برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
کد تایید رو ریست کن.اگر درست نشد

به پشتیبانی تیکت بزن.

کد تایید ؟

یه گزینه دارن برای انلاک اکانت که با گوگل فاکتور کار میکنه اون رو انجام میدم و میخوام لاگین کنم باز لاک میکنه

پشتیبانی هم که نه ایمیل جواب میده نه تویترشون

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
کد تایید ؟

یه گزینه دارن برای انلاک اکانت که با گوگل فاکتور کار میکنه اون رو انجام میدم و میخوام لاگین کنم باز لاک میکنه

پشتیبانی هم که نه ایمیل جواب میده نه تویترشون
پشتیبانیش ک خیلی مذخرفه من یه هفتس تیکت زدم جواب ندادن

8030

Registered User
لایک‌ها
465
برای من کد تاییدش با پین نیستش

یه ایمیل میفرسته کد توی اون ایمیل هستش باید اون رو بزنم
مال من موقع برداشت ارز فقط ایمیل تایید میخواد نه لاگین کردن.
اون گوگل فکتور رو هم حتما syncکن شاید داره کد اشتباه میده.تا حالا چند دفعه مال من از syncدر رفته.
برای syncگوشیت به نت وصل باشه و داخل برنامه گوگل فکتور برو تو setting ورو گزینش تاچ کن.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
مال من موقع برداشت ارز فقط ایمیل تایید میخواد نه لاگین کردن.
اون گوگل فکتور رو هم حتما syncکن شاید داره کد اشتباه میده.تا حالا چند دفعه مال من از syncدر رفته.
برای syncگوشیت به نت وصل باشه و داخل برنامه گوگل فکتور برو تو setting ورو گزینش تاچ کن.

sync هسش

من دیروز یه اکانت دیگه ثبت نام کردم توی اون ازم یه پین خواست وارد کردم دیگه موقع ورود همون پین رو ازم میخواد و روی اون اکانت گوگل فاکتور نیستش

روی اکانت اصلیم گوگل فاکتور فعاله وقتی میخوام وارد بشم یه پین ایمیل میکنه برام و گوگل فاکتور رو هم فقط موقع برداشت ازم میخواد

موقع لاک شدن اکانت ایمیل میومد گزینه آنلاک داشت این اخرین بار که این ایمیل اومد دیگه اون لینک هم کار نمیکنه و صفحه اصلی سایت باز میشه

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
sync هسش

من دیروز یه اکانت دیگه ثبت نام کردم توی اون ازم یه پین خواست وارد کردم دیگه موقع ورود همون پین رو ازم میخواد و روی اون اکانت گوگل فاکتور نیستش

روی اکانت اصلیم گوگل فاکتور فعاله وقتی میخوام وارد بشم یه پین ایمیل میکنه برام و گوگل فاکتور رو هم فقط موقع برداشت ازم میخواد

موقع لاک شدن اکانت ایمیل میومد گزینه آنلاک داشت این اخرین بار که این ایمیل اومد دیگه اون لینک هم کار نمیکنه و صفحه اصلی سایت باز میشه
فکر کنم مشکل از مرورگرت باشه فایرفاکس باهاش مشکل داره با کروم برو

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
فکر کنم مشکل از مرورگرت باشه فایرفاکس باهاش مشکل داره با کروم برو

امیدوارم خدا رحم کنه و مثل بیترکس نشه فقط

با مرورگر موزیلا میرم من کروم رو تست میکنم

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
کش مرورگراتو پاک کن حواست باشه هرچی پسوورد داشت باشی و تیک سیو زده باشی پاک میشه از اول باید پسوورد وارد کنی
شاید add on نصب کردی که به اون گیر میده

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
کش مرورگراتو پاک کن حواست باشه هرچی پسوورد داشت باشی و تیک سیو زده باشی پاک میشه از اول باید پسوورد وارد کنی
شاید add on نصب کردی که به اون گیر میده

من یه ادبلاکر دارم و 3 تا هم برنامه جلوگیری از ماین
d4a.JPG

مشکل اینجاست که یه بار که با VPS هم رفتم بعد یکی دو دقیقه لاک کرد

Last edited:

Miladdarren

Registered User
لایک‌ها
434
کریپتوپیا مشکلات فنی داره ولی حداقل دزد نیست.
پشتیبانیش هم من دو دفعه تیکت زدم بعد از دو روز جواب دادن.
واقعا درسته
بین اکسچنج ها فقط این کریپتوپیا هستش که میتونی تا قرون آخر کوین هاتو خرید و فروش کنی و از حسابت برداشت کنی.
بقیه یا فی زیاد میگیرن یا محدودیت مقدار میزارن

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,512
gdax 9300ttc
hitbc 9291
wex 9500

wex فی دپوزیت رو کم کرده

--------------
اونایی که دیروز داشتن رو 7600 می فروختن الان چکار می کنن؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
قیمت اولیه ارز رمزنگاری‌شده ونزوئلا با نام پترو، ۶۰ دلار تعیین شد

ارز رمزنگاری‌شده با پشتوانه نفت کشور ونزوئلا به نام پترو، با ارائه وایت‌پیپر رسمی ارز خودش، یک گام دیگر رو به جلو برداشت. این وایت‌پیپر به طور رسمی توسط رئیس جمهور امضا شده است و در نهایت برای انجام بررسی‌هایی در دسترس قرار گرفته است. به دنبال ارائه این وایت‌پیپر، ارز پترو قرار است که در ICO با قیمت ۶۰ دلار به فروش برسد.

