برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL سپنتا

tech911x

Registered User
لایک‌ها
1
بابا این پینگ لعنتی چرا پایین نمیاد؟؟؟من از روزی که گرفتم پینگم 350 ایناست تغییر هم نکرده.... بازی انلاین مخصوصا فوتبال اصلا نمیتونم بازی کنم...
چی کار میشه کرد؟؟؟ باید بسوزیم و بسازیم یا راه حلی هست؟؟؟؟؟؟

سرور کجاست ؟ IP ایش کجاست ؟
پینگ داخلی (‌داخل کشوری ) مشکلی نداره ولی پینگ خارجی اگر مشکلی در شبکه نباشه خیلی به سپنتا ربط نداره و دست مخابرات و دیتا هست که کدوم ISP رو به کدوم مسیر هدایت کنن
مثلا پینگ گوگل تقریبا 2-3 هفته پیش زیر 200 بود ( تقریبا 180 ) ولی الان 330 ...
متاسفانه کاری هم نمیشه کرد

Emad721

Registered User
لایک‌ها
67
ما صبا داشتیم با هر سروری که فیفا انلاین میزدیم (معمولا کشورا اروپایی من جمله فرانسه و انگلیس) زیر 200 بود... ولی پینگ داخلی من 240 ایناست...کلا تعطیله سپنتا....

sid

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان سپنتایی لطف می کنید وضعیت دانلود از تورنتتون رو اعلام کنید،وضع ما که افتضاحه:( پشتیبانی هم که درست جواب نمیده می خوام ببینم مشکل سراسریه:hmm:

koorosh-50

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا منم سپنتا دارم
مودم هم خودم خریدم همونtp-link td8811
20000تومان از مغازه خریدم
قطع نداشتم
فقط اینا از اول مشکل مخابراتی واسم درست کردن و مشکل تداخل پورت دارم یعنی اگه مودممو خاموش کنم برای اتصال دفعه بعد باید 7خان رستمو طی کنم و با پشتیبانی و ریست کردن پورت و یه مدت زمان صرف کردن مججد متصل بشم
اما اگه مودم خاموش نشه و 24 ساعته روشن باشه مشکلی نداره

seppeehr

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان سپنتایی لطف می کنید وضعیت دانلود از تورنتتون رو اعلام کنید،وضع ما که افتضاحه:( پشتیبانی هم که درست جواب نمیده می خوام ببینم مشکل سراسریه:hmm:

تورنت منم تعطیله! ولی باقی چیزاش خیلی خوبه!

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
اینجا (شیخ فضل الله) وضعیت تورنت خوب هست. رپیدشیر و سایر هم همینطور.
فقط یه چیزی, اگر سرویستون داره تموم میشه همین امروز,فردا زودتر شارژ کنید که اگر توی روزهای تعطیل اول عید کارتون به گیر خورد دیگه دستتون جایی بند نیست. تجربه شخصی دارم!

panda_biz

Registered User
لایک‌ها
24
کلا اشتباه شد!!
delete plz
:D

Taraneh935

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام...
لطفا منو در انتخاب یک سرویس adsl خوب راهنمایی کنید.
در حال حاضر از شرکت لایزر سرویس گرفتم.... 5 ماه اول خیلی خوب بود ولی الان سرعت دانلود افتضاحه.... سرعت من 256 و سرعت دانلودم گاهی اوقات به 10 هم میرسه.... هرچی هم بهشون میگم جواب درست و حسابی بهم نمیدن... معمولا 10 گیگ دانلود در ماه دارم... پیش شماره هم 6693 هست... ممنون میشم راهنمایی کنید.
در ضمن با تورنت بیشتر دانلود میکنم....
پ.ن: چه طوری میتونم سرعت واقعی اینترنتم رو بفهمم؟>

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
سلام...
لطفا منو در انتخاب یک سرویس adsl خوب راهنمایی کنید.
در حال حاضر از شرکت لایزر سرویس گرفتم.... 5 ماه اول خیلی خوب بود ولی الان سرعت دانلود افتضاحه.... سرعت من 256 و سرعت دانلودم گاهی اوقات به 10 هم میرسه.... هرچی هم بهشون میگم جواب درست و حسابی بهم نمیدن... معمولا 10 گیگ دانلود در ماه دارم... پیش شماره هم 6693 هست... ممنون میشم راهنمایی کنید.
در ضمن با تورنت بیشتر دانلود میکنم....
پ.ن: چه طوری میتونم سرعت واقعی اینترنتم رو بفهمم؟>

