برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
ولی خدایی من یکی موندم تو کار اینا، فکر میکنن با پرفکت مانی و ... ملت سرمایه هاشون رو از کشور خارج می کنن؟
وضعیت مملکت نشون میده چقدر فهم و شعور دارن :general509: خودشون با فک وفامیل که سر چاه نفت در حال چپاول هستن (بدتر از قوم مغول) بقیه مردمم مهم نیستن چون عرب و هندی زاده نیستن

satansilent

Registered User
لایک‌ها
81
با اینترنت شاتل نمیتونم وارد binance بشم باید از ضد هیتلر استفاده کنم...این چه جهنمی بود که ما بدنیا اومدیم هر روز وضع بدتر از دیروز میشه...حتما پله بعدی قطع اینترنت هستش و باید تا زمانیکه اینترنت رایگان بفرستن بمونیم تو خماری!

این nano هم که بالا بیا نیست 40 روزه خریدم تا نزدیکی هایی که خریدم میره باز بر میگرده پایین اما بالاتر نمیره تا ردش کنم.

abc.abc

Registered User
لایک‌ها
84
با اینترنت شاتل نمیتونم وارد binance بشم باید از ضد هیتلر استفاده کنم...این چه جهنمی بود که ما بدنیا اومدیم هر روز وضع بدتر از دیروز میشه...حتما پله بعدی قطع اینترنت هستش و باید تا زمانیکه اینترنت رایگان بفرستن بمونیم تو خماری!

این nano هم که بالا بیا نیست 40 روزه خریدم تا نزدیکی هایی که خریدم میره باز بر میگرده پایین اما بالاتر نمیره تا ردش کنم.
سلام
بایننس رو چک کردم برای من باز میشه (شاتل)

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
با ipایران جایی نرید

یه فیلتر شکن پولی بخرید که ip ثابت بده از اون استفاده کنید

من یه اکانت توی okex داشتم البته خالی بود امروز اشتباهیی با ip ایران رفتم بسته شد الان ازم kyc میخواد

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
سلام
درسته، تایید میکنم

ولی خدایی من یکی موندم تو کار اینا، فکر میکنن با پرفکت مانی و ... ملت سرمایه هاشون رو از کشور خارج می کنن؟
1000000 مدل سیستم و راه انتقال پول هست تو همین نت

خوشبختانه ما پولی نداریم که خارج کنیم :D
تا آخرش همینجا می مونیم :)

همین پرفکت مانی رو میشه با قند شکن باهاش کار کرد ;)

اكثر سايتهاي تبديل به ريال يا فيلتر شدن يا خريد پرفكت ماني نمي كنن. فقط فروش ( احتمالا دارن موجودي پرفكتشون رد مي كنن ) .
حالا با اين شرايط آيا ميشه به تريد ادامه داد يا نه؟ وقتي تبديل به ريال نباشه.
آيا ميشه براي مبالغ بالا از سويفت پرفكت ماني استفاده كرد؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
با ipایران جایی نرید

من یه اکانت توی okex داشتم البته خالی بود امروز اشتباهیی با ip ایران رفتم بسته شد الان ازم kyc میخواد
بینانس وضعیت چجوریه همه کوینام اونجاست

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
اكثر سايتهاي تبديل به ريال يا فيلتر شدن يا خريد پرفكت ماني نمي كنن. فقط فروش ( احتمالا دارن موجودي پرفكتشون رد مي كنن ) .
exchanging که فروش نداره و فقط خرید داره

satansilent

Registered User
لایک‌ها
81
binanceبرای من درست شد نمیدونم چرا 2 روز بود که فقط با ضد هیتلر میشد برم....هر روز یه بلایی سر این port ها میارن.

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
exchanging که فروش نداره و فقط خرید داره

آيا با سايت xchanger.ir كار كرديد؟ ظاهرا نظرات مشتريان فيك و قلابي هستش.

منظورم بيشتر رو اين موضوعه كه حالا با اين شرايط آيا ميشه به تريد ادامه داد يا نه؟ براي تبديل به ريال به مشكل برنمي خوريم؟

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203

سلام

من خودم تا به حال با پرفکت مانی کار نکردم،
ترید رو که فکر نکنم بتونند جلوش رو بگیرین، راحت میشه کریپتو به ریال یا ریال به کریپتو کار کرد، کلی سایت رو نت ریخته.
سویفت پرفکت مانی رو لطفا دوستان جواب بدند، بنده اطلاعاتی در موردش ندارم.

Last edited:

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
با ipایران جایی نرید

سلام عزیز

کاملا موافقم، این ایرانی بودن هم برا ماها مشکلی شده که ظاهرا ازش نمی تونیم خلاص شیم

دوستان شدیدا مراقب این Exodus هم باشید، جدیدا قسمت چنج کوین هاش رو برای ما ایرانی ها بسته، هر لحظه ممکنه کل حساب رو با پولای داخلش کلا برای همیشه مثل بیت تریکس برای ما ایرانی ها ببنده.

