برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
تا این تاریخی که داده مهلت داریم که برداشت کنیم بعدش دیگه نمیشه اون فایل پی دی اف رو باید پر کنیم و براشون بفرستیم تو فایل پی دی اف مشخصات حساب تو بیترکس + مشخصات حساب تو صرافیی که قراره پولو انتقال بدیم به شرطی که اون صرافی جزو مناطق تحریمی نباشه مثل ایران کره شمالی سوریه کریمه
نام حساب با حساب بیترکس باید یکی باشه انگار
برای من که اسمم یکی نیستش چون اولین باری بود که ثبت نام میکردم و چیزی هم نمیدونستم و اسم الکی زدم حالا امیدوارم برای انتقال به والت مشکلی نباشه فردا یه تستی میکنم

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
الان لاگین کردن به بیترکس ولی همچنان نمیشه برداشت کرد
کسی تونسته برداشت کنه

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
الان لاگین کردن به بیترکس ولی همچنان نمیشه برداشت کرد
کسی تونسته برداشت کنه

دستورالعمل های مربوط به انتقال ارز دیجیتال در حساب بیترکس

شما یک حساب ارز دیجیتال در بیترکس دارید. دفتر کنترل دارایی های خارجی آمریکا (OFAC) مجوزی به بیترکس اعطا کرده است تا ارز دیجیتال را به حساب دیگری انتقال دهید. این امر با برآورده شدن شرایط زیر ارائه می‌شود:

۱- باید ارز دیجیتال را به سرویس کیف پول میزبانی شده یا صرافی ارز دیجیتال انتقال دهید. نباید ارز دیجیتال را به کیف پول دسکتاپ یا سخت افزاری انتقال دهید.

۲- کیف پول میزبانی شده یا صرافی ارز دیجیتال که مشخص کرده اید باید:

الف) خارج از خاک آمریکا قرار داشته باشد.

ب) نباید به فرد یا نهاد آمریکایی متعلق باشد یا توسط آن کنترل شود، در غیر این صورت در معرض قوانین OFAC خواهد بود.

پ) نباید در کشور یا منطقه ای قرار داشته باشد که تحت تحریم های آمریکا می‌باشد (کشورهایی نظیر ایران، کوبا، کره شمالی، سوریه و منطقه کریمه اکراین)

ت) نباید در فهرست نهادهای تحریم شده OFAC قرار داشته باشد و یا متعلق به یکی از افراد یا نهادهای تحت تحریم OFAC باشد یا توسط آن کنترل شود.

۳- حسابی که دارای ارز دیجیتال خواهد شد، در هر کیف پول یا صرافی ارز دیجیتال که باشد باید فقط متعلق به شما باشد یا توسط شما کنترل شود. شما نمی‌توانید ارز دیجیتال را به حسابی که متعلق به فرد یا نهاد دیگری است یا توسط آنها کنترل می‌شود ارسال کنید. هم چنین نمی‌توانید ارز دیجیتال را به حساب مشترک متعلق به شما و فردی دیگری انتقال دهید.

شما باید این فرم را کامل کرده و با ایجاد تیکت پشتیبانی در support.bittrex.com و ضمیمه کردن این فرم به تیکت، آن را به صرافی بیترکس ارسال کنید. مهلت ارسال فرم کامل شده به بیترکس تا یکم مارس ۲۰۲۰ (۱۱ اسفند ۹۸) می‌باشد تا زمان کافی برای پردازش درخواست برداشت شما به بیترکس داده شود.

نکته: برای ایجاد کردن تیکت پشتیبانی، باید حساب پشتیبانی ایجاد کنید. لطفاً از آدرس ایمیل مطابق با حساب کاربری بیترکس خود برای ایجاد حساب پشتیبانی استفاده کنید.

صرافی بیترکس پس از دریافت فرم کامل شده از شما، ارزیابی خواهد کرد که آیا فرم شما کامل پر شده است یا خیر و کیف پول یا صرافی ارز دیجیتال و آدرس واریز که ارائه داده اید با شرایط فوق مطابقت دارد یا خیر. ممکن است بیترکس برای انتقال ارزهای دیجیتال حساب شما به آدرس واریز ارائه شده، به اطلاعات و اسناد بیشتر نیاز داشته باشد. اگر بیترکس درخواست انتقال شما را تایید کند، ارزهای دیجیتال موجود در حساب شما به آدرس واریز که در فرم مورد نظر مشخص کرده اید انتقال خواهد یافت.

