برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
کسی از اکسچنج livecoin.net تا حالا استفاده کرده؟
با ایران مشکلی ندارن؟

دوشواری نداره
از ادوکش و پرفکت مانی هم ساپورت میکنه قیمتاش یخورده بالاتر از کف بازار هستش

تقریبا دو هفته پیش EOS گرفته بودم یه مقدار، الان دو برابر فروختم ARK و یه مقدار کم BNB گرفتم. امیدوارم خیر باشه.

بهتر بود که EOS وARK نگه میداشتی

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
دوستان ببینید کجا میشه این CLO ها رو گرفت ؟؟

https://forum.ethereumclassic.org/t/january-dev-update-commonwealth/404

It was decided to distribute the initial stake of CLO between current ETC holders. We will make a snapshot of ETC blockchain at block 5500000 (approximately 5 March, 2018. This depends on ETC block time and ETC hashrate changes). Then we implement the initial balance of each ETC holder in the Callisto network genesis block, so each ETC owner will receive CLO coins automatically in a 1:1 ratio to the amount of ETC that he had at block 5500000.

ظاحرا بسته شده

https://dexaran.github.io/ICO/

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
بهتر بود که EOS وARK نگه میداشتی
EOS رو همون موقع که خریده بودم دوبرابرشو سل اوردر زده بودم امروز رفتم دیدم فروش رفته.
تقریبا 75 درصدشو ARK گرفتم. BNB رو بیشتر برا این گرفتم که تو تنظیمات زدم فی رو از BNB کم کنه (50 درصد دیسکانت میده اینجوری تو فی در بایننس)
فعلا اینا رو تو بایننس دارم:
LSK
XVG
SNM
ETC
EDO
ARK
BNB

Miladdarren

Registered User
لایک‌ها
434
اگر voise به binance اضافه شه قیمتش میترکه:
8jj5_bbb.jpg

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
خبری ازش خوانده اید ؟ از کجا خواندید ؟ برای این میپرسم که من تو هیت بی تی سی عضو که نیستم بشم هم چیزی توش نگه نمیدارم اما تو سایر صرافی ها مثل باینانس نگه میدارم، میخوام بدونم از کجا آمار بگیریم یه روز نوبت مثلا باینانس شد قبلش بکشیم بیرون
ببینید هیت یه مدتی هست که خیلی ویدرا ها دیر میخوره توش... برای شخص خودم تا یک هفته هم طول کشیده که کلا تخلیش کردم.
خود خارجی ها هم توی صرافی پول نگه نمیدارن ، برای مایی که ایرانی هستیم و هر لحظه ممکنه به بهونه اکانتمون فریز شه خیلی خیلی مهم تره . اگر توی بیترکس یا btce ضرر داده باشید متوجه میشید چقدر سخته این قضیه
خدایی نکرده اگر مشکلی پیش بیاد وقتی خبردار میشید فرصت تخلیه پیدا نمیکنید
پول اصلیتون رو توی کیف نگه دارید و بخشی که باهاش ترید میزنید رو بزارید توی باینانس

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
کسی اسمارت کش خریده بود؟
24h High 182.00 doge
3روزه 600 درصد داشته

جهنم و ضرر داگ ها رو تبدیل میکنم به اسمارت کش یا میاد رو 30 دوباره یا یه روزه 20-30 درصد میره روش

Last edited:

