برگزیده های پرشین تولز

بررسی گوشی های لومیا

ehsansrk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام خدمت همه کاربران انجمن.
خب همتون میدونید که اکثر گوشی های بازار اندرویدی هستند و اکثر اندرویدی ها هم متاسفانه گوشی های سامسونگ.من میخوام امروز گوشی هایی رو بهتون معرفی کنم که شاید خیلیا باهاشون آشنایی زیادی ندارن و فقط اسمشونو شنیدن.یکی از این کوشی های مهم گوشی لومیا ست.بعد از اینکه شرکت نوکیا توسط شرکت مایکروسافت خریداری شد مایکروسافت سیستم عامل معمول گوشی های نوکیا رو که سیمبین بودند رو عوض کرد و به جای اون سیستم عامل ویندوزفون رو به بازار عرضه کرد.در حال حاضر گوشی های ویندوزفون با دو مارک نوکیا و مایکروسافت به بازار عرضه میشن که خب هر دو ساخت شرکت مایکروسافت هستند و تفاوتی بین سیستم های اونها نیست.
متاسفانه در کشور ما گوشی های ضعیفی مثل سامسونگ عرضه میشن که به علت بی اطلاعی مردم فروش خوبی هم دارند.
اما من در این مقاله میخوام یکی از بهترین گوشی های مایکروسافت رو بهتون معرفی کنم که جرو بهترین های میان رده ویندوزفون هست.
گوشی لومیا 640 ایکس ال

این گوشی جزو بهترین میان رده های مایکروسافته.ناگفته نماند گوشی های مایکروسافت به نسبت امکاناتشون خیلی ارزان تر و شیک تر از گوشی های بازار هستند.
اما مشخصات این گوشی:
پشتیبانی 4g
وزن:171 گرم
اندازه صفحه:5.7 اینچ
صفحه نمایش ips lcd با 16 میلیون رنگ
رزولوشن:720x1280 پیکسل (در حدود 259 پیکسل در هر اینچ)
تراشه:Qualcomm MSM8926 Snapdragon 400
پردازشگر:Quad-core 1.2 ghz cortex a7
و ... که شما لیست کامل امکاناتش رو میتونید در آدرس موبایل یاب ببینید.

اما چرا من تاکید زیادی رو این گوشی ها دارم.دلیلش اینه که اندروید همیشه داره پردازش زیادی رو در پس زمینه به سخت افزار تحمیل میکنه اما در سیستم ویندوزفون این پردازش خیلی کمتره.
مثلا اگه شما آسفالت هشت رو روی اندروید اجرا کنید گوشی خیلی گرم میشه و باطری زیادی مصرف میکنه.اما در مقابل ویندوز خیلی ناچیز گرم میشه و مصرف باطری کمی داره.
در ادامه بیشت در مورد لومیا صحبت میکنیم.
ببخشید ک زیاد حرف زدم.
ممنونم.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
lumia 1320 برا خرید چطوره؟ 2 تا آگهی دیدم زدن آکشو 260 و 290 میدن
https://forum.persiantools.com/thre...-nokia-lumia-1320-آکبند.877795/#post-12251267

https://divar.ir/v/تهران_تهران‌نوLumia-1320-فروشی|-گوشی-موبایل|-تهران_تهران‌نو|-دیوار/IvcyDZnOl

یا بهتره بجاش سری مایکروسافت مثلا 540 خرید؟ که به ویندوز 10 موبایل آپدیت میشن؟ که بالا 300 هزار قیمت دارن

بالا