برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
سلام
دوستان من تازه واردم به کریپتو .
یه مشاوره میخواستم.
میخوام اولین سرمایه گذاریمو انجام بدم شش ماهه تا یکسال دست نزنم
بعد کلی مطالعه تو سایتای خارجی داخلی
قصد دارم ده میلیون تومن ریپل
ده میلیون تومن لومن استلار
ده میلیون تومن iota
نظرتون چیه؟
به نظرم تو اوج افتشون خرید کنم خوبه
و اینکه چه روشی بخرم بهتره؟ مسترکارتم دارم
چون شما میخوای برا دراز مدت حتما کوینهایی رو بخر که والت دسکتاپ دارن خودشون . به نظرم stratو qtum هم گزینه های خیلی خوبی هستند و هم والت دسکتاپ دارن و امن و راحتن من خودم حدود 40 میلیون تومن استرات دارم که در 11.9 دلار خریدم کف قیمت رو بگیر بخر .

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
دوستان یه جای مطمعن برای تبدیل Stellar (XLM) میشناسید ؟ از بین اینا کدوم مشکل ندارن ؟
upload_2018-1-6_11-57-47.png

Last edited:

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
این کوین بینانس هم ترکونده شده 15 دلار به نظرم خیلی راحت بیاردش تا 100 دلار به مرور چون خود بینانس پشتشه البته این یه حدس بود با شرایط فعلی و هیچ دلیل خاص دیگه پشت این نظر نیست .اینو گفتم کسی خواست بخره در جریان باشه .

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
xlm بود گفتن مثل ریپل انتقالش سریعِ؟
3 ژانویه 0.9 دلار بوده الان 0.69 دلار .. افت کرده.

گیر این اکسچنجرهای خر افتادیم. یه روزه درخواست ویتدارو کردم هنوز نفرستادن جواب تیکت هم نمیدن. یه بار گیر exmo یه بار bitsane
ریپل هم 20 درصد اومده پایین

tofan8

Registered User
لایک‌ها
25
http://www.changer.com/?refid=144059
فعلا بهترینش اینه چون پرفکت مانی رو قبول داره و سیستم کاربریش سادست

ممنون
یعنی بهترین روش خرید اینه که اول پرفکت مانی بخریم بعد از تریق اون کوین ؟
این روش بهتر از خرید مستقیمش هست ؟
ولت برای اتریوم چی پیشنهاد میکنید ؟

8030

Registered User
لایک‌ها
465
چون شما میخوای برا دراز مدت حتما کوینهایی رو بخر که والت دسکتاپ دارن خودشون . به نظرم stratو qtum هم گزینه های خیلی خوبی هستند و هم والت دسکتاپ دارن و امن و راحتن من خودم حدود 40 میلیون تومن استرات دارم که در 11.9 دلار خریدم کف قیمت رو بگیر بخر .

شما 40 میلیون استرات خریدی منم 40 میلیون بیتکوین گلد خریدم ،ببینم تا فروردین یا اردیبهشت کدوممون خوشحالتریم.:):general601:

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
شما 40 میلیون استرات خریدی منم 40 میلیون بیتکوین گلد خریدم ،ببینم تا فروردین یا اردیبهشت کدوممون خوشحالتریم.:):general601:
روی چه حسابی خرید کردین؟ اخبار مربوط بهش زیاد جالب نبود که... با پامپ کلی هم خیلی کم پامپ میشه.

8030

Registered User
لایک‌ها
465
روی چه حسابی خرید کردین؟ اخبار مربوط بهش زیاد جالب نبود که... با پامپ کلی هم خیلی کم پامپ میشه.

بیتکوین گلد معافیای کریپتوکارنسی رو پشتش داره .bithumb,bitfinex,bittrex،binance,houbi,hitbtc,coinone

بیتکوین گلد به اندازه کش پشتش قوی نیست ولی بازم از خیلی از کریپتوهای دیگه پشتوانه قویتری داره.

بنظرم برای درازمدت سرمایه گذاری خوبیه.

8030

Registered User
لایک‌ها
465
من D:

تا اردیهشت چند درصدی سود میده؟

واقعیتش من نوستراداموس نیستم ،شاید اصلا 40 میلیون نیست و نابود شد .ولی اگه بخوام یه پیشبینی کنم تا 3 برابر هم امکان داره بره قیمتش.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
واقعیتش من نوستراداموس نیستم ،شاید اصلا 40 میلیون نیست و نابود شد .ولی اگه بخوام یه پیشبینی کنم تا 3 برابر هم امکان داره بره قیمتش.
بله چیزی رو نمیشه 100 درصد پیش بینی کرد ولی حدودی چرا. پس پیش بینی شما 3 برابر شدن بیت کوین گلد تا اردیبهشت هست. می دونیم این صرفا یه پیش بینی شخصی هست و در عمل امکان داره 80 درصد افت کنه یا 10 برابر شه.

میگم یه مسابقه راه بندازیم ببنیم تا یه زمان مشخص فرضاً 1 ماه یا تا عید چه کسی می تونه بیشترین بازدهی رو داشته باشه.
مثلا یکی 1000 دلار داشته تا اون زمان رسوندش تا کجا

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
این کوین بینانس هم ترکونده شده 15 دلار به نظرم خیلی راحت بیاردش تا 100 دلار به مرور چون خود بینانس پشتشه البته این یه حدس بود با شرایط فعلی و هیچ دلیل خاص دیگه پشت این نظر نیست .اینو گفتم کسی خواست بخره در جریان باشه .
هر زمان بت جهش رو به بالا رو شروع کرد قیمت این کوین جهش بزرگتری برداشته خیلی جالبه
این سری بت خواست بره بالا یک مقدار کوین رو میفروشم ازش میخرم

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983

جفتش هم سودده هستش ولی به نظرم حرکت استرات خیلی بیشتر از بیتکوین گولد میشه

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
دوستان تو اخبار میگفت چین حساب چنتا از تاجرهای ایرانی رو بسته به خاطر مسایل پولشویی احتمالش هست بینانس هم اینکار رو انجام بده اکانتارو ببنده

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
دوستان تو اخبار میگفت چین حساب چنتا از تاجرهای ایرانی رو بسته به خاطر مسایل پولشویی احتمالش هست بینانس هم اینکار رو انجام بده اکانتارو ببنده
بینانس و دیگر صرافان توی کار پولشویی هستش و ربطی به اونا نداره...

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
pac امروز صبح خریدم ولی لامصب اصلا تکون نمیخوره رو 2 خریدم الان 8 ساعته 1 و 2 بازی میکنه
رو ترید کوینها ساعت شماری و روزشماری نکنید. RDD خریده بودم قبلا 8 ساتوشی. گذاشته بودم مونده بود تو Yobit
اصلا یادم رفته بود خداییش من همچین کوینی دارم. تقریبا 3-4 ماه موند یه دفعه اینجا دیدم بچه ها دارن میگن RDD پرواز کرده. یادم افتاد رفتم 113 ساتوشی فروختم. فقط متاسفانه تعداد زیاد نخریده بودم.

بالا