برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL فن آوا

soleimanian

Registered User
لایک‌ها
2
دوستانی که از شرکت فن آوا سرویس ADSL گرفته اند. نظر و تجربه خود را درباره خدماتی که این سرویس دهنده اینترنت پرسرعت ارائه می دهد بیان کنند.
اینکه از کدام سرویس آنها استفاده می کنند و از چه شهری یا مرکز مخابراتی هستید را نیز بیان کنید.
با تشکر

bigboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر نکنم کسی بره سمتش یه نیگا به قیمتاش بندازید
من خودم صبا نت و سپنتا و پارس آنلاین دارم قیمتها زمین تا آسمون فرق داره از سرویس اونها هم راضی هستم

coldplay_AFN

Registered User
لایک‌ها
4
منطقه6 زرتشت غربی تهران
سرعت 384
سرعت دانلود 26-36
2 ماهه گرفتم.تو این 2 ماه 1 بار قطع شد
قیمت 43000
بشتیبانی قوی
10 گیگ درماه

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
سلام
کسی سرویس 64 نامحدود معمولی فن اوا رو داره میخوام ببینم سرعتش چجوریاست

soleimanian

Registered User
لایک‌ها
2
تا اونجا که من اطلاع دارم فعلاً سرویس های نامحدود رو قطع کردند

bikhab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فن آوا دارم .
ببینید ، من کارم پشتبانیه و همیشه آنلاینم ، زیاد دانلود ندارم .
128 کارم رو راه می ندازه ، و ماهی حداکثر 2 گیگ دانلود دارم
با این تفاسیر ماهی 19 تومن ، قیمت عادلانه ایه .
در ضمن یک اکانت شب هم داره که از 2 تا 7 صبحه و 99% مواقع تا 10 صبح هم وصل میمنونه ، یعنی می تونید دانلود هاتون رو بزارید اون موقع.
سرویس ها اشتراکی هستند 1-8 اما با 128 شما 100% حداقل سرعت 12.5 کیلو بیت رو دارید که ساعت 4 - 5 صبح تا 17 بالا میره اما بطور متوسط سرعت 128 همیشه بین 12 تا 14 باقی می مونه و نه زیاد میشه و نه کم.
پشتینانی فوق العاده پاسخگویی دارن تو تهران که همه ایران رو ساپورت می کنن ، من حتی ساعت 3 صبح هم زنگ زدم و واسم لاک/آنلاک کردن .
کانکشن از نوع بریج هست و می تونید مستقیم به هاب وصل کنید و همه کلاینت ها آی پی می گیرن ، این در حالیه که کمتر سرویس دهنده ای این سرویس رو رایگان ارائه میده.
اما
به ضدت ضعف امنیت دارید تو شبکه . جالب اینه که عملا ورک گروپ های شبکه های داخلی با شبکه ای دی اس ال قاطی میشه تو یه ساعت هایی ( هیچ کس دلیلشو نمی دونه من به شدت پیگیری کردم ) و اگه حواستون نباشه می شه آی پی یک مودم رو پیدا کرد و اگه از سیستم آتوکانکت استفاده کرده باشه می شه اون مودم رو بعنوان gateway تعریف کرد و از طریق کانکشن یک نفر دیگه هم وصل اینترنت شد.

در کل اگه واسه تجارت استفاده می کنید و اهل دانلود نیستید و البته یکم هم از امنیت سر در میارید ، بهترین گزینه اینه .
نوسان سرعت تقریبا صفره .
سرویس نا محدود رو بستن ، و نگران هم نباشید ،با نا محدود های دیگر سرور ها هم عمرا بیشتر از ماهی 2.5 گیگ نمیشه دانلود کرد چون نوسان سرعت بین کاربران اشتراکی دارن.

cnn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من اطراف تهران هستم و فن اوا 64 دارم سرعت دانلودم متوسط 7 هست و توی این یک سال قطعی نداشتم فقط غروبها با افت سرعت مواجه ام تو این قطعی های اخیر هم کمی سرعتش پائین تر اومد
یه چیزی که هست و نمی دونم برای بقیه مشترکین هم هست یا نه فیلتر کردنشه
معمولا 5 6 ماهی دیرتر از بقیه سایتها رو فیلتر می کنه و الان یه چند روزیه که هیچ سایتی از سیاسی و اسرائیلی گرفته تا سایتهای س...سی فیلتر نیستند( گوش شیطون کر):p
قیمت اینجا ماهی 15 تومان هست
و جدیداً هم اعلام کردن برای اشتراک یک ساله مودم مجانی میدن
تازه گیها پارس آنلاین هم اومده اینجا که 64 رو ماهی 19 تومان میده(سر گردنه است دیگه)

amiralionline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.

