برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
اگه اون 20 ریپل رو نگه نداره مطمعنا کنترل کیف پول دست خودتون نیست درست مثل اکسچنج ها که از یک پول با آدرس مشخص استفاده میکنن و تگ های کاربرها با هم فرق میکنه برای شناسایی تراکنش کاربرها.چون این یک پروتکل ثبت شده در شبکه ریپل هست و شامل همه کیف پول و آدرس های ریپل میشه!
من خودم شخصا ازین کیف پول استفاده کردم و راضی بودم.
https://forum.persiantools.com/threads/بررسی-و-تحلیل-بیتکوین،ارزهای-رمزپایه-و-سیستم-بلاکچین.828603/page-112#post-12354297
من نمیدونم چرا تا قیمت وحشتناک میره بالا همه دنبال یک کوین میرن به نظرم کار اشتباهیه تو مقاله ای که آقا تیام هم به اشتراک گذاشت جزو یکی از ده تا مورد اشتباهات رایج تریدرها هست :)

علی اقا شما در نهایت چیرو پیشنهاد میدید؟ حداقل هزینه و کارمزد

Miladdarren

Registered User
لایک‌ها
434
بله
درست میگید
منتها من اتریوم کلاسیک رو از اکسچنج به ولت اندروید اتریوم زدم که متاسفانه privat key نداره
پس تنها راهشه بهشون بگم پولو برگشت بزنن؟

چجوری راضیشون کنم؟

اقا الان قسمت پیگیری تراکنش های اتریوم تیک زدم این جوابو داده؟ http://help.gastracker.io/

You need to contract your wallet developers and ask how to export private key. Then import it into a wallet that supports ETC
See Open ETC address with MyEtherWallet

Ticket: https://help.gastracker.io/helpdesk/tickets/51

ممنونم
اکسچنج که فک نکنم برگشت بزنه.
مگه این که به ساپورت خود ولت ایمیل بزنی بگی etc رو انتقال بدن به ادرسی که بهشون میدی.البته نمیدونم این کارو بکنن یا نه.

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
بچه ها TRON الان 30% رشد داشته تو 24ساعت با اینکه اکثر شت کوین ریختن ada , nem, ripple ,....

tron در کل اینده داره؟ الان موقع خرید هستش؟

ممنونم

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
وقتی اشتباهی کردین یا بدبیاری آوردین به مشکلی برخوردین برای یه مدت از معامله دست بکشید. به مشکلای بدتری بر می خورین.
خودم دیشب تو
خرید بیت کوین/دلار ، فروش بیت کوین/یورو ، ویتدراو ناموفق اتریوم ، تبدیل بیت کوین به ریپل روی قیمت بالا. فرستادن ریپل به bitsane هم بدبیاری آوردم هم اشتباه کردم. اگه دیروز کاری نمی کردم و دست به بیت کوین نمی زدم الان روی 12 درصد سود بودم

این اکسچنجرها رو باید روز به روز چک کرد که مشکل نداشته باشه. تا پریروز از سایت bitasne ویتدارو داشتم چند دقیقه ای ارسال می کردن. امروز دو تا ویتدارو انجام دادم بعد چند ساعت هنوز رو حالت Pending هست. سایتا رو گشتم خیلیا مشکل دارن گفتن مقاله CNBC رو خوندن و کریپتو به اونجا انتقال دادن اما به بالانس اضافه نشده.

اگه کوین هام رو بفرستن رو 6 درصد ضرر هستم. ضرر جبران میشه اگر نفرستن هیچی پولم از دست رفته

Last edited:

latari

Registered User
لایک‌ها
86
کارمزد و قیمتش چجوریه؟
کارمزد نداره هرچی دلار پرفکت مانی بدی همون قدر بهت کویین میده قیمتاش هم خوبه تازه هرچی بیشتر خرید کنی بهت بیشتر تخفیف میده

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
کارمزد نداره هرچی دلار پرفکت مانی بدی همون قدر بهت کویین میده قیمتاش هم خوبه تازه هرچی بیشتر خرید کنی بهت بیشتر تخفیف میده
اقا فقط مشکلش اینه قیمت کوینارو بالا میزنه
مثلا من الان چک بیت کوین رو ۱۷۸۰۰ میزنه درصورتی که قیمتش ۱۶.۵۷۳ هستش
یا اتر هم همینطوره

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
وقتی اشتباهی کردین یا بدبیاری آوردین به مشکلی برخوردین برای یه مدت از معامله دست بکشید. به مشکلای بدتری بر می خورین.
خودم دیشب تو
خرید بیت کوین/دلار ، فروش بیت کوین/یورو ، ویتدراو ناموفق اتریوم ، تبدیل بیت کوین به ریپل روی قیمت بالا. فرستادن ریپل به bitsane هم بدبیاری آوردم هم اشتباه کردم. اگه دیروز کاری نمی کردم و دست به بیت کوین نمی زدم الان روی 12 درصد سود بودم

این اکسچنجرها رو باید روز به روز چک کرد که مشکل نداشته باشه. تا پریروز از سایت bitasne ویتدارو داشتم چند دقیقه ای ارسال می کردن. امروز دو تا ویتدارو انجام دادم بعد چند ساعت هنوز رو حالت Pending هست. سایتا رو گشتم خیلیا مشکل دارن گفتن مقاله CNBC رو خوندن و کریپتو به اونجا انتقال دادن اما به بالانس اضافه نشده.

