برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
تقریبا از اخرین باری که ترید کردم و buy order زدم قیمتا 4 برابر شده و هیچ کدوم از order های من fill نشده

رسما بیتکوین من یکی رو به خاک سیاه نشونده تا الان

ReZaTaK7

Registered User
لایک‌ها
148
دوستان از اونجایی که بیترکس داراییم رو پس داد و من خیلی وقته تو نخ ترد و این حرفا نیستم یه والت که هیچ جونوری دستش بهش نمیرسه معرفی کنین
یه سرچی کردم بعد از والت سخت افزاری کوینومی و اتمیک والت ظاهرآ گزینه های معقولی بودن یه دوست باتجربه راهنمایی کنه ممنون میشم

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
دوستان از اونجایی که بیترکس داراییم رو پس داد و من خیلی وقته تو نخ ترد و این حرفا نیستم یه والت که هیچ جونوری دستش بهش نمیرسه معرفی کنین
یه سرچی کردم بعد از والت سخت افزاری کوینومی و اتمیک والت ظاهرآ گزینه های معقولی بودن یه دوست باتجربه راهنمایی کنه ممنون میشم

سلام، تبریک میگم ...

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
کدوم صرافی یا والتی رو معرفی کردید برای پس گرفتن داراییتون

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
من livecoin رو معرفی کردم و یه شماره حسابم از صرافی hitntc نوشتم برای همون livecoin و تونستم یه سری از کوینام رو پس بگیرم

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
من livecoin رو معرفی کردم و یه شماره حسابم از صرافی hitntc نوشتم برای همون livecoin و تونستم یه سری از کوینام رو پس بگیرم
این داستان عکس گرفتنش چجوریه؟
1 دونه با پاسپورت - یدونه با برگه بیترکس و تاریخ روز
و 3تا از خودمون از روبرو و چپ و راست درسته؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
این داستان عکس گرفتنش چجوریه؟
1 دونه با پاسپورت - یدونه با برگه بیترکس و تاریخ روز
و 3تا از خودمون از روبرو و چپ و راست درسته؟
هیچ چی از من نخواست
فقط همون فرم معرفی صرافی

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
هیچ چی از من نخواست
فقط همون فرم معرفی صرافی
اینو برام فرستاده

Required Proof of Identity
Please provide a government identification and a photo of you holding the identifications where we can match your face and information. Please also write Bittrex and today's date on a piece of paper and hold it in the picture. Please make sure the text on your ID is readable in all photos.

Required:
Please submit the following 3 images: An image of you looking directly at the camera, another image of you looking off to the right, and a final image of you looking off to the left. All 3 photos are required for all requests.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
اینو برام فرستاده

Please provide a government identification and a photo of you holding the identifications where we can match your face and information. Please also write Bittrex and today's date on a piece of paper and hold it in the picture. Please make sure the text on your ID is readable in all photos.

Required: Please submit the following 3 images: An image of you looking directly at the camera, another image of you looking off to the right, and a final image of you looking off to the left. All 3 photos are required for all requests.

اگه خواسته چاره ای نیست بفرست براشون

ReZaTaK7

Registered User
لایک‌ها
148
کدوم صرافی یا والتی رو معرفی کردید برای پس گرفتن داراییتون
دوتا معرفی کردم Kucoin و Crex24

اینو برام فرستاده

Required: Please submit the following 3 images: An image of you looking directly at the camera, another image of you looking off to the right, and a final image of you looking off to the left. All 3 photos are required for all requests.

اینم عکس خودت با پاس+برگه ای که تاریخ امروز میلادی باشه با نوشته Bittrex روش
3 تا عکس برگه بیترکس+پاس رو بگیر دستت عکس جلو . رخ چپ . رخ راست
تقریبآ 14 روز جواب اول رو دادن 14 روز بعدش جواب دوم. وقتیم این ایمیل رو گرفتم 6 ساعت بعدش واریز کرده بودن

Thank you for the information you have provided. At this time we are processing your withdrawal request. This process may take some time, and as such we
greatly appreciate your continued patience. For your convenience you will find a copy of your current balances attached.

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
آلت کوین ها بین 25 الی 40 درصد سقوط کردن :rolleyes: عجب سالی بشه سال جدید :rolleyes:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
این فروشندها هم تا ریزش میکنه شبکشون قطع میشه چیزی نمیفروشن :rolleyes:

شبکه ی اتر مشکل پیدا کرده و چون تتر هم بیشتر رو این شبکه خرید و فروش میشه تراکنش انجام نمیدن تا استیبل بشه...

بالا