برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL شاتل

كيفيت ADSL شاتل را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

• Total voters
    557

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
سلام

من می خواستن اینترنت +adsl2 بگیرم و به من گفتن محدوده ما رو فقط شاتل پوشش میده و من هم بدون هیچ شناختی به سراغ شاتل رفتم و art2 رو سفارش دادم و گفتند تا 1 الی 2 هفته دیگه راه اندازی میشه.بعد با خودم گفتم نکنه که به درد نخور باشه و پشیمان بشم.
حالا از شما خواهشمندم که منو راهنمایی کنید و بگید چیزی که انتخاب کردم خوبه یا نه و به درد می خوره یا نه.تمام نیازهای من رو به عنوان یک کاربر خانگی جواب میده یا نه.و کلا بهم بگید این شرکت شاتل خوبه یا نه.

می خواستن بدونم سرویس دهی اونا چطوریه و اونایی که دارن رضایت دارند یا نه؟

خیلی ممنون میشم که زود جوابمو بدید چون ماهی رو هر وقت از آب بگیرم تازس:happy:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
جای تاپیک رو اشتباه زدی !
شاتل هرکی داشته ازش راضی بوده , نگران نباش , چیز خوبیه , تا دو سه روز دیگه هم میان وصل میکنن :D
تنها بدیش همین یخورده گرونیش هست .

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
شاتل هرکی داشته ازش راضی بوده , نگران نباش , چیز خوبیه , تا دو سه روز دیگه هم میان وصل میکنن :D

ببخشید جاشو بلد نبودم:blush:

ایول!!!

ببخشید یه سوال دیگم داشتم و اون اینه که ما 2 تا کامپیوتر داریم هر 2 می تونیم از اینترنت استفاده کنیم یا باید یه خط دیگه بگیریم؟ اگر میشه هر 2 تا کامپیوتر باید روشن باشن یا هر کس جداگانه می تونه استفاده کنه؟

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
ببخشید جاشو بلد نبودم:blush:

ایول!!!

ببخشید یه سوال دیگم داشتم و اون اینه که ما 2 تا کامپیوتر داریم هر 2 می تونیم از اینترنت استفاده کنیم یا باید یه خط دیگه بگیریم؟ اگر میشه هر 2 تا کامپیوتر باید روشن باشن یا هر کس جداگانه می تونه استفاده کنه؟
اگه شبکه بکنید , هردو میتونید از یه خط استفاده کنید .

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
اگه شبکه بکنید , هردو میتونید از یه خط استفاده کنید .

خودشون موقعی که برای نصب میان شبکه می کنن یا ما باید خودمون اقدام کنیم(که بلد نیستیم:(

درضمن اگه میشه بگید که هر 2 سیستم باید روشن باشن یا نه؟ منظورم اینه که فرقی نداره که مودم رو رو کدوم وصل کنیم؟

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
مودم به یکی وصل هست , این کامپیوتر میشه اصلی , حالا کامپیوتر اولی حتی اگه کامپیوتر دومی خاموش باشه کار میکنه قشنگ ,
ولی دومی چون از طریق اولی وصل میشه , باید کامپیوتر اولی روشن باشه .

کارت شبکه میخوای , کابل میخوای , باید بخری اینارو .

reloto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آيا سرعت اينترنت ADSL ربطي به نوع رابط(USBياethernet) داره؟

