برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Wallet

Registered User
لایک‌ها
53
روش کارش آسونه . راستش من خودم آموزش میدمش . اما برای یادگیری، بیتمکس یه سایت تستی داره به اسم testnet.bitmex.com . یکم باهاش ور بری یاد میگیری . اگه جاییشو مشکل داشتی آیدی تلگرامم تو کانال امضا هست ، ازم بپرس بهت بگم یا هماهنگ کن تو اسکایپی چیزی آنلاین بهت بگمش. اگه درست توش ترید کنی و بتونی روند بیت رو خوب پیشبینی کنی سودش حرف نداره . با یه سرمایه ی کم 1000 دلاری میتوئی در ماه راحت 3000 درصد سود کنی
یه تست بزنم ببینم ... حتما سوال می پریم ازتون

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
سلام دوستان
سایت مطمئن برای فروش بیت معرفی کنید

لوکال بیت کوین هم مثل اینکه به ایرانی ها خدمات نمیده

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
سلام دوستان
سایت مطمئن برای فروش بیت معرفی کنید

لوکال بیت کوین هم مثل اینکه به ایرانی ها خدمات نمیده
من خودم با دوستان فروم کار میکنم و همچنین با دوست عزیز آقای زارعی که واقعا قیمتهاشون منصفانه هست. آدرس سایتوشون: https://hdpay.ir/user
تو تلگرام باهاش در تماس باش تا سریع کاراتون پیش بره. (ثبت کارت بانکی و پرداخت ها و...)

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
من خودم با دوستان فروم کار میکنم و همچنین با دوست عزیز آقای زارعی که واقعا قیمتهاشون منصفانه هست. آدرس سایتوشون: https://hdpay.ir/user
تو تلگرام باهاش در تماس باش تا سریع کاراتون پیش بره. (ثبت کارت بانکی و پرداخت ها و...)
قبلا با پیمنت 24 کار میکردم کلا تعطیل شده
بهرحال ممنون

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
اکسچنج Coinexchange.io بزودی تعطیل میشود، معاملات ارزهای مختلف از 15 اکتبر متوقف خواهد شد

اگر دارایی در این اکسچنج دارید حتما خارج کنید

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
چون سودی که میده رو بایننس نمیده

باینانس که سود نمیده، سود میگیرن ازش... همانطور که دوستان گفتن فرقشون تو آپشن هایی هست که بیتمکس داره و البته کار کردن باهاش هم کار هرکسی نیست، خیلی هم حساس هست روی آی پی ایران و شوخی نداره...

البته من لوریج کار نکردم اطلاعاتی هم ندارم ولی چیزی که مشخص هست اینه که ضررش هم تپل هست، شما اگر روشی بلدی که کمک میکنه به دیگر دوستان میتونید توی تاپیک راهنمایی کنید و به بقیه یاد بدید، حالا دوست داشتن انجام میدن دوست هم نداشتن انجام نمیدن، ولی اگر میخواهید تبلیغ کانالتون رو بکنید، همون تاپیکی که زدید کفایت میکنه.

پ.ن: من نمیگم هدف شما تبلیغ هست، فقط عرضم اینه که اگر هدفتون تبلیغ هست اشتباه اومدید.

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
باینانس که سود نمیده، سود میگیرن ازش... همانطور که دوستان گفتن فرقشون تو آپشن هایی هست که بیتمکس داره و البته کار کردن باهاش هم کار هرکسی نیست، خیلی هم حساس هست روی آی پی ایران و شوخی نداره...

البته من لوریج کار نکردم اطلاعاتی هم ندارم ولی چیزی که مشخص هست اینه که ضررش هم تپل هست، شما اگر روشی بلدی که کمک میکنه به دیگر دوستان میتونید توی تاپیک راهنمایی کنید و به بقیه یاد بدید، حالا دوست داشتن انجام میدن دوست هم نداشتن انجام نمیدن، ولی اگر میخواهید تبلیغ کانالتون رو بکنید، همون تاپیکی که زدید کفایت میکنه.

پ.ن: من نمیگم هدف شما تبلیغ هست، فقط عرضم اینه که اگر هدفتون تبلیغ هست اشتباه اومدید.
خیلی ممنون از حسن توجهتون . بنده هم مثل خیلیا که تو این تاپیک از سود و ضرراشون گفتن ، از سود و ضررام گفتم . چند دفعه هم سیگنال های گروه VIPم رو بصورت رایگان تو این تاپیک گذاشتم که دیدن سودشو. توی همین تاپیک دوستی گفته بود که هرجا گشته نتونسته یاد بگیره چجوری با بیتمکس کار کنه که بنده گفتم هرجا مشکل داشت بپرسه تا کمکش کنم . این وسط نه هزینه ی پولی مطرح بود نه چیز دیگه ای . فکرم نمیکنم جایی تو این تاپیک نوشته باشم بیاید تو کانال VIP من عضو بشید .من یه تاپیک واسه تبلیغ کار شرکتم زدم و همونم برام بسه. راجب بیتمکس و خطراتش هم اینطور که شما میگی نیست . همونطورکه گفتید با لوریج کار نکردید و اطلاعی ندارید پس بهتره تو زمینه هایی که کار کردید و تجربشو دارید تمرکز کنید

