برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
من 1/3 سفارشاتم پر شد
vet
oax
grs
blz
gochain
cmt
lsk
icx فعلا اینا رو خریدم

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
من 1/3 سفارشاتم پر شد
vet
oax
grs
blz
gochain
cmt
lsk
icx فعلا اینا رو خریدم
اقا جواد نظرت راجبه Cmt مثبت هستش؟ من link هام سر این دادم کلی برام ضرر شدش الانم که هی پایین میاد نتونستم ردش کنم بره رو 230 خریدم
برای نگهداری خوبه؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
اقا جواد نظرت راجبه Cmt مثبت هستش؟ من link هام سر این دادم کلی برام ضرر شدش الانم که هی پایین میاد نتونستم ردش کنم بره رو 230 خریدم
برای نگهداری خوبه؟
جز 10 کوین بالایی لیست CMC هیچ کوین دیگه ای رو نمیشه تایید کرد که مثلا تیمش میمونه یا ادامه میده یا برنامه داره و این مسائل
بخاطر همین نظر خاصی نمیتونم بدم
من با 800 تا شروع کردم و آوردمش تا 1500تا cmt

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
جز 10 کوین بالایی لیست CMC هیچ کوین دیگه ای رو نمیشه تایید کرد که مثلا تیمش میمونه یا ادامه میده یا برنامه داره و این مسائل
بخاطر همین نظر خاصی نمیتونم بدم
من با 800 تا شروع کردم و آوردمش تا 1500تا cmt
برای من تعدادش زیاده من الان حدود 15000 تا دارم ازش اگر link رو رد نکرده بودم و Cmt رو نگرفته بودم الان بالایه 300 دلار سود میکردم ولی الان تو ضرر هستم. لعنتی بالا هم نمیره هی میاد پایین Cmt از اونطرف link هی میره بالا :general208:
به Xsn هنوز امیدی هستش ؟ تو تیمشون یه ایرانی هم هستش

rezer

Registered User
لایک‌ها
428
منم همینطور.. دو ماه هر چی ترید کردم انگار فقط جبران ضرر بود، برگشتم سر خونه اول. امروز بهترین فرصت برای سود بود از دست رفت. ممکنه دیگه همچین فرصتی پیش نیاد.
بیشتر موجودیم رو تبدیل به ریال میکنم یا تو صندوق سرمابه گذاری میزارم (ماهی 2 درصد میده، حرص خوردن نداره) یا یه کار دیگه میکنم.
یکم می زارم با اون ترید میکنم. اون ضرر هم بده دیگه زیاد درد نداره d:
همه مون همینجوری هستیم. نتیجه سودهای ۳ درصدی و ضررهای ۱۰-۱۵ درصدی همین درجا زدن میشه.
چون به سود کم قانع هستیم و در برابر ضرر مقاومت می کنیم و سعی می کنیم ضرر را به سود تبدیل کنیم که اکثر مواقع نشدنی هست.

ببخشید کدوم بانک یا صندوق هست که ماهیانه ۲٪ سود میده ؟؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,448
همه مون همینجوری هستیم. نتیجه سودهای ۳ درصدی و ضررهای ۱۰-۱۵ درصدی همین درجا زدن میشه.
چون به سود کم قانع هستیم و در برابر ضرر مقاومت می کنیم و سعی می کنیم ضرر را به سود تبدیل کنیم که اکثر مواقع نشدنی هست.
بله یه stop loss هم برا خودمون در نظر نمی گیریم. مثلا بگیم 3 درصد پایین تر اومد فروش بزنیم تا بیشتر تو ضرر نره
ببخشید کدوم بانک یا صندوق هست که ماهیانه ۲٪ سود میده ؟؟

صندوق های مشترک ، پست یکی به آخر بازده چند تا شون رو نوشتم. صندوقای مختلط و سهامی به خاطر ریزش بورس منفی شدن. درامد ثابت تا 2 درصد داشتن.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
برای من تعدادش زیاده من الان حدود 15000 تا دارم ازش اگر link رو رد نکرده بودم و Cmt رو نگرفته بودم الان بالایه 300 دلار سود میکردم ولی الان تو ضرر هستم. لعنتی بالا هم نمیره هی میاد پایین Cmt از اونطرف link هی میره بالا :general208:
به Xsn هنوز امیدی هستش ؟ تو تیمشون یه ایرانی هم هستش

