برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
لیسک نانو دیگه وجود نداره

lisk hub هستش و lisk core که فکر میکنم توی core بشه ریوارد کسب کرد

من 1.5 ساله ark دارم و این قضیه رو نمیدونستم ، البته کوین زیادی از دست ندادم

من هم اشنایی با سیستم لیسک هاب نداشتم الان که گفتید نگاه کردم تو والت لیسک هاب لاگین بشید بعد سمت چپ بر روی دلگات delegate کلیک کنید وارد صفحه وت میشید و میتونید وت بدید به ازای هر 33 نفر که وت میدید 1 لیسک هزینه داره

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
لیسک نانو دیگه وجود نداره

lisk hub هستش و lisk core که فکر میکنم توی core بشه ریوارد کسب کرد

من 1.5 ساله ark دارم و این قضیه رو نمیدونستم ، البته کوین زیادی از دست ندادم

سلام جواد جان
خوبی؟

چرا لیسک نانو که هوز هست
اینم لینکش :
https://github.com/LiskHQ/lisk-nano/releases/tag/v2.0.0

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
من هم اشنایی با سیستم لیسک هاب نداشتم الان که گفتید نگاه کردم تو والت لیسک هاب لاگین بشید بعد سمت چپ بر روی دلگات delegate کلیک کنید وارد صفحه وت میشید و میتونید وت بدید به ازای هر 33 نفر که وت میدید 1 لیسک هزینه داره

به نظرم با 100 تا لیسک و ark نمیشه انتظار درامد خاصی رو داشت

لااقل ark که روزی 0.02 تا بیشتر نمیده که اونم کارمزد انتقالش 0.1 هستش

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
نه هرگز اولا که شما داخل والت دسکتاپ نگهداری میکنید ثانیا این سیستم کلا فرق داره اصلا هیچ ربطی به بیتکانکت نداره کوینهای سود ده زیادی وجود دارن نوع سود دهی بیتکانکت کلا جنبش فرق داشت اون یه هایپ بود . ضمنا مقدار سود دهی مثلا نئو بیتکوین نیست که از جیب بده یا دلار نیست که از جیب بده ور بشکنه کوین گس هست ک متعلق به خودشونه و در حقیقت روش استخراج فرق داره شما با سرمایه گذاری روی نئو میتونی کوین گس رو استخراج کنی اونم سالی 3.5 درصد برای 22 سال وقتی 22 سال به پایان برسه تمام گسها استخراج شده و دیگه گسی وجود نداره که به شما سود بده .

شما بیتکانکت که یه هایپ بود رو با نئو که از نظر سیستم بلوکچاین صدها بار قویتر و دارای کارایی باراها بیشتر از اتریوم هست مقایسه میکنید دوست عزیز

سلام
ممنون توضیحات

فقط چند تا سوال

1 - برای کسب گاس با نئو والتش همیشه باید باز باشه؟ یا موقع بسته بودن هم اضافه می کنه؟

2 - این در آمد زایی فقط 22 سال خواهد بود، بعدش دیگه تمومه؟ یعنی نئو و گاس تعطیل میشن یا دیگه فقط سود نمیده؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228

اقا جواد 50 تا ارک vote کنیم چقدر ماهیانه میده

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
سلام
ممنون توضیحات

فقط چند تا سوال

1 - برای کسب گاس با نئو والتش همیشه باید باز باشه؟ یا موقع بسته بودن هم اضافه می کنه؟

2 - این در آمد زایی فقط 22 سال خواهد بود، بعدش دیگه تمومه؟ یعنی نئو و گاس تعطیل میشن یا دیگه فقط سود نمیده؟

خواهش میکنم .
جواب سوال اولتون نیازی به باز بودن والت نیست کلا باز یا بسته سود میده فقط هر وقت والتو باز کنید رو سودی که بهتون داده کلیک کنید تا بعد از سه دقیقه ای وارد بالانستون بشه گاهی ممکنه شبکه مشکل داره نیاد تو بالانس و مثلا ممکنه فرداش باید اینکارو بکنید البته اجباری نیست و میتونید این حرکتو ماهی یه بار هم انجام بدید فرقی نداره به هر حال سودش رو میده .

