برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
آیا بیتکوین نرخ 20000 دلار و بالاتر رو نشونه گرفته؟
نمودار بیت کوین بعد و قبل از نصف شدن پاداش ماینرها:
bitcoin-halving-price-usd-exchange-rate-values.jpg

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
بعضی وبسایت ها و کانال های خارجی و داخلی هستند که در ازای دریافت حق عضویت ویژه، سیگنال های روزانه خرید و فروش در اختیار اعضا قرار میدن. آیا کسی تجربه استفاده از چنین سرویس هایی رو داشته؟
نیازی نیست ماهانه 100 دلار بدید بیایید تو گروه ما رایگان سیگنال میدیم هیچ گروهی هم نیست که فک کنید سیگنال معجزه اسا میده همش مثل همه بیخود نرید ماهانه 100 دلار بدید هر جا عضو بشید سیگنالاش استاپ هم داره و فرقی نداره شما فقط میتونید با استفاده از سیگنالا خودتون یه استراتژیی در نظر بگیرید تا بتونید سود حداکثری بکنید و ضرر کمتر بشه

Last edited:

ReZaTaK7

Registered User
لایک‌ها
148
نیازی نیست ماهانه 100 دلار بدید بیایید تو گروه ما رایگان سیگنال میدیم هیچ گروهی هم نیست که فک کنید سیگنال معجزه اسا میده همش مثل همه بیخود نرید ماهانه 100 دلار بدید هر جا عضو بشید سیگنالاش استاپ هم داره و فرقی نداره شما فقط میتونید با استفاده از سیگنالا خودتون یه استراتژیی در نظر بگیرید تا بتونید سود حداکثری بکنید و ضرر کمتر بشه
چه ربطی به پست من داشت؟ :rolleyes:

دوستانی که سرمایـ هاشون رو بیترکس بلاک کرده بود مژده بدین پولا رو دارن واریز میکنن صرافی های مورد تایید بیترکس رو هم نوشتم توی این پست هرچی سریعتر اقدام کنید و کسایی هم که میشناسید بگید سریعآ پولاشونو پس بگیرن چون فقط تا دو هفته قبل از 11 اسفند وقت دارین تیکت بزنین چون تا این زمان مهلت دادن

آموزش آزاد سازی دارایی ;)

ReZaTaK7

Registered User
لایک‌ها
148
دقت کنی برا تو ریپلی نکردم جواب شما رو بالاتر ریپلی کردم برا شما و و یه پست دیگه دو تا جواب جدا ریپلی کردم
داداچ رفتی پستت رو ادیت کردی حالا عیبی نداره جوابم رو قبلا گرفتم خخخخ :p

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
داداچ رفتی پستت رو ادیت کردی حالا عیبی نداره جوابم رو قبلا گرفتم خخخخ :p
من جوابتو داده بودم منتها چون بالا بود متوجه شدم که ندیدی برا همین اوردمش پایین ک ببینی و اون جوابو هم دقت کنی برا اون ریپلی دومی دادم چیز پیچیده ای نیست البته معذرت میخوام تکرار نمیشه

ReZaTaK7

Registered User
لایک‌ها
148
من جوابتو داده بودم منتها چون بالا بود متوجه شدم که ندیدی برا همین اوردمش پایین ک ببینی و اون جوابو هم دقت کنی برا اون ریپلی دومی دادم چیز پیچیده ای نیست البته معذرت میخوام تکرار نمیشه
نه داداش معذرت برا چی شوخی کردم جدی نگیر ;) شما قبلا هم خیلی کمکم کردی گفتم یه شوخی بکنم :p

marvi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7

گروهتون چیه عزیز؟

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
گروهتون چیه عزیز؟
این لینگ گروهه: سیگنالا هم تو کانال قرار میگیره که تو گروه پین شده لینکش از گروه هم میتونید کمک بگیرید و میتونید برای شذوع بیتمیکس از اکانت تست استفاده کنه با پولی ک بهتون میده برای تست ترید

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
سلام، دوستان در حال حاضر با هویت ایرانی میشه داخل binance.com و coinex.com کار کرد؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
چرا پیشنهاد نمی کنید؟

منظورم عضویت با هویت ایرانی بود که پیشنهاد نمیشه، هرچند تاحالا من نشنیدم کسی رو بلاک کرده باشه اما تو قوانینش درج شده که کاربران ایرانی حق عضویت ندارن...

صرافی بهتری واسه ایرانی ها هست در حال حاضر ؟

باینانس اگر بتونید با مدارک غیر ایرانی وریفای کنید، خیلی خوبه..

abc.abc

Registered User
لایک‌ها
84
سلام
RIGHTBTC مشکلی پیدا کرده؟ من قبلا تا دو سه ماه پیش که برداشت می کردم خیلی زود میرفت داخل کیف پول اما دیشب که برداشت زدم تا الان روی processing مونده
کسی این مشکل رو داشته؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
آقا آدرس Usdt کدوم استاندارد رو باید به پشیبانی بیترکس ارسال کنم ؟
احتمال میدم ERC20 باشه کسی میدونه لطفآ بگه
اینم کسی میدونه بگه مکان جغرافیایی صرافی Kucoin و Crex24 :rolleyes: چه چیزایی میپرسه این بیترکس Geographic location of Exchange
مشاهده پیوست 1163331
Crex24 is an Estonian cryptocurrency exchange

ReZaTaK7

Registered User
لایک‌ها
148
Crex24 is an Estonian cryptocurrency exchange
خیلی ممنون اخه چون دفترصرافی یجا دیگس و بیسش یجا دیگه یکم شک کردم گفتم همینجا بپرسم . اکانت بیترکسم هیچ مشخصاتی توش نیس امیدوارم مشکلی پیش نیاد

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
صرافی یا فروشنده ای سراغ دارید که بتونه مبالغ زیر ‭0.001‬ بیتکوین رو انتقال بده . حالا یا با کارمزد یا بدون کارمزد.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
صرافی یا فروشنده ای سراغ دارید که بتونه مبالغ زیر ‭0.001‬ بیتکوین رو انتقال بده . حالا یا با کارمزد یا بدون کارمزد.
صرافیها که همشون میتونید بگیرید منتها ارزش نداره نصفشو باید بابت فی انتقال بدید بره

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
صرافیها که همشون میتونید بگیرید منتها ارزش نداره نصفشو باید بابت فی انتقال بدید بره
یکی دو تا صرافی که احراز هویت کردم زیر 200 تومن نمیفروشن. مشکلی با پرداخت فی انتقال نیست.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
یکی دو تا صرافی که احراز هویت کردم زیر 200 تومن نمیفروشن. مشکلی با پرداخت فی انتقال نیست.
اگر جایی که میخوایید انتقال بدید میتونید تبدیل کنید کوین های دیگه بگیرید مثل دوج کوین

بالا