برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
چ کیف پولی بیرون میده چی میگی داداش شما ک یه دفعه از مای اتر والت استفاده نکردی چرا از رو هوا میپرونی جوون مردمو بهگا میدی کنار گود نشستی میگی لنگش کن .
من از این مای اتر لعنتی استفاده کردم من میبینم ک روزانه چند نفر تمام حسابهشون داره خالی میشه من 7 میلیون پولم تو مای اتر والت هک شد من رد یه هکرو که هکم کرد گرفتم دیدم حساب چند نفرو خالی کرده تو مای اتر والت . چی میگی شما .
از بس حسابهای ملت هک شده خود مای اتر والت قرمز اون بالا پین کرده که این و نصب کنو اینو ذخیره کن اینو انجام بده چون خودش میدونه چقد هک شدن ملت .ولی تا حالا شما برو ببین تو بلک چاین یا امثال اون چند نفر هک شدن
داداش...بلک چین هنوز مشکل داره آنقدر باگ داره که نمی تونم با پسورد فعلی ام وارد بشم چون همش خطا ورود اشتباه میده...
نرم افزار استفاده کنی بهتر از نسخه وب هست که احتمال هک آن بالاست..
از نسخه مای اتریوم خوب نیست برو سراغ نرم افزارهای دیگه که امنیت بالاتره...
کلا نسخه وب کیف پول پیشنهاد نمی کنم!

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
چه طوری هک میکنن؟؟
پرایویت کی رو از حافظه کلیپبورد کش میرن؟
داستان هک شدن کیف پول وب طولانی هستش...
معمولا هکرها وقتی به کیف پول قربانی دست پیدا می کنه سریع ارز به ادرس دیگه منتقل می کنه در واقع کیف پول قربانی خالی می کنه...

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
داداش...بلک چین هنوز مشکل داره آنقدر باگ داره که نمی تونم با پسورد فعلی ام وارد بشم چون همش خطا ورود اشتباه میده...
نرم افزار استفاده کنی بهتر از نسخه وب هست که احتمال هک آن بالاست..
از نسخه مای اتریوم خوب نیست برو سراغ نرم افزارهای دیگه که امنیت بالاتره...
کلا نسخه وب کیف پول پیشنهاد نمی کنم!
منم منظورم همون مای اتر والت بود وگرنه جاکس و اینا ک مشکلی ندام .ضمنا در مورد لاگین شدن تو بلک چاین مشکل از شماست نه بلک چاین شما ذخیره کن که دیگه نیازی به وارد کردن پسورد نداشته باشی هر دفعه . من 4 ساله از بلک چاین استفاده میکنم تا حالام این مشکل و هر مشکل دیگه ای نداشتم . البته برا بیتکوین الکتروم از همش بهتره

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
منم منظورم همون مای اتر والت بود وگرنه جاکس و اینا ک مشکلی ندام .ضمنا در مورد لاگین شدن تو بلک چاین مشکل از شماست نه بلک چاین شما ذخیره کن که دیگه نیازی به وارد کردن پسورد نداشته باشی هر دفعه . من 4 ساله از بلک چاین استفاده میکنم تا حالام این مشکل و هر مشکل دیگه ای نداشتم . البته برا بیتکوین الکتروم از همش بهتره
یک پسورد ۹ حرفی ساده که امکان هک بالاست رو وارد می کنم ورود نمیره...چون باگ داره
کلا با نسخه وب اصلا حال نمیکنم...
نسخه وب کوین پیمنت که کاربران خارجی گزارش دادند که این سایت دارای باگ زیادی می باشد که امکان هک آن بالاست و احتیاط کنید.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
یک پسورد ۹ حرفی ساده که امکان هک بالاست رو وارد می کنم ورود نمیره...چون باگ داره
کلا با نسخه وب اصلا حال نمیکنم...
نسخه وب کوین پیمنت که کاربران خارجی گزارش دادند که این سایت دارای باگ زیادی می باشد که امکان هک آن بالاست و احتیاط کنید.
از کوین پایمنت هم من 3 ساله استفاده کردم پارسال تا 10 بیتکوین هم تو حسابم بوده مشکلی هم نداشتم چون برا ورود و برداشت هم ایمیل میاد. این خارجیا 80 درصدشون احمقن من با اینا زیاد سر و کله زدم 1.5 سال واقعا احمقن. مثل اب خوردن سرشون کلاه میره این نیست که طرف چون خارجیه حتما خیلی بارش هست اینطورام نیست .