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
خیلی ممنون از حسن توجهتون . بنده هم مثل خیلیا که تو این تاپیک از سود و ضرراشون گفتن ، از سود و ضررام گفتم . چند دفعه هم سیگنال های گروه VIPم رو بصورت رایگان تو این تاپیک گذاشتم که دیدن سودشو. توی همین تاپیک دوستی گفته بود که هرجا گشته نتونسته یاد بگیره چجوری با بیتمکس کار کنه که بنده گفتم هرجا مشکل داشت بپرسه تا کمکش کنم . این وسط نه هزینه ی پولی مطرح بود نه چیز دیگه ای . فکرم نمیکنم جایی تو این تاپیک نوشته باشم بیاید تو کانال VIP من عضو بشید .من یه تاپیک واسه تبلیغ کار شرکتم زدم و همونم برام بسه. راجب بیتمکس و خطراتش هم اینطور که شما میگی نیست . همونطورکه گفتید با لوریج کار نکردید و اطلاعی ندارید پس بهتره تو زمینه هایی که کار کردید و تجربشو دارید تمرکز کنید

شما تو پست های قبلی فرمودید که 3000% سود از بیتمکس عایدتون میشه! با لوریج چند 3000% سود میده بهتون؟! یعنی $1000 دلار من میشه 3 میلیون دلار با این اوصاف!
بالاترین لوریج بیتمکس 100:1 هست اونهم با ریکس بسیار بالا.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
من چند بار تاپیک ایجاد کردم مردم بیان تجربیاتشون رو در مورد bitmex بگن ولی خب کسی همکاری نکرد

اصولا ایرانی ها وقتی یه چیزی پیدا میکنن که میشه ازش سود دراورد سعی میکنن به کسی نگن
حالا من دقیق نمیدونم چرا
مثلا اگر هزار تا ایرانی توی بیتمکس باشن یا 10 میلیون ایرانی چه فرقی به حال همدیگه میکنه

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
شما تو پست های قبلی فرمودید که 3000% سود از بیتمکس عایدتون میشه! با لوریج چند 3000% سود میده بهتون؟! یعنی $1000 دلار من میشه 3 میلیون دلار با این اوصاف!
بالاترین لوریج بیتمکس 100:1 هست اونهم با ریکس بسیار بالا.
اینطوری لیکوئید میشید و همه سرمایتون به باد میره . همیشه باید با 5 الی 10 درصد سرمایه وارد شید
سوالتون راجب لوریج هم مناسب بود . باید بگم با لوریج کراس که یچیزس تو همون مایه های 100 هست ولی وقتی 10 درصد سرمایه رو وارد میکنید از بقیه ی سرمایه بعنوان پشتیبان پوزیشنتون استفاده میکنه و باعث میشه لیکوئیدتون عقب بیفته. در کل علاقه داشتید ببینید چطور میشه سود کرد بنده نمونه سودامو تو کانال امضام گذاشتم . برید ببینید

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
خیلی ممنون از حسن توجهتون .

خواهش میکنم، ممنون از شما که توضیح دادید.

بنده هم مثل خیلیا که تو این تاپیک از سود و ضرراشون گفتن ، از سود و ضررام گفتم .

راستش از ضرر که من ندیدم بگید ولی خب از سود گفتناتون با توجه به اینکه توضیح کامل ندادید یکم شائبه برانگیز بود.

چند دفعه هم سیگنال های گروه VIPم رو بصورت رایگان تو این تاپیک گذاشتم که دیدن سودشو.

لینک پست رو میشه محبت کنید؟ البته اگر امکانش هست.
توی همین تاپیک دوستی گفته بود که هرجا گشته نتونسته یاد بگیره چجوری با بیتمکس کار کنه که بنده گفتم هرجا مشکل داشت بپرسه تا کمکش کنم . این وسط نه هزینه ی پولی مطرح بود نه چیز دیگه ای .

بله درسته، ولی همونجا اشاره کردید به کانالی که توی امضاتون هست

اگه جاییشو مشکل داشتی آیدی تلگرامم تو کانال امضا هست

در صورتی که میشد به صورت مستقیم لینک بدید...

همونطورکه گفتید با لوریج کار نکردید و اطلاعی ندارید پس بهتره تو زمینه هایی که کار کردید و تجربشو دارید تمرکز کنید

خب کار نکردم، ولی دوست دارم شما یاد بدید به ما که ما هم ببینیم اگر میشه سودهای 100% ی و 300% ی که نه ولی روزی 3-4% سود کنیم روی هر پوزیشن راضی هستیم ...

پ.ن: چیزی که من فهمیدم و پرسیدم اینجوری هست که:

مثلا یک بیت شما میاری وسط بیت مکس اجازه میده اندازه ده بیت معامله کنی،اگر 10 بیت شما سل بزنی ده درصد قیمت واقعی بری تو ضرر یک بیت که داشتی لیکوید میشه
مثلا بیت روی 10000 باشه شما سل بزنی یک بیت رو بزاری وسط و لوریج 10x بگیری نرخ بشه 11000 یک بیت که داشتی لیکوید میشه
اگر بشه 9000 شما یک بیت سود میکنی...

