برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* همکار بخش ارز دیجیتال
همکار انجمن
لایک‌ها
13,874
چه میکنه آلیس

26 تا 29 اردر فروش گذاشتم.

26 تاچ شد، ما منتظر 29 هستیم هیچ جا نمیریم همینجا هستیم :D

پ.ن: همچنان یک عده رو تو گروه های تلگرامی : )))) میبینیم که صبح تا شب در حال ایراد گرفتن به این بازار هستند و از طرف دیگر هم از سودهاشون میگن که مثلا 50 هزار درصد سود کردن، والا من که نفهمیدم فازشون چیه ولی امیدوارم خدا بهشون سلامتی بده :D

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,816

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,816
Sand دیگه واقعا داره تا مووون میره، ملت هر چی پوله کشیدن بیرون با تمام قدرت دارن فشار میدن توی متاورس و گیم.

Captive

همکار انجمن
لایک‌ها
13,874
یه خوبی که این توکن های متاورس دارن اینه که اکثرا روی شبکه ی اتریوم هستند، هرچقدر تراکنششون بیشتر بشه به نفع هولدر های اتریوم هم هست.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,816
3-4 ماهه پتانسیل رسیدن به 50-60 رو داره ؟

والا اصلا نمیشه پیش بینی کرد چون دیگه اکثرا دارن فقط سقف جدید میزنن و بیشتر بستگی به این داره که چقدر ترند بمونن.

یجا شنیدم قراره یه مقدار زیادی از توکنش برای فروش توی دسامبر آزاد بشه، به شخصه صبر میکنم در صورتی که دسامبر این اتفاق بیوفته و اصلاحی انجام بشه اون زمان میخرم به دید میان مدت تا بلند مدت.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
22,847

Captive

همکار انجمن
لایک‌ها
13,874
نظرت اینه فعلا اتروم هولد کنیم؟

اگر قصد نوسان گیری دارید نه به هیچ وجه نفروشید، اگر پول لازم هستید مقداری بفروشید، اگر پول لازم نیستید نه دستش نزنید :D

البته به اینم بستگی داره که آیا فقط اتریوم دارید یا کوین هایِ دیگه ای رو هم نگهداری میکنید، باید همه کوین ها بررسی بشه بعد تصمیم گیری کنید.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
22,847
اگر قصد نوسان گیری دارید نه به هیچ وجه نفروشید، اگر پول لازم هستید مقداری بفروشید، اگر پول لازم نیستید نه دستش نزنید :D

البته به اینم بستگی داره که آیا فقط اتریوم دارید یا کوین هایِ دیگه ای رو هم نگهداری میکنید، باید همه کوین ها بررسی بشه بعد تصمیم گیری کنید.
داریم
فقط اتریوم نداریم
تو همون تاپنج بذارم باشه
البته نخریدم باید همین روزا بخرم ...

Captive

همکار انجمن
لایک‌ها
13,874
داریم
فقط اتریوم نداریم
تو همون تاپنج بذارم باشه
البته نخریدم باید همین روزا بخرم ...

نظر من اینه که اگر کمی نگران هستید اتریوم رو از 5ک تا 6.5 اردر فروش بذارید، اما این نکته رو در نظر بگیرید که اگر اتریوم عصبانی بشه تا 20ک هم میتونه تا آخر بولران تاچ کنه، میگم بستگی به این داره که تو چه نقطه ای ورود کرده باشید، من خودم اون مقداری رو که زیر 5ک فروختم که البته درصد زیادی هم نبود زیر 150$ خرید کرده بودم.

Captive

همکار انجمن
لایک‌ها
13,874
1637770490838.png

رابرت کیوساکی نویسنده ی کتاب معروف پدر پولدار پدر بی پول

#تورم #بحران_اقتصادی

Captive

همکار انجمن
لایک‌ها
13,874
حجم سنگین سرمایه از طرف موسسات ، استقبال لارک دیویس از روی آوردن شرکت‌ها به ارزهای دیجیتال

لارک دیویس چهره شناخته شده در صنعت رمزارزها در توییتر خود اعلام کرد: یک صندوق بازنشستگی استرالیایی قصد دارد خرید ارزهای دیجیتال را آغاز کند.

آنها 46 میلیارد دارایی را کنترل میکنند. حتی اگر یک درصد هم تخصیص بدهند ، میشود مبلغی در حدود 460 میلیون دلار....💲
کم کم سرمایه گذاران بزرگ قصد ورود به صنعت بلاکچین و ارزهای دیجیتال رو دارن و اگر به گفته لارک دیویس حتی یک درصد سرمایشون رو وارد کنند ، بازم مبلغ بسیاری زیاد و قابل توجه‌ای برای بازار ارزهای دیجیتال میباشد که نشانه‌ای از هجوم تقاضا است.

سورس

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
6,236
میشه در ایردراپ های کوین مارکت کپ، به جای تراست ولت از آدرس متامسک استفاده کرد؟
من توکن ارز مورد نظر رو (kaka nft) در متامسک اد کردم، ولی نمیدونم آدرس کیف پول بایننس اسمارت چین کدومه. آیا همون آدرس bnb رو باید درج کرد؟

Last edited:

septemer

Registered User
لایک‌ها
335
دوستان کسی Tfuel نداره واسه هزینه تراکنش میخوام یکی دوتا بزنه واسم bnb یا trx بزنم واسش یا ریال ایران بدم بهش معادلش

Captive

همکار انجمن
لایک‌ها
13,874
@ دوستانی که ریپل دارن و عزیزانی که احیانا قصد خرید دارن:

در 14 ژانویه تکلیف دادگاه ریپل مشخص میشه و خبری که از دادگاه بیرون بیاد یا مثبت یا منفی می تونه ریزش یا جهش بزرگی رو برای کل مارکت کریپتو رقم بزنه چون این خبر تنها به ریپل مربوط نمیشه به نظرم و اگر ریپل برنده بشه مهر تاییدی بر کل کریپتو هست از طرف sec

تصمیم با خودتون هست چون بسیار تصمیم سختی هست واقعا و نمیشه به طور قطع نتیجه رو از پیش تعیین شده دونست.

بالا