برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL در مشهد

siyasiya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان همشهری

من صبانت دارم و توی این سالها با همه فراز و نشیبها در کل راضی بودم. اما الان دیگه خیلی غیرقابل تحمل شده. به خاطر سرویس رایگان شبانه که میتونم بگم همینطوری فقط برای اینکه بگن داریم، قطعش نکردن
قبلاً تا شبی 3 گیگ هم دانلود کرده بودم، اما الان شده dialup، حتی سایتها رو هم باز نمیکنه. نمیدونم چرا اینطوری کردن. خیلی ها از صبانت رفتن. من هم میخوام برم. بیشتر دوستام مشترک شرکتهای دیگه شدن
قبلاً همه نرم افزارهای تخصصی ام که بیشترشون هم حجمش زیاد بود رو بروز و up to date داشتم. اما الان..................... افسوس
کاش لااقل در این وضعیت روزگار دیگه صبانت هم ساز مخالف روزگار رو کوک نمیکرد، اما نمیدونم چرا اینطوری شده؟!

دوستان، چه شرکتی رو برای اشتراک اینترنت پیشنهاد میکنید؟

yasidevil

Registered User
لایک‌ها
45
درود
دوستان من می خوام برم adsl مخابرات بگیرم ولی وقتی به یکی از دفاتر امور مشترکین رفتم بهم گفتن فقط می تونی 1 ساله بگیری...
اما با اوضاع نابسامان اینترنت کشور نمی تونم همچین ریسکی بکنم و برای 1 سال پول بدم
با طرف هم صحبت کردم و بهش گفتم نمی تونم و از این حرفا ولی قبول نکرد و گفت من نمی تونم کاری کنم اگه می خوای برو مرکز مطهری (مرکز مخابراتی محدوده خودم) و ببین می تونی کاری بکنی یا نه!!!
حالا می خواستم ببینم بقیه دوستان هم این مشکل رو داشتن یا نه؟
کسی توی مرکز مطهری هست؟

rtmreza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
درود
دوستان من می خوام برم adsl مخابرات بگیرم ولی وقتی به یکی از دفاتر امور مشترکین رفتم بهم گفتن فقط می تونی 1 ساله بگیری...
اما با اوضاع نابسامان اینترنت کشور نمی تونم همچین ریسکی بکنم و برای 1 سال پول بدم
با طرف هم صحبت کردم و بهش گفتم نمی تونم و از این حرفا ولی قبول نکرد و گفت من نمی تونم کاری کنم اگه می خوای برو مرکز مطهری (مرکز مخابراتی محدوده خودم) و ببین می تونی کاری بکنی یا نه!!!
حالا می خواستم ببینم بقیه دوستان هم این مشکل رو داشتن یا نه؟
کسی توی مرکز مطهری هست؟

منم مثل شما بودم

ولی با تلفن 2030 طرح کرامت ثبت نام کردم از اون طریق علاوه بر اینکه 2 ماه رایگان بهم داد (2گیگ) طرح خانواده هم فعال شد - راستی منم تو مطهریم

hrs1989

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
خط تلفن من فیبر نوری هست ، می خوام بدونم نمیشه از شرکتی بغیر از goldnet سرویس بگیرم لطفا راهنمایی کنید

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
سلام عزیز
بنده نمایندگی اینترنت پرسرعت بامانت که زیر مجموعه اسیاتک هست رو دارم.
اگر خواستید میتونم بهتون بدم بدون هزینه فعال سازی
لینک توضیحات : http://forum.persiantools.com/t392459.html
تست سرعت و نظرات مشتریان در تاپیک اصلی موجوده.

Greight

Registered User
لایک‌ها
15
سلام عزیز
بنده نمایندگی اینترنت پرسرعت بامانت که زیر مجموعه اسیاتک هست رو دارم.
اگر خواستید میتونم بهتون بدم بدون هزینه فعال سازی
لینک توضیحات : http://forum.persiantools.com/t392459.html
تست سرعت و نظرات مشتریان در تاپیک اصلی موجوده.

شبانه تون چطوره دوست عزیز؟ مثل شاتل محدودیت داره؟

Greight

Registered User
لایک‌ها
15

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
عزیز عذر میخوام اما سرویس دهنده ها اول کار این سرعت ها رو می دن مثل همین شاتل که الان چسبیده به قانون من دراوردی fair user policy که شبها دو تا صفحه دو هم نمیشه باز کرد.
سلام و باتشکر از نظرتون.
باید عرض کنم که این تست سرعت شبانه از یکی از اعضای این فروم هست که ما اتفاقی بهش برخوردیم و در تاپیک گذاشتیم.

X.SheR

Registered User
لایک‌ها
23
سلام به همگی

من یک سوال داشتم میخوام اینترنت نامحدود بگیرم ولی نمیدونم از چه شرکتی بگیرم ماهی 150 می تونم پرداخت کنم سرعتم واسم خیلی مهمه که بالای 200 باشه چه شب چه روز !

h_boghrati

Registered User
لایک‌ها
36
من صبا نت داشتم خوب بوده
آسیاتک هم داشتم راضی بودم
شاتل هم یکی از اقوام داره ، خوبه فقط به دوستان مشهدی یک توصیه مهم می کنم.

اصلا و به هیچ عنوان سمت شرکت برنا پارس نرین . جدا از مشکلات و مسائلی که از روز اول درست کردن ، حدود یک ماه طول کشید که پرتم رو خالی کنن و بتونم از جای دیگه اینترنت بگیرم.
من از شرکت های مختلفی اینترنت گرفتم ولی این شرکت برنا پارس (نماینده صبانت و آسیاتک هست) واقعا وحشتناک بود. مواظب خودتون باشید

بالا