پیدا کردن صرافی ارز دیجیتال یا کیف پولی که مطابق با شرایط فوق باشد به عهده شما است و بیترکس به شما هیچگونه پیشنهاد برای این موضوع ارائه نخواهد داد.

تراکنش های ارز دیجیتال غیرقابل برگشت می‌باشند. بیترکس مسئول اشتباهات ناشی از آدرس های نامعتبر ارائه شده توسط شما نخواهد بود. به علاوه، اگر موجودی حساب شما کمتر از حداقل مورد نظر باشد نخواهید توانست که ارزهای دیجیتال را برداشت کنید.

فرم هایی که باید پر کنید:

اطلاعات حساب بیترکس

اطلاعات صرافی ارز دیجیتال یا سرویس کیف پول

لطفاً اطلاعات زیر را برای هر کدام از سرویس های کیف پول یا صرافی های ارز دیجیتال (که به آن صرافی می‌گوییم) که مایل به انتقال ارز دیجیتال خود به آن هستید را ارائه دهید. نکته: یک نوع ارز دیجیتال به چندین صرافی انتقال داده نمی‌شود. برای مثال، نمی‌توانید بیت کوین را به دو صرافی ارسال کنید.

مجوز

با ارسال این فرم های بالا به بیترکس شما تایید می‌کنید که:

۱- اطلاعاتی که در این فرم ارائه داده اید، دقیق و کامل می‌باشند.

۲- هرگونه اطلاعات یا مطلبی که در آینده در اختیار بیترکس قرار خواهید داد، دقیق و کامل خواهند بود.

۳- آدرس های واریز که ارائه داده اید توسط سرویس کیف پول یا صرافی ارز دیجیتال مربوطه کنترل می‌شود. به عبارت دیگر، آدرس های واریز ارائه شده برای کیف پول یا صرافی ارز دیجیتال شماره یک توسط سرویس کیف پول یا صرافی ارز دیجیتال شماره یک کنترل می‌شود.

۴- هر کدام از سرویس های کیف پول یا صرافی های ارز دیجیتال مشخص شده، تمام ارزهای دیجیتال که از بیترکس و از جانب شما دریافت کنند در حساب متعلق به شما قرار خواهد داد.

۵- سرویس کیف پول مشخص شده از جانب شما: الف) نباید در آمریکا قرار داشته باشد. ب) نباید متعلق به فرد یا نهاد آمریکایی باشد و یا توسط آنها کنترل شود، در غیر این صورت تحت قوانین OFAC می‌باشد. پ) نباید در کشور یا منطقه های تحت تحریم های آمریکا (نظیر ایران، کوبا، کره شمالی، سوریه و منطقه کریمه اکراین) قرار داشته باشد. ت) نباید در فهرست نهادهای تحت تحریم OFAC قرار داشته باشد یا متعلق به فرد یا نهاد تحت تحریم OFAC باشد.

طبق این ایمیل، دستورالعمل انتقال دارایی‌ها به شرح زیر است:

۱- ساخت حساب در یک صرافی یا کیف پولی که ۱) در کشورهای ایران، سوریه و کریمه نباشد. ۲) در حوزه قضایی دفتر کنترل سرمایه‌های خارجی (OFAC) نباشد ۳) در حال حاضر تحت هیچ‌کدام از تحریم‌های ایالات‌متحده نباشد.

۲- ساخت حساب در support.bittrex.com با ایمیلی که حساب بیترکس خود را با آن ساخته بودید.

۳- استفاده از منوی بالای صفحه و انتخاب گزینه «OFAC Withdraw Request

۴- دریافت فرم درخواست انتقال و پر کردن آن طبق مشخصات کاربری خود و نام و اطلاعات صرافی یا کیف پولی که قصد انتقال دارایی‌ها به آنجا را دارید.

۵- قراردادن فرمِ پرشده در تیکت پشتیبانی و پیامِ درخواست برداشت.