اگه کوین هام رو بفرستن رو 6 درصد ضرر هستم. ضرر جبران میشه اگر نفرستن هیچی پولم از دست رفته

عموما اگر دیدیم که یه کوینی مثلا 80 درصد افزایش داشته و داره کم میشه مثلا شده 78 درصد اگر فروختیم و دیدیم شد 81 درصد بهتره نخریم

چون در اکثر موارد دیدم که از 81 درصد اومد روی 20 درصد و دو ماه طول کشیده تا همون قیمت قبلیش بشه

latari

Registered User
لایک‌ها
86
اقا فقط مشکلش اینه قیمت کوینارو بالا میزنه
مثلا من الان چک بیت کوین رو ۱۷۸۰۰ میزنه درصورتی که قیمتش ۱۶.۵۷۳ هستش
یا اتر هم همینطوره
فکر کنم اشتباه میکنید چون قیمتش با بقیه کویینها یکیه شاید قیمت فروش بیت کوین رو دارید میبینید توی چارتها اکثرا قیمت بیت کوین مظنه حساب نمیشه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
فکر کنم اشتباه میکنید چون قیمتش با بقیه کویینها یکیه شاید قیمت فروش بیت کوین رو دارید میبینید توی چارتها اکثرا قیمت بیت کوین مظنه حساب نمیشه
درست میگه. الان yobit با ایتکه قیمت هاش از همه جا بالاتره بیت کوین 17200 دلاره. فی دپوزیت هم 0 هست. اما اون اکسچنجر 17816 زده

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
من تبدیل پرفکت مانی رو به بیتو اتر زدم این قیمتی که گفتم نشون میاد که بالا گفتم.
شما چک کنید ببینید چند میزنه؟
راهش مگه غیراینه؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
changer

روی هر تبدیل کارمزد میگیره الانم برای تبدیل پرفکت به بیتکوین کارمزدش 10 درصده

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
عموما اگر دیدیم که یه کوینی مثلا 80 درصد افزایش داشته و داره کم میشه مثلا شده 78 درصد اگر فروختیم و دیدیم شد 81 درصد بهتره نخریم

چون در اکثر موارد دیدم که از 81 درصد اومد روی 20 درصد و دو ماه طول کشیده تا همون قیمت قبلیش بشه
دیشب مثلاً خواستم به خاطر بدبیاری ها و اشتباهات مکرر پولی که برای اکسچنج گذاشته بودم رو بدون سود/ضرر در بیارم بعدا ترید کنم. واسه همین ریپل قیمت بالا خریدم انتقال دادم به bitsane که قیمت بالاتر بقروشم و ضرر جبران شه. از شانس خوب من سرور bitsane مشکل داشت.

bitsane یه ساعت پیش تو فیس بوک پست زدن
We are happy to announce that we have finished installing new servers and now in the process of fine-tuning. A lot of issues, including withdrawals and website speed will be resolved in next 12 hours according to current processing speed (deposits and withdrawals queue is working hard sending and accounting funds).

انگار مقاله CNBC سرورهای bitsane رو پوکونده

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
من تبدیل پرفکت مانی رو به بیتو اتر زدم این قیمتی که گفتم نشون میاد که بالا گفتم.
شما چک کنید ببینید چند میزنه؟
راهش مگه غیراینه؟
چند وقت پیش یه پست زدم که چطور کریپتو کارنسی بخریم
قیمت اتریوم تو اکسچنجر ها با حساب کارمزد با دلار ادوکش اینطوری در میاد
yobit حدود 1071
wex حدود 1080
Exmo حدود 1050
livecoin حدود 1082 دلار

Last edited:

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
باز این بت کوین بلند شد همه رو ریخت به هم قدرتیه لعنتی

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
To receive this airdrop, in fact, you just need to download the Eidoo app on your device. It is free and available for both Android and iOS.

After downloading the app, you need to follow the wizard (enter your password, and complete the backup). This is a must if you want to receive the ETHLend airdrop.

Your Eidoo wallet can be empty, but it must be initialized by creating your password and completing the backup process.

In order to be eligible to for the LEND airdrop you just need to download the Eidoo app before January 10th 12 p.m. GMT, date on which the snapshot will be taken.

We will reveal the exact date of the airdrop next week. Stay Tuned

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
To receive this airdrop, in fact, you just need to download the Eidoo app on your device. It is free and available for both Android and iOS.

After downloading the app, you need to follow the wizard (enter your password, and complete the backup). This is a must if you want to receive the ETHLend airdrop.

Your Eidoo wallet can be empty, but it must be initialized by creating your password and completing the backup process.

In order to be eligible to for the LEND airdrop you just need to download the Eidoo app before January 10th 12 p.m. GMT, date on which the snapshot will be taken.

We will reveal the exact date of the airdrop next week. Stay Tuned
سلام
اگه امکان داره در موردش راهنمایی بفرمایید

بالا