برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
آدرس والتتون رو توی نئواسکن بزنید ببینید اصلا به بالانس اضاف شده؟ نباید انقدر طول بکشه.
تا صبح نیومده بود

سایت نئو خوندم داشتن نود هارو اپدیت میکردن !

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
تا صبح نیومده بود

سایت نئو خوندم داشتن نود هارو اپدیت میکردن !

آره آپدیت داشتن ولی تو اون تایم واریز و برداشت از سایت ها غیرفعال شده بود، نباید اجازه برداشت میداده بهتون.

حالا امیدوارم مشکلی نباشه و سریعتر واریز بشه به حسابتون مخصوصا اینکه نئو هم هست:دی :)

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
هر چند متاسفانه در حال حاضر هیچ سایت درست درمونی برای ایرانیان وجود نداره :(
خارجم نیستیم یه سایت برای هم وطنان بزنیم بیایم داخل خدمت رسانی کنیم
47splvo.gif

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
آره آپدیت داشتن ولی تو اون تایم واریز و برداشت از سایت ها غیرفعال شده بود، نباید اجازه برداشت میداده بهتون.

حالا امیدوارم مشکلی نباشه و سریعتر واریز بشه به حسابتون مخصوصا اینکه نئو هم هست:دی :)
اپ موبایلش نصب کردم کلید خصوصی زدم وارد شدم دیدم نئو اونجا هست

تو افزونه کروم ولی برای استیک کردن 0 نشون میده !

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
برای دریافت توکن های flm

بایننس هم ساپورت میکنه BNB

به جای اینکه اصل کاری ( نئو ) رو قبول کنه توکن های خودش رو گذاشته :دی

اگر روش آسان و امنی برای استیک نئو پیدا کردید بذارید بی زحمت، در حال حاضر یکی از روش ها والت o3 هست طبق سرچی که کردم و نئو لاین.

متاسفانه در مورد نئون والت چیزی ندیدم :(

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
به جای اینکه اصل کاری ( نئو ) رو قبول کنه توکن های خودش رو گذاشته :دی

اگر روش آسان و امنی برای استیک نئو پیدا کردید بذارید بی زحمت، در حال حاضر یکی از روش ها والت o3 هست طبق سرچی که کردم و نئو لاین.

متاسفانه در مورد نئون والت چیزی ندیدم :(

مزیتش اینه که kyc طبق معمول نداره و 5درصد توکن هارو در اختیار خودش داره

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
اگر مشکل kyc ندارید

مرورگر brave نصب کنید و مستقیما از خود bat ارز دریافت کنید

روزی 5اگهی نشون میده و به ازای ان بت دریافت میکنید

نزدیک 23 سنت هست

من از ساعت 4 دارم کارمیکنم

نزدیک 0.3 بت بهم داده

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
برای دریافت توکن های flm

بایننس هم ساپورت میکنه BNB

الان روشش گرفتن این توکن چجوری هستش من نئو رو تو نئو والت دارم باید چکار کنم

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
الان روشش گرفتن این توکن چجوری هستش من نئو رو تو نئو والت دارم باید چکار کنم
سلام من جای جناب
وكيل الرعايا

با اجازه ایشان توضیح میدهم که دوباره زحمت تایپ کردن نباشه ایشان قبلا به بنده توضیح دادند
فقط !!!!! من هیچ نوع تضمینی ندارم و هیچ نوع مسئولیتی در این مورد قبول نمیکنم تمام مسئولیت موارد زیر بر عهد کاربر است:

Risk warning: Cryptocurrency trading is subject to high market risk. Please make your trades cautiously. make best efforts to choose high-quality coins, but will not be responsible for your trading losses.

66روز شما باید استیک کنید و توکن flm دریافت میکنید

با توجه به گفته های ایشان :
ONT - METAMASK - NEOLINE

سه روش توصیه شده توسط سایت هست

من ابتدا 2 کار انجام دادم
1.نصب کیف پول
2.نصب افزونه کروم neoline
بعد باید از کیف های دیگر نئوهای را به کیف اندروید انتقال بدید و 0.011 هم gas داشته باشید در کیف جدید من فقط 1 نئو برای این کار به کیف neoline انتقال دادم چون برای من ریسک هست بیشتر انتقال بدم و66 روز باید ارز قفل بشه بحرحال برای تبدیل یک نئو که فی ان 0.011 gas شد

3.رفتن به ادرس فلامینگو

در اینجا باید wrap را انتخاب کنید و مثلا 1 neo به nNEO کنید که بعد از انتخاب گزینه به شما نشان داده میشه به کدام کیف پول وصل بشوید
چون من افزونه گروم را نصب کردم باید مطابق نصب کیف اندروید ادرس کلید خصوصی و نام کیف و رمزعبور را به افزونه بدهید تا به کیف پولی شما متصل بشه و تعویض صورت بگیرد

یک نکته که من خودم انجام دادم اما نمیدونم بدون ان هم میشه یا نه من توی کیف جدید اندروید neoline امدم به لیست ارزها nNEO را پیدا کردم و اضافه کردم و بعد تبدیل را انجام دادم که خوشبختانه در کیف پول بعد تعویض ارز 1 nNEO را دیدم امده و خیالم راحت شد شما تو جستجو حتما از همین شکل حرف بزرگ و کوچک nNEO استفاده کنید تا پیدا بشه

nneo.png

بازهم تاکید میکنم:
هیچ نوع مسئولیتی در این مورد قبول نمیکنم تمام مسئولیت موارد زیر بر عهد کاربر است

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
سلام من جای جناب
وكيل الرعايا

با اجازه ایشان توضیح میدهم که دوباره زحمت تایپ کردن نباشه ایشان قبلا به بنده توضیح دادند
فقط !!!!! من هیچ نوع تضمینی ندارم و هیچ نوع مسئولیتی در این مورد قبول نمیکنم تمام مسئولیت موارد زیر بر عهد کاربر است:

Risk warning: Cryptocurrency trading is subject to high market risk. Please make your trades cautiously. make best efforts to choose high-quality coins, but will not be responsible for your trading losses.