خب، تا اینجا میشه همون کال شدن توی فارکس، که شما فرمودید با 10% سرمایه وارد میشیم، حالا اگر همه پوزیشن هامون اشتباه باشه چی؟

در صورتی که توی limit یا همون باینانس وقتی بای میزنی اگر تو ضرر هم بره میشه هودل کرد و امید داشت بهش...

ممنون از همگی

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
خواهش میکنم، ممنون از شما که توضیح دادید.

راستش از ضرر که من ندیدم بگید ولی خب از سود گفتناتون با توجه به اینکه توضیح کامل ندادید یکم شائبه برانگیز بود.

لینک پست رو میشه محبت کنید؟ البته اگر امکانش هست.

بله درسته، ولی همونجا اشاره کردید به کانالی که توی امضاتون هست

در صورتی که میشد به صورت مستقیم لینک بدید...

خب کار نکردم، ولی دوست دارم شما یاد بدید به ما که ما هم ببینیم اگر میشه سودهای 100% ی و 300% ی که نه ولی روزی 3-4% سود کنیم روی هر پوزیشن راضی هستیم ...

پ.ن: چیزی که من فهمیدم و پرسیدم اینجوری هست که:

مثلا یک بیت شما میاری وسط بیت مکس اجازه میده اندازه ده بیت معامله کنی،اگر 10 بیت شما سل بزنی ده درصد قیمت واقعی بری تو ضرر یک بیت که داشتی لیکوید میشه
مثلا بیت روی 10000 باشه شما سل بزنی یک بیت رو بزاری وسط و لوریج 10x بگیری نرخ بشه 11000 یک بیت که داشتی لیکوید میشه
اگر بشه 9000 شما یک بیت سود میکنی...

خب، تا اینجا میشه همون کال شدن توی فارکس، که شما فرمودید با 10% سرمایه وارد میشیم، حالا اگر همه پوزیشن هامون اشتباه باشه چی؟

در صورتی که توی limit یا همون باینانس وقتی بای میزنی اگر تو ضرر هم بره میشه هودل کرد و امید داشت بهش...

ممنون از همگی
واسه سودام چرا برای کسی توضیح کامل بدم ؟ من گزارش سود 5 روز گذشتمو هم تو کانال گذاشتم هم تو تاپیکم .
اشتباه شما اینه که فکر نکنم در جریان چیزی به اسم مدیریت سرمایه باشید . تو همون بایننس هم 1 بیت رو کامل سرمایه گذاری نمیکنن چه برسه به بیتمکس که خطرناک تره . راه سود کردن تو بیتمکس هم اینطوره که شما حرکت بیت رو درست پیشبینی کنی و با کراس لورج و با 5-10 درصد سرمایه وارد پوزیشن بشید. اینطوری با 1 درصد حرکت درست 100 درصد سود میکنید. راجب اینکه پرسیدید اگه همه ی پوزیشن هاتون اشتباه باشه چی؟ باید بگم که به کتاب های موجود در بازار مراجعه کنید ، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال یاد بگیرید تا همه پوزیشناتون اشتباه نشه.

اینم لینک پستی که درخواست کردید :
https://forum.persiantools.com/thre...و-سیستم-بلاکچین.828603/page-400#post-12692861

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
واسه سودام چرا برای کسی توضیح کامل بدم ؟ من گزارش سود 5 روز گذشتمو هم تو کانال گذاشتم هم تو تاپیکم .
اشتباه شما اینه که فکر نکنم در جریان چیزی به اسم مدیریت سرمایه باشید . تو همون بایننس هم 1 بیت رو کامل سرمایه گذاری نمیکنن چه برسه به بیتمکس که خطرناک تره . راه سود کردن تو بیتمکس هم اینطوره که شما حرکت بیت رو درست پیشبینی کنی و با کراس لورج و با 5-10 درصد سرمایه وارد پوزیشن بشید. اینطوری با 1 درصد حرکت درست 100 درصد سود میکنید. راجب اینکه پرسیدید اگه همه ی پوزیشن هاتون اشتباه باشه چی؟ باید بگم که به کتاب های موجود در بازار مراجعه کنید ، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال یاد بگیرید تا همه پوزیشناتون اشتباه نشه.

اینم لینک پستی که درخواست کردید :
https://forum.persiantools.com/threads/بررسی-و-تحلیل-بیتکوین،ارزهای-رمزپایه-و-سیستم-بلاکچین.828603/page-400#post-12692861

دیگه ما هم اول راه هستیم یکم سودهای تپل که میبینیم دست و پامون شل میشه.. خلاصه دمت گرم بابت توضیحاتی که دادی ، مدیریت سرمایه رو هم چشم میرم سرچ میکنم ومطالعه میکنم..

ممنون از شما

بالا