در پایانِ این ایمیل نوشته شده است که ممکن است عملیات برداشت نیازمند یک سری فرایند تایید هویت اضافی باشد.

akh75

Registered User
لایک‌ها
261
دوستان سلام
من مدتیه مشتاق شدم به کار تو حوزه بیت کوین شدم
مدتی هم مشغول ی سری سایتا بودم که اخرش فهمیدم اسکم هستند
خواستم ببینم جزوه ای سایتی جایی هست که من بخوام ازش استفاده کنم و حدالامکان از بیت کوین کسب درآمد هرچند کم که شده داشته باشم ازش؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
دستورالعمل های مربوط به انتقال ارز دیجیتال در حساب بیترکس

شما یک حساب ارز دیجیتال در بیترکس دارید. دفتر کنترل دارایی های خارجی آمریکا (OFAC) مجوزی به بیترکس اعطا کرده است تا ارز دیجیتال را به حساب دیگری انتقال دهید. این امر با برآورده شدن شرایط زیر ارائه می‌شود:

۱- باید ارز دیجیتال را به سرویس کیف پول میزبانی شده یا صرافی ارز دیجیتال انتقال دهید. نباید ارز دیجیتال را به کیف پول دسکتاپ یا سخت افزاری انتقال دهید.

۲- کیف پول میزبانی شده یا صرافی ارز دیجیتال که مشخص کرده اید باید:

الف) خارج از خاک آمریکا قرار داشته باشد.

ب) نباید به فرد یا نهاد آمریکایی متعلق باشد یا توسط آن کنترل شود، در غیر این صورت در معرض قوانین OFAC خواهد بود.

پ) نباید در کشور یا منطقه ای قرار داشته باشد که تحت تحریم های آمریکا می‌باشد (کشورهایی نظیر ایران، کوبا، کره شمالی، سوریه و منطقه کریمه اکراین)

ت) نباید در فهرست نهادهای تحریم شده OFAC قرار داشته باشد و یا متعلق به یکی از افراد یا نهادهای تحت تحریم OFAC باشد یا توسط آن کنترل شود.

۳- حسابی که دارای ارز دیجیتال خواهد شد، در هر کیف پول یا صرافی ارز دیجیتال که باشد باید فقط متعلق به شما باشد یا توسط شما کنترل شود. شما نمی‌توانید ارز دیجیتال را به حسابی که متعلق به فرد یا نهاد دیگری است یا توسط آنها کنترل می‌شود ارسال کنید. هم چنین نمی‌توانید ارز دیجیتال را به حساب مشترک متعلق به شما و فردی دیگری انتقال دهید.

شما باید این فرم را کامل کرده و با ایجاد تیکت پشتیبانی در support.bittrex.com و ضمیمه کردن این فرم به تیکت، آن را به صرافی بیترکس ارسال کنید. مهلت ارسال فرم کامل شده به بیترکس تا یکم مارس ۲۰۲۰ (۱۱ اسفند ۹۸) می‌باشد تا زمان کافی برای پردازش درخواست برداشت شما به بیترکس داده شود.

نکته: برای ایجاد کردن تیکت پشتیبانی، باید حساب پشتیبانی ایجاد کنید. لطفاً از آدرس ایمیل مطابق با حساب کاربری بیترکس خود برای ایجاد حساب پشتیبانی استفاده کنید.

صرافی بیترکس پس از دریافت فرم کامل شده از شما، ارزیابی خواهد کرد که آیا فرم شما کامل پر شده است یا خیر و کیف پول یا صرافی ارز دیجیتال و آدرس واریز که ارائه داده اید با شرایط فوق مطابقت دارد یا خیر. ممکن است بیترکس برای انتقال ارزهای دیجیتال حساب شما به آدرس واریز ارائه شده، به اطلاعات و اسناد بیشتر نیاز داشته باشد. اگر بیترکس درخواست انتقال شما را تایید کند، ارزهای دیجیتال موجود در حساب شما به آدرس واریز که در فرم مورد نظر مشخص کرده اید انتقال خواهد یافت.

پیدا کردن صرافی ارز دیجیتال یا کیف پولی که مطابق با شرایط فوق باشد به عهده شما است و بیترکس به شما هیچگونه پیشنهاد برای این موضوع ارائه نخواهد داد.