ONT - METAMASK - NEOLINE

1.نصب کیف پول
بعد باید از کیف های دیگر نئوهای را به کیف اندروید انتقال بدید و 0.011 هم gas داشته باشید در کیف جدید من فقط 1 نئو برای این کار به کیف neoline انتقال دادم چون برای من ریسک هست بیشتر انتقال بدم و66 روز باید ارز قفل بشه بحرحال برای تبدیل یک نئو که فی ان 0.011 gas شد

3.رفتن به ادرس فلامینگو

در اینجا باید wrap را انتخاب کنید و مثلا 1 neo به nNEO کنید که بعد از انتخاب گزینه به شما نشان داده میشه به کدام کیف پول وصل بشوید
چون من افزونه گروم را نصب کردم باید مطابق نصب کیف اندروید ادرس کلید خصوصی و نام کیف و رمزعبور را به افزونه بدهید تا به کیف پولی شما متصل بشه و تعویض صورت بگیرد

یک نکته که من خودم انجام دادم اما نمیدونم بدون ان هم میشه یا نه من توی کیف جدید neoline امدم به لیست ارزها nNEO را پیدا کردم و اضافه کردم و بعد تبدیل را انجام دادم که خوشبختانه در کیف پول بعد تعویض ارز 1 nNEO را دیدم امده و خیالم راحت شد شما تو جستجو حتما از همین شکل حرف بزرگ و کوچک nNEO استفاده کنید تا پیدا بشه

مشاهده پیوست 1199233

بازهم تاکید میکنم:
هیچ نوع مسئولیتی در این مورد قبول نمیکنم تمام مسئولیت موارد زیر بر عهد کاربر است

همه این داکیمونت ها در اینجا هستش به زبان اصلی

میتوان مطالعه کرد

سرفصل سه !

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
سلام من جای جناب
وكيل الرعايا

ONT - METAMASK - NEOLINE

1.نصب کیف پول

3.رفتن به ادرس فلامینگو

یک نکته که من خودم انجام دادم اما نمیدونم بدون ان هم میشه یا نه من توی کیف جدید اندروید neoline امدم به لیست ارزها nNEO را پیدا کردم و اضافه کردم و بعد تبدیل را انجام دادم که خوشبختانه در کیف پول بعد تعویض ارز 1 nNEO را دیدم امده و خیالم راحت شد شما تو جستجو حتما از همین شکل حرف بزرگ و کوچک nNEO استفاده کنید تا پیدا بشه

مشاهده پیوست 1199233

بازهم تاکید میکنم:

سلام و تشکر

تو قسمت Destination که باید آدرس والت رو بذاریم، قابلیت پیست کردم رو نداره و غیر فعال هست احتمالا بعد از کانکت شدن اتومات درج بشه درسته؟

مورد بعد هم اینکه: 66 روز را شما از کجا دیدید؟ چون تا اونجایی که من چک کردن نوشته بود هر روزی که مایل بودید میتونید unwrap کنید.

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
سلام و تشکر

تو قسمت Destination که باید آدرس والت رو بذاریم، قابلیت پیست کردم رو نداره و غیر فعال هست احتمالا بعد از کانکت شدن اتومات درج بشه درسته؟

مورد بعد هم اینکه: 66 روز را شما از کجا دیدید؟ چون تا اونجایی که من چک کردن نوشته بود هر روزی که مایل بودید میتونید unwrap کنید.
سلام
بله بعد از کانکت شدن اتومات درج میشود
برای ۶۶ روز هم جناب وکیل الرعایا تو خصوصی ذکر کردند

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
fla.jpg

من با نئولاین پرداخت کردم رو این قسمت گیر کرده 1 ساعت :دی ولی بلاکچین رو که نگاه کردم تراکنش انجام شده و یک nNeo هم بهم داده...

به نظرتون صفحه رو ببندم ؟

پ.ن: به نظرم چون هنوز مینت راش نشده اینجوریه.

Last edited:

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
مشاهده پیوست 1199261

من با نئولاین پرداخت کردم رو این قسمت گیر کرده 1 ساعت :دی ولی بلاکچین رو که نگاه کردم تراکنش انجام شده و یک nNeo هم بهم داده...

به نظرتون صفحه رو ببندم ؟

پ.ن: به نظرم چون هنوز مینت راش نشده اینجوریه.
از ف.ی.ل.ت .ر استفاده میکنی من برای تعویض اخرین مرحله گیر بودم عصبانی شدم ف.ی.ل را خاموش کردم منتظر شدم ترانکش انجام شد

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
از ف.ی.ل.ت .ر استفاده میکنی من برای تعویض اخرین مرحله گیر بودم عصبانی شدم ف.ی.ل را خاموش کردم منتظر شدم ترانکش انجام شد

بدون اون اصلا والت باز نمیشد .. حالا قطعش کردم اما همچنان روی پندینگ هست/ به نظرم نباید مشکلی باشه چون تراکنش تایید شده و موجودی هم ادد شده به والت نئولاین ...

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
سلام و تشکر

نه شما هر لحظه میتونید unwrap کنید طول دوره بود ! اون قدر

البته یک هفته فرصت استیک کردن هست !!

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
سلام و تشکر

این اگر کانکت والت بزنید خودش پر میکنه !

چه برای wrap و چه برای تبدیل مجدد به نئو unwrap

بالا