دی ماه بود که دولت ونزوئلا در بیانه‌ای خبر از راه‌اندازی یک ارز رمزنگاری‌شده با پشتوانه ۵.۳ میلیارد بشکه نفت داد و برنامه‌ای که دولت برای در پیش فروش کردن ارز پترو در ۲۰ ماه فوریه، در راستای کنترل تورمی است که در کشورهای دارای نفت بسیار رایج است.

البته انتظارها بر این است که فروش توکن پترو در عرضه اولیه ارزهای رمزنگاری‌شده (ICO) فروش به مراتب بزرگتری نسبت به Filecoin، Tezos، EOS و حتی تلگرام باشد. اگر بخواهیم خیلی دقیق و واضح بیان کنیم، ممکن است ارزش به‌دست‌آمده در ICO پترو برابر با مجموع درآمدی است که در ICO سال گذشته به دست آمد.

خالق پترو با تاکید بر اینکه پترو هیچ شباهتی به ترفند پانزی نخواهد داشت گفت: «ارز پترو به سرمایه‌گذاران فرصت ورود به بازار دارایی رمزنگاری‌شده را می‌دهد و این فرصت را با یک ابزار دارای ارزش ذاتی که امن‌تر، پایدارتر و حساس به انجام تجزیه‌وتحلیل‌های اساسی است و از آنجایی که چنین ارزی به یک صنعت گسترده متصل است بنابراین برای انجام تراکنش‌های بزرگ‌تر و حتی به‌عنوان ذخیره ارزش مورد استفاده قرار بگیرد.»

وایت‌پِیپر ICO ارز پترو یک سری ویژگی‌های اصلی دارد که به برخی از آن اشاره می‌کنیم:

حددو ۱۰۰ میلیون ارز PTR ایجاد خواهد شد و هرکدام به ۱۰۰ میلیون قسمت تقسیم می‌شوند. کوچکترین واحد پترو mene نام دارد که درواقع دومین زبان رایج در کشور ونزوئلا محسوب می‌شود.

در پیش فروش این ارز، تقریبا ۳۸.۴ درصد از توکن‌ها از ۲۰ فوریه در دسترس خواهد بود درحالی‌که ۴۴ درصد آن هم در ماه آینده در دسترس خواهند بود.

ارز پترو به‌عنوان یک استاندارد توکن اتریوم فعالیت می‌کند و روی DEXes قابل تبادل و تجارت خواهد بود و حتی ممکن است در لیست صرافی‌های بزرگ غیرآمریکایی نیز قرار بگیرد.
لینک : http://way2pay.ir/90126

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
یعنی تا 9500 اینا میره بعد سقوط. ..شاید اون چرخه تو چارت تکرار نشه (یکم رفته بالا بعد با سر خورده زمین). بره بالای 10000

یه بار به خط سقوطش حمله کرد و زیاد نتونست مانور بده یعنی خط A

به نزدیکی های B هم رسید ولی دووم نیاورد

خط C هم که کلا رویای دست نیافتنیه علل حساب

اصلا منطقی نیست که بیتکوین بعد از اینهمه سقوط بتونه توی یه روز بالای 15 درصد ریکاوری کنه

من پیشبینی میکنم تا اوایل مارس حرکت صعودی خاصی نکنه و همینطوری بره پایین صعود اصلیش هم از اول اوریل شروع بشه

84d6ad1.JPG

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,512
یه بار به خط سقوطش حمله کرد و زیاد نتونست مانور بده یعنی خط A

به نزدیکی های B هم رسید ولی دووم نیاورد

خط C هم که کلا رویای دست نیافتنیه علل حساب

اصلا منطقی نیست که بیتکوین بعد از اینهمه سقوط بتونه توی یه روز بالای 15 درصد ریکاوری کنه

من پیشبینی میکنم تا اوایل مارس حرکت صعودی خاصی نکنه و همینطوری بره پایین صعود اصلیش هم از اول اوریل شروع بشه

مشاهده پیوست 1055005
خط A ساپورت هاس درسته؟
از چارت زیاد سر در نمیارم. خط B و C چیه؟

---

لایت کوین خوب رشدی کرده. 25 درصد از همه کوین های رده بالا بیشتر. زدکش و اتریوم 12 درصد.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
خط A ساپورت هاس درسته؟
از چارت زیاد سر در نمیارم. خط B و C چیه؟

---

لایت کوین خوب رشدی کرده. 25 درصد از همه کوین های رده بالا بیشتر. زدکش و اتریوم 12 درصد.
خط B خط رشد بیتکوین هستش خط A , C مسیر سقوط بیتکوین

بیتکوین نیاز به یه شیب خوب داره برای صعود و زدن قیمت 25K

135.JPG

بالا