تراکنش های ارز دیجیتال غیرقابل برگشت می‌باشند. بیترکس مسئول اشتباهات ناشی از آدرس های نامعتبر ارائه شده توسط شما نخواهد بود. به علاوه، اگر موجودی حساب شما کمتر از حداقل مورد نظر باشد نخواهید توانست که ارزهای دیجیتال را برداشت کنید.

فرم هایی که باید پر کنید:

اطلاعات حساب بیترکس

اطلاعات صرافی ارز دیجیتال یا سرویس کیف پول

لطفاً اطلاعات زیر را برای هر کدام از سرویس های کیف پول یا صرافی های ارز دیجیتال (که به آن صرافی می‌گوییم) که مایل به انتقال ارز دیجیتال خود به آن هستید را ارائه دهید. نکته: یک نوع ارز دیجیتال به چندین صرافی انتقال داده نمی‌شود. برای مثال، نمی‌توانید بیت کوین را به دو صرافی ارسال کنید.

مجوز

با ارسال این فرم های بالا به بیترکس شما تایید می‌کنید که:

۱- اطلاعاتی که در این فرم ارائه داده اید، دقیق و کامل می‌باشند.

۲- هرگونه اطلاعات یا مطلبی که در آینده در اختیار بیترکس قرار خواهید داد، دقیق و کامل خواهند بود.

۳- آدرس های واریز که ارائه داده اید توسط سرویس کیف پول یا صرافی ارز دیجیتال مربوطه کنترل می‌شود. به عبارت دیگر، آدرس های واریز ارائه شده برای کیف پول یا صرافی ارز دیجیتال شماره یک توسط سرویس کیف پول یا صرافی ارز دیجیتال شماره یک کنترل می‌شود.

۴- هر کدام از سرویس های کیف پول یا صرافی های ارز دیجیتال مشخص شده، تمام ارزهای دیجیتال که از بیترکس و از جانب شما دریافت کنند در حساب متعلق به شما قرار خواهد داد.

۵- سرویس کیف پول مشخص شده از جانب شما: الف) نباید در آمریکا قرار داشته باشد. ب) نباید متعلق به فرد یا نهاد آمریکایی باشد و یا توسط آنها کنترل شود، در غیر این صورت تحت قوانین OFAC می‌باشد. پ) نباید در کشور یا منطقه های تحت تحریم های آمریکا (نظیر ایران، کوبا، کره شمالی، سوریه و منطقه کریمه اکراین) قرار داشته باشد. ت) نباید در فهرست نهادهای تحت تحریم OFAC قرار داشته باشد یا متعلق به فرد یا نهاد تحت تحریم OFAC باشد.
تشکر بابت راهنمایی
حالا کدوم اکسچنج هست که بشه بهش انتقال دادش که این موارد رو پوشش بده Okex - kucoin - huobi or ..

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
تشکر بابت راهنمایی
حالا کدوم اکسچنج هست که بشه بهش انتقال دادش که این موارد رو پوشش بده Okex - kucoin - huobi or ..

خواهش میکنم

مسئله اینه که اگر قرار باشه ( به طریقی ) استعلام بگیرن یا مشخصات شما در سایت بیترکس رو مثلا با باینانس تطبیق بدن یکم اوضاع ناجور میشه، اما اگر ندن میشه والت باینانس رو هم داد، یا احیانا اگر اکسچنجی هست که ایران رو تحریم نکرده باشه...

ولی چیزی که مشخص هست شما نباید والت دسکتاپ یا سخت افزاری مثل لدجر بهشون بدی.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
خواهش میکنم

مسئله اینه که اگر قرار باشه ( به طریقی ) استعلام بگیرن یا مشخصات شما در سایت بیترکس رو مثلا با باینانس تطبیق بدن یکم اوضاع ناجور میشه، اما اگر ندن میشه والت باینانس رو هم داد، یا احیانا اگر اکسچنجی هست که ایران رو تحریم نکرده باشه...