سلام
من 256 سپنتا دارم و راضی هستم.
فقط موضوع اینجاست که همه چیز بر می گرده به منطقه مخابراتی. مثلا اینجا (شیخ فضل الله) خوب هست و مشکلی نداره. سرعت دانلود همون 25 هست (رپیدشیر,مستقیم) و تورنت هم وضعیتش بستگی داره,اگر خوب باشه خوب هم میگیره. سایر موارد هم مطلوب هست. اما شما باید کسی رو پیدا کنید که منطقه مخابراتیش با شما یکی باشه. سایت BandwidthPlace برای تست سرعت خوب هست.

tech911x

Registered User
لایک‌ها
1
تقریبا یک هفته است که هر روز مشکل داره
یا پینگ میره بالای ۴۰۰۰ یا کلا قطع میشه یا packet loss شدید داره :\
اونجا هم که کسی جواب گو نیست و فقط میگن از مخابراته !

فرشید

Registered User
لایک‌ها
122
منم مشکل پینگ دارم هر چند وقت یکبار پینگش میره بالا کاریشم نمیشه کرد باید صبر کرد معمولا خودش بعد از چند روز درست میشه

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سپنتا با اسکایپ مشکل نداره؟

tech911x

Registered User
لایک‌ها
1
چند روزیه که پینگ خوب شده ولی سرعت باز شدن صفحات خیلی خراب شده ...

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
سپنتا-شهرک غرب
وضعیت تورنت یه 2 روزیه زیر صفره

bardiarezaii

Registered User
لایک‌ها
1
سپنتا - مرکز جعفری - زعفرانیه

سرعت تورنت من قبلا 23-24 بود با 256 و اگرم مودم را خاموش روشن میکردم راحت وصل میشد.
2 هفته ای میشه که سرعت تورنتم شده 18-19 و مودم رو اگر خاموش کنم وصل شدنش با خداست.

زنگم که میزنی جوابها یکی از ایناست :

مودم رو خاموش کنید تا ما پورت رو ریست کنیم
خطتون نویز داره
ویندوزتون مشکل داره و ویروس دارین
از طرف مخابراته
شما فایل تست رو از سایت سپنتا بگیرین و سرعتش اگر خوبه مشکل از ما نیست، یکی نیست بگه من اینترنتو از شما نگرفتم که روزی 100 بار فایل تستتونو دانلود کنم :blink:

خلاصه پشتیبانی یعنی یک سری مزخرفات تکراری که ارتباط مستقیمی با آش کشک خاله جان داره

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
سپنتا - مرکز جعفری - زعفرانیه

سرعت تورنت من قبلا 23-24 بود با 256 و اگرم مودم را خاموش روشن میکردم راحت وصل میشد.
2 هفته ای میشه که سرعت تورنتم شده 18-19 و مودم رو اگر خاموش کنم وصل شدنش با خداست.

زنگم که میزنی جوابها یکی از ایناست :

مودم رو خاموش کنید تا ما پورت رو ریست کنیم
خطتون نویز داره
ویندوزتون مشکل داره و ویروس دارین
از طرف مخابراته
شما فایل تست رو از سایت سپنتا بگیرین و سرعتش اگر خوبه مشکل از ما نیست، یکی نیست بگه من اینترنتو از شما نگرفتم که روزی 100 بار فایل تستتونو دانلود کنم :blink:

خلاصه پشتیبانی یعنی یک سری مزخرفات تکراری که ارتباط مستقیمی با آش کشک خاله جان داره

نظر من راجع به سپنتا همیشه این بوده که تا وقتی که مشکلی نداری و سرویس وصل هست,همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش میره و آدم لذت میبره. همین که کوچکترین مشکلی پیش میاد,دیگه نه میشه به پشتیبانی امید داشت و نه به هیچ کس دیگه ای تو شرکت. مشتری رو رها می کنن به حال خودش.

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
منم هر وقت زنگ زدم بدون استثنا گفتن مشکل از مخابراته:D

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
رفقا سرعت دانلود 128 نامحدود سپنتا چنده ؟

مرسی

فرشید

Registered User
لایک‌ها
122
در حالت معمولی بین 12 تا 15 هستش

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
با درود

دوستان چند روز قطعی سپنتا زیاد شده و امروز هر نیم ساعت یک بار باید مودم رو خاموش و روشن کنم تا درست بشه آیا برای شما همین طور هست ؟

دوم اینکه من از سایت های www.4shared.com نمی تونم دانلود کنم و سرعت دانلود بین 2 تا حداکثر 5 هست و وسطش یهو قطع می شه هم چنین سایت http://rapidshare.com می خواستم بدونم شما هم هم چنین مشکلی دارید.

بالا