برگزیده های پرشین تولز

بررسی کامل تیونر WinFast DV2000

ansar_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
2nhdppx.jpg

* تصویر برد

4g7j1ip.jpg

توضیح: ریموت این دستگاه یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن بحساب می آید که از جمله ویژگی های آن می توان به ضرافت و زیبایی و سنسور قوی و سریع آن اشاره نمود. (حتی اگر به سمت سقف هم بزنید بدون کوچکترین مکثی عمل می کند )

ویژگی های مهم:

ریموت کنترل
رادیو FM
decoder ده بیتی
صدای استریو
Schedule
Time Shifting
نمایش تصویر در تصویر
ورودی DV
کپچر
ضبط تصاویر تلوزیونی با فرمت MPEG 1/2/4 - VCD - DVD - WMV - MP3 - WMA

برنامه های داخل جعبه:

VideoStudio 9 SE DVD
DVD MovieFactory 4 SE
COOL 3D SE
PowerDVD 6

گارانتی: آواژنگ (3 سال)
محل فروش: پاساژ ایران و رضا
قیمت: 75 ~ 65 هزار تومان

--------------------------------------------
--------------------------------------------

تصاویر دریافتی:

محل: تهران- نارمک
ارتفاع آنتن: 20 متر
کابل آنتن: کواکسیال نقره
آنتن: هانی

شبکه یک:
4dnskcj.jpg

شبکه دو:
2u59loy.jpg

شبکه سه:
4dlsuv6.jpg

شبکه چهار:
2nrncxy.jpg

شبکه تهران:
2iuqbtf.jpg

شبکه خبر:
2gtc5c8.jpg

شبکه آموزش:
2gsmyio.jpg

شبکه قرآن:
401o8eb.jpg

البته کیفیت تصاویر دریافتی تماماً بستگی به سیگنال دریافتی از آنتن دارد. DV2000 هرآنچه از یک تلوزیون انتظار می رود داراست، چراکه من قبلاً از تیونر Pinnacle استفاده کردم و می تونم به جرات بگم DV2000 بهترین و بی نقص ترین کارت تی وی بازار است.

همشهریان تهرانی با راه اندازی آنتن برج میلاد می توانند به دریافت تصاویر بهتر امیدوار باشند.

:f34r: همانطور که میدانید طبق اولتيماتومی که برای تمامی کشورها تعیین شده، ایران موظف است تا سال 2015 کلیه فرستنده های آنالوگ خود را به دیجیتالی (ماهواره ای) تبدیل کند و تا آن روز کلاً فرستنده های آنالوگ منسوخ می گردد.

آخیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش!...

امیدوارم خدا اونقدر عمرمان را طولانی کند تا با چشمای خودمون همچین روزی را ببینیم :happy:

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
شما دستگاه بازی یا کنسولی داری که بتونی بهش وصل کنی ببینی لتنسی یا تاخیر داره یا نه .

ansar_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه! ولی فکر می کنم اونم بستگی به سرعت CPU و ظرفیت رمت داشته باشه. (چون اینترناله!)

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
نه! ولی فکر می کنم اونم بستگی به سرعت CPU و ظرفیت رمت داشته باشه. (چون اینترناله!)
نه دقیقا بستگی به کارت داره اونم یه تصویره مثل تصویر تلویزون فقط از طریق ورودی کارت تصویر منتقل میشه خیلی از کارتها یه تاخیر کوتاه دارند هرچند در حد خیلی کم زیر یک ثانیه است با این حال برای بازی کردن همین تاخیر بسیار کوتاه هم باعث میشه که نتونی بازی کنی .

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
هيچ تيوي تيونري به پاي ATI ALL IN Wonder نميرسه اگر ATI ALL IN Wonder رو ببيني فکر کنم بتوني تو 100 خط ازش تعريف کني

ansar_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه دقیقا بستگی به کارت داره اونم یه تصویره مثل تصویر تلویزون فقط از طریق ورودی کارت تصویر منتقل میشه خیلی از کارتها یه تاخیر کوتاه دارند هرچند در حد خیلی کم زیر یک ثانیه است با این حال برای بازی کردن همین تاخیر بسیار کوتاه هم باعث میشه که نتونی بازی کنی .

OH YES! من فکر کردم می خوای کپچر کنی و نا هماهنگی صدا و تصویر منظورته!

ansar_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هيچ تيوي تيونري به پاي ATI ALL IN Wonder نميرسه اگر ATI ALL IN Wonder رو ببيني فکر کنم بتوني تو 100 خط ازش تعريف کني

پس بسم الله!... خوشحال می شم نمونه تصاویر در یافتیشو آپلود کنید!
چه قیمتی هست؟
چه امکاناتی داره؟

ansar_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته بدلیل محدودیت حجم آپلود از حد اکثر کیفیت کپچر (DVD) صرف نظر کردم.

