برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
اگر جایی که میخوایید انتقال بدید میتونید تبدیل کنید کوین های دیگه بگیرید مثل دوج کوین
تفاوتی نمیکنه. تبدیل هم بشه باز هم معادل ریالی که مد نظرم هست زیاد نمیشه. البته درست میگید. با تبدیل به یک ارز دیگه مثل بیتکوین کش، کارمزد خیلی خیلی کمتر میشه. برای من تفاوتی نمیکنه. بیتکوین کش ، لایتکوین، دش، ورتکوین، فدرکوین. هر کدوم اینا باشه اوکی هست

Last edited:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
تفاوتی نمیکنه. تبدیل هم بشه باز هم معادل ریالی که مد نظرم هست زیاد نمیشه. البته درست میگید. با تبدیل به یک ارز دیگه مثل بیتکوین کش، کارمزد خیلی خیلی کمتر میشه. برای من تفاوتی نمیکنه. بیتکوین کش ، لایتکوین، دش، ورتکوین، فدرکوین. هر کدوم اینا باشه اوکی هست
کوین های مثل دوج کوین یا ریپل یا ترون رو با فی خیلی خیلی کمتر میتونید انتقال بدید و من یه صرافی عضوم دوج یا ریپل رو با حدود 150 تومان میتونید خرید کنید

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
دوستان اگر تحلیلی دارید ممنون میشم به اشتراک بزارید تا دوستان دیگه هم استفاده کنند.
پیش بینی کوتاه مدت من: چند روز کندل قرمز برای اصلاح قیمت رو داریم (تا حدود 8700 دلار) و بعد از اون تا 10350 میرسه. روند صعودی هست در بلندمدت درصورتی که اتفاق بدی نیافته.

Last edited:

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
src.jpg

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
بیت کوین باز شروع کرده بالا رفتن ... 6500 اینا بود. لایت کوین 2 برابر شده، بیت کوین اس وی 4 برابر شده!!!

3 ماه پیش باقیمانده کوین ها رو دادم توکن. این هفته نصف شون فروختم و امروزم بقیه رو تبدل به اتر کردم. الان موجودیم 2 برابر میشه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
انگار قیمت بیشتر سایتها مثل هم شده حدود 9700 هستن. قبلا بعضی سایتا 3-4 درصد اختلاف داشتن
دیگه نمیشه آربیتراژ کرد؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
پیش بینی صعود قیمت بیت کوین به 100هزار دلار توسط #آنتونی_پامپلیانو.

وی در این خصوص گفت:

هاوینگ رویداد بسیار مهمی برای بیت کوین خواهد بود. بعید می‌دانم یک روز پس از هاوینگ، قیمت بیت کوین افزایش ناگهانی داشته باشد اما معتقدم تا دسامبر ۲۰۲۱ شاهد رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۰۰,۰۰۰ دلار خواهیم بود.

منبع: کوین تلگراف

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
پیش بینی صعود قیمت بیت کوین به 100هزار دلار توسط #آنتونی_پامپلیانو.

وی در این خصوص گفت:

هاوینگ رویداد بسیار مهمی برای بیت کوین خواهد بود. بعید می‌دانم یک روز پس از هاوینگ، قیمت بیت کوین افزایش ناگهانی داشته باشد اما معتقدم تا دسامبر ۲۰۲۱ شاهد رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۰۰,۰۰۰ دلار خواهیم بود.

منبع: کوین تلگراف
خود منم همیشه نظرم رو دسامبر 2021 بود دقیقا قرینه دسامبر 2017 میشه منتظر اونروز هستم به شدت . البته بیتکوین و التکوینا وارد یه روند سعودی دو ساله شدند

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
خود منم همیشه نظرم رو دسامبر 2021 بود دقیقا قرینه دسامبر 2017 میشه منتظر اونروز هستم به شدت . البته بیتکوین و التکوینا وارد یه روند سعودی دو ساله شدند

باید دید اتر/لایت/ترون/نئو/ و... چقدر میشن وقتی بیت 100ک بشه ...

ValidGCoins

Registered User
لایک‌ها
79
دوستان ... ترید مارجین در بایننس نیاز به وریفای اکانت داره ؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
چه میکنن نئو و گَس ...

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
به نظرت فصل الت کوینا اغاز شده یا اینم گذری هستش

100% شروع شده اما نه از امروز از 10 روز پیش ... حالا تا کی ادامه داشته باشه خدا میدونه :دی قانون نانوشته ی آلت سیزن اینه

اگر بیت + باشه، آلت ها هم + باشن اما Dominance بیت کاهشی باشه ( مثل الان ) آلت ها به نسبت رشد بهتری دارن ..

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
الان کدوم اکسچنجرها با ایران مشکلی ندارن؟ UNVERIFIED بشه کار کرد.
بایننس خودم بهشون گفتم از ایرانم دیگه سمت شون نمی رم .

-----------------------------

بیشتر کوین ها قرمز شدن. خبری شده؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
الان کدوم اکسچنجرها با ایران مشکلی ندارن؟ UNVERIFIED بشه کار کرد.
بایننس خودم بهشون گفتم از ایرانم دیگه سمت شون نمی رم .

-----------------------------

بیشتر کوین ها قرمز شدن. خبری شده؟
اکثرا شما میتونید بدون وریفای کار کنید.
بایننس با یه ایمیل دیگه ثبت نام کنید

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

گلدن کراس چیست:

تقاطع طلایی (به انگلیسی Golden Cross):

یک سیگنال صعودی در نمودارهای قیمت است که در آن یک میانگین متحرک نسبتا کوتاه‌مدت یک میانگین متحرک بلندمدت را قطع کرده و از آن بالاتر می‌رود.

بنابراین تقاطع طلایی یک الگوی شکست قیمت است که شروع یک بازار گاوی را وعده می‌دهد.

این تقاطع از عبور و بالاتر رفتن میانگین متحرک کوتاه مدت (مانند میانگین متحرک 15 روزه) یک ورقه بهادار از میانگین متحرک بلندمدت (مانند میانگین متحرک 50 روزه) یا سطح مقاومت (resistance level) آن تشکیل می‌شود.

به عبارت دیگر زمانی که یک میانگین متحرک کوتاه‌مدت، از یک میانگین متحرک بلندمدت‌تر به سمت بالا عبور کند، تقاطع طلایی اتفاق افتاده است.

درحالیکه اندیکاتورهای بلندمدت وزن بیشتری دارند، تقاطع طلایی نشان‌دهنده یک بازار گاوی قریب‌الوقوع است. این سیگنال معاملاتی با افزایش حجم معاملات تقویت می‌شود.

✔️تقاطع طلایی یک الگوی نموداری در تحلیل تکنیکال است که پتانسیل افزایش قیمتی قابل توجه را نشان می‌دهد.

✔️در یک نمودار، تقاطع طلایی هنگامی رخ می‌دهد که میانگین متحرک کوتاه مدت یک دارایی، میانگین متحرک بلندمدت آن را قطع کرده و بالاتر برود.

✔️تقاطع طلایی را می‌توان در تقابل با تقاطع مرگ (death cross) قرار داد که نشان‌دهنده یک بازار خرسی قریب‌الوقوع است.

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
بایننس چرا قفل شده؟
قرار بود ساعت هفت و نیم ترید باز بشه

بالا