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62

دوست عزيز من نميدونم شما كدام مركز مخابراتي تشريف داريد كه از شاتل راضي هستيد.من بيش از يكسال هست كه مشترك شاتل هستم (به اجبار چون سرويس دهنده ديگري در مركز مخابراتي ما وجود نداره) و در اين يك سال و اندي يك اعصاب خوردكني كامل داشتم يعني كمتر ماهي بود كه اين مركز مشكل اساسي و اختلال قابل توجه نداشته باشه.قطعي هاي مكرر و طولاني...افت سرعت واضح و...در كنار تمام اين موارد شما قيمت بالا و محدوديت ترافيكي را هم داريد كه به نظر من با وجود قيمت بالا و محدوديت حجمي نتوانستند در مركز مخابراتي ما سرويس خوب و قابل قبولي را ارايه بدهند.در اين يكسال گذشته هم تا به امروز نميدونم اين مشكل چيه كه تا بحال حل نشده.
در هر صورت هر كسي تجربه خودش را از اين شركت بيان ميكنه و شما با جمع بندي موارد ميتوانيد بهتر تصميم بگيريد.من به شخصه براي تمام دوستان و بستگانم كه ميخواستند از شاتل سرويس بگيرند نگذاشتم اين كار را انجام بدهند و از سپنتا يا داتك براي آنها سرويس گرفتم و وقتي با هم صحبت ميكنيم و وضعيت سرويس من را ميبينند از اينكه نگذاشتم از شاتل سرويس بگيرند از من بسيار تشكر ميكنند.خلاصه سرويس ADSL من شده جك و خنده دوست و فاميل.چون اكثر اوقات مشكل داره.:blink: :blink: :blink:
حتي يك روز خواستم گوشي P990 را كه به قيمت 800000 هزار تومان خريداري كرده بودم از طريق اينترنت آپديت كنم وسط كار اينترتم به دليل ايجاد مشكل از طرف خود شاتل قطع شد و حساب كنيد كه ديگه گوشي روشن نشد و دردسرهاي بعدش....البته هم اين وضعيت خنده داره هم گريه.شما بودي چكار ميردي؟

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
دوست عزيز من نميدونم شما كدام مركز مخابراتي تشريف داريد كه از شاتل راضي هستيد.من بيش از يكسال هست كه مشترك شاتل هستم (به اجبار چون سرويس دهنده ديگري در مركز مخابراتي ما وجود نداره)

ما اولین ناراضی شاتل هستید که من دیدم!
من از سه تا مرکز مخابرات به شاتل وصل میشم و بسیارهم راضی هستم! :blink:
برعکس شما به همه توصیه میکنم شاتل بگیرن!
حالا شما بگو کدوم مرکزی اونجا به کسی توصیه نکنم آبروم بره! ;)

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
دوست عزيز من نميدونم شما كدام مركز مخابراتي تشريف داريد كه از شاتل راضي هستيد.من بيش از يكسال هست كه مشترك شاتل هستم (به اجبار چون سرويس دهنده ديگري در مركز مخابراتي ما وجود نداره)
خوب احتمالا شما اونقدر محل زندگیتون فاصله داره که هر سرویس دیگه ای هم میگرفتی باز همین مشکل برات وجود داشت .

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
ما اولین ناراضی شاتل هستید که من دیدم!
من از سه تا مرکز مخابرات به شاتل وصل میشم و بسیارهم راضی هستم! :blink:
برعکس شما به همه توصیه میکنم شاتل بگیرن!
حالا شما بگو کدوم مرکزی اونجا به کسی توصیه نکنم آبروم بره! ;)

مركز دانشگاه.از خودشون هم بپرسي اگر منصف باشند به شما خواهند گفت كه اين مركز يكي از بدترين مراكز بوده.

خوب احتمالا شما اونقدر محل زندگیتون فاصله داره که هر سرویس دیگه ای هم میگرفتی باز همین مشکل برات وجود داشت .

نه دوست عزيز فاصله ما تا مركز خيلي كم هست.خودشون هم تست كردند و فاصله بسيار مناسبه حتي اگر +ADSL2 هم نبود مشكلي ايجاد نميشد.اصلا مشكل اين مركز به مسايل ديگري مربوط بود كه ابتدا مخابرات طبق گفته خودشون همكاري نميكرد و بعد از حل شدن اون مشكل مشكلات خودشون شروع شد كه تا اواخر اسفند ماه هم ادامه داشت و بايد ببينيم اين مشكلات لاينحل تا چه زمان ميخواد ادامه پيدا كنه.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
مركز دانشگاه.از خودشون هم بپرسي اگر منصف باشند به شما خواهند گفت كه اين مركز يكي از بدترين مراكز بوده.

