برگزیده های پرشین تولز

بررسی کلمات سرچ شده ایرانی ها در گوگل و مقایسه با کلمات انگلیسی

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
امکان جالبی گوگل داره که با وارد کردن حرف اول هر کلمه لیست بیشترین سرچ ها را به شما می دهد
در این مقاله من لیستی از کلمات را مقایسه کرده ام که واقعا نتیجه ی تاسف بار و خجالت آوری به دستم رسید
تصمیم گرفتم آن را منتشر کنم
از دوستان به دلیل وجود کلمات زشت در لیستی که می گذارم عذر خواهی می کنم
ولی حقیقت تلخ هست
این نشان می دهد که نتیجه ی اینترنت لاک پشتی به مردم می دید همین هست کار دیگه ای نمی شه بکنی بغیر از سرچ این جوری!
البته این نتایج امکان داره تغییر کنه،البته اگر فرهنگ سازی بشه؟

خب ابتدا کلمه ی "س" :
vsvyswslxeu97xqtq3q1.png

بد نیست
حال کلمه s :
6nt8brhmmjfe0x168yn.png

دیگه مقایسه های بعدی با خودتون!
نتیجه ی واژه ی "ک"
dc8g4n3mljzqiry0amr6.png

نتیجه ی واژه ی "فی"
v5cv7k2djufhah7u01.png

نتیجه ی واژه ی "f"
upnmz44lmmkr36eumu7.png

نتیجه ی واژه ی "د"
4a01oedayq8exdylga.png

نتیجه ی واژه ی g :
81kmydtp8jc07ikj1o3c.png

واژه ی معروفی به نام how to در انگلیسی هست که خیلی سرچ داره و معادل فارسی ا« می شود "چگونه"
این را هم بررسی کردیم
نتیجه ی واژه ی "چگونه" :
s3o45ipyskyujn16ooza.png

نتیجه ی واژه ی "how to" :
5xdybzow9xyvhzmpyzsa.png

عجب!

پ.ن: اصلا شاید کار خوده آخ*ندها باشه :eek:

زدی تو خال منصور! من بارها تو کافی نت دیدم اخ*وندا چه سرچهایی میکنن! :blush:

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
واقعا خوشم میاد از کسایی که مثل همین، از مستندات برای خبرها استفاده میکنند. خیلی جالب بود و هرکسی با عقل خودش نتیجه گیری های لازم رو میکنه.

یه کم به عقل خودت رجوع کن. چرا گوگل باید بیاد برای ایرانی ها وقت بذاره و برنامه ریزی کنه تا جوون ها را به بیراهه بکشونه؟ هیچ میدونستی که گوگل و یاهو که شرکتهای امریکایی هستند و حتی همین اینترنتی که ازش استفاده میکنیم رو مدیون امریکا هستیم؟ و هیچ میدونستی آمریکا به راحتی میتواند اینترنت ایران را قطع کند؟ و اگر این کار را کند مملکت فلج میشود؟ تمام کارهایی که با اینترنت انجام میشد حتی کارهایی که مابین شرکت ها به وسیله اینترنت انجام میشد اونوقت باید به وسیله پیک صورت بگیرد و چقدر به حجم ترافیک افزوده میشود؟
البته خوب در وحله اول، منافع اقتصادی کشورشون مد نظرشونه ولی اینارو گفتم به خاطر اینکه مو رو نبینی بلکه پیچش مو رو ببینی...
چرا میزنی حالا!
من این ها رو به طعنه گفتم! (دوباره بخون میفهمی)

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
چگونه هم خنده داره هم 5 برابرش گریه دار....:D :(

H A T E U N ! T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من این چیزا رو سرچ نکردم. برید از هرکی کرده بازجویی کنید. من که نکردم :D

پ.ن: اصلا شاید کار خوده آخ*ندها باشه :eek:
منصور یکم به این حرفت فکر کردم دیدم دیگه طرف اسکل هم باشه بیاد این چیزارو سرچ کنه با دفه اول یا دوم میفهمه که این چیزا دیگه فیلتره و دورانش گذشته و بیخیال میشه و ادامه نمیده. تنها کسی که میاد بارها و بارها این چیارو پشت سر هم سرچ میکنه و ادامه میده کیه؟ کسیه که به اینترنته بدونه فیلتر دسترسی داره (چون همه میدونیم با پروکسی نمیشه گوگل رو سرچ کرد) و کیا ممکنه توی این مملکت اینترنت بدونه فیلتر داشته باشن؟ برادرانه حوضوی؟

H A T E U N ! T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میگم الا یا سانسورچی که پسته مربوط به نتیجه "دختر بچه" منو پاک کردی. اقلن عکسو برمیداشتی لینکشو میذاشتی

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
منصور یکم به این حرفت فکر کردم دیدم دیگه طرف اسکل هم باشه بیاد این چیزارو سرچ کنه با دفه اول یا دوم میفهمه که این چیزا دیگه فیلتره و دورانش گذشته و بیخیال میشه و ادامه نمیده. تنها کسی که میاد بارها و بارها این چیارو پشت سر هم سرچ میکنه و ادامه میده کیه؟ کسیه که به اینترنته بدونه فیلتر دسترسی داره (چون همه میدونیم با پروکسی نمیشه گوگل رو سرچ کرد) و کیا ممکنه توی این مملکت اینترنت بدونه فیلتر داشته باشن؟ برادرانه حوضوی؟
آره من به خاطر یه سری مسائل این توفیق نصیبم شد که برای 3-4 تا از حوزه های علمیه قم مجوز ورود بگیرم. اینقدر امکاناتشون عالی هست که من خیلی غصه خوردم به حال خودم :(

اینترنت بدون فیلتر که واسه صبحونشونه فقط

بالا