همین الان گفتم ه به هیچ کوینی 100درصد مطمئن نیستم
xsn هم ی کلاه برداری بیشتر نیستش به نظر من

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
Chinese are buying #NEO :cool:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
همین الان گفتم ه به هیچ کوینی 100درصد مطمئن نیستم
xsn هم ی کلاه برداری بیشتر نیستش به نظر من
عجبا چرا هر چی کوین جمع میکنیم اینجوری میشه اینو میگفتن با لایت کوین کار میکنه که
چه بد شانسی هستیم ها

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,448
بیت کوین باز داره میره بالا ؟؟ چند ساعت پیش 9300 بود تو لایو کوین با روبل، بیت کوین خریدم تو بایننس 9644 فروختم. بعد اومد رو 9400، گفتم عجب یه بار نزدیک سقف فروختم. الان میام میبینم تا 9813 هم رفته ههههه

این نئو چه بالا رفت 34 درصد بالا رفته.
لایت کوین هم خوب بالا رفت

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
بیتکوین احتمال داره شدید پامپ بشه.این روزها من رو یاد سپتامبر و اکتبر 2017 میندازه که همون موقع هم کلا هیچی تو بازار نداشتم الانم ندارم و رو 8200 همه رو کردم دلار.
نمیتونم ریسک کنم و بقدر کافی ضرر دادم تو این بازار .البته سودم کردم.
ترجیح میدم فعلا بکشم کنار نگاه کنم ببینم چه اتفاقی قراره بی افته.
کلا این نهنگها بلایی سر تریدرها میارن که اگه اعصابت از فولاد هم باشه بعد از 2 سال صبر تحملت تمام بشه و بفروشی و بعدش کار خودشون رو بکنن.

دوستان این نظر شخصی هست و به هیچ عنوان به کسی توصیه خرید نمیکنم ،امکان ریزش بیت هم وجود داره.
شما ک بیتکوین گلد داشتی دو سال پیش رو ضرر فروختی نباید میفروختی باید اینقد خرید میزدی که میانگینت بیاد پایین وقتی کوینی و خوب تلقی میکنید و تو گرونی خریدید اینقد بخرید تا میانگین بیاد پایین من 100 تا کیوتوم داشتم رو 20 دلار و 100 تا رو 11 دلار خریدم وقتی شد 1.5 الی 2 تا 3 هزار تا خرید زدم که میانگینم بیاد رو 2 دلار و سه دلار که دیگه وقتی شد 3 دلار برم رو سود البته تو نظرم فروش رو 100 دلاره 3 هزار تارو کمتر از 100 دلار نمیفروشم .
همیشه یه مقدار قابل توجهی رو قیمت مناسب کوین خوب انبار کنید برا اینده که تمام ضرراتون جبران بشه

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
شما ک بیتکوین گلد داشتی دو سال پیش رو ضرر فروختی نباید میفروختی باید اینقد خرید میزدی که میانگینت بیاد پایین وقتی کوینی و خوب تلقی میکنید و تو گرونی خریدید اینقد بخرید تا میانگین بیاد پایین من 100 تا کیوتوم داشتم رو 20 دلار و 100 تا رو 11 دلار خریدم وقتی شد 1.5 الی 2 تا 3 هزار تا خرید زدم که میانگینم بیاد رو 2 دلار و سه دلار که دیگه وقتی شد 3 دلار برم رو سود البته تو نظرم فروش رو 100 دلاره 3 هزار تارو کمتر از 100 دلار نمیفروشم .
همیشه یه مقدار قابل توجهی رو قیمت مناسب کوین خوب انبار کنید برا اینده که تمام ضرراتون جبران بشه

روش مارتینگل توی کریپتو بهتر از فارکس جواب میده اما باز هم ریسک خودش رو داره مخصوصا روی کوین های درپیت...

بیت کوین گلد، بیت کش میشه ازش سود گرفت اما اساسا به نظر من اسکم هستند و ریسکشون خیلی بالاست.

پ.ن: به نظر من بهترین کوینی که با روش خرید شما جواب میده ( بیت کوین هست ) اونم به شرطی که دلار پشت دست داشته باشی و بتونی خرید بزنی.