سوال دومتون ببینید مثلا استخراج بیتکوین تموم بشه چی میشه ؟؟؟ هیچی فقط دیگه استخراج نمیشه از بین ک نمیره اینجام فقط دیگه استخراج به اتمام میرسه و همه 100 میلیون گس استخراج شده ولی نئو که از بین نمیره البته تا 22 سال اینده که معلوم نیست چی میشه ایا دنیا رو ارزهای رمزنگاری فرا گرفته یا نه خود بیتکوینم از بین رفته فقط پایان استخراج باعث پایان یافتن کوینی نمیشه

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283

به هر حال مفته مثلا برا 300 تا ارک من ماهی 2.2 ارک میده بهم تقریبا که برا اینده میتونه 2.2 پول خوبی باشه بسته به افزایشش در اینده .
من به این ghostfaceuk رای دادم سود به صورت هفتگی میاد رو کوینایی که دارید نیاز به انتقال نداره خود به خود هفتگی میاد تو والتتون روی همون 100 تا که دارید چون هزینه ای نداره راحته دردسرم نداره یه وت بدید و ولش کنید به امن خدا هزینشم یه ارک هست .

در مورد لیسک اونم اگر 100 تا دارید خوب اگر بتونید به سقف درامد 21 درصد برسید خوب میشه 21 لیسک در سال که اگر فرضا لیسک در اینده بشه 100 دلار یا 200 دلار خوب انگار سالیانه بیش از 2 هزار دلار سود گرفتید مفت مفت که اونم بد نیست دلارم که 2 هزار تاش الان تو ایران بالای 25 میلیون تومن میخرن
اگرم حوصصله ندارید میتونید به این لییست 33 نفره وت بدید و ولش کنید:
https://pool.liskgdt.net/members
ضرر نداره هزینش 1 لیسکه به هر حال اینده کوینا معلوم نیست قیمتشون چند باشه ما نباید به حال نگاه کنیم

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
به هر حال مفته مثلا برا 300 تا ارک من ماهی 2.2 ارک میده بهم تقریبا که برا اینده میتونه 2.2 پول خوبی باشه بسته به افزایشش در اینده .
من به این ghostfaceuk رای دادم سود به صورت هفتگی میاد رو کوینایی که دارید نیاز به انتقال نداره خود به خود هفتگی میاد تو والتتون روی همون 100 تا که دارید چون هزینه ای نداره راحته دردسرم نداره یه وت بدید و ولش کنید به امن خدا هزینشم یه ارک هست .

در مورد لیسک اونم اگر 100 تا دارید خوب اگر بتونید به سقف درامد 21 درصد برسید خوب میشه 21 لیسک در سال که اگر فرضا لیسک در اینده بشه 100 دلار یا 200 دلار خوب انگار سالیانه بیش از 2 هزار دلار سود گرفتید مفت مفت که اونم بد نیست دلارم که 2 هزار تاش الان تو ایران بالای 25 میلیون تومن میخرن
اگرم حوصصله ندارید میتونید به این لییست 33 نفره وت بدید و ولش کنید:
https://pool.liskgdt.net/members
ضرر نداره هزینش 1 لیسکه به هر حال اینده کوینا معلوم نیست قیمتشون چند باشه ما نباید به حال نگاه کنیم

چه میشه گفت
من ark هام رو وقتی 8 دلار بود هم نفروختم وگرنه الان چند برابر کرده بودم

حتی برای ووت هم نذاشتم همینطوری توی والت افتاده بودن

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
سلام
کریپتوپیا ایران را تحریم کرده یا برنامه ای برای تحرم کردن داره ؟؟؟؟؟؟ریسکش بالاست خالی کنیم؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام
کریپتوپیا ایران را تحریم کرده یا برنامه ای برای تحرم کردن داره ؟؟؟؟؟؟ریسکش بالاست خالی کنیم؟

از شانس یکی دوزه نمیدونم والت هاشون خراب شده یا هک شدن خلاصه درگیر هستن

در مورد تحریم ایران چندبار گفتن انجام نمیدیم ولی من مطمئن نیستیم
اگر kyc کردید یا با ip ایران لاگین داشتید هر چقدر که میتونین خارج کنید اموال رو

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
به نظرم اتفاقی شبیه ماههای پایانی 2017 داره میفته :general406:

ali700

Registered User
لایک‌ها
35
سلام بچه ها یه صرافی معتبر معرفی میکنید که هنوز ایرانا تحریم نکرده باشه

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام مجدد
به نظرتون خرید bat روی 3400 ساتوشی مناسبه؟ کوتاه مدت.....
بنظرم الان هم قیمت خیلی خوبی برای خرید داره
شاید روی 0.18 بیاد ولی نمیتونم قطعی بگم
من باشم الان میخرم

بالا