دانلود کنید و نظر بدین:

دانلود نمونه تصویر

بعد از ورود به صفحه فوق بر روی گزینه Download file کلیک نمائید.​

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
خوشحالم كه از خريدي كه كردي راضي هستي. متاسفانه كارتهاي tv capture ati تو بازار كمياب هست. همينطور سري كارتهاي all in wonder ولي داراي چيپ قوي هستند . كارتهاي وين فست هم از درايور خوب و نرم افزار خوبي استفاده ميكنند

ansar_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوشحالم كه از خريدي كه كردي راضي هستي. متاسفانه كارتهاي tv capture ati تو بازار كمياب هست. همينطور سري كارتهاي all in wonder ولي داراي چيپ قوي هستند . كارتهاي وين فست هم از درايور خوب و نرم افزار خوبي استفاده ميكنند

امید جان از راهنماییت ممنون...

امیدوارم آقای MicroSystem هم نمونه تصاویر گرفته شده توسط این تیونر رو برای قضاوت کامل تر آپلود کنند.

tiba

Registered User
لایک‌ها
9
man motasefane font farsi nadaram lotfan bebakhshid

man winfast tv 2000 xp daram vali motasefane to to vista ba inke deraveresh nasb mishe vali chon narmafzaresh to vista moshkel dare nemishe azash estefade kard man chi kar konam

ansar_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
man motasefane font farsi nadaram lotfan bebakhshid

man winfast tv 2000 xp daram vali motasefane to to vista ba inke deraveresh nasb mishe vali chon narmafzaresh to vista moshkel dare nemishe azash estefade kard man chi kar konam

در اینجا می توانید از بخش Driver، آخرین درایور ویستا 32بیتی رو دانلود کنید.

اگر مشکل اجرای نرم افزار در ویستا حل نشد چاره ای نیست جز استفاده موقت از برنامه در XP تا آمدن Applications جدید...

ansar_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می توانید در اینجا در بخش Applications، از ورژن 2 برنامه WinFast PVR استفاده کنید که ویستا رو هم ساپرت می کنه!

به احتمال زیاد برنامه PVR2000 بقیه مدل ها رو هم ساپرت می کنه چون تو جعبه DV2000 هم برنامه PVR بود، فکر می کنم چون کامل تره از اون برای سایر مدل ها استفاده می کنند.

دانلود کنید و نتیجه رو بگین...

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
آقا ما تو اهواز نميتونيم ايران رو صاف بگيريم ولي خب يه نمونه ميزارم

فایل های ضمیمه

• 3.JPG
    3.JPG
    65.7 KB · نمایش ها: 20

ansar_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا ما تو اهواز نميتونيم ايران رو صاف بگيريم ولي خب يه نمونه ميزارم

کیفیتش خوبه اما نگفتین چه امکاناتی داره و قیمتش چنده. راستی اگر تصویری از بردش داری بذاری ممنون می شم.

فکر میکنم تیونرش با کارت گرافیک باشه... اگر کسی نخواد کارت گرافیکشو عوض کنه تکلیف چیه؟

منم آنتنم تعریفی نداره...

اونجوری که شما فرمودین 100 خط ازش تعریف می کنی ما گفتیم الان یه تصویر میده با کیفیت تلویزیون ناسیونال سابق!

از DV بدتر نباشه، بهترم نیست!

ممنون...

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
کیفیتش خوبه اما نگفتین چه امکاناتی داره و قیمتش چنده. راستی اگر تصویری از بردش داری بذاری ممنون می شم.

فکر میکنم تیونرش با کارت گرافیک باشه... اگر کسی نخواد کارت گرافیکشو عوض کنه تکلیف چیه؟

منم آنتنم تعریفی نداره...

اونجوری که شما فرمودین 100 خط ازش تعریف می کنی ما گفتیم الان یه تصویر میده با کیفیت تلویزیون ناسیونال سابق!

از DV بدتر نباشه، بهترم نیست!