هر چی روش دارین فعلا منتقل کنید رو والتهای اختصاصی خود کوین ها، تا بعد ببینیم بعدش چی پیش می یاد، این ترامپ لعنتی بد خوابی برا ایران دیده.

abc.abc

Registered User
لایک‌ها
84
سلام عزیز

کاملا موافقم، این ایرانی بودن هم برا ماها مشکلی شده که ظاهرا ازش نمی تونیم خلاص شیم

دوستان شدیدا مراقب این Exodus هم باشید، جدیدا قسمت چنج کوین هاش رو برای ما ایرانی ها بسته، هر لحظه ممکنه کل حساب رو با پولای داخلش کلا برای همیشه مثل بیت تریکس برای ما ایرانی ها ببنده.

هر چی روش دارین فعلا منتقل کنید رو والتهای اختصاصی خود کوین ها، تا بعد ببینیم بعدش چی پیش می یاد، این ترامپ لعنتی بد خوابی برا ایران دیده.
سلام دوست عزیز
ممنون برای اعلام خبرتون
اما یکی میگفت پریویت کی ها رو روی سرور خودش ذخیره نمیکنه
در این حالت اگر نرم افزار رو ببنده شما پریویت کی رو دارین و میتونین ی جای دیگه ایمپورتش کنید
اگر پریویت ها رو خودشون داشته باشن (که در این حالت باید خیلی هم ساده هک بشه) در این حالت باید حسابها رو خالی کنن و بسته شدن در کار نیست

vbd

Registered User
لایک‌ها
948

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
سلام

من خودم تا به حال با پرفکت مانی کار نکردم،
ترید رو که فکر نکنم بتونند جلوش رو بگیرین، راحت میشه کریپتو به ریال یا ریال به کریپتو کار کرد، کلی سایت رو نت ریخته.
سویفت پرفکت مانی رو لطفا دوستان جواب بدند، بنده اطلاعاتی در موردش ندارم.

شما با سايت xchanger.ir كار كرديد؟ ميشه بهش اطمينان كرد؟

amirsarab3

Registered User
لایک‌ها
328
بزرگواران ریزش پرفکت ادامه پیدا میکنه ؟ از 6700 رسید به 5900

کسایی ک کوین کار نمیکنن و مثل ما فقط دلاری کار میکنن به شدت ضرر کردن چون ما این اواخر ک داشت تصاعدی میرفت بالا حسابامونو تا خرخره پر کردیم ک داره میره روی 10 تومن ! الان به شدت ضرر دادیم

Last edited:

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
سلام دوست عزیز
ممنون برای اعلام خبرتون
اما یکی میگفت پریویت کی ها رو روی سرور خودش ذخیره نمیکنه
در این حالت اگر نرم افزار رو ببنده شما پریویت کی رو دارین و میتونین ی جای دیگه ایمپورتش کنید
اگر پریویت ها رو خودشون داشته باشن (که در این حالت باید خیلی هم ساده هک بشه) در این حالت باید حسابها رو خالی کنن و بسته شدن در کار نیست

سلام
اصولا پرویت کی باید فقط رو خودش کار کنه، معنی نداره پراویت کی رو بشه جای دیگه استفاده کرد
من احتمال میدم در آینده باهاش به مشکل بر خواهیم خورد ما ایرانی ها

بهترین گزینه همین والتهای اختصاصی خود کوین ها و کیف پولهای سخت افزاری مثل لدجر نانو اس هست.

کلا همه چی دست خودشون هست، راحت می تونند پولامون رو بزنند حسابای خودشون و کیف پولمون رو خالی کنند، آخرش هم دستمون به جایی نخواهد رسید.

Last edited:

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
شما با سايت xchanger.ir كار كرديد؟ ميشه بهش اطمينان كرد؟

سلام

با اینجا کار نکردم، نمیدونم، راحت با یه مبلغ کم میتونید سایت رو امتحان کنید

ولی با اینجا کار کردم، کارش درسته و مطمئن

https://www.samxchange.ir

البته مسولیت خرید و فروش بر عهده ی خودتون هست.

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
بزرگواران ریزش پرفکت ادامه پیدا میکنه ؟ از 6700 رسید به 5900

کسایی ک کوین کار نمیکنن و مثل ما فقط دلاری کار میکنن به شدت ضرر کردن چون ما این اواخر ک داشت تصاعدی میرفت بالا حسابامونو تا خرخره پر کردیم ک داره میره روی 10 تومن ! الان به شدت ضرر دادیم

سلام

با این تعاریف شما فعلا بهترین کار اینه که به پولتون دست نزنید و برای آینده نگه دارید.

این کارا بهترین روش برای حفظ سرمایه هست تو این مملکت.

abc.abc

Registered User
لایک‌ها
84
سلام
اصولا پرویت کی باید فقط رو خودش کار کنه، معنی نداره پراویت کی رو بشه جای دیگه استفاده کرد
من احتمال میدم در آینده باهاش به مشکل بر خواهیم خورد ما ایرانی ها

بهترین گزینه همین والتهای اختصاصی خود کوین ها و کیف پولهای سخت افزاری مثل لدجر نانو اس هست.

کلا همه چی دست خودشون هست، راحت می تونند پولامون رو بزنند حسابای خودشون و کیف پولمون رو خالی کنند، آخرش هم دستمون به جایی نخواهد رسید.
بله اگه پریویت کی رو خودشون داشته باشن و کیف پولمون رو خالی کنند دیگه کاریش نمیشه کرد اما این دیگه میشه دزدی ، تحریم نمیشه
اما اگه فقط تحریم برنامه باشه چون پریویت کی رو داریم به سادگی برداشت می کنیم

بالا