برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
این مشکل برا چند ماهه پیش بود که بیترکس سیستمش دچار مشکل شد یا نمیدونم به هردلیلی با اینکه حساب من بیسیک بود و محدودیت برداشت روی 3 بیت بود یدفعه زد 0.025 بیت ،منم مجبور شدم وریفای کنم با پاسپورت به ناچار و حسابم رو ارتقا دادم و محدودیت رفت روی 100 بیت و مشکل حل شد.
الان مشکل جدیدی که بوجود اومده اینه که یسری حسابها رو غیرفعال کردن و البته نبستن که فکر کنم 90 درصد برای ایرانی ها هست این مشکل و حدس من بیشتر روی مسائل فنی و امنیتی سایت هست بدلیل ای پی های دینامیک البته یسری ها معتقد هستن بخاطر مسایل تحریم و این حرفها!
به نظرم تا یکی دو روز دیگه مشکل حل بشه و جای نگرانی زیاد نباشه البته امیدوارم.زیاد هم به شایعات توجه نکنید
تصحیح:البته گویا گفتن یک بلک لیست دارن از افراد که تحت تحریم دولت امریکا هستن و دارن با اون مطابقت میدن برای حسابهای بالای 0.5 بیت ،اگه تحت تحریم دولت امریکا نیستید نگران نباشید :)
اونایی که زیر نیم بیت دارن چی ؟ کلا ازادن :D

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
توئیت جالب جولین آسانژ مدیر ویکی لیکس:
My deepest thanks to the US government, Senator McCain and Senator Lieberman for pushing Visa, MasterCard, Payal, AmEx, Mooneybookers, et al, into erecting an illegal banking blockade against @WikiLeaks starting in 2010. It caused us to invest in Bitcoin -- with > 50000% return.

https://mobile.twitter.com/i/web/status/919247873648283653

Orange County

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
اگر بالا هزار دلار داری بریز روی والت سخت افزاری یا بریز توی exudos .
آقا از exudos میشه مستقیم بیت کوین زد به والت بلاک چین اینفو شخص دیگه یا کلا والتهای دیگه؟ کارمزدش مهم نیست. چقدر طول میکشه برسه اونطرف؟
یا باید اول پرایویت کی ها رو ببرم روی بلاک چین خودم بعد بفرستم برای کس دیگه؟

Last edited:

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
آقا از exudos میشه مستقیم بیت کوین زد به والت بلاک چین اینفو شخص دیگه؟ کارمزدش مهم نیست. چقدر طول میکشه برسه اونطرف؟
یا باید اول پرایویت کی ها رو ببرم روی بلاک چین خودم بعد بفرستم برای کس دیگه؟
بله شما از والت های مختلف بیتکوین رو میتونید انتقال بدید بدون هیچ مشکلی و زمانش بستگی به شلوغی شبکه بیتکوین و فی انتقال داره ،در بیشتر والت ها فی رو بصورت اتومات خود والت تنظیم میکنه که بصورت نرمال تایید بشه تراکنشتون و خیلی طول نکشه ،معمولا بین 10 دقیقه تا 2 ساعت میتونه 3 تا کانفیرم بخوره البته بستگی به شلوغی شبکه داره

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
این اکسچنج چینی و ایران ساپورت میکنه binance.com

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
والت برای تتر usdt هست؟
والت خودش تو سایتش زده ولی ایران تحریمه و اگه بفهمن از ایرانی به احتمال زیاد پولتو بلوکه میکنن ،با vps شاید بشه ریسکو اورد پایین ولی نمیدونم مدرک ایناهم میخوان یا نه ،تو سایت رسمی خودش کامل توضیح داده ،یه کیف پول مولتی موبایل هم هست اسمش فری والت هست فکر کنم که خیلی ریسکیه و شنیدم پول چند نفرو بالا کشیدن

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
والت خودش تو سایتش زده ولی ایران تحریمه و اگه بفهمن از ایرانی به احتمال زیاد پولتو بلوکه میکنن ،با vps شاید بشه ریسکو اورد پایین ولی نمیدونم مدرک ایناهم میخوان یا نه ،تو سایت رسمی خودش کامل توضیح داده ،یه کیف پول مولتی موبایل هم هست اسمش فری والت هست فکر کنم که خیلی ریسکیه و شنیدم پول چند نفرو بالا کشیدن
بله می دونم تتر تحریم کرده واسه همین سراغ والت بودم وگرنه از والت خودش استفاده میکردم/
تو سایتش هم پیشنهاد داده از بیتفینکس استفاده کنید
Please access Tether through our exchange partner Bitfinex, for now.