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
ببینید هیت یه مدتی هست که خیلی ویدرا ها دیر میخوره توش... برای شخص خودم تا یک هفته هم طول کشیده که کلا تخلیش کردم.
خود خارجی ها هم توی صرافی پول نگه نمیدارن ، برای مایی که ایرانی هستیم و هر لحظه ممکنه به بهونه اکانتمون فریز شه خیلی خیلی مهم تره . اگر توی بیترکس یا btce ضرر داده باشید متوجه میشید چقدر سخته این قضیه
خدایی نکرده اگر مشکلی پیش بیاد وقتی خبردار میشید فرصت تخلیه پیدا نمیکنید
پول اصلیتون رو توی کیف نگه دارید و بخشی که باهاش ترید میزنید رو بزارید توی باینانس
من بخشی رو که ترید میکنم داخل یه صرافی نگه میدارم بخشی که ترید نمیکنم تو یه صرافی دیگه! بخشی که ترید نمیشه بالای 30 40 تا کوین حوصله ندارم 30 تا کیف پول نصب کنم، + احتمال دزدیده شدنشون از روی پی سی من بیشتره تا صرافی میمونه مشکل ایرانی بودن که اون داستان خودشو داره، یه روزی اگه باینانس بترکه به نظرتون کوینا چه بلایی سرشون میاد؟ حالا بر فرض تو کیف پولمون هم باشه

Miladdarren

Registered User
لایک‌ها
434
من بخشی رو که ترید میکنم داخل یه صرافی نگه میدارم بخشی که ترید نمیکنم تو یه صرافی دیگه! بخشی که ترید نمیشه بالای 30 40 تا کوین حوصله ندارم 30 تا کیف پول نصب کنم، + احتمال دزدیده شدنشون از روی پی سی من بیشتره تا صرافی میمونه مشکل ایرانی بودن که اون داستان خودشو داره، یه روزی اگه باینانس بترکه به نظرتون کوینا چه بلایی سرشون میاد؟ حالا بر فرض تو کیف پولمون هم باشه
اگر میخوای تو صرافی نگه داری حداقل یه vps اروپا بگیر خیالت راحت باشه.
مگه قراره اضافه شه؟
دولوپراش گفتن قرار تو یه صرافی معروف اضافه شه.اگه اون صرافی binance باشه(با توجه به عکسی که گذاشتم) که احتمالش زیاده قیمتش خیلی میکشه بالا.

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
کیف برای E20 چی پیشنهاد مدید برای خرید توکن حتما باید کیف پول شخصی داشت ؟ آنلاین نداریم پریویت کیشو بهمون بده، متا ماسک که گویا ساپورت نمیکننن برای همین مجبور یه کیف دیگه داشته باشی که کلید و سید بهت بده و کلیدشم بهشون بدی آخه این عقلانیه ؟ (رفتم توکن بگیرم میگه اول برای اینک ه حسابت اوکی شده کیف پولتو آنلاک کن)
@Miladdarren aren
@pool
@shahrokh222
@Rascal
@javadth

Miladdarren

Registered User
لایک‌ها
434
کیف برای E20 چی پیشنهاد مدید برای خرید توکن حتما باید کیف پول شخصی داشت ؟ آنلاین نداریم پریویت کیشو بهمون بده، متا ماسک که گویا ساپورت نمیکننن برای همین مجبور یه کیف دیگه داشته باشی که کلید و سید بهت بده و کلیدشم بهشون بدی آخه این عقلانیه ؟ (رفتم توکن بگیرم میگه اول برای اینک ه حسابت اوکی شده کیف تو آنلاک کن)
@Miladdarren aren
@pool
@shahrokh222
@Rascal
@javadth
من با متامسک + MEW کار میکنم.
واس فرستادن توکن ها خود متامسک نمیتونه باید با MEW بفرستی.
ولی مزیتی که داره پرایوت کی رو امن واست نگه میداره.

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
من با متامسک + MEW کار میکنم.
واس فرستادن توکن ها خود متامسک نمیتونه باید با MEW بفرستی.
ولی مزیتی که داره پرایوت کی رو امن واست نگه میداره.
ممنون از راهنماییت یکم بیشتر توضیح میدی من تا حالا اصلا کیف اتر نداشتم که کلید داشته باشه.
الان برای خرید توکن واقعا باید کیف پولمون رو آنلاک کنیم یعنی همه جا همینطوره ؟ (وقتی انلاک میکنیم و طرف کلید مارو داره خطناک نیست خودش توکن ها را بالا بکشه ؟ )
متوجه نشدم باید هر دو رو نصب کنم رو سیستمم ؟ داخل یکی نگه دارم از یکی سند و ریسیو کنم ؟!
کلا این توکن های E20 رو چطوری باید خرید :)