ممنون...
مال من All in wonder 7500 هست مال عهد بوقه

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
مال من All in wonder 7500 هست مال عهد بوقه
اين کارتها به دو صورت وجود دارند بصورت All In Wonder به همراه کارت گرافيک با اسلات Agp يا Pci Express که توي ايران موجود هست (البته به سختي و در مدلها محدود)و بصورت Ati Tv Wonder با اسلات Pci و Usbکه اين يکي متاسفانه توي ايران نيست. من مطمئن هستم اگر اومد تو ايران ديگه کسي سراغ کارتهاي Tv ديگه نميره
من خودم يه All In Wonder دارم( اونم 7500 که مربوط به 4 سال پيشه) و واقعا تعجب ميکنم که مردم پول پاي کارتهاي بي کيفي Genius,Mercury ، Msi, Pinacel, Iliya و ... ميدن. آخه شما ميتونيد با 20 هزار تومن يه کارت تي وي Ati با بهترين امکانات و کيفيت بگيريد. شايد شما بگيد که من مثلا کارت Msi خريدم و از کيفيتش راضيم اما اگر Ati رو ببينيد ديگه همچين حرفي نميزنيد.

مزاياي اين کارتها رو مينويسم تا خودتون قضاوت کنيد کدوم کارت تي وي همه اين مزايا رو داره
1- کيفيت عالي تصوير Tv و کپچر چون از چيپست فيليپس استفاده ميکنه.
2- فيلترهاي بيشرفته جهت حدف نويز مثل Combo 1,Combo 2,Combo 3,Soft Focus, Despeckle به کمک اين فيلتر ها ميتونيد تصوير برفکي رو صاف کنيد.
3- نرم افزار پيشرفته با تمامي امکانات که مرتبا نسخه جديدش توسط Ati مي ياد و کلي به خريدارهاش حال ميده.
4- به هر فرمتي و اندازهاي که دلتون بخواد ميتونيد کپچر کنيد حتي ميتونيد تصوير رو کروپ کنيد.
5- Remote Control فوق العاده که از امواج راديوئي استفاده ميکنه شما ميتونيد توي تمام خونه کامپيوترتون رو کنترل کنيد. اين ريموت داري موس، کليدهاي مکان نما و 6 کليد اضافي هست که شما هر کاري رو بخوايد ميتونيد با اين کليدها اجام بديد. اين ريموت تطابق خوبي با نرم افزار هاي مولتي مديا مثل Jet Audio داره و جهت نرم افزارهاژي ديگه مثلPower Point و ده ها نرم افزار ديگه با Plug In کاربرد داره.
6- نسخه جديد نرم افزارش دو تيونر ساپورت ميکنه فکر ميکنم بعضي از اين کارتها دو تيونره باشند اما اگر اينطور نباشه شما ميتونيد دوتا کارت Tv تهيه کنيد و يا يه کارت Tv به همراه يه All In Wonder استفاده کنيد.
7- ميتونيد تصوير رو بصورت ترانسپرنتي دربياريد و در حين مشاهده تلويزيون کارهاي ديگه هم انجام بديد و يا دسکتاپتون رو تلويزيون کنيد.
8- شما ميتونيد حتي درحين بازي Tv تماشا کنيد بدون اينکه حتي يک درصد از پردازنده رو بگيره و يک فرم از تصوير از دست بره حتي اگر کامپيوتر قفل کنه باز Tv بدون مشکل کار ميکنه تا زمانيکه برق کامپيوتر قطع بشه.
9- Tv On Demand يا همون ماشين زمان با کيفيت و امکانات عالي شما ميتونيد تصوير زنده رو استپ کنيد، کارتون رو انجام بديد و بعد ادامش رو ببينيد و براي اينکه به تصورير زنده برسيد با دور تند تصوير رو مشاهده کنيد.
10- Schedule عالي شما ميتونيد کامپيوتر رو روي استند باي بزاريد و از نرم افزار بخوايد در زمان مشخصي از شبکه هاي مختلف کپچر کنه و بعد کامپيوتر رو خاموش کنه.

کلا" 11 مدل از اين کارتها وجود داره قيمتها هم از 20 تا 130 دلار متغيره
attachment.php

A177-3086-out3-hl.jpg

A177-3086-out5-hl.jpg

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
ممنون از دوستان اطلاعات خوب و جالبي بود .

ansar_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برنامه WinFast PVR2 با موفقیت بر روی DV2000 اجرا شد!

کلیه دارندگان کارت های تیونر WinFast می توانند از این برنامه استفاده نمایند.

توجه: برای استفاده از این برنامه نیازی به Uninstall نمودن برنامه قبلی نیست بلکه می توانید از WinFast PVR2 در کنار آن استفاده نمائید...

قابلیت های جدید:

ساپرت ویندوز ویستا
کیفیت بهتر تصویر
رفع مشکل نمایش محو حرکت های سریع
و...

بالا