برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
یه حسی بهم میگه افزایش قیمت بیت و ارزهای دیگه از این هفته شروع میشه! گام به گام مثل دسامبر 2017! نزدک 45 روز دیگه جواب نهایی رو میده. یاد CBOE افتادم که قبل از تایدش بیت رسید به 19000.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
Gas عصبانی شد، فاندای خاصی داشته؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
فردا (18 فوریه) صرافی کوکوین (KuCoin) میخواد به نسخه 2 آپگرید کنه حدود 14 ساعتی هم از دسترس خارج میشه احتمالا kcs بکشه بالا

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
این private key رو داشته باشیم اگه والت ترکید (تحریم یا بسته شدن یا هر چی)، میتونیم به کوین هامون دسترسی داشته باشم؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
این private key رو داشته باشیم اگه والت ترکید (تحریم یا بسته شدن یا هر چی)، میتونیم به کوین هامون دسترسی داشته باشم؟

اگه یه نسخه از PrivateKey رو ( سرور اصلی ) کپی نکنه ( برای دزدیدن ) آره، هر جا خواستید میتونید ایمپورت کنید.

prominer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان چند وقته یه اکسچنج پیدا کردم باهاش دارم کار میکنم و ترید میزنم با ایرانم مشکل نداره حتی ریال هم داره واحد پول:general609:!! خواستین لینکشو براتون میفرستم فقط قول بدین با لینک من ثبت نام کنید آخه خودتون که میدونید!!!:D

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
سلام دوستان چند وقته یه اکسچنج پیدا کردم باهاش دارم کار میکنم و ترید میزنم با ایرانم مشکل نداره حتی ریال هم داره واحد پول:general609:!! خواستین لینکشو براتون میفرستم فقط قول بدین با لینک من ثبت نام کنید آخه خودتون که میدونید!!!:D
کاربر تازه وارد با یه پست جسارت نباشه ولی مشکوکه لینکتونو بزارید تو تایپیک تا بررسی بشه

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
خیلی ببخشید ولی شما روز اول عضو شدید واسه شروع 495 نوشته داشتید؟
من عذر خواهی کردم که جسارت به شخص شما نباشه. ولی به هر حال با توجه به قانون این کار باید همه چیز موشکافی بشه و اثبات اعتماد بشه وظیفه همه کاربران از جمله شخص خود شماست که مشکوک باشید به هر سایتی تا اثبات بشه ک مورد اعتماده که خدایی ناکرده کسی ضرر نکنه .
اگر لطف کنید لینک رفرالتونو بزارید که علاوه بر بررسی در صورت مناسب بودن عضو بشیم استفاده کنیم با استفاده از لینک عضویت شما تشکری هم بابت معرفی شده باشه ممنون

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
قوانین تاپیک:
1)گذاشتن لینک رفرال ممنوعه
2)لینک و معرفی سایت های پانزی و هایپ ممنوع
3)بحث های حاشیه ای و اسپم که ربطی به موضوع کریپتو کارنسی و بیتکوین و بلاکچین ندارن ممنوع
4)کاربران مراقب فایلهای مخرب و لینک های فیشینگ باشن
5) دوستان عزیز لطفا تا حد امکان از سوالات تکراری پرهیز کنین و با یه سرچ تو تاپیک شاید به جواب سوالتون برسید
6)هر نوع خدمات و معرفی محصولات مرتبط با بیتکوین و کریپتو آزاد است
7)دوستان این نکته رو در نظر بگیرید که این بازار دارای ریسک بالا و نوسانات شدید هست،حتما با شناخت کامل وارد این بازار شید.
8)از هر والت و اکسچنجی استفاده نکنید و روی هر ICO و کوینی سرمایه گذاری نکنید،با مطالعه و بررسی های لازم عمل کنید.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

prominer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من عذر خواهی کردم که جسارت به شخص شما نباشه. ولی به هر حال با توجه به قانون این کار باید همه چیز موشکافی بشه و اثبات اعتماد بشه وظیفه همه کاربران از جمله شخص خود شماست که مشکوک باشید به هر سایتی تا اثبات بشه ک مورد اعتماده که خدایی ناکرده کسی ضرر نکنه .
اگر لطف کنید لینک رفرالتونو بزارید که علاوه بر بررسی در صورت مناسب بودن عضو بشیم استفاده کنیم با استفاده از لینک عضویت شما تشکری هم بابت معرفی شده باشه ممنون
شما بزرگواری
بنده هم همانند شما این مسائل رو واقف هستم بهش و دوست ندارم کسی متضرر بشه
تو پیام اول هم عرض کردم هر کسی دوست داره بررسی کنه شرایط رو مناسب دونست فعالیت کنه
اگر هم از قوانین مطلع نبودم همان اول لینک رو قرار میدادم
به هر حال لینک رو تو پرو فایلم گذاشتم که به دور از حاشیه دوست داشتین رفرال شین
و اگر تمایل نداشتین هم بررسی کنید نوش جون تمام دوستای گلم
باز هم سوالی بود بنده در خدمتم
موفق باشید

بالا