برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
Idea Not Available

--------------

اینم مثل ریپل 100 میلیارد کوین داره.

6 فوریه هر ترون تا 10 بیت کوین رفته. چه خرشانس بوده اونی که ترون هاش فروش رفته |:

9IcCQH-VRqyWALOGSv0N2g.png

من از این شانس ها ندارم . ترون بشه 7 سنت از ضرر در میام هیچ ، یه مقدار هم سود می کنم (9 ساعت پیش تا 7 سنت رفته .. مال من 5 ساعت پیش رسید)

چرا جو میدی تیام جان نزدیک بود سکته کنم:D

فایل های ضمیمه

• tron.JPG
    tron.JPG
    62.9 KB · نمایش ها: 7

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
نظرتون چیه ؟

من که وقتی قیمت پایین بود روی 6کا چیزی نخریدم بعد هم روی 8کا هم باز نخریدم چون گفتن دابل باتوم میشه دوباره ری 6کا ولی عین شاخ شمشاد داره میره بالا

ولی هنوز امیدوارم تا مارس نرسیده یه حرکتی بشه یه فرجی بشه بتونیم کوین بخریم

871.JPG

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
بچه ها پولمو رو کدوم کوین تو کریپتوپیا بذارم ؟ با این افت قیمت بیت خیلی ضرر کردم

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
899
این اتر کلاسیک چرا نمی خواد تکون واقعی بخوره ! نا سلامتی 5 مارچ داره میاد , تو چند روز گذشته یه رشد خوب داشت الان دو سه روزه باز ثابت شده , البته الان زمان خوبی برای خریدش هست یا رشد میکنه یا همینی که هست می مونه , ولی قبل این تایم باید فروخت

اکثرا میگن قبل ایردراپش تا 50 دلار بعضی ها هم میگن تا 80 میره بالا

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
چرا جو میدی تیام جان نزدیک بود سکته کنم:D
تو لایو کوین تا 10 بیت کوین رفته. اسکرین شات گذاشتم ها
بعضی وقتا از این اتقاقات نادر تو اکسچنجرها میوفته. مثلا چند ماه پیش تو exmo برای لایت کوین

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
نظرتون چیه ؟

من که وقتی قیمت پایین بود روی 6کا چیزی نخریدم بعد هم روی 8کا هم باز نخریدم چون گفتن دابل باتوم میشه دوباره ری 6کا ولی عین شاخ شمشاد داره میره بالا

مشاهده پیوست 1057266
اگه به حرکت نرم اش ادامه بده یکم الان میاد پایین بعد گازشو میگیره دیگه رخ مبارکشو نمیبینی

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
تو لایو کوین تا 10 بیت کوین رفته. اسکرین شات گذاشتم ها
بعضی وقتا از این اتقاقات نادر تو اکسچنجرها میوفته. مثلا چند ماه پیش تو exmo برای لایت کوین
خاک بر سر من اگه میفمیدم الان یه جا دیگه بودم:general208:، البته فکر چاره هستم، انشالله بازم پیش بیاد، خیلی گلی تیام جان :general504:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
خریت کردم روی ۷ هزارو ۸ هزار نخریدم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
پریروز تو yobit زدکش روی 499 خریدم یه لحظه غفلت کردم اومد پایین. با یکم ضرر ردش کردم . تبدیلش کردم ترون
الان همه پولها تبدیل شده ترون. نسبت به پریشب روی حدود 50 دلار سودِ .. نمی دونم بفروشمش ، طبق چارتی که جواد داده میاد پایین بعدا می تونم ارزون تر بخرم و بعد می کشه بالا. یا صبر کنم شاید ای یه بار دیگه رفت رو 7 سنت و از ضرر در اومدم

Last edited:

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
اگه به حرکت نرم اش ادامه بده یکم الان میاد پایین بعد گازشو میگیره دیگه رخ مبارکشو نمیبینی
اینجا یه اشتباه محاسباتی رخ داده انگار :) الان که اومد بالا فکر کنم بهتره نگهش نداری تا مید میاد بالا بعد میره پایین بعد دوباره... (البته این نظر منه، خواستم بگم بعدا نگی نرفت بالا)

