برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

poverty

Registered User
لایک‌ها
437
اول غیر فعالش می کنی بعد دوباره فعال منتها این بار کد رو یه جایی ذخیره کن.
ممنون
الان خواستم غیر فعال کنم دو مرحله رفتم رسیدم به این مرحله تو شکل
این کد رو باید کجا وارد کنم یا چه جوری باید اسکن کنم؟
اگه همون private key رو نگه دارم وgoogle authenticator رو از گوشی پاک کنم دوباره با همین کد میتونم فعالش کنم؟
100.jpg

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
ممنون
الان خواستم غیر فعال کنم دو مرحله رفتم رسیدم به این مرحله تو شکل
این کد رو باید کجا وارد کنم یا چه جوری باید اسکن کنم؟
اگه همون private key رو نگه دارم وgoogle authenticator رو از گوشی پاک کنم دوباره با همین کد میتونم فعالش کنم؟
مشاهده پیوست 1154558
باید برای غیر فعال کردنش کد رو ک تو گوشیتونه و اینجا ازتون خواسته واد کنید و غیر فعالش کنید و تو گوشیتون اپیکیشنه مربوطه رو باز کرده و دلت کنید یا قبل از دلت کد جدید رو اسکن و وارد کنید و یه جا ذخیرش کنید کدی که بهتون میده ک در زمانهای از دست رفتن گوشیتون کدی ک ذخیره کردید رو به صورت دستی وارد اپلیکیشن کنید تا بازیابی بشه اکانت امنیتیتون همین

poverty

Registered User
لایک‌ها
437
باید برای غیر فعال کردنش کد رو ک تو گوشیتونه و اینجا ازتون خواسته واد کنید و غیر فعالش کنید و تو گوشیتون اپیکیشنه مربوطه رو باز کرده و دلت کنید یا قبل از دلت کد جدید رو اسکن و وارد کنید و یه جا ذخیرش کنید کدی که بهتون میده ک در زمانهای از دست رفتن گوشیتون کدی ک ذخیره کردید رو به صورت دستی وارد اپلیکیشن کنید تا بازیابی بشه اکانت امنیتیتون همین

ممنون
کدی که تو گوشی هست رو مرحله آخر خواسته
ولی قبلش باید این کد رو اسکن کنم یا اون کد خصوصی رو جایی وارد کنم که نمیدونم این مرحله چطوریه تو گوشی چیزی پیدا نکردم.

satansilent

Registered User
لایک‌ها
81
خوب ریسک این بازار خودش کم بود که قطعی اینترنت هم بهش اضافه شد اومدیم همون موقع که بالا رفت اینا زدن اینترنت رو قطع کردن ما چجوری بفروشیم؟
به exchange ها هم اعتمادی نیست که بخواییم از قبل براشون قیمت فروش بزاریم (احتمال هک شدنشون هست) :(
اگه اینترنت داشتیم...بهترین راه برای تبدیل کدوم مسیره..تبدیل کنیم به perfect money و webmoney بعد به این سایت های ایرانی بفروشیم یا چی؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,448
به نظرتون الان فرصت خرید هست یا نه باز ریزش میکنه، مثل دو سال پیش که اومد کانال 3000

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
چند تا آلت مخصوصا data توی بایننس پامپ شدن از ساعت 7 صبح شروع شد تحلیلگرها میگن ممکنه تا زیر 3000 بریزه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,448
وقتی پست زدم 6600 بود الان شده 7150 ... همین چند ساعت 10 درصد بالا رفته
سلام

خواستید بخرید فقط " خرید پله ای " .. یکجا ریسکش بالاست.
قیمت $ بالا بود نخریدم. $ رو 11000 فروختم ، 12000 بخرم!!!
چند تا آلت مخصوصا data توی بایننس پامپ شدن از ساعت 7 صبح شروع شد تحلیلگرها میگن ممکنه تا زیر 3000 بریزه
بعضیاشون هم چیز تشریف دارن به دروغ میگن قیمتا کاهش پیدا می کنه تا بقیه تو قیمت پایین خرید نزنن

poverty

Registered User
لایک‌ها
437
تو لیست ارزها دیدم این uni coin چقدر افزایش داشته:oops::oops:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
کسی این نامه بیترکس رو براش ارسال کرد ؟؟

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
دوستان نظرتون در مورد Hex چیه.یک دو روز دیگه میخواد بیاد فری هم میشه گرفت!

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
کسی این نامه بیترکس رو براش ارسال کرد ؟؟
من دیروز ارسال کردم صرافی okex رو هم معرفی کردم . امروز جواب دادن به okex واریز نمیکنن
صرافی coinex رو هم که دوستمون معرفی کردن اون هم مثل اینکه داره تعطیل میکنه
دیگه نمیدونم چی میمونه برای معرفی اگر گزینه ای میشناسید معرفی کنید

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
من دیروز ارسال کردم صرافی okex رو هم معرفی کردم . امروز جواب دادن به okex واریز نمیکنن
صرافی coinex رو هم که دوستمون معرفی کردن اون هم مثل اینکه داره تعطیل میکنه
دیگه نمیدونم چی میمونه برای معرفی اگر گزینه ای میشناسید معرفی کنید

binance چطور ؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
binance رو نمیدونم شاید بشه چون زیر نظر قوانین امریکا نیستش گویا. البته یدونه صرافی جدید باز کرده اونجا
منتها چون نوشته اسم اکانتت باید یکی باشه با بیترکس اونوقت باید وریفای کنی تو بینانس چون فقط اسم خالی نمیتونی وارد کنی . ولی تو okex میشد فقط اسم بدی با یه کشور
مگر اینکه همینطوری بفرستیم فرم هارو شاید شانسی بفرستن چون به نظرم امکان چک کردن مشخصات رو ندارن
اگر تست زدی به منم بگو

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
binance رو نمیدونم شاید بشه چون زیر نظر قوانین امریکا نیستش گویا. البته یدونه صرافی جدید باز کرده اونجا
منتها چون نوشته اسم اکانتت باید یکی باشه با بیترکس اونوقت باید وریفای کنی تو بینانس چون فقط اسم خالی نمیتونی وارد کنی . ولی تو okex میشد فقط اسم بدی با یه کشور
مگر اینکه همینطوری بفرستیم فرم هارو شاید شانسی بفرستن چون به نظرم امکان چک کردن مشخصات رو ندارن
اگر تست زدی به منم بگو

الان تو صرافی okex رو معرفی کردی اینا استعلام گرفتن از صرافی که ببینن اسم و فامیلت توی okex چی هستش ؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
الان تو صرافی okex رو معرفی کردی اینا استعلام گرفتن از صرافی که ببینن اسم و فامیلت توی okex چی هستش ؟
نمیدونم اینو برام فرستاده
Thank you for your submission. The withdrawal requested would be in violation of OKex's Terms of Service. After reviewing what you have provided, we regret to inform you we are unable to complete the requested withdrawal to OKex. If you would like to continue with this request, please review the requirements outlined in our original letter and submit a revised copy with an alternate exchange or hosted wallet service.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
نمیدونم اینو برام فرستاده
Thank you for your submission. The withdrawal requested would be in violation of OKex's Terms of Service. After reviewing what you have provided, we regret to inform you we are unable to complete the requested withdrawal to OKex. If you would like to continue with this request, please review the requirements outlined in our original letter and submit a revised copy with an alternate exchange or hosted wallet service.

binance رو تست کن

این نوشته okex قبول نکرده

بالا