برگزیده های پرشین تولز

برره! پس لرزه هاي آن. ننگ بر ما. از ماست كه بر ماست

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از ReD3ath++ :
بابا چه حرف غیر منطقی میزنی، چه ربطی داره آخه، اونا یک برنامه تلوزیونی انصافا پرطرفدار ساختند، چه ربطی دارن به یه سری آدم که اینجوری سوء استفاده میکنند.. این سوء استفاده به ضرر خود اونا هم هست ...
خب منم که گفتم کار خودشون نیست
اگه به ضررشون بود که ادامه نمی دادن

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
متاسفانه این آقای "کوروش بزرگ" با ایران مشکل داره ، احتمالا مرفه و بی خیال هست که فکر این چیزها رو میکنه (از طرز صحبت کردنش هم مشخصه )، شما یه بار حاضر شدی با دفتر رئیس جمهوری تماس بگیری؟ شما از پشت کامپیوتر هیچ کار نمی تونی بکنی ، اینها هم که الان اینجا تایید میکنن حاضر نیستن بیرون از این محیط هیچ حرفی بزنن چون موقعیت خودشون هم در خطر خواهد افتاد و اینهم طبیعی هست ...

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
كوروش شورشو در اووردي هر تاپيكي ميزني از همين چرتو پرتا ميگي بابا بس كنيد خجالت بكشيد همتون وطن پرست شديد چيزهاي مهم تري هم هست!

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
من كاري به اين حرفا ندارم ....

ولي من كه ديگه از ايران نااميد شدم ...

اميدي به بازگشت و نجات ايران از اين گردابي كه توش افتاده نيست .... مثل اين ميمونه كه خود مردم هم اينطوري بيشتر دوست دارن ....

من كه پااااااك نا اميد شدم ....

در ضمن اين رو هم بگم كه با برره مشكلي ندارم ...

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از ErfanOnline :
كوروش شورشو در اووردي هر تاپيكي ميزني از همين چرتو پرتا ميگي بابا بس كنيد خجالت بكشيد همتون وطن پرست شديد چيزهاي مهم تري هم هست!
میشه بگی مهم تر از وطن پرستی چیه؟؟؟؟

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
موضوعات بهتري براي وطن پرستي هست!!!

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
موضوعات بهتري براي وطن پرستي هست!!!
عرفان انلاین این دو تا با هم فرق دارن نظرت عوض شد؟
میشه بیشتر توضیح بدی که چه موضوعاتی؟
جالب شد

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خانمها و آقایون من پیشنهاد می کنم بریم روی سایت مهران مدیری و حسابی خجالتش بدیم. بلکه حداقل از این به بعد جرات نکنه کاری بسازه که درش به تاریخ ایران هم توهین میشه!:mad:
این سایتشه:
http://www.mehranmodiri.com
البته سایتش یه سالی هست که آپگرید نشده، ولی ... به هر حال شما در قسمت contact یه کم نصیحتش کنید.:jealous:​

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از ErfanOnline :
آقای فیلسوف میشه بگید چه مسئله مهم تری هست؟:cool:

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از public_html :
متاسفانه این آقای "کوروش بزرگ" با ایران مشکل داره ، احتمالا مرفه و بی خیال هست که فکر این چیزها رو میکنه (از طرز صحبت کردنش هم مشخصه )، شما یه بار حاضر شدی با دفتر رئیس جمهوری تماس بگیری؟ شما از پشت کامپیوتر هیچ کار نمی تونی بکنی ، اینها هم که الان اینجا تایید میکنن حاضر نیستن بیرون از این محیط هیچ حرفی بزنن چون موقعیت خودشون هم در خطر خواهد افتاد و اینهم طبیعی هست ...
حالا یک نفر هم که پیدا شده یه دلسوزی کرده شما نارحت شدی!!؟:eek:
ای کاش همه مردم ما مثل کوروش بودن:f34r:​

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از korosh bozorg :
171795.jpg
sorry.gif
upset.gif

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
http://www.aftabnews.ir/vdcdkk0ytj09s.html
اینم لینکی که پر از کلک پول برره ا ی است. :hmm:
اینهایی که خودشان صحبت از زورگیری و غیره می کنند و مثلا برنامه انتقادی ساخته اند ببینید از چه راههایی مردم را سر کیسه می کنند؟:mad:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اخه جالبش اينجاست كه دست هر بچه اي ميبيني يدونه از ايناست
تازه اونطوري كه من ديدم اصلا بچه ها با برره زياد حال نميكنن

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mehdvirus :
اخه جالبش اينجاست كه دست هر بچه اي ميبيني يدونه از ايناست
تازه اونطوري كه من ديدم اصلا بچه ها با برره زياد حال نميكنن
عجیبه من تاحالا از اینا ندیدم !

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از public_html :
دوست گرامی
چرا فکر کردید من با ایران مشکل دارم؟!!!
باز هم چرا فکر کردید که من از آن آدمهای مرفه هستم!
ببنید هر چیزی جای خودش را دارد. برای نمونه من در تارکده(اینترنت) اینگونه از فرهنگ و کشورم دفاع میکنم. در بیرون از آن هم به شیوه ای دیگر.
چرا با دفتر ریس جمهور تماس بگیرم؟؟؟ واقعا و براستی کاری میکنند؟ به نظر شما؟ اگر کاری میکنند پس این گو ی و این میادان. بفرمایید شما تماس بگیرید همه چشم براه مینشینم تا ببینم چه میکنند.
اگر کاری میخواستند بکنند بر سر موضوع خلیج پارس دست بکار میشدند.
در هر روی من کار خودم رو دنبال میکنم. البته اگر غم نان بگذارد و امان دهد(قابل توجه ی شما گه گفتید مرفه هستم؟!!!)

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از ErfanOnline :
شما زا کجا میدونید که من در زمینه های دیگه هم کار نمیکنم.
اصلا من این بخش فرهنگی را کار میکنم شما که میهن پرست راستین هستی روی بخش های دیگه کار کن.
اگر فرهنگی نماند که هویت از دست میرود. پس از آن دیگه میهن دوستی و عشق به میهن باقی نمیماند.!!!

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
اینا از نقطه چین هویت ایرانی رو هدف گرفتن اینکه تمام اسامی اسامی باستانی ایرانین و بین بازیگرا هیچ اسم عربی وجود نداره و اینکه میخوان اداب رسوم و مشاهیر ایرانی رو ببرن زیر سوال و تا حدود زیادی هم دارن موفق میشن
ببینین چقدر تو طرز حرف زدن مردم تاثیر گذاشتن

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
جدی نگيريد .....

بالا