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
زیر 9k بعیده حرکت به سمت 14k-15k
6k رو هم تا نیومده بود بعید میدونستن
این gto چی میگه این وسط 90% رشد 11 هزار بتکوین توی بایننس حجم گرفته بابا اینارو ملت ازاکجا میفهمن اخه حمله میکنن بهش ؟ ما هم کارمون اینه بشینیم نیگاه کنیم :(

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
نظرتون چیه ؟

مشاهده پیوست 1057266
منم اون لحظه نتونستم بخرم ولی فکرشو نکن اگر اومد پایین که میخریمم اگرم نه که بازم میخریم :d

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
6k رو هم تا نیومده بود بعید میدونستن
این gto چی میگه این وسط 90% رشد 11 هزار بتکوین توی بایننس حجم گرفته بابا اینارو ملت ازاکجا میفهمن اخه حمله میکنن بهش ؟ ما هم کارمون اینه بشینیم نیگاه کنیم :(
من اینو خریده بودم. به نظرم کوین هایی که قیمت پایینی دارن از نظر تکنیکال پیدا کنید. بعد برید توییتر ببنید 10 پست آخر اون کوین ملت چی می گن. اگه بالای 90 درصد خوب می گفتن و ملت امیدوار بودن به کوین اون کوین رو بخرید و نگه دارید. ضمنا فقط صبر کنید. این بازار خیلی غیر قابل پیش بینیه. زود به زود بخرید بفروشید ضرر می کنید. اما اگه یه کوین رو کف قیمت تکنیکال بخرید به طوری که دید ملت هم نسبت به اون کوین خوبه یه روزی پامپ میشه.

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
من نظرم اینه تو این بازار هم باید تکنیکالی نگاه کرد هم فاندا. حتما برید ببینید تو توییتر چی می گن و صرفا به نمودار اکتفا نکنید.

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99

satansilent

Registered User
لایک‌ها
81
gto برای این بالا رفته چون به مناسبت ولنتاین سایت binance قرعه کشی گذاشته که 2 روز دیگه مهلتش تموم میشه و اگه دوست داشتید توش شرکت کنید فقط کافیه این کار ها رو انجام بدید:

1.خرید و نگهداری Gto به ارزش بیشتر از 1 اتریوم تا پایان قرعه کشی:
برنده که یکنفر خواهد بود برابر با ارزش 100 اتریوم بهش gto تعلق میگیره
به 100 نفر بعدی gto میدن نفری 2000 تا

2.خرید و نگهداری gto به ارزش بیشتر از 5 اتریوم تا پایان قرعه کشی:
برنده که یکنفر خواهد بود برابر با ارزش 150 اتریوم بهش gto تعلق میگیره

3.به 20 نفر که از همه بیشتر gto خریده باشند و تا پایان قرعه کشی نگهداری کنند هم gto تعلق میگیره:
نفر اول 300000
نفر دوم 200000
نفر سوم 100000
نفر چهارم تا دهم تقریبا نفری 10714
نفر یازدهم تا بیستم نفری 7500

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
نظرتون چیه ؟

مشاهده پیوست 1057266
درود آقا جواد.
من هم این تاپیک رو این روزا بیشتر دنبال میکردم و از اونجایی که در ابتدا شما با اطمینان از سقوط حرف میزدید و البته دوست داشتم خودم رو گول بزنم که بازم پایین میاد خرید نکردم اما هرچی میگذره فکر میکنم بیشتر داریم تعلل میکنیم و اگه سقوطی در پیش بود تا الان باید اتفاق می افتاد اما یه حسی بهم میگه یه جای کار میلنگه و اصلاح قیمت نباید به این سرعت و اینقدر هیجانی انجام میشد ! البته اگه تارگت بیت کوین تا پایان سال روی 50k بسته شده باشه هیچ بعید نیست الان تو مرحله استارت این قیمت باشیم.. در هر صورت من هم الان دو به شک موندم که چه اتفاقی قراره بیفته و شاید بهترین کار همون ریسک کردن باشه، چون اگه قرار بود بدونیم چه اتفاقی قراره پیش بیاد که دیگه اسمش ریسک نبود !

بالا