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
کیف برای E20 چی پیشنهاد مدید برای خرید توکن حتما باید کیف پول شخصی داشت ؟ آنلاین نداریم پریویت کیشو بهمون بده، متا ماسک که گویا ساپورت نمیکننن برای همین مجبور یه کیف دیگه داشته باشی که کلید و سید بهت بده و کلیدشم بهشون بدی آخه این عقلانیه ؟ (رفتم توکن بگیرم میگه اول برای اینک ه حسابت اوکی شده کیف پولتو آنلاک کن)
@Miladdarren aren
@pool
@shahrokh222
@Rascal
@javadth

درود...تا جایی در سایت نوشته برای E20 باید کیف پول شخصی داشته باشی..
https://tokenmarket.net/what-is/ethereum-token-wallets

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
کسی اسمارت کش خریده بود؟
24h High 182.00 doge
3روزه 600 درصد داشته

جهنم و ضرر داگ ها رو تبدیل میکنم به اسمارت کش یا میاد رو 30 دوباره یا یه روزه 20-30 درصد میره روش

3ad1a.JPG

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
SMART 0.00014400

از وقتی فروختی 0.00013228 رفته رو قیمتش. این 17 روزه 12.2 برابر شده!!!

چند روز پیش 33 داگ بود الان 170 داگ هست. حداقل 500 سود از دستم در رفت. 2 روز پیش هم 80 بود. الان میگم جهنم رو قیمت بالا بخرم شاید کوتاه مدت 10-20 درصد رفت روش ..

چاره ای نیست
خودم صبر نکردم ضررش رو هم کشیدم

من توی قیمت بالا خریده بودم یعنی 730 که خریده بودم این اومده بود روی 400 و تکون نمیخورد
اول ژانویه هم که یه سیستم میخواست راه بندازه قیمتش رفت بالا منم فروختم

dss

Registered User
لایک‌ها
198
btg طبق چیزی که داده بودم رفت بالا 20% تا 30% سود گرفتم. ببینیم میخواد چیکار کنه.

تحلیل LRC ضمیمه کردم

فایل های ضمیمه

• lrc.jpg
    lrc.jpg
    99.1 KB · نمایش ها: 13

Miladdarren

Registered User
لایک‌ها
434
این عکس از کدام قسمت سایت گرفته شده ؟
این اسکرینشات رو خودم از بخش Deposit و Withdraw گرفتم.خودتونم میتونید ببینید برید همین بخش F12 رو بزنید میتونید تو بخش network ببینید.
ممنون از راهنماییت یکم بیشتر توضیح میدی من تا حالا اصلا کیف اتر نداشتم که کلید داشته باشه.
الان برای خرید توکن واقعا باید کیف پولمون رو آنلاک کنیم یعنی همه جا همینطوره ؟ (وقتی انلاک میکنیم و طرف کلید مارو داره خطناک نیست خودش توکن ها را بالا بکشه ؟ )
متوجه نشدم باید هر دو رو نصب کنم رو سیستمم ؟ داخل یکی نگه دارم از یکی سند و ریسیو کنم ؟!
کلا این توکن های E20 رو چطوری باید خرید :)
Metamask یه افزونه هست که روی مرورگر نصب میشه و پرایوت کی رو به صورت انکریپت شده نگه میداره و هر موقع خواستید توکن هارو جابه جا کنید میرید سایت MEW اونجا گزینه Metamask داره که از طریق اون توکن هاتونو جا به جا میکنید.
متامسک رو باید نصب کنید رو مرورگر یه passphrase دوازده کلمه ای میده بهتون که باید نگهش دارید.MEW هم که وب سایته, نصب کردنی نیست.
توکن ها رو هم یا باید موقع ICO از خود سایتشون بخری یا از صرافی ها بگیری.

بالا