برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
عشقا این trading bot kucoin رو تا حالا باهاش کار کردید ؟

S.RezaManesh10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
آقا من خیلی تازه کارم و در واقع از همین امروز تازه میخوام وارد دنیای کریپتو بشم. سوال اول اینکه دیر نشده؟! چیزی به ما میرسه یا همه رو شما درو کردید؟:ROFLMAO:

سوال دوم اینکه، توی نوبیتکس ثبت‌نام کردم و میخوام یه مبلغی رو تتر بگیرم و با توجه به بودجۀ کمی که دارم هدفم این هست که برم شانسم رو توی ایردراپ‌ها امتحان کنم.
الآن بهترین کار که بتونم مبلغ رو با فی کم منتقل کنم به کیف پول چی هست؟ از نوبیتکس تتر بگیرم و چطوری و تحت چه شبکه‌ای منتقلش کنم به متامسک؟

ممنون میشم راهنمایی کنید که با کمک شما بتونم منم این مسیر رو شروع کنم به رفتن:love:. مرسی.

iran99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
متامسک شبکه اترش bnb یا bcs هست یا فقط اتره ؟ میخوام انتقال بدم به رونین برای خرید اکسی

Last edited:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
آقا من خیلی تازه کارم و در واقع از همین امروز تازه میخوام وارد دنیای کریپتو بشم. سوال اول اینکه دیر نشده؟! چیزی به ما میرسه یا همه رو شما درو کردید؟:ROFLMAO:

سوال دوم اینکه، توی نوبیتکس ثبت‌نام کردم و میخوام یه مبلغی رو تتر بگیرم و با توجه به بودجۀ کمی که دارم هدفم این هست که برم شانسم رو توی ایردراپ‌ها امتحان کنم.
الآن بهترین کار که بتونم مبلغ رو با فی کم منتقل کنم به کیف پول چی هست؟ از نوبیتکس تتر بگیرم و چطوری و تحت چه شبکه‌ای منتقلش کنم به متامسک؟

ممنون میشم راهنمایی کنید که با کمک شما بتونم منم این مسیر رو شروع کنم به رفتن:love:. مرسی.
سلام
هیچ وقت دیر نیست .
پیشنهاد من به شما اینه پولاتون فعلا جمع کنید
برید سمت اموزش دیدن و تحلیل تکنیکال
با شناخت بازار شما میتونید تو فاز نزولی بازار هم از بازار سود مناسب کسب کنید .
برای شروع تکنیکال میتونید از تحلیل تکنیکال اقای رضا گلشاهیان در سایت یتیوب و فراچات به صورت رایگان استفاده کنید .
در مرحله بعد تحلیل های هفتگی کریپتو هارو از اقای گلشاهیان در یتیوبشون رو مشاهده کنید تا دیدگاهشون به طور نسبی دستتون بیاد .
نیازه به پرداخت هیچ هزینه ایی برای اموزش نیست همه مطالب به صورت رایگان در سایت ها وجود دارند .

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983

S.RezaManesh10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
مرسی از راهنماییت @mnb1392 عزیز. حتما بحث تکنیکال و آموزش‌هایی که گفتید رو هم پیگیری میکنم.

یه سوال... من BSC رو به متامسک اضافه کردم. آدرس کیف پول وقتی روی BSC هستیم، مگه نباید با آدرس وقتی روی اتریوم مین نت هستیم فرق کنه؟
من آدرس کیف پول رو از بخش که Account رو زده که کپی میکنم، برای هر 2 شبکه آدرس یکسان میده. آدرس‌ها یکسان هست یا من دارم اشتباه میکنم؟

Mimi blue

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با سلام خدمت اساتید خوب بنده نیاز به راهنمایی دارم.
من رمزمو در بلاکچین فراموش کردم ایمیل و شماره کیف پولمو دارم.اون رمز دومم فعال نکردم برام زده ما نمیتونیم بلا فاصله فعال کنیم اکانتو باید اجبارا یه مدت صبر کنی تا ما ایمن ترین راهو خودمون بفرسیم برات.ایا برم پشتیبانیش کارمو راه میندازن لطفا راهنمایی بفرمایید.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
من رمزمو در بلاکچین فراموش کردم ایمیل و شماره کیف پولمو دارم.اون رمز دومم فعال نکردم برام زده ما نمیتونیم بلا فاصله فعال کنیم اکانتو باید اجبارا یه مدت صبر کنی تا ما ایمن ترین راهو خودمون بفرسیم برات.ایا برم پشتیبانیش کارمو راه میندازن لطفا راهنمایی بفرمایید.

سلام

به مشکل میخورید اگر رمز عبور و یا seed رو نداشته باشید، بک آپ نگرفتید از اکانتتون؟

S.RezaManesh10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
یه سوال... من BSC رو به متامسک اضافه کردم. آدرس کیف پول وقتی روی BSC هستیم، مگه نباید با آدرس وقتی روی اتریوم مین نت هستیم فرق کنه؟
من آدرس کیف پول رو از بخش که Account رو زده که کپی میکنم، برای هر 2 شبکه آدرس یکسان میده. آدرس‌ها یکسان هست یا من دارم اشتباه میکنم؟
سلام دوستان.
لطف میکنید ما تازه‌کارها رو هم راهنمایی کنید.

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام .
فکر نمیکنم برای جلوگیری از هک این کار رو انجام میدن باید اجبارن صبر کنید تا مهلتش تموم شه .

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام دوستان.
لطف میکنید ما تازه‌کارها رو هم راهنمایی کنید.
برای انتقال تتر از شبکه ترون یا بایننس اسمارت چین استفاده کنید فی فکر میکنم نود سنت تا یک دلار باشه .
اما اگر میتونید به صورت ارز دیگه ایی انتقال بدید ترون مناسب هست فی یک ترون هست اگر اشتباه نکنم .

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
از والت شخصی تقریبا کارمزد ترون بین 3 الی 5 ترون هست ولی صرافی ها $1 میگیرن، البته میتونید با فریز کردن ترون و گرفتن Energy کارمزد کمتری بپردازید.

Mimi blue

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام

به مشکل میخورید اگر رمز عبور و یا seed رو نداشته باشید، بک آپ نگرفتید از اکانتتون؟
قربون یه رمز دارم شبیه عددهای والت هست چینشش چون بنده در این امور وارد نیستم مانند اساتید اینجا لطفا راه حلی چیزی اگر میشه بفرمایید سپاسها.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
قربون یه رمز دارم شبیه عددهای والت هست چینشش چون بنده در این امور وارد نیستم مانند اساتید اینجا لطفا راه حلی چیزی اگر میشه بفرمایید سپاسها.

شما اگه به ایمیلتون دسترسی دارید به قسمت لاگین بلاک چین بروید و Forget pass کنید، رمز جدید باید به ایمیلتون ارسال بشه.

لاگین کنید و بک آپ بگیرید از اکانتتون که اگر یه وقت دسترسی به ایمیل نداشتید به مشکل بر نخورید.

پ.ن: پیشنهاد میکنم اصلا با بلاک چین کار نکنید و تاپیک زیر را جهت کسب اطلاع از والت های معتبر و راحت تر مطالعه بفرمایید:

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
@javadth
فکر کنم شما چند وقت پیش پرسیده بودین بخش diamonds کوین مارکت کپ مال چیه ؟
اگر به جواب نرسیدید توی این بخش روزانه جم برداشت میزنید بعد با جم های برداشت زده میتونید NFT بخرید .

بالا