ولی چیزی که مشخص هست شما نباید والت دسکتاپ یا سخت افزاری مثل لدجر بهشون بدی.
مشخصات تو فرم نزده ولی گفته اسمتن باید یکی باشد با اسمی که تو بیترکس وارد کردید
Name of the accountholder receiving digital currency at the Exchange (must be the same as the Bittrex account holder):

حالا نمیدونم بقیه مشخصات هم میتونن چک کنن یا نه. من که مجبورم یه اکانت جدید بسازم با مشخصاتی که تو بیترکس دادم
چون اولین بار بود ثبت نام میکردم چرت و پرت زدم مشخصات رو .حالا اگر گیر ندن البته مقدار کوینهام زیر 100 دلاره یه زمانی 1200 دلار رسیده بود

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
مشخصات تو فرم نزده ولی گفته اسمتن باید یکی باشد با اسمی که تو بیترکس وارد کردید
Name of the accountholder receiving digital currency at the Exchange (must be the same as the Bittrex account holder):

حالا نمیدونم بقیه مشخصات هم میتونن چک کنن یا نه. من که مجبورم یه اکانت جدید بسازم با مشخصاتی که تو بیترکس دادم
چون اولین بار بود ثبت نام میکردم چرت و پرت زدم مشخصات رو .حالا اگر گیر ندن البته مقدار کوینهام زیر 100 دلاره یه زمانی 1200 دلار رسیده بود

الان شما توی هر صرافی دومی که بخوای اطلاعات طبق گذرنامه بزنی اون صرافی حسابت رو میبنده چون هیچ صرافی نیست که با اطلاعات ایرانی بشه وریفاید کرد

از 1000 دلاری که توی بیترکس داشتم فقط همین مونده

645454654.JPG

Last edited:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
الان شما توی هر صرافی دومی که بخوای اطلاعات طبق گذرنامه بزنی اون صرافی حسابت رو میبنده چون هیچ صرافی نیست که با اطلاعات ایرانی بشه وریفاید کرد

مشاهده پیوست 1153906
فکر نمیکنم حتما بخواد وریفای داشته باشی تو اون صرافی که بخوایی انتقال بدی فقط زده باید اسمتون یکی باشه. همونطور هم که گفتم تو بیترکس هم اسم کامل نزدم، فرم که داده باید پر کنی اگه ببینی فقط اسم میخواد مشخصات کامل نمیخواد

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
فکر نمیکنم حتما بخواد وریفای داشته باشی تو اون صرافی که بخوایی انتقال بدی فقط زده باید اسمتون یکی باشه. همونطور هم که گفتم تو بیترکس هم اسم کامل نزدم، فرم که داده باید پر کنی اگه ببینی فقط اسم میخواد مشخصات کامل نمیخواد

سوال اینجاست
چطوری میخواد اسامی رو مطابقت بده ؟ یا ایمیل ها رو ؟
مگه صرافی ها اطلاعاتشون رو باهم شیر میکنن ؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
سوال اینجاست
چطوری میخواد اسامی رو مطابقت بده ؟ یا ایمیل ها رو ؟
مگه صرافی ها اطلاعاتشون رو باهم شیر میکنن ؟
اینو نمیدونم
ولی من میخوام یه اکانت جدید حالا تو یکی از صرافی ها بسازم با همون اسمی که تو بیترکس ساختم
حالا اگر بخواد به مشخصات کامل گیر بده اونوقته که چون ایران رو تو هیچ صرافی قبول نمیکن عملا کار بیهوده هستش
ولی تو فرمش فقط گفته اسمتون یکی باشه اگر نداری برات اپلود کنم

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
اینو نمیدونم
ولی من میخوام یه اکانت جدید حالا تو یکی از صرافی ها بسازم با همون اسمی که تو بیترکس ساختم
حالا اگر بخواد به مشخصات کامل گیر بده اونوقته که چون ایران رو تو هیچ صرافی قبول نمیکن عملا کار بیهوده هستش
ولی تو فرمش فقط گفته اسمتون یکی باشه اگر نداری برات اپلود کنم

