برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ,Wireless,Wimax و ADSL داتک

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
مرسی
به این تا حالا نزدم .. الان دوباره ایمیل دادم ببینم کی جواب میدن
به techsupport زده بودم الان یه هفته هست جواب ندادن
این خوبه ولی جواب میل رو نمیدن ، تماس میگیرن

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
سلام ^_^

پرشیانای عزیز من هم در ساعت 19:10 قطعی لینک داشتم حدود 10 دقیقه..

اوه! اينکه دقيقا" همون ساعتيه که لينک منم قطع شد و براي من حدودا" 6 (شايدم 7!) دقيقه طول کشيد تا وصل شه، البته يک بار ديگر هم در ساعت 20.44 قطع شد که اونم دقيقا همين حدود طول کشيد وصل شدنش. سرعتم هم همينجوريش عاديه ولي موقع دانلود مثلا مي بينيد که 20 کيلو داره دانلود ميشه، بعد به يکباره - لحظه اي - مياد روي 3-4 و باز ميره بالا!! @_@

کسانی که نوسان دارن شدیدا پیشنهاد می کنم با دانلود منیجیر IDM کار کنید .. پ
واقعا 100 تا فلش گت و دپ هست
ببخشيد يک سؤال، آيا اين برنامه ي IDM از پروتکل هاي mms و rtsp و مشابه هم پشتيباني ميکنه؟ چون فلش گت اين قابليت رو داره که فايل هاي streaming media رو هم دانلود کنه (من از هر دو برنامه ي فلش گت و DAP استفاده مي کنم) ولي نميدونم اينترنت دانلود منيجر هم ساپورتشون ميکنه يا نه (ورژن هاي قديميش اين قابليت رو نداشت)
129fs3702145.gif
.

از این به بعد بیایید رک و روراست اسم کسانی که جواب میدن به ادم رو بنویسیم و کسانی که مثل ادم کار نمی کنن و می پیچونن رو هم باز بگیم تا بلکه درست بشن
در اخر اگر دوستان فکر می کنن اینطوری اسم بردن مناسب نیست بگید ادیت کنم ولی از نظر من بهتره بدونیم ..
به نظر منکه خوبه ^_^

یعنی دانلود من حدود 5 کیلو بایت هست
يه زماني من سرعت دانلودم با 256 رفته بود زير 4 کيلو (همون زمان که پهناي باندشون تو منطقه ما تمام شده بود و ديگه نمي کشيد - شيخ فضل الله)!! رفته بودم کارت اينترنت خريده بودم با اون وصل ميشدم و ميگفتم آخي، عجب سرعتي داره
366379.gif
!!!!

اينم تست سرعت من در امروز (256 کِي)، با همون سرور مونيخ:

111094234.png

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
ببخشيد يک سؤال، آيا اين برنامه ي IDM از پروتکل هاي mms و rtsp و مشابه هم پشتيباني ميکنه؟ چون فلش گت اين قابليت رو داره که فايل هاي streaming media رو هم دانلود کنه (من از هر دو برنامه ي فلش گت و DAP استفاده مي کنم) ولي نميدونم اينترنت دانلود منيجر هم ساپورتشون ميکنه يا نه (ورژن هاي قديميش اين قابليت رو نداشت)

mms رو زده ساپورت میکنه
http://www.internetdownloadmanager.com/features.html

Easy downloading with one click. When you click on a download link in a browser, IDM will take over the download and accelerate it. IDM supports HTTP, FTP, HTTPS and MMS protocols.

DVBXBOX

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

دوستان من برای اولین باز می خوام از داتک ADSL 128 بگیرم. باید دقیقاً چه کارهایی رو انجام بدم و آیا هزینه های سرویس هاشون همیشه ثابت هستند یا اینکه اگر ببینند من تازه واردم گرونتر می گیرند؟

آیا باید برم شرکتشون و مودم رو تحویل بگیرم و پول رو بهشون بدم؟

سوال بعدی این که حداکثر از روزی که اقدام می کنم چند روز طول می کشه که بتونم کانکت شم؟

ضمناً مودم ایسوسی که اون ها می فروشن 50 هزار چه پورت هایی داره؟ ایا پورت لن داره؟ از چه پورتی به کامپیوتر وصل می شه؟ ممنون می شم به این سوالم هم پاسخ بدید.

با سپاس

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
چرا این چند وقته اینجوری شده صبح ها از ساعت 9 تا 6 یا 7 عصر سرعت تورنتها و p2p ها خیلی پایینه بالای 5 یا6 کیلو نمیاد ولی بعدش درست میشه اینام گند زدن با این سرویساشون

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

دوستان من برای اولین باز می خوام از داتک ADSL 128 بگیرم. باید دقیقاً چه کارهایی رو انجام بدم و آیا هزینه های سرویس هاشون همیشه ثابت هستند یا اینکه اگر ببینند من تازه واردم گرونتر می گیرند؟

آیا باید برم شرکتشون و مودم رو تحویل بگیرم و پول رو بهشون بدم؟

سوال بعدی این که حداکثر از روزی که اقدام می کنم چند روز طول می کشه که بتونم کانکت شم؟

ضمناً مودم ایسوسی که اون ها می فروشن 50 هزار چه پورت هایی داره؟ ایا پورت لن داره؟ از چه پورتی به کامپیوتر وصل می شه؟ ممنون می شم به این سوالم هم پاسخ بدید.

