برگزیده های پرشین تولز

برنامه تهيه فايل PDF

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
با سلام به همه دوستان...

من دنبال يه برنامه هستم كه بتونم فايل PDF توليد كنه...
و اين قابليت رو هم داشته باشه كه بتونم رو فايل ها قفل بزارم ...

ممنون ميشم اگه كسي بتونه برنامه اي رو معرفي كنه...

جي تي مكس

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
راستش خوده شركت ادوبي چنين برنامه ا ي داره ولي من آدرسش رو نمي دونم و يك راهنماي اگر توي دانشگاه تهران آشنا داريد يك نمونه از اون توي اف تي پي دانشگاه هست
البته حدود 92 مگه

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
برو به اين آدرس www.pdf995.com يك برنامه هست نصبش كن . يه پرينتر درايور برات نصب ميكنه. از هر برنامه اي بخواي ميتوني به وسيله پرينت گرفتن PDF بسازي . خيلي قوي و سريع هم هست و كلي امكانات هم داره .

root

Registered User
لایک‌ها
2
آره منم ازش استفاده ميكنم چيز توپيه يه بار اون يك مگابايتي رو دانلود كن يك بار هم اون كانورتور 3 مگابايتي رو

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
اين كه اصلا فايل رو درست نمي كنه
يه پيغام درباره دانلود يه فايل و . . . ميده

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از root :
آره منم ازش استفاده ميكنم چيز توپيه يه بار اون يك مگابايتي رو دانلود كن يك بار هم اون كانورتور 3 مگابايتي رو

فقط فايل اصلي و دانلود كنيد . كانورتور نياز نيست
يه پرينتر جديد اضافه ميكنه ... وقتي كه پرينت بگيري اسم فايل مي پرسه و save ميكنه. با فارسي و گرافيك هم كاملا سازگاره

b_amighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من مدتهاست با Acrobat Distiller 5.0 كار ميكنم كه فايل PDF رو ايجاد ميكنه. هم توي نرم افزارهاي گرافيكي امتحانش كردم مثل Freehand 10 و هم توي Word 2000 . در ضمن با زبان فارسي هم كاملاً سازگاره. اين ورژن كه من دارم توي Windows XP هم ميتونه از فايلهاي فارسي فايل PDF درست كنه و توي Windows Arabic 98 SE با فارسي ساز "پارسا 2001" هم بخوبي كار ميكنه. در ضمن براحتي ميتونيد بوسيله اون به فايلهاي PDF لينك اينترنت, ارجاع به فايل ديگه, ارجاع به صفحه ديگه با Zoom قابل تنظيم, وارد كردن تصوير, صوت, فيلم و ... بديد. و درمورد Lock كردن فايل هم بايد بگم امكانات خوبي داره. با تنظيماتي كه در اختيار شما ميگذاره ميتونيد جلوي ديدن فايل, پرينت از اون, تغيير در محتوا و... رو انجام بديد. براي خريدشم ميتونيد به اكثر نرم افزار فروشيها مراجعه كنيد و توصيه ميكنم آخرين ورژنشو و درصورت امكان كل Pack مربوط به Adobe acrobat رو تهيه كنيد. نمونه كارشم اينجاست:

http://www.saminafzar.com/persian/Saminafzar-persian-Productlist.htm

موفق باشيد

root

Registered User
لایک‌ها
2
مثلا تو ورد متني رو فارسي يا انگليسي نوشتي بعد ار نصب شدن برنامه :
file ---> print -----> ok name file ba pasvand

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
http://www.globalpdf.com/pdf2word/pdf2word.exe

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از ataasgari :
برو به اين آدرس www.pdf995.com يك برنامه هست نصبش كن . يه پرينتر درايور برات نصب ميكنه. از هر برنامه اي بخواي ميتوني به وسيله پرينت گرفتن PDF بسازي . خيلي قوي و سريع هم هست و كلي امكانات هم داره .

اين خيلي برنامه خوب و راحتي هست...ممنون.
حالا در مورد اون فايل كانورترش كسي ميدونه كه عملا به چه كار مياد؟

asa2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از rammstein_persia :
اين خيلي برنامه خوب و راحتي هست...ممنون.
حالا در مورد اون فايل كانورترش كسي ميدونه كه عملا به چه كار مياد؟
سلام .
براي تبديل فايل PDF به فايل Text يا Html ميباشد .
:rolleyes:

Sharafi_admin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
براي فايلهاي فارسي ( حتي فايلهاي انگليسي روي ويندوز فارسي ) فقط و فقط و فقط Adobe Acrobat 4 Middle East كه بعد از درست كردن فايل بايد بازش کني و از Save As در قسمت Security هر چي خواستي تعريف كني

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
تو سايت irdown چند تا برنامه كه همه كاري با pdf ميكنن گذاشته !
اينم لينكش :‌

http://www.irdown.com/comments.php?id=12&catid=1

كار هم ميكنن ! خوب هم هستن . در هر صورت خود من هم همان acrobat distiller رو ترجيح ميدم چون خيلي ساده و كارامده !
(پي سي و فتو كپي پورسانت من فراموش نشه !!!!!؟؟؟؟!؟!!؟)

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اقا مارو ميبخشيد وسط افاضات علما و فضلا مزاحم شديم والا اين بيلمون گم شده بود ااااااااااا نه ميخواستم بگم كه چه جوري ميشه امكان پرينت گرفتن رو كه از فايل pdf گرفتن رو دوباره آزاد كرد كه لينك بال رو زدم ديدم مثل اينكه يه نرم افزار هست حالا ميرم تست كنم اگر دوستان نظري دارن در مورد اين بيل ما ااااا ببخشيد بازم اشتباه شد در مورد اين موضوع لطف كنن :happy:

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اقاق اين نرم افزاره خيلي بيخوده و نتونست فايلو باز منه اين فايل اطلس دنياسن=ت و ميخوام ازش پرينت بگيرم ولي پرينتش غير فعاله لطف كنيد و بيل ما رو ......... بازم اشتباه شد مارو راهنمايي كنيد ممنون

Sharafi_admin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با Advanced PDF Password Recovery Pro البته كركشو هم از همه جا ميشه گرفت مثلا lomalka.ru

The Dark Lord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من یه مشکلی دارم. هم با Adobe Acrobat Professional 8 هم با Adobe Destiller 8
اونم اینه که فایل های فارسی رو فقط اونایی که نوشته فوتش جزو فونت های پیش فرض ویندوزه (مثل Times New Roman، Arial و ...) هست رو تبدیل به Pdf می کنه و اگه فونت چیزی جز این باشه، مثل Lotus یا Badr یا Nazanin موقع تبدیل به Pdf ارور میده و انجام نمیده.
حتی با Nitro Pdf Professional هم تست کردم، فایل رو تبدیل می کنه اما وقتی فایل pdf رو باز می کنم، حروف فارسی نیستن یه مشت خط میخی نوشته!

کسی می تونه کمک کنه؟

بالا