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
از کوین پایمنت هم من 3 ساله استفاده کردم پارسال تا 10 بیتکوین هم تو حسابم بوده مشکلی هم نداشتم چون برا ورود و برداشت هم ایمیل میاد. این خارجیا 80 درصدشون احمقن من با اینا زیاد سر و کله زدم 1.5 سال واقعا احمقن. مثل اب خوردن سرشون کلاه میره این نیست که طرف چون خارجیه حتما خیلی بارش هست اینطورام نیست .
اینم کیف پول منه...هر کاری می کنم همون پسورد نمی تونم وارد شم..
01.11.2018-21.30.png

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
اینم کیف پول منه...هر کاری می کنم همون پسورد نمی تونم وارد شم..
01.11.2018-21.30.png
به یوزر نیمت هم کامل دقت کن همونطور که گفتم تو 4 سال که از این استفاده میکنم حتی 1 دفعه هم این مشکل رو نداشتم

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
الکتروم هم سوراخه !
چندین ماه وقتی نسخه جدیدشو نصب کردم دیدیم تروجان داره! تو بی تالک تاپیک زدم...گفتند طوری نیست یکی دیگه هم قبلا اینو گفته!!!! گفتیم عجب، هیچی کاشف به عمل اومده کیف پول باز باشه + یه وب پیج طرف کیفتو خالی میکنه یه آبم روش مگه اینکه پسورد داشته باشه اونم باز تمام آدرس هاتو میبینه و داستان خودشو داره و بعدا میتونه با یه فرمولی سید ور در بیاره و کلید و خداحافظ
همون سایت بهتره

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
این سایت مسخره coinmarketcap.com چطور شده مرجع با این قیمتای دروغ و مسخرش رنک الکسای 145 هم داره
قیمت هر doge رو 0.032 دلار زده
CoinExchange SMART/DOGE $34,869 $0.032213
بعد میری سایت CoinExchange حساب میکنی هر doge که الان خود coinmarketcap زده 0.0152 دلار به جای 0.032 کمتر 0.011 دلار میوفته
buy 1 smart cash (0.36$) = 33 doge (33*0.0152$) > 1 doge = 0.36/33=0.0109$
دیروز اسمارت کش رو همینجوری تو coinmarketcap پیدا کرده بودم . doge رو 0.032 زده بود اما من حساب کردم کمتر 0.011 می شد. حالا قیمت اسمارت کش چطوری شده
smartcash = 58doge
USD Price $0.68842600

نزدیک 90 درصد افزایش داشته. اگه دیروز می خریم ضرر جبران میشد 50 درصد هم سود می کردم

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
الکتروم هم سوراخه !
چندین ماه وقتی نسخه جدیدشو نصب کردم دیدیم تروجان داره! تو بی تالک تاپیک زدم...گفتند طوری نیست یکی دیگه هم قبلا اینو گفته!!!! گفتیم عجب، هیچی کاشف به عمل اومده کیف پول باز باشه + یه وب پیج طرف کیفتو خالی میکنه یه آبم روش مگه اینکه پسورد داشته باشه اونم باز تمام آدرس هاتو میبینه و داستان خودشو داره و بعدا میتونه با یه فرمولی سید ور در بیاره و کلید و خداحافظ
همون سایت بهتره
من که مشکلی نداشتم با الکتروم و 1.5 بیت توش داشتم اخیرا البته الان موجودیم صفره ولی تا یه هفته پیش داشتم اینجورام نیست که سیید رو کسی پیدا کنه رمزو پیدا کنه ووو اینجور که شما میگید کلا در اینترنتو باید گل گرفت انتی ویروس من به سایت اتریوم هم گیر میده و اخطار میده .زیادم انتی ویروسا همیشه قرار نیست درست بگن
اگر بخوایم بگیم والت سخت افزاری هم چند وقت پیش هک شده بود اونا دیگه بی دقتی شما هست .
اگر شما پولتون تو جیبتون هواستون بهش نباشه و جیتونو بزنند دیگه ایراد از شماست نه از جیبتون
در کل قرار نیست که اینترنت امن باشه عین مکان فیزیکی اگر اینقد ک شما توقع دارید امن بود 100% و چیز 100% دی وجود داشت که من حاظر بودم خونمو هم بفروشم و بیام ایکس کوین بخرم سال دیگه با سودش 10 تا خونه بخرم یا دو ساله دیگه مهم نیست ولی اگر هک بشه و به گا بره چی پس در اصل بزرگترین ریسک این کار اوردن پول به محیط مجازیه نه بالا و پایین شدن یه کوین

Last edited:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
دوستان برای محافظت از مای اتر والت چیکار باید کرد؟
متاماسک رو نصب کنیم چه عملی انجام میده و وصل میشه به والت مای اتر؟
متاماسک رو تو ریویو افزونه های گروم میخوندم یسری نظرات منفی گذاشته بودن

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
خوب بده شما دیپوزیتتو بکن هر ادرسی داد بزن به همون ادرس هر وقت میخوای دیپوزیت کنی یه ادرس جدید میددت
خب همون والتی که داد و بهش دیپوزیت کنم میاد تو اکانتم ؟ بعد اون صفحه ی آدرس والتو ببندم مشکل نداره ؟ یعنی از والت خودم میتونم بریزم؟

بالا