اره

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283

مشاهده پیوست 1153906
ن صرافی coinex.comمال هنگکنگه به نظرم مشکلی هم با ایران نداره من خودم با پاسپورت ایرانی اوکی کردم خودشونم گفتن مشکلی با ایران نداریم و یکی از دوستان هم تا مبلغ 20 هزر دلار هم توش ترید کرده و باهاش کار میکنه و برداشت میکنه پس مورد نداره البته اگر کوینتونو ساپورت کنه من خودم کوانتوم دارم که همه صرافیها ساپورتش میکنند خوشبختانه و کمبود صرافی نداره اونموقع تا 300 میلیون اومد نامرد نزاشت برداشت بزنم خیلی حیف شد از 2014 با بیترکس کار کردم مشکل نداشت ادد اون دوره ای که موقع سود بزرگ کردن بود اومد اکانت ما رو بست که پول من حدودا 20 میلیون دلار 3800 تومنی دیپوزیت کردم الان نهایت 10 میلیون تومن ارزش داره با دلار 11500 تومنی حالا بازم خدا کنه اسکلمون نکرده باشه و بدتمون

دوستان یه طرح ترید خوب دارم که سود دهی خوبی داره علاقه مندان به ترید اگر دوست دارن ترید سود دار بکنند میتونند امدگیشونو به من اعلام کنند تو خصوصی تا موقع استارت خبرشون کنم کاملا سود اور هست حداقل 300 تا 500 درصد تو ماه از اصل کل سرمایه مبلغیم که میارید به پیشنهاد من حداقل 500 الی 1000 دلار باشه که بصرفه هزینه هم نداره خودتون ترید رو با اکانت خودتون میکنید سودشم نوش جانتان سود واقعی رو میخوام بهتون نشون بدم از خود تعریفی نباشه
اگرم اولش میترسید که سوداور نباشه میتونید از اکانت تست و برای شروع استفاده کنند که اگر ضرر شد خوب پول واقعی نیست که مشکلی براشون پیش بیاد بعد که مطمعن شدند میتونند از اکانت اصلی و پول واقعی برای بستن سیگنال استفاده کنند هزینه هم از کسی گرفته نمیشه خیالتون راحت اگر تعداد افراد درخواستی بالا باشه استارت میکنم همه رو خبر کنید لذت سود تپل بدون استرس رو بهتون نشون بدم

خوشبختانه اینجا هم همه کاربلدند و اماتور نیستند ک نیاز به توضیحات اماتورانه داشته باشیم

kayvan.kh

Registered User
لایک‌ها
195
الان بیتکوین 809 دلار هست و پیش بینی میشه تا کریسمس به 850 دلار هم برسه.البته پیش بینی خوش بینانه رسیدن نرخ بیتکوین به 2 هزار دلار تا 1 سال آینده هست که چندان هم غیر ممکن نیست،به این دلیل که همزمان با افزایش تقاضا برای بیت کوین،مقدار بیت کوین اکتشافی هم هر روز داره کمتر میشه تا به صفر برسه و ممکنه شاهد افزایش نجومی قیمت بیت کوین در سال 2017 باشیم.

21 دسامبر 2016

poverty

Registered User
لایک‌ها
437
سلام
من تو coinex
google authenticator رو فعال کردم چند وقت پیش سوال پرسیدم جواب ها رو متوجه نشدم الان بخوام گوشیم رو بفروشم باید چی کار کنم هیچ کد پشتیبان یا بک آپ یا هر چیز دیگه ای ندارم.

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
سلام
من تو coinex
google authenticator رو فعال کردم چند وقت پیش سوال پرسیدم جواب ها رو متوجه نشدم الان بخوام گوشیم رو بفروشم باید چی کار کنم هیچ کد پشتیبان یا بک آپ یا هر چیز دیگه ای ندارم.
اول غیر فعالش می کنی بعد دوباره فعال منتها این بار کد رو یه جایی ذخیره کن.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
سلام
من تو coinex

اگه پولش رو لازم نداری گوشی رو نگهدار، معمولا گوشی که باهاش کار میکنن رو نمیفروشن :دی، ولی در هر صورت جواب " هرکول " درست هست.

poverty

Registered User
لایک‌ها
437
اگه پولش رو لازم نداری گوشی رو نگهدار، معمولا گوشی که باهاش کار میکنن رو نمیفروشن :دی، ولی در هر صورت جواب " هرکول " درست هست.
اون واسه بچه پولداراست. ما باید بفروشیم که بتونیم بخریم;)

بالا