8030

Registered User
لایک‌ها
465
بیتکوین گلد حدود یک سال پیش همه رو فروختم رفتم رو ارزهای دیگه،این صحبتی که شما میکنی در مورد این بازار بنظرم در مورد بیتکوین جواب میده نه شتکوینی که از 400 دلار بشه 7 دلار.(بیتکوین گلد)

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
zil روی 63 فروختم و روی 53 خرید گذاشتم

vet هم روی 0.00000035 خرید زده بودم رفت روی 0.00000044 فروختم الان مجدد روی 40 خرید گذاشتم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,448
بیشتر موجودیم رو فروختم حدود 300 دلار گذاشتم برای ترید.
به نطرتون بازار صعودی هست یا نزولی؟ اگه نزولیه صبر کنیم پایین تر بیاد بعد خرید بزنیم. الان خرید بزنیم، نزولی باشه باز میریم تو ضرر و زحمات الکی برای جبران ضرر

نئو هم افتاد تو سراشیبی. امروز 6.2- درصد تغییر کرده

Last edited:

8030

Registered User
لایک‌ها
465
بیشتر موجودیم رو فروختم حدود 300 دلار گذاشتم برای ترید.
به نطرتون بازار صعودی هست یا نزولی؟ اگه نزولیه صبر کنیم پایین تر بیاد بعد خرید بزنیم. الان خرید بزنیم، نزولی باشه باز میریم تو ضرر و زحمات الکی برای جبران ضرر

نئو هم افتاد تو سراشیبی. امروز 6.2- درصد تغییر کرده
پامپ 3000 دلاری بیتکوین در کمتر از 24 ساعت قطعا یه هدفی پشتش بوده.این تزریق پول خیلی زیاد کار من و شما و چهار تا جوجه نهنگ نیست.
بنظرم رفتن بالا یا پایین اومدن مستقیم به رفتار هولدرها و تریدرها بستگی داره،چند تا پست قبلتر توضیح دادم.
مشکل اینه که وقتی یک کوه 20 هزار دلاری داخل تاریخ نمودار بیتکوین درست میشه خیلیها خیالات میلیاردر شدن و سود 10 برابری برشون میداره و این بازار کلا مثل شهری که زلزله توش اومده همه چی بهم میریزه.
نمودار قیمت بیتکوین از سال پیدایشش رو نگاه کن تا الان اطلاعات خیلی خوبی بهت میده.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,448
پامپ 3000 دلاری بیتکوین در کمتر از 24 ساعت قطعا یه هدفی پشتش بوده.این تزریق پول خیلی زیاد کار من و شما و چهار تا جوجه نهنگ نیست.
بنظرم رفتن بالا یا پایین اومدن مستقیم به رفتار هولدرها و تریدرها بستگی داره،چند تا پست قبلتر توضیح دادم.
مشکل اینه که وقتی یک کوه 20 هزار دلاری داخل تاریخ نمودار بیتکوین درست میشه خیلیها خیالات میلیاردر شدن و سود 10 برابری برشون میداره و این بازار کلا مثل شهری که زلزله توش اومده همه چی بهم میریزه.
نمودار قیمت بیتکوین از سال پیدایشش رو نگاه کن تا الان اطلاعات خیلی خوبی بهت میده.

دیروزم یکی از سایتها نوشته بود آیا انفجار قیمت شروع شده؟

تصور میکنم یا ریزش بزرگ داریم یا یه صعود گنده. ماه پیش، بیت کوین 4 روز تو کانال 10000بود یهو اومد کانال 7000.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
روش مارتینگل توی کریپتو بهتر از فارکس جواب میده اما باز هم ریسک خودش رو داره مخصوصا روی کوین های درپیت...

بیت کوین گلد، بیت کش میشه ازش سود گرفت اما اساسا به نظر من اسکم هستند و ریسکشون خیلی بالاست.

پ.ن: به نظر من بهترین کوینی که با روش خرید شما جواب میده ( بیت کوین هست ) اونم به شرطی که دلار پشت دست داشته باشی و بتونی خرید بزنی.
حرف شما درسته البته بیتکوین گلد ک خطریه بله ولی نئو و اتریوم و کوانتوم و اینا ما نباید به از بین رفتنشون فکر کنیم باید فکر کنیم مثلا اره تو 2020 الی 2021 اینا احتما 99 درصد باز یه حرکت وحشتناک میزنند و تو این یکی دو سال احتمال از بین رفتنشون خیلی خیلی پایینه شاید تو 5 سال اره ولی این یکی دو سال نه و چون صاحبانشونم شاید دنبال سود بالاترند احتمالا یه پامپ بزرگ دیگه رو مهمون کریپتو باشن با توجه به در نظر گرفتن این موارد ریسک رومیشه پذیرفت

بالا