدید فقط تو دانلود دارم و آپلودم همیشه بالاتر از دانلود بوده

شدت نوسان رو حال کنید

چی بگم؟
کسانی که نوسان دارن شدیدا پیشنهاد می کنم با دانلود منیجیر IDM کار کنید .. پ
واقعا 100 تا فلش گت و دپ هست

کسانی که تست کردن بیان تعریف کنن که بدونین بیخود نمیگم

راستی خط من 128 بود

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
اینجا داتک

سرعت نوسان داره با 1 کانکشن به سرور

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
دوستانی که از speedtest.net استفاده می کنن سعی کنن همه از یک سرور استفاده کنن! مثلا: مونیخ

که شرایط برای همه یکسان باشه

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
اينجا هم داتک - شيخ فضل الله

براي من که فعلا مشکلي نيست (قبلترش هم نبود انگار)، نرماله، جز اينکه دو بار در ساعت 7.10 و 8.44 بعد از ظهر، 2 تا قطعي لينک حسابي داشتم که جانم را به لبم رساند تا وصل شه @_@

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام
خانم یا آقای دریا والا برای من میل نمیزنن.. شاید اشتباه میزنن .. نمیدونم
دو سه بار برای بخش پشتیبانی میل زدم که سرعتم مشکل داره و این چیزا ولی جوابی ندادن

راستی شما 256 دارید دیگه درسته ؟
میشه منطقه مخابراتیتون رو بگید

خوب خانم هستم
بله درسته 256 دارم و منطقه شهید نصراللهی.
فکر نکنم پشتیبانی جواب ایمیل بده، اصلا فکر نکنم بخونند. وقتی با تلفن جواب درست و حسابی نمیدند دیگه چه انتظاری از ایمیل دارید. اگر مشکل زیادی دارید، حتما به پشتیبانی تلفن کنید و یقه شون رو بگیرید. اگر بدونند که شما اطلاعات دارید و از اینهایی نیستنید که از کامپیوتر و اینترنت چیزی سردر نمیارید، نمیتونند زیاد مچلتون کنند.

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
دوستانی که از speedtest.net استفاده می کنن سعی کنن همه از یک سرور استفاده کنن! مثلا: مونیخ

که شرایط برای همه یکسان باشه

چشم، اینهم مونیخ، ساعت 11:16

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
[email protected]

این ایمیل بدرد میخوره فقط ، هروقت از پشتیبانی نا امید شدید میل بزنید تا پیگیری کنن چون میل ماله پشتیبانی نیست نمی پیچونن.

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
خوب خانم هستم
بله درسته 256 دارم و منطقه شهید نصراللهی.
فکر نکنم پشتیبانی جواب ایمیل بده، اصلا فکر نکنم بخونند. وقتی با تلفن جواب درست و حسابی نمیدند دیگه چه انتظاری از ایمیل دارید. اگر مشکل زیادی دارید، حتما به پشتیبانی تلفن کنید و یقه شون رو بگیرید. اگر بدونند که شما اطلاعات دارید و از اینهایی نیستنید که از کامپیوتر و اینترنت چیزی سردر نمیارید، نمیتونند زیاد مچلتون کنند.

سلام مجدد
حالا خوبه اشنا داشتم و اینقدر اذیت کردن منو
ایمیل رو جواب ندادن ..

از این به بعد بیایید رک و روراست اسم کسانی که جواب میدن به ادم رو بنویسیم و کسانی که مثل ادم کار نمی کنن و می پیچونن رو هم باز بگیم تا بلکه درست بشن

بخش پیشنهادات و انتقادات رو زنگ میزنم و میگم .. شنیدم مدیر شرکت خیلی روی سرویس دهی خوب و برخورد خوب با مشتری حساسیت به خرج میده ! یعنی مطمئنم !

بخش پشتیبانی خانم ابراهیمی و آقای صالحی همیشه خوب جواب دادن و کارم رو واقعا راه انداختن و حتی پیگیره کردن و دوباره زنگ زدن به خونه یا حتی موبایلم و پرسیدن که مشکل حل شده یا نه

آقای طباطبایی منو خوب راهنمایی نکردن و اصلا از نوع برخورد هم خوشم نیومد
یه خانمی هم بود فکر کنم کد 107 که یه بار پیچوند منو :p

آقای نجفی مدیر بخش adsl خیلی آقای محترم و خوبی هستن و پیگیر کار های من بودن و موقعی که از مخابرات مشکل داشتم چند بار فرستادن که مشکلم رو حل کنن و پیشنهاد می کنم اگه کارتون گیر کرد بگید وصل کنن با ایشون صحبت کنید مخصوصا تازه وارد ها که مشکل رانزه شدن دارن

در اخر اگر دوستان فکر می کنن اینطوری اسم بردن مناسب نیست بگید ادیت کنم ولی از نظر من بهتره بدونیم ..
بلکه بچه های اینجا وضع رو درست کنند ..

در مورد مشکلم والا چی بگم . مشکل که دارم .. فقط با دانلود منیجر میتونم با 11 دانلود کنم .. با دانلودر خود بروزر زورش میاد از 3 4 بالا تر بره .. ولی مثلا با دانلود منیجر دیروز 160 مگ رو سه ساعت و نیم گرفتم .. خیلی هم عالی می گرفت

راستی من دانشجو رشته کامپیوتر هستم .. اینا نمیتونن بیخود بپیچونن .. چند بار به ویروس و ورم و این چیزا گیر دادن که یه جوابی دادم که خودشون بیخیال شدن ..
واسه اون روز هم که قطعی داشتیم بیخود میگه از مخابرات بود ..
من getway رو پینگ می کردم رو 100 تا 1 دونه لاست هم نداشت و فقط پیج باز نمی کرد که خودشون داشتن ور می رفتن
راستی سایت خود داتک هم بدون مشکل باز میشد و حتی فایل هم با سرعت مناسب دانلود میشد
در نتیجه مشکل از مخابرات نبود چون مخابرات فقط ما رو وصل میکنه به شرکت

تا مشکل منو حل نکنن یکی یکی دستشون رو رو میکنم :p

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
[email protected]

این ایمیل بدرد میخوره فقط ، هروقت از پشتیبانی نا امید شدید میل بزنید تا پیگیری کنن چون میل ماله پشتیبانی نیست نمی پیچونن.

مرسی
به این تا حالا نزدم .. الان دوباره ایمیل دادم ببینم کی جواب میدن
به techsupport زده بودم الان یه هفته هست جواب ندادن

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
چشم، اینهم مونیخ، ساعت 11:16

سرعت شما بد نیست .. خدا رو شکر کنید :rolleyes:
مال منو ببینید
مال من 128 هست .. باید نصف شما باشه حدودا .

من چی بگم اخه

یعنی دانلود من حدود 5 کیلو بایت هست .. :blink:

بالا