برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
کی از دوستام ک چند روز پیش روسیه بود میگفت کارگرش هم حتی بیتکوین داشته بانک حتی کارت بیتکوین میده و کارت خرید بیتکوین دارند حتی

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
اگه crypto currency اقیانوس باشه این بایننس قسمت عمیقشه

هر کوینی می افته توش ترید ولومش خیلی میکشه بالا و 100 میلیون رو رد میکنه

من چند روز پیش ثبت نام کردم الان هر موقع روی لاگین کلیک میکنم وارد نمیشه و توی همون صفحه هنگ میکنه
باینانس خوبه توش شکی نیست
ولی دلیل پامپ شدن های اخیر شیت کوین ها بیشتر بنظرم هجوم افراد تازه وارد تر به این بازار به امید چند برابر شدن سرمایشون در کوتاه مدت هستش
چیزی که میبینیم نهنگ ها هم دارن نهایت استفاده رو ازش میبرن و به ترتیب دارن یه کوین رو میبرن بالا و بعد که سود کردن ولش میکنن با مخ میاد پایین

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
سلام
اتریوم تو بلاک چین ذخیره کنیم بهتره یا myetherwallet.com؟

oldenZoro

Registered User
لایک‌ها
110
ریپل خبر همکاری با مانی گرام رو منتشر کرد .
یه دفعه کشید بالا :general208:

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
کی از دوستام ک چند روز پیش روسیه بود میگفت کارگرش هم حتی بیتکوین داشته بانک حتی کارت بیتکوین میده و کارت خرید بیتکوین دارند حتی
روسیه خودشو برای بیت کوین سازگار می کنه و در این زمینه پیشرو هستش دمت گرم....
ولی ایران هنوز می ترسه بیت کوین قبول کنه...

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
upload_2018-1-11_18-57-6.png

فایل های ضمیمه

• upload_2018-1-11_18-45-37.png
    upload_2018-1-11_18-45-37.png
    13.8 KB · نمایش ها: 5

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
الان اتریوم نوک قله هستش یا نه رو به بالاست حرکتش؟

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
سلام
اتریوم تو بلاک چین ذخیره کنیم بهتره یا myetherwallet.com؟
اطلاعات غلط ندید خواهشا داداشمونو به گا میدید نه داداش امنیت بلک چاین هزار برابر بالاتر از مای اتر والت هست مای اتر مثل اب خوردن هکت میکنند مکان خیلیه برا نگهداری اتر تو مای اتر نریز مخصوصا مبلغ بالا

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
BCH HARD FORK ON https://www.coinex.com/

To Get FREE CDY COIN
1 - Open an account on coinex.com
2 - Transfer you bitcoin cash to it.
3 - 1 BCH = 1000 Candy (CDY)

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
اطلاعات غلط ندید خواهشا داداشمونو به گا میدید نه داداش امنیت بلک چاین هزار برابر بالاتر از مای اتر والت هست مای اتر مثل اب خوردن هکت میکنند مکان خیلیه برا نگهداری اتر تو مای اتر نریز مخصوصا مبلغ بالا
نخیر کیف پولی خود سازنده ارز دیجیتال بیرون بده امنیت تضمین شده هستش که اتریوم که به کاربران پیشنهاد کرده از کیف مخصوص اتریوم استفاده کنم...
به زودی اتریوم کیف پول قویتر از نسخه قبلی بیرون میده..

Miladdarren

Registered User
لایک‌ها
434
ولی واس توکن ها مجبوریم از mew استفاده کنیم نه؟
البته من مستقیم از mew استفاده نمیکنم.meta mask نصب کردم.همه جا این متامسک رو پیشنهاد دادن.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
نخیر کیف پولی خود سازنده ارز دیجیتال بیرون بده امنیت تضمین شده هستش که اتریوم که به کاربران پیشنهاد کرده از کیف مخصوص اتریوم استفاده کنم...
به زودی اتریوم کیف پول قویتر از نسخه قبلی بیرون میده..
چ کیف پولی بیرون میده چی میگی داداش شما ک یه دفعه از مای اتر والت استفاده نکردی چرا از رو هوا میپرونی جوون مردمو بهگا میدی کنار گود نشستی میگی لنگش کن .
من از این مای اتر لعنتی استفاده کردم من میبینم ک روزانه چند نفر تمام حسابهشون داره خالی میشه من 7 میلیون پولم تو مای اتر والت هک شد من رد یه هکرو که هکم کرد گرفتم دیدم حساب چند نفرو خالی کرده تو مای اتر والت . چی میگی شما .
از بس حسابهای ملت هک شده خود مای اتر والت قرمز اون بالا پین کرده که این و نصب کنو اینو ذخیره کن اینو انجام بده چون خودش میدونه چقد هک شدن ملت .ولی تا حالا شما برو ببین تو بلک چاین یا امثال اون چند نفر هک شدن

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
ولی واس توکن ها مجبوریم از mew استفاده کنیم نه؟
البته من مستقیم از mew استفاده نمیکنم.meta mask نصب کردم.همه جا این متامسک رو پیشنهاد دادن.
اره درسته و اینم درسته متا ماسک خیلی بهتر از مای اتر هست اگر توکن امنیت کامل داشت که من مبالغ هنگفت میرفتم رو توکنها چون خیلیاشون سودهای تپل دارن

Miladdarren

Registered User
لایک‌ها
434
چ کیف پولی بیرون میده چی میگی داداش شما ک یه دفعه از مای اتر والت استفاده نکردی چرا از رو هوا میپرونی جوون مردمو بهگا میدی کنار گود نشستی میگی لنگش کن .
من از این مای اتر لعنتی استفاده کردم من میبینم ک روزانه چند نفر تمام حسابهشون داره خالی میشه من 7 میلیون پولم تو مای اتر والت هک شد من رد یه هکرو که هکم کرد گرفتم دیدم حساب چند نفرو خالی کرده تو مای اتر والت . چی میگی شما .
از بس حسابهای ملت هک شده خود مای اتر والت قرمز اون بالا پین کرده که این و نصب کنو اینو ذخیره کن اینو انجام بده چون خودش میدونه چقد هک شدن ملت .ولی تا حالا شما برو ببین تو بلک چاین یا امثال اون چند نفر هک شدن
چه طوری هک میکنن؟؟
پرایویت کی رو از حافظه کلیپبورد کش میرن؟

بالا