اصفهان - مرکز فیض - 256k

دوستان لطف می کنید ببینید می تونید از live.irib.ir و www.iransima.ir استفاده کنید؟ من مشکلی که دارم اینه که فیلم ها رو نشون نمی ده! بهشون هم گفتم، ولی جواب درست حسابی نمی دن!

بعضی از سایت ها رو هم نمیاره! خودشون گفتن می تونن باز کنن، ولی برای من نمیاد!

*** که استفاده کنم، به راحتی این مشکلات حل میشه ولی سرعت میاد پایین

maryambanoo

کاربر فعال شبکه
کاربر فعال
لایک‌ها
1
بابا اين فن آوا خودش تاپيك داره ولي نميدونم چرا دوستان در هر تاپيكي كه دستشون ميرسه مسائل اين شركت را اونجا مطرح ميكنند. خوب فكر ميكنم يه دليلش اينه كه مدير محترم انجمن اين تاپيك را مثل بقيه تاپيكهاي سرويس دهنده ها بصورت برتر در بالا نگه نداشته و به همين خاطر هي ميره پايين و فن‌آوايي‌ها پيداش نميكنند

azadiphone

Registered User
لایک‌ها
1
قابل توجه مدير بخش شبكه
لطفا ناپيك فن آوا را اكتيو نگه داريد تا كاربران اين شركت هم بتوانند راحت اين تاپيك را يافته و نقطه نظرات خود را در همين تاپيك بگويند تا از پراكندگي پستهاي آنها در تاپيك هاي غير مرتبط كاسته شود

Last edited:

quazgaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تمام پستهای این کاربر به علت بیشعور بودن و زبان درازی اش حذف گردیده است، با عرض پوزش از همه کاربران گرامی

Last edited:

quazgaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تمام پستهای این کاربر به علت بیشعور بودن و زبان درازی اش حذف گردیده است، با عرض پوزش از همه کاربران گرامی

Last edited:

quazgaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Last edited:

quazgaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تمام پستهای این کاربر به علت بیشعور بودن و زبان درازی اش حذف گردیده است، با عرض پوزش از همه کاربران گرامی!

Last edited:

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
آقا جایی نیست بشه از این فناوا شکایت کرد؟
برید لیست قیمت ها رو ببینید:
http://www.fanava.com/adsl-prices.aspx

زیرش نوشته به روز رسانی :
چهارشنبه 29 خرداد 1387

بعد زنگ که میزنی میگن ما سرویس نامحدود نداریم !!
یعنی چی؟ مگه مملکت صاحاب نداره ؟ (خوب معلومه...)

تازه این رو ببینید:
در سرویس های جدید فن آوا ، مشترك درهر ماه فقط هزینه ثابت ماهیانه ، آبونمان مخابرات و هزینه دانلود را بر اساس میزان مصرف واقعی پرداخت نموده و نیازی نیست هزینه چیزی را كه مصرف نمی كند بپردازد. درضمن مانده پیش پرداخت مشتری بعنوان اعتبار جهت دوره های بعدی قابل استفاده بوده و با واریز مبالغ جدید ، اعتبار او افزوده می شود .

بلا نسبت مشتریان رو ... فرض کردن. البته ما که راضی ایم، ...

Last edited:

quazgaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تمام پستهای این کاربر به علت بیشعور بودن و زبان درازی اش حذف گردیده است، با عرض پوزش از همه کاربران گرامی!

Last edited:

quazgaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Last edited:

asemaneahvaz

Registered User
لایک‌ها
76
دوستان من میخوام اینترنت ماهواره ای استفاده کنم
و اجبارا بایستی send رو از طریق دایل آپ یا adsl انجام بدم
آیا این فن آوا از لحاظ send اطلاعات مشکلی نداره؟
(من دریافت اطلاعتشو لازم ندارم فقط send رو لازم دارم)

quazgaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Last edited:
بالا