تو بیت کوین تاک تو چند تاپیک omniwallet رو پیشنهاد داده بودن . اونجا والت برای بیت کوین بود، برای تتر نتوستم پیدا کنم
بروزرسانی انگار باید خودمون تو My Assets تتر رواضافه کنیم
.........

همین omniwallet برای والت بیت کوین چطوره؟ هم وب داره هم دسکتاپ (Omni Core) . کسی پیشنهاد میده؟

Last edited:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
این اکسچنج چینی و ایران ساپورت میکنه binance.com

چین حتی از امریکا هم ناامن تر هستش

چینی ها به هیچ قانون بین المللی پایبند نیستند و این بیشتر خطرناکه تا مفید

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
موقع لاگین اینو به همه نشون میده مال من هم وریفای نبود ولی چون موجودیم کمتر از 100 دلار بود توش سریع کشیدم بیرون و مشکلی نداشتم

8030

Registered User
لایک‌ها
465
موقع لاگین اینو به همه نشون میده مال من هم وریفای نبود ولی چون موجودیم کمتر از 100 دلار بود توش سریع کشیدم بیرون و مشکلی نداشتم
اکانتت disable نبوده وگرنه الان امتحان کردم حتی یک دلار هم نمیتونم خارج کنم.

dss

Registered User
لایک‌ها
198
اینو فکر کنم کارمند بیترکس تو slack نوشته میگه گند زدیم با برناممون درستش میکنیم

Hi guys, we deployed a fix to the site that auto disabled bad accounts. but its too aggressive so im going to fix everyone's accounts that just got disabled and redeploy
the website. need about an hour to get everyone undisabled.

https://bittrex.slack.com/archives/C0779H5NV/p1507866660000195

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
اینو فکر کنم کارمند بیترکس تو slack نوشته میگه گند زدیم با برناممون درستش میکنیم

Hi guys, we deployed a fix to the site that auto disabled bad accounts. but its too aggressive so im going to fix everyone's accounts that just got disabled and redeploy the website. need about an hour to get everyone undisabled.
need about an hour to get everyone undisabled.

ساعت چند این مطلب رو نوشته ؟

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
سلام کسی میدونه این بیتکوبن گلد (bitcoin gold) رو چطوری میشه به دست آورد ؟ بهترین روش و کیف پول و ...

dss

Registered User
لایک‌ها
198

8030

Registered User
لایک‌ها
465
https://cointelegraph.com/news/bitc...e-to-thousands-of-mysterious-account-closings

25 اکنبر هر کسی بیتکوین داشته باشه بهش میدند. بوجود نیمده هنوز

مثل اینکه اکانت یه عمویی تو هلند هم زدن disable کردن.
اینا ابرو که نداشتن ولی خوشم اومد توفرومهای اینترنت به فاک دادنشون .
همین که اعتبارشون ضربه بخوره خودش خوبه.
دزد جماعت مخصوصا این اشغالهایی که ثروتمندم هستن و بازم دزدی میکنن رو باید از لنگ اویزونشون کرد.

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
https://cointelegraph.com/news/bitc...e-to-thousands-of-mysterious-account-closings

25 اکنبر هر کسی بیتکوین داشته باشه بهش میدند. بوجود نیمده هنوز

این رو که میدونم و میدونن.! مسئله اینکه بیت کوین ها مون رو تو چه کیف پولی نگه داریم ت ا به مشکل نخوریم و راحت تر به بیت گلدمون دسترسی پیدا کنیم ؟ کوین ها رو چقد بعد از 25 ام میدن ؟ در واقع بهترین استراتژی تو این مورد رو لطفا توضیح بدید

کسی نیست بیشتر توضیح بده
آقا جواد ، علی آقا

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
چند وقته به جای بیترکس از hitbtc استفاده میکنم ، بدی داره اینه نمیشه با همه بالانس ترید کرد یکم ته بالانس میمونه.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
چند وقته به جای بیترکس از hitbtc استفاده میکنم ، بدی داره اینه نمیشه با همه بالانس ترید کرد یکم ته بالانس میمونه.

این گزینه نمایش نرخ ارز به دلار رو هم نداره

a6d4ad.JPG

بالا