نه دوست عزيز فاصله ما تا مركز خيلي كم هست.خودشون هم تست كردند و فاصله بسيار مناسبه حتي اگر +ADSL2 هم نبود مشكلي ايجاد نميشد.اصلا مشكل اين مركز به مسايل ديگري مربوط بود كه ابتدا مخابرات طبق گفته خودشون همكاري نميكرد و بعد از حل شدن اون مشكل مشكلات خودشون شروع شد كه تا اواخر اسفند ماه هم ادامه داشت و بايد ببينيم اين مشكلات لاينحل تا چه زمان ميخواد ادامه پيدا كنه.
شما اولین نفر هستید که این مشکل رو دارید ,
من کلی از دوستام شاتل دارن , به هرکی هم که میخواد adsl بگیره شاتل رو معرفی میکنم .

birdy

Registered User
لایک‌ها
0
شاتل من یکی رو که بیچاره کرده.
یک سرویس Art5 گرفتم 87000 تومان ماهی! 32gig هم بیشتر نمیشه دانلود کرد!
چون من دو برابر این دانلود میکنم وهشتناک گرونه!
اما کیفیتش بینظیره !

ما ایرونیها هم که ماشااله هر بلایی سرمون بیارن اخ نمیگیم!
اونطرف 40 تا کانال تلویزیونی+ تلفون مجانی + Adsl 30MB/s
29,90 euro

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
شاتل من یکی رو که بیچاره کرده.
یک سرویس Art5 گرفتم 87000 تومان ماهی! 32gig هم بیشتر نمیشه دانلود کرد!
چون من دو برابر این دانلود میکنم وهشتناک گرونه!
اما کیفیتش بینظیره !

ما ایرونیها هم که ماشااله هر بلایی سرمون بیارن اخ نمیگیم!
اونطرف 40 تا کانال تلویزیونی+ تلفون مجانی + Adsl 30MB/s
29,90 euro
اره , منم قبلا گفتم , تنها عیبش گرونیشه !

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
دوستان من تو منطقه مرکز مخابراتی استقلال هستم که جردن و ولیعصر و فرشته رو پوشش میده.کسی می دونه اینجاها خوبه یا نه؟یعنی مشکل اون دوستمون رو اینجام داره یا نه؟

البته فعلا که همه چیز تعطیله و گفتن فعلا ما پورت نداریم. با کلی خواهش و التماس و پارتی بازی و .......... قرار شد 15 اردیبهشت بهمون بدن اینترنت پرسرعت رو.تازه تا اون موقع هم خدا بزرگه و معلوم نیست چی پیش میاد:(

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
شاید تهران اونطور باشه ولی تبریز الان یکسال که اعصاب منو خورد کرده
قبل از بهمن قطعی زیاد داشت اما بعد از بهمن درست شده و قطعی اصلاً نداره اما پینگش خیلی خیلی بالاست

zeus_titan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
اقا من میخوام برای اهواز ای اس ال بگیرم شاتل پوشش میده؟

enamoured1985

Registered User
لایک‌ها
1
تنها شركتي كه منطقه پاسداران تهران رو ساپورت ميكنه شاتله(البته داتك هم اضافه شده)
من با شاتل اسفند قرارداد بستم.الان كه ارديبهشت ماهه.هيچ خبري ازشون نيست.هر دفعه هم زنگ ميزنم وعده سرخرمن ميدن.يه بار گفتند آخر اسفند،يه بار گفت آخر فروردين...ولي هيچ خبري نشد.
گذاشتيم به حساب اينكه تا حالا تو مركز مخابراتي پاسدارانADSL نبوده و تازه ميخواد راه بيفته.
حالا معلوم نيست بعد اين همه،سرويسشون خوب باشه يا نه.

بالا