با سپاس

اخرین قبض تلفنی که اومده و پرداخت کردی رو با یه فتوکپی شناسنامه کسی که تلفن به اسمش هست رو با 75 و خورده ای (یکم زیاد و کم) وردار برو شرکت
قرار داد ببند و مودم رو تحویل بگیر بیار خونه و صبر کن خطت رو رانژه کنن و زنگ بزنن خونتون و راهنمای کنن چطور راه بندازی

مودم 50 تومن ایسوز 602 میدن که هم با لن میتونی وصل کنی هم یو اس بی
سرویس ها هم مثل این که ثابته
24 تومن هزینه یه ماه هست با مالیات و ابونمان مخابرات و اینا

بعد از قرار داد تا 10 دیگه برات تاریخ میزنن که وصل بشی ولی اگه مخابرات زود کار رو راه انداخت (معمولا اگه مشکلی نباشه 3 روز رانژه میشی) بعد 3 روز زنگ میزنن وصل می کنن و تا اون تاریخی که برات زدن مجانی استفاده می کنی :lol:
البته برای ما که اینطور نشد .. حالا 5 روز هم دیر وصل شد
شانسیه :blink:

بهتره قبل از خرید یه نظر خواهی بکنی ببینی کسانی که در منطقه مخابراتی شما از داتک سرویس میگیرن خطشون چطوره ..
اگه مشکل نداشت بعد بگیر .. اگه نه برو دنبال یه شرکت دیگه مثل سپنتا (گرون تر ) و یا اسیا تک ( قیمت مناسبه هست و سرویس هم خوبه )

satellite_babak

Registered User
لایک‌ها
0
چرا این چند وقته اینجوری شده صبح ها از ساعت 9 تا 6 یا 7 عصر سرعت تورنتها و p2p ها خیلی پایینه بالای 5 یا6 کیلو نمیاد ولی بعدش درست میشه اینام گند زدن با این سرویساشون

درود
در اریاشهر با شاتل هیچ مشکلی نیست;)
دانلود 16

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
راستی راپید شر رو که محدود نکردن ؟
من تازه 6 ماه دادم برام از بیرون بگیرن .. یکی دو روزه میدن بهم

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
من متوجه نمیشم ... اینجا یعنی تمام دوستانی که سرویس از داتک گرفتند همه هر ماه سر پرداخت هزینه ی سرویس به مشکل و قطعی بر می خورند اگر از طریق فکس و اسکن و ... فیش واریزی رو براشون بفرستند؟! و آیا راهی نیست جز اینکه خودت حضوری بری یا بدی پیک برات ببره و بیاره؟!!!

من از آی اس پی قبلی انصراف دادم چون توی پرداخت های ماهیانه و گرفتن فیشهای پرداختی فوق العاده بی نظم و .. بودند اما انگار داتک هم همین آش و همین کاسه ! درسته؟!!

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
من متوجه نمیشم ... اینجا یعنی تمام دوستانی که سرویس از داتک گرفتند همه هر ماه سر پرداخت هزینه ی سرویس به مشکل و قطعی بر می خورند اگر از طریق فکس و اسکن و ... فیش واریزی رو براشون بفرستند؟! و آیا راهی نیست جز اینکه خودت حضوری بری یا بدی پیک برات ببره و بیاره؟!!!

من از آی اس پی قبلی انصراف دادم چون توی پرداخت های ماهیانه و گرفتن فیشهای پرداختی فوق العاده بی نظم و .. بودند اما انگار داتک هم همین آش و همین کاسه ! درسته؟!!
اگر قبل از موعد مقرر رسید بانکی رو فکس کردی که به هیچ وجه مشکلی پیش نمیاد ولی اگر بزاری برای بعد از تاریخ مقرر شده اگه قطعت کنن اونوقت دیگه باید 10-20 بار تماس بگیری و در کل حال گیری اساسی

با پیک هم میتونی بدی ببره هزینه پیکم خودشون حساب میکنن:D

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
با پیک هم میتونی بدی ببره هزینه پیکم خودشون حساب میکنن:D

جان من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جدی هزینه ی پیک رو خودشون حساب می کنند؟!!! :rolleyes: :rolleyes: یعنی علاوه بر 20-30 تومن پولی که به پیک واسه سرویس میدم هزینه ی رفت و برگشت رو ندم و اونا می دند؟!!!!!

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
جان من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جدی هزینه ی پیک رو خودشون حساب می کنند؟!!! :rolleyes: :rolleyes: یعنی علاوه بر 20-30 تومن پولی که به پیک واسه سرویس میدم هزینه ی رفت و برگشت رو ندم و اونا می دند؟!!!!!
بله

بده پیک ببره بهش بگو همونجا حساب کنه باهاشون

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
با پیک هم میتونی بدی ببره هزینه پیکم خودشون حساب میکنن

جدی؟ خودشون حساب میکنند؟ با برگشت یا بی برگشت؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
اره والا
کم هم نه .. خیلی باور نکردنیه :wacko:

تازه کجاشو دیدی ، یک بار داییم 2400 تومن کم ریخته بود قبل عید ، گفتن بده پیک بیاره حساب میکینیم پول پیکو:blink: :eek:

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
راستی، یکی از دوستای من مگه سرویسش از 2 نیمه شب تا 7 صبح رایگانه (یعنی هر چقدر دانلود کرد از حسابش کم نمیشه) آیا داتک هم چنین چیزی داره ؟؟

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
راستی، یکی از دوستای من مگه سرویسش از 2 نیمه شب تا 7 صبح رایگانه (یعنی هر چقدر دانلود کرد از حسابش کم نمیشه) آیا داتک هم چنین چیزی داره ؟؟

سرویس های داتک محدودیت حجمی نداره.

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
راستی راپید شر رو الان اکانتم رو دادن
تست کردم خیلی عالی دانلود میکنم .. مشکلی نداره . سرعت حدود 12 و 11 هست البته من نوسان شدید دارم ولی با دانلود منیجر بدون نوسان دانلود می کنه
اکانت 128